PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مانيتور كردن ترافيك اينترنت

vahid_d
12-03-2011, 15:17
سلام. من دنبال نرم افزاري براي مانيتور كردن دانلود و اپلود هاي سيستم در اينترنت مي گردم. خود ويندو توي status connection ميزان كلي دانلود و اپلود و زمان كانكت بودن به اينترنت رو ميگه اما خيلي كلي هست. من مي خوام جزئيات رو براي هر نرم افزار بدونم. ممنون

behnam2012
12-03-2011, 18:08
با سلام اقا وحيد من نرم افزار Net Worx رو معرفي ميكنم از لينك زير ميتونيد دانلود كنيد
با كمك اين نرم افزار ميتوانيد كلآ بر پهناي باند استفاده شده تسلط كامل داشته باشيد ساعتي ؛ هفته اي ؛ ماهانه ؛دريافت و ارسال ؛ تنظيم مقدار مصرف ترافيك روزانه و حتي ميتونيد ساعاتي كه انترنت شما رايگان ميباشد را از مقدار نمايشي جدا كنيد و ترافيك مصرف شده در زمان غير از ساعات رايگان رو هم مشاهده كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahid_d
12-03-2011, 22:20
ممنون. تاكيد من روي نمايش ميزان استفاده نرم افزار هاي نصب شده بر روي ويندوز هست. طوريكه مي خوام ببينم دقيقا هر نرم افزار مثلا فايرفاكس چقدر دانلود و اپلود داشته. ايا اين نرم افزار همچين كاري ميكنه؟

behnam2012
12-03-2011, 22:27
نه اين نرم افزار فكر نكنم چنين قابليتي داشته باشه كه مصرف انترنت هر نرم افزار رو به صورت جداگانه نشان بده شايدم من بشه انجام داد بهتره كه يك بار دانلود و نصب كنيد و در تنظيمات بگرديد در كل Net Worx يك نرم افزار كاملي هست

vahid_d
13-03-2011, 08:46
با اينكه قابليت مورد نظر منو نداشت ولي نرم افزار خوبي بود. از دوستان ديگه كسي نمي تونه كمكم كنه؟

Traceur
13-03-2011, 09:53
ممنون. تاكيد من روي نمايش ميزان استفاده نرم افزار هاي نصب شده بر روي ويندوز هست. طوريكه مي خوام ببينم دقيقا هر نرم افزار مثلا فايرفاكس چقدر دانلود و اپلود داشته. ايا اين نرم افزار همچين كاري ميكنه؟

فکـــــر میکنم افــــزونه ای مثل FlashGot که مثل ی دانـــلود منیجر عمل میکنه بتونه مدیریت رو روی دانلود هـــــای شـــما که بوسیله فایر فاکس انجـــام میشه رو داشته باشه !

دانلـــود افزونه از این پســـت :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:11:

Dew Drop
13-03-2011, 10:56
NetLimiter | کنترل ترافیک شبکه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید