PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چربی بیش از حد پوست و مو

ittools
09-03-2011, 21:08
سلام
من الان حدود 6 سالی هست که دچار بیماری درماتیت سبوروئیک هستم که در حد حاد هست . برای درمان هم از شامپو کتوکونازول 2% و کرم کتوکونازول 2% برای نواحی کنار بینی استفاده میکنم . چند وقتی هست احساس میکنم هر چه قدر مو و صورتم رو میشورم باز چربی پوست و مو بعد از شستشو وجود داره از هر شامپو و صابونی هم استفاده کردم ولی تاثیر چندانی نداشته . دکتر هم رفتم ولی میگه زود گذره در حالی که اینطوری نیست الان مدتی هست که بدتر هم شده . با یکی از دوستان که داشتم صحبت میکردم میگفت که از قرص های راکوتان استفاده کن .
میخواستم نظر دوستان رو در این مورد بدونم
ممنون

DaaVooD
09-03-2011, 23:30
درود.
بعنوان یه مصرف کننده سابق داروی Roaccutane، باید عرض کنم این دارو چیزی نیست که دوست آدم تجویز کنه. قبل از هر چیز نیازست آزمایش بدی تا از وضعیت کبد اطمینان حاصل شود. مهمتر از همه دوز این داروس که در افراد متفاوت است.
به هیچ وجه بدون مشورت با پزشک متخصص دست به این دارو نزن که عوارض زیادی داره...

ittools
10-03-2011, 11:40
درود.
بعنوان یه مصرف کننده سابق داروی Roaccutane، باید عرض کنم این دارو چیزی نیست که دوست آدم تجویز کنه. قبل از هر چیز نیازست آزمایش بدی تا از وضعیت کبد اطمینان حاصل شود. مهمتر از همه دوز این داروس که در افراد متفاوت است.
به هیچ وجه بدون مشورت با پزشک متخصص دست به این دارو نزن که عوارض زیادی داره...

اصلا این دارو روی چربی پوست و مو تاثیر داره .

T I G E R
10-03-2011, 14:08
رواکوتان تاثیر بسیاری در کاهش چربی پوست و همچنین از بین بردن های جوش های پوستی میذاره

روزانه یک عدد با تشخیص متخصص پوست و مو ، تجویز میشه

من خودم پوست بسیار چرب و پر جوشی داشتم که به کمک رواکوتان کاملا صاف شد و چربی اون هم بسیار کم شد و تاثیر ماندگاری داشت

اما در زمینه چربی مو رواکوتان تاثیر ماندگار نداره یعنی تا وقتی رواکوتان مصرف میکنی تاثیر گذاره ولی بعد از قطع دارو اینگونه نیست

برای چربی مو بهتره از شامپو موهای چرب Clear یا شامپو موهای چرب Fulica یا شامپو تقویت کننده سریتا مصرف کنید

البته سینره یک تونیک برای موهای چرب داره که بد نیست امتحان کنید

ittools
13-03-2011, 22:31
حالا چربی پوست و مو هم زیاد مهم نیست میشه کنترل کرد میخواستم بدونم آیا راه علاج واقعی برای بیماری درماتیت سبوروئیک هنوز پیدا نشده من شنیدم با سلول های بنیادی علاج میشه ولی فقط تو اصفهان هست . ممنون میشم اگر مطلبی میدونید عنوان کنید