PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هورمونها ي تغيير دهنده حالات ظاهري

youhanna2011
11-03-2011, 11:21
سلام
من ظاهرا پسرم اما در واقع عين دخترام يعني خيلي علائمو دارم بعدش هم اينكه خب خيلي چيزا تحت تاثير هورمونه مگه نه ؟ مهمترين آرزوم اينه دختر شم . اما خب عمل جراحي هم نميتونم بكنم لطفا اگه راهي به نظرتون ميرسه بفرمائيد . متشكرم

morsadr
11-03-2011, 13:36
سلام
من ظاهرا پسرم اما در واقع عين دخترام يعني خيلي علائمو دارم بعدش هم اينكه خب خيلي چيزا تحت تاثير هورمونه مگه نه ؟ مهمترين آرزوم اينه دختر شم . اما خب عمل جراحي هم نميتونم بكنم لطفا اگه راهي به نظرتون ميرسه بفرمائيد . متشكرم

با تغییرات هورمونی بسیاری تغییرات در ید ولی همه تغییرات جسمی با هورمون درمانی امکان ندارد و حتما مواردی باید از طریق جراحی تغییر پیدا کنند .

x935
11-03-2011, 15:12
مهمترين آرزوم اينه دختر شم . اما خب عمل جراحي هم نميتونم بك

چه مشكلي براي عمل كردن دارين؟مشكل بيهوشي دارين؟

youhanna2011
16-03-2011, 16:15
سلام
من مشكل بيهوشي ندارم اما برا عمل بايد يك جواب برا پدرم داشته باشم چون اون نبايد بفهمه من ميخوام دختر بشم والا من قبل از هر كاري كشته ميشم \ فقط يك راه برا رسيدن به آرزوم هست اونم اينكه بدون اينكه كسي بفهمه ( بدون كاري مثل عمل كه تابلو هست مثلا داروئي چيزي ) دختر بشم همين . راستي پرسيديد تي اسم اين يعني چي لطفا برام توضيح بديد . ممنون . سال خوبي براتون آرزو ميكنم .

youhanna2011
16-03-2011, 16:18
سلام
من برا عمل بايد يك جواب برا پدرم داشته باشم چون اون نبايد بفهمه من ميخوام دختر بشم والا من قبل از هر كاري كشته ميشم \ فقط يك راه برا رسيدن به آرزوم هست اونم اينكه بدون اينكه كسي بفهمه ( بدون كاري مثل عمل كه تابلو هست مثلا داروئي چيزي ) دختر بشم همين . راستي هر داروئي ميتونه لا اقل كمي نزديكم كنه به هدف بفرمائيد . ممنون . سال خوبي براتون آرزو ميكنم .