PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا مسخره ام نكنيد واقعا مشكل بزرگي دارم

youhanna2011
10-03-2011, 12:02
سلام به همه

داروئي ميشناسيد كه بتونه بدون نياز به عمل جراحي پسر و به دختر تبديل كنه ؟؟يعني روند تبديل جنسيت رو سرعت بده و نيز نيازي به جراحي نداشته باشه ؟؟ ممنون

x935
10-03-2011, 22:18
داروئي ميشناسيد كه بتونه بدون نياز به عمل جراحي پسر و به دختر تبديل كنه ؟؟يعني روند تبديل جنسيت رو سرعت بده و نيز نيازي به جراحي نداشته باشه ؟؟ ممنون

خير همچين چيزي وجود نداره تغير جنسيت خيلي طولاني تر و پيچيده تر از اون چيزيه كه شما فكر ميكنين

lahij_web
10-03-2011, 22:30
سلام به همه

سلام YouhaNNa
ببین تو افرادی که به اصطلاح ترنـ سـ کـ شوال هستند یه سری استعداد برای اغییر جنسیت وجود داره که با دارو و هورمون نمیشه تغییرش داد . به همین خاطره که افرادی که این خصوصیت رو درونشون دارند درگیر مشکلاتی فراتر از این دوگانه بودنشون هستند .

morsadr
11-03-2011, 11:10
سلام به همه

هیچ دارویی در این زمینه وجود ندارد :41:

youhanna2011
11-03-2011, 11:12
سلام YouhaNNa
ببین تو افرادی که به اصطلاح ترنـ سـ کـ شوال هستند یه سری استعداد برای اغییر جنسیت وجود داره که با دارو و هورمون نمیشه تغییرش داد . به همین خاطره که افرادی که این خصوصیت رو درونشون دارند درگیر مشکلاتی فراتر از این دوگانه بودنشون هستند .

سلام
ممنونم كه پاسخ سوالمو داديد اما خب خيلي علائمو دارم بعدس هم اينكه خب خيلي چيزا تحت تاثير هورمونه مگه نه ؟ البته جسارت نباشه نميخوام فرمايش شما رو رد كنم چون واقعا خودم اطلاعات پزشكي ندارم ولي مهمترين آرزوم اينه دختر شم . اما خب عمل جراحي هم نميتونم بكنم لطفا اگه راهي به نظرتون ميرسه بفرمائيد . متشكرم

x935
11-03-2011, 11:58
هیچ دارویی در این زمینه وجود ندارد

بدون عمل جراحي اين كار انجام پذير نيست مگر اينكه فرد بخواد فقط از لحاظ روحي دختر بشه و جنبه فيزيكي بدن براش مهم نباشه

youhanna2011
11-03-2011, 11:59
خير همچين چيزي وجود نداره تغير جنسيت خيلي طولاني تر و پيچيده تر از اون چيزيه كه شما فكر ميكنين

سلام نميدونم تي اس يعني چي ؟ لطفا توضيح بديد . تو اين سايت ظاهرا بعضيا منو احمق ميخونن بعضيا چيزاي عچيب ميگن بعضيا كمك تنها قصدشونه و بعضيا فقط توهين و لياقت هاي خودشونو مرور ميكنن اما من واقعا صادقانه گفتم مشكل دارم و كمك ميخوام .

x935
11-03-2011, 18:50
سلام نميدونم تي اس يعني چي ؟ لطفا توضيح بديد . تو اين سايت ظاهرا بعضيا منو احمق ميخونن بعضيا چيزاي عچيب ميگن بعضيا كمك تنها قصدشونه و بعضيا فقط توهين و لياقت هاي خودشونو مرور ميكنن اما من واقعا صادقانه گفتم مشكل دارم و كمك ميخوام .

ببين دوست عزيز آدم وقتي مصمم به انجام كاري ميشه نبايد حرفاي منفي ديگران روش اثر بذاره
تغير جنسيت از لحاظ شرعي و قانوني كاملا آزاد هست

