PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درباره‌ی IDM

mghaffari49
10-03-2011, 10:31
سلام. اگه وسط پروسه‌ی دانلود، آدرس فایلی که با IDM داره دانلود میشه تغییر کنه،راهی هست که بشه ادامه‌ی دانلود اون فایل رو که آدرسش عوض شده (به دلایلی مثل بلاکینگ دول.تی،آدرس فایل از x.domain.com به x+1.domain.com تغییر کنه مثلاً) انجام داد؟

AMIR MOHAMMAD . M
27-06-2011, 09:33
گاهی اوقات که من بعد چند روز ادامه دانلود رو میزنم ، یه پیغام میده که ادرس فایل تغییر کرده ....
که بعد از OK کردن ادامه فایل رو از ادرس جدید دانلود می کنه .
به همین ترتیب شاید با دیسکانکت و کانکت شدن بشه .

hamid_uha
27-06-2011, 09:51
سلام. اگه وسط پروسه‌ی دانلود، آدرس فایلی که با IDM داره دانلود میشه تغییر کنه،راهی هست که بشه ادامه‌ی دانلود اون فایل رو که آدرسش عوض شده (به دلایلی مثل بلاکینگ دول.تی،آدرس فایل از x.domain.com به x+1.domain.com تغییر کنه مثلاً) انجام داد؟

آره هست
از فایلت یه پروپرتیز بگیر
تو قسمت آدرس فایل ، آدرس جدید رو به جای آدرس قدیم وارد کن

IceLord
27-06-2011, 10:20

سلام دوست عزیز

اگه آدرس فایل جدید رو داشته باشید کافیه روی فایل راست کلیک کرده و Properties رو بزنید و آدرس جدید رو در قسمت Address وارد کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر هم آدرس جدید رو نداشته باشی بازم مشکلی نیست. روی فایل راست کلیک کن و Refresh Download Address رو بزن. اونوقت روی لینک جدید کلیک کن و پنجره کوچکی که IDM باز می کنه رو OK کن.

سوال دیگه ای بود در خدمتیم.

موفق باشی

mammuot
25-07-2011, 14:04
سلام
من بعضی وقتا توای دی امم یه فایلی رودانلود می کنم که ایست نداره وقتی سرعت صفر می شه دیگه نمی تونم ادامشودانلودکنم شمانمی دونین چه طوری باید ادامشودانلودکنم؟
باتشکر

Mr.reCoder
27-07-2011, 08:28
سلام
من بعضی وقتا توای دی امم یه فایلی رودانلود می کنم که ایست نداره وقتی سرعت صفر می شه دیگه نمی تونم ادامشودانلودکنم شمانمی دونین چه طوری باید ادامشودانلودکنم؟
باتشکر

نمیدونم این برنامه چه ربطی به امنیت داره؟:18: ولی خوب جوابش اینه که بعضی سایتها resume رو پشتیبانی نمیکنن. و اگه دانلود متوقف بشه باید از اول شروع کنی یا باید از سایتی که این قابلیت(resume support) رو داره دانلود کنی.

ehsan30
27-07-2011, 09:06
سلام

نمیدونم این برنامه چه ربطی به امنیت داره؟:18: ولی خوب جوابش اینه که بعضی سایتها resume رو پشتیبانی نمیکنن. و اگه دانلود متوقف بشه باید از اول شروع کنی یا باید از سایتی که این قابلیت(resume support) رو داره دانلود کنی.

والا منم زبونم مو در آورد،این چند وقته فقط کارم بوده راهنمایی دوستان به انجمن های مربوط به سوالشون
فکر کنم این یکی از دستم در رفته :دی

بای