PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن لحظه ایِ دستگاه بعد از ریستارت

Turk Oghlan
10-03-2011, 18:29
سلام
بعضی مواقع وقتی ریستارت می کنم ،دستگاه یه لحظه خاموش میشه و در عرض 3 ثانیه دوباره روشن میشه و بالا میاد(یکی دو مورد هم پیش اومده که کلا خاموش شده و دیگه روشن نشده).علت چی می تونه باشه؟(بقیه مواقع مورد خاصی ندیدم،مگر داغ شدن زیر دستگاه و تند شدن دور فن (یه کم بیش از حد به نظر میرسه)زمانی که چند تا برنامه سنگین باز کردم )

teknosys
10-03-2011, 18:36
سلام

وقتی ریستارت میکنیم یه لحظه سیستم خاموش میشه ، چون باید حافظه های اصلی سیستم پاک بشن . ولی اینکه 3 ثانیه طول بکشه فکر کنم یه خورده زیاد گفتین . یک یا 2 ثانیه هست. این طبیعیه. اونی که میگین بعضی مواقع خاموش میشه هم اگه تعدادش کمه احتمالا اشتباهی روی Turn Off زدین. ولی اگه تعدادشون زیاده از خیلی چیزا ممکنه باشه.

موفق باشین.

Turk Oghlan
11-03-2011, 11:40
نه ببینید،کلا خاموش میشه،یعنی برق لب تاپ قطع میشه.اون خاموش شدن کامل هم مطمئنم روی shut down نزدم.

Turk Oghlan
17-03-2011, 11:43
یه مورد دیگه که تازگی متوجهش شدم اینه که وقتی مثلا هیچ فایل اجرایی یا غیر اجرایی دیگه ای باز نیس(و من هیچ کاری به کار کامپیوتر ندارم)،یهو می بینی دور فن سی پی یو میره بالا(از صداش میگم) و کف لب تاپ داغتر میشه.(ویروس ندارم(با چند تا برنامه مالویر و ... چک کردم)؛از تاسک منیجر هم چک کردم،هیچ برنامه ای باز نیس.)

farda69
11-08-2013, 22:16
سلام و خداقوت
مشکل کامپیوتر PC پنتیوم 4 ما این هست که موقع ریستارت شدن هنگام شروع عمل booting به صورت لحظه ای خاموش میشه(3یا 4 ثانیه) و دوباره به فعالیت خود ادامه میده و در پایان بوت هم وقتی مشخصات کارت گرافیک نمایش داده میشه تقریبا 10 سانتی متر از سمت چپ مانیتور فاصله داره یعنی مشخصات با فاصله 10 سانتی متر از سمت چپ و مکان استاندارد خودش در مانیتور نمایش داده میشه انگار کل صفحه 10 سانت به راست شیفت داده شده و در ادامه هم بدون هیچ مشکل ویندوز به خوبی بالا میاد و کار می کنه...آیا مشکل از کارت گرافیک هست یا فن cpu? باتشکر. لطفا جواب رو به آدرس روبه رو ایمیل کنید: m.h.kh69@gmail.com