PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهمایی درباره خرید کارت DVB تا 200 هزارتومان

hosein63
09-03-2011, 03:52
با درود به دوستان گرامی بنده قصد خرید کارت DVB دارم قیمت برام زیاد مهم نیست تا 200 هزارتومان هم می توانم هزینه کنم اما چیزی که برای من مهم هست هم کیفیت بالا تو تصویر و هم تو دانلود آفلاین هست در واقع یک کارت کامل می خواهم حالا خودم بین این 2 کارت QBox HD 6980و Prof 8000 شک دارم لطفا دوستانی که تجربه دارند راهنمایی فرمایند فقط خواهشی که می کنم هر کس از کارتی که خودش دارد طرفداری نکند و اگر کسی نظری دارد از روی تجربه باشد نه تعصب و در آخر آیا این کارتها همه چینی هستند؟

mkhr2max
09-03-2011, 12:44
با درود به دوستان گرامی بنده قصد خرید کارت DVB دارم قیمت برام زیاد مهم نیست تا 200 هزارتومان هم می توانم هزینه کنم اما چیزی که برای من مهم هست هم کیفیت بالا تو تصویر و هم تو دانلود آفلاین هست در واقع یک کارت کامل می خواهم حالا خودم بین این 2 کارت QBox HD 6980و Prof 8000 شک دارم لطفا دوستانی که تجربه دارند راهنمایی فرمایند فقط خواهشی که می کنم هر کس از کارتی که خودش دارد طرفداری نکند و اگر کسی نظری دارد از روی تجربه باشد نه تعصب و در آخر آیا این کارتها همه چینی هستند؟

دوسته گرامی همه کارتها چینی هستند شک نکن
توی تصویر هر دو کارت یکی هستند
فقط برای دانلود آف لاین qbox قویتره

6920 هم بگیره کافیه

akharwarbaz
09-03-2011, 12:48
فقط برای دانلود آف لاین qbox قویتره

اين ديگه مشخص شده كه تو دانلود افلاين كارت prof يه سرو گردن از كارت هاي ديگه بالاتره !
به نظر من prof 8000 كارت خيلي خوبيه

mkhr2max
09-03-2011, 13:17
اين ديگه مشخص شده كه تو دانلود افلاين كارت prof يه سرو گردن از كارت هاي ديگه بالاتره !

از نقطه نظرات دوستان دیگر و انجمن های دیگر می شه به این نتیجه رسید که qbox در دانلود آف لاین قویتره
اما اینکه دوستی بگه این بهتره یا اون ؛ بستگی به کلی عوامل داره
یکی می گه پروف باز یافتی هستش
یک دیگه چیزه دیگری .....

hosein63
09-03-2011, 15:02
در مورد چینی بودن اگر من از آلمان این کارت را بخرم باز هم چینی هست؟یعنی در کل این کارتها را چین تولید می کند در سراسر دنیا؟

mkhr2max
09-03-2011, 19:46
در مورد چینی بودن اگر من از آلمان این کارت را بخرم باز هم چینی هست؟یعنی در کل این کارتها را چین تولید می کند در سراسر دنیا؟

به خاطره پایین بودن قیمت تولید ؛ همون آلمانی هم چین تولید می شه
دیگه بزرگتر و پروفروش تر از iphon4 اپل می خواهی
پشتش زده تولید چینا

مهم چینی بودن نیست
چین حرف زیادی تو کیفیت داره نگاه به باقی اجناس نکنید که آشغال هاشو میارن اینجا
اما این کارتها تحت لیسانس تولید می شه

pooriya_hp
09-03-2011, 20:13
دوست عزیز هزینه تا 200 تومن به نظر من کار جالبی نیست ...

دانلود آفلاین : بهتره ADSL یا WIMAX بگیرید ...

تماشا : برای دیدن full hd باید سیستمتون هم قوی باشه

اما پیشنهاد من هم prof 8000 هست ...

موفق باشید

hosein63
09-03-2011, 21:38
دوست عزیز هزینه تا 200 تومن به نظر من کار جالبی نیست ...

دانلود آفلاین : بهتره ADSL یا WIMAX بگیرید ...

تماشا : برای دیدن full hd باید سیستمتون هم قوی باشه

اما پیشنهاد من هم prof 8000 هست ...

