PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای راه اندازی یک گیم نت

iran2008
11-03-2011, 20:06
سلام
بنده میخوام یه گیم نت راه اندزای کنم
میخوام بدونم که گیم نت نیاز به اینترنت داره یا همین سیستم ها رو که شبکه کنی به هم کافیه ؟
یه سری اطلاعات میخواستم .
مرسی

iran2008
13-03-2011, 00:33
کسی نیست کمکی کنه ؟؟؟؟؟؟

beckham7
22-03-2011, 11:09
اگه میخای گیم نت افلاین باشه اره همین کافیه
اگه انلاین باشه که اینترنت پرسرعت میخاد

doctorcomedian
23-03-2011, 21:59
سلام
میخوام بدونم که گیم نت نیاز به اینترنت داره یا همین سیستم ها رو که شبکه کنی به هم کافیه ؟
مرسی
عزیز بسته به بازی هایی داره که می خوای توی گیم نت اجرا کنی. اول کار برای اینکه مشتری کمه اینترنت لازم نیست چون اغلب بازی های آفلاین بازی می شه. ولی بعد از چند مدت باید اینترنت رو هم برا کنی چون بازی های محبوب مانند world of warcraft و یا Dota All Stars از طریق اینترنت اجرا می شن. برای اون ها بهترین چیز اینه که اینترنت پرسرعت باشه. البته همونطور که گفتم برای شروع اینترنت لازم نیست و همه بازی های آفلاین و از طریق شبکه بازی می شه.
البته تمام این بازی ها رو هم میشه آنلاین بازی کرد ولی چون سرعت ایران یکم مرغ تشریف داره :2: برا همین تو سرورهای خارجی رامون نمی دن. اگر هم رامون بدن لگ ایجاد می شه و نمی تونی خوب بازی کنی.

mamadcity
20-04-2011, 14:35
سلام
مرسی
سلام دوسته عزيز :
براي راه اندازي گيم نت بايد اول از همه بين سيستم هات شبكه ببندي كه الان همه ي بازيها شبكه ميشن پس تا اينجا مشكلي نيست
حالا اگه ديدي ديگه شبكه جواب نميده 2 تا خطه ADSL 512 بگير و يكيشو به سيستمه سرور ببند و ديگري رو به سيستم پشتيبان اونوقت ميتوني با كله دنيا از طريقه شبكه اينترنت بازي كني

hose
21-04-2011, 13:01
سلام دوستان
اگه میشه در مورد وسایل مورد نیاز برای راه اندازی گیم نت به من کمک کنید
حداقل سرمایه + لوازم + اسم بازی های شبکه ای و ....
ممنون میشم
کار نیست دیگه بزنیم توی خط گیم نت