از نظر امام خمینی(ره) و حدود ده تن از فقیهان شیعه مانند آیت‌الله خامنه‌ای و آیت‌الله سیستانی، تغییر جنسیت مجاز است و حرام نیست /منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و هر كس ميتونه طبق قانون هر جنسيتي رو كه ميخواد انتخاب كنه
اما عرف جامعه ما كمي اين مسله رو به سختي ميپذيرن اما شما كه تو تصميمتون مصمم هستين نبايد بذارين اين چيزا روتون تاثير بذاره
در ضمن دوست عزيز سنتون رو برام بگين تا بيشتر بتونم كمك كنم:10:

lahij_web
14-03-2011, 16:38
سلام
ممنونم كه پاسخ سوالمو داديد اما خب خيلي علائمو دارم بعدس هم اينكه خب خيلي چيزا تحت تاثير هورمونه مگه نه ؟ البته جسارت نباشه نميخوام فرمايش شما رو رد كنم چون واقعا خودم اطلاعات پزشكي ندارم ولي مهمترين آرزوم اينه دختر شم . اما خب عمل جراحي هم نميتونم بكنم لطفا اگه راهي به نظرتون ميرسه بفرمائيد . متشكرم

خواهش میکنمـ
ببین دوست من ، خوشحالم که به جای غصه خوردن و سرکوب حسی که داری سعی در پیدا کردن راه حلی برای به ارامش رسیدن هستی و مطمئن باش دوستانی که اینجا باهات هم صحبت هستند شاید شبیه تو نباشن ولی درکتـ میکنن . به نظر من افرادی که ناراحتت میکنن، باید دلیلی واسه پیشرفتت بشن !

من آسمان را آبی میکنم.برای خودم.
تو آسمان را آبی کن.برای خودت.
شاید که او هم برای خودش دست به کاری بزند!!!
یادم میاد TS ها یه انجمن داشتند چند وقت پیش که مثل همین فروم درباره سوالاتشون بحث و تبادل نظر میکردند . گشتم پیداش نکردم . اما :
یه نگاهی اینجا بنداز سوالاتی مشابه سوالت هست :

اینم به بلاگیه که به عنوان انجمن فعالیت میکنه :

بازم میبینم اون انجمنو پیدا کردم بهت میخبرمـ :46:
::..::..::..::..

dr_sohrab
مودونوم ولی نموگوم
Why!? :18::13:

Pessimist
14-03-2011, 17:43
ببین دوست عزیز شما داری احساسی تصمیم میگیری
مطمئن باش اگه بری پیش پزشکها اونا هم بهت میگن این کار رو نکنی
برای تغییر جنسیت حتما باید یه سری علائم در شما وجود داشته باشه تا بتونید جنسیت خودتون رو عوض کنید.
البته شما هنوز نگفتید چه علائمی در بدن شما وجود داره!
شاید این علائمی که در شما وجود داره کافی نباشن!

x935
14-03-2011, 20:43
ببین دوست عزیز شما داری احساسی تصمیم میگیری
مطمئن باش اگه بری پیش پزشکها اونا هم بهت میگن این کار رو نکنی
برای تغییر جنسیت حتما باید یه سری علائم در شما وجود داشته باشه تا بتونید جنسیت خودتون رو عوض کنید.
البته شما هنوز نگفتید چه علائمی در بدن شما وجود داره!
شاید این علائمی که در شما وجود داره کافی نباشن!

درسته تغير جنسيت خيلي كار سخت و دشواريه اما غير ممكن نيست شما بايد تصميمتون قطعي باشه چون اگه يه درصد هم بعد از تغير احساس پشيماني كنين ديگه هيچ راه بازگشتي نيست

M3HRD@D
14-03-2011, 20:47
دوست عزیز من هم با نظر دوستان موافقم
راستی یه مستند زیر زمینی هم هست که راجب دوجنسه های ایرانی ساخته شده به نام Transsexual In Iran
که اگر ببینی خیلی میتونه رو تصمیم گیرت تاثیر بذاره با مشکلات و نظرات این افراد بعد تغییر جنسیت آشنا میشی
اگر لینک دانلودش رو خواستی بهم بگو

Pessimist
15-03-2011, 06:27
تغییر جنسیت در بعضی موارد نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خوبه
اینجا رو بخونید

youhanna2011
16-03-2011, 16:06
سلام بر همه دوستان با محبتي كه از روي لطف پاسخ ميدند و منو شرمنده كلمات محبت آميز كردن از يكايك شما تشكر قلبي دارم و پيشاپيش سال خوب و سرشار از سلامتي و موفقيت رو برا همتون آو خانواده هاتون آرزومندم .

nafe-bandar
17-03-2011, 10:51
یه چیز دیگه علاوه بر نظرات دوستان باید پول داشته باشی!!!
از امکانات ایران خبر ندارم ولی اگه از طریق جراحی و ... بخوای تغییر بدی ایران فکر نکنم مناسب باشه...
موفق باشید