موفق باشید

در مورد سیستم که سیستم من فوق العاده قوی هست شاید کتر کسی تو ایران pc مثل من جمع کرده باشد:31:اما اینکه با سیستم مچ باشد یا نه مسئله هست الان من تو نت که گشتم دیدم کارت پروف 8000 عالی هست اما ممکن هست با یک مادربردی مچ نشود و مشکل هنگ کردن و . داشته باشد که این مشکل هم فقط مختص به کارتهای پروف نیست کلا هر کارت اینترنالی منی تواند مشکل مچ نشدن با سیستم را داشته باشد نظر دوستان درباره مدل اکسترنال چه هست؟آیا اکسترنال بهتر نیست؟

pooriya_hp
09-03-2011, 21:44
بله این مشکل توی 70% مادربورد ها وجود داره که البته با آپدیت بایوس 100% حل میشه ...

اگر لپ تاپ ندارید اکسترنال لزومی نداره .....

sina-star
09-03-2011, 23:10

من از هر ذو کارت استفاده کردم !!! برای دانلود آفلاین پروف با کیوباکس قابل مقایسه نیست و مقدار دیسکانت کیوباکس برابره صفر !
و در ضمن برای دانلود آفلاین با سایر کارتها مثل اسکای استار و . . . . هم قابل مقایسه نیست

ممکن هست با یک مادربردی مچ نشود و مشکل هنگ کردن و . داشته باشد که این مشکل هم فقط مختص به کارتهای پروف نیست کلا هر کارت اینترنالی منی تواند مشکل مچ نشدن با سیستم را داشته باشد

من صبح تا شب کارم تست کردن انواع دی وی بی و نصبش رو کامپیوترهای مختلفه و منم این قضیه مچ شدن رو شنیدم ولی تا بحال روی حداقل 100 تا کامپیوتر کارت دی وی بی بستم و اصلا مشکلی پیش نیومده !
پس در نتیجه از همچین چیزی خبر نیست !!

ظر دوستان درباره مدل اکسترنال چه هست؟آیا اکسترنال بهتر نیست؟
در مدل های اینترنال مثلا برای مشاهده کانال های HD کلا از پردازنده شما استفاده میشه ولی اگر اکسترنال باشه انوقت خودشون پردازنده داخلی دارن و برای مشاهده دیتا های سنگین مثل Full HD خیلی کمتر از فضای پردازنده رو نسبت به مدل اینترنال اشغال میکنه !

من همین الان دارم از مدل Q-Box S2 USB2.0 استفاده میکنم و اینم مثل سایر مدل های کیوباکس عالی عمل میکنه و خیلی عالی روی فرکانس های S2 هم دانلود آفلاین میکنه
ولی اصلی ترین مزیتش اینه که روی کامپیوتر های نسبتا ضعبف که پردازنده قدرت رندینگ کانال HD رو نداره خود دی وی بی اکسترنال عمل پردازش رو انجام میده

behnam21
30-03-2011, 18:14
دوستان عرض سلام و ادب و احترام !!!

من چن تا سوال ناقابل دارم .هر چی گشتم جوابشم پیدا نکردم .

1: کارت دی وی بی تی وی استار چطوره ؟هشتاد تومنه .

2: دی وی بی هایی که ما میخریم مثلا اسکای استار یا هر چی حالا؛ اصولا چی توشون دارن و ما باید چی ها رو بخریم ؟منظورم اینه که من تازه فهمیدم سیم هم باید بخریم !!! اصولا چی لازم داریم برای نصب دی وی بی .

3:ال ان بی باید حتما دو سوزنه باشه یا با سوئیچر مشکل حل میشه ؟بعد دو تا ال ان بی مثلا باشه سوئیچر چن به چند میخواد ؟
من یه جا شنیدم ال ان بی دو سوزنه لازمه سوئیچر باعث میشه یکی داره استفاده میکنه از رسیور ،کارت دی وی بی کیفیتش به شدت افت بکنه .

4:دانلود آفلاین رو شنیدم قابل پیگیریه و در واقع آمار همه موجود هستش و رد همه رو زدن ، حالا کاری ندارن دلیلی نمیشه که ندونن. نظر شماها چیست ؟

5:یه دی وی بی اسکای استار 2.8 حدود شصت چوقه . همین مدل اچ دیش میره بالای صد و بیس .میخوام بدونم اچ دی که میگن خیلی به درد بخوره با توجه به اینکه مانیتور هم ال سی دی نیست ؟ و در واقع اچ دی یعنی خیلی ؟!!! اینقدری که بیارزه به شصت شیتیل اضافه ؟

6:برای خرید این کارت باید به چه چیزهایی پشت کارتون یا پاکت توجه کرد ؟اصل و فرعشو چطور بفهمیم ؟

pooriya_hp
31-03-2011, 00:01
1. سعی کنید از برندهای معتبر مثل : prof + qbox + skystar خریداری کنید

2. dish + LNB + player و ... ( سیم - سوزنی و ... )

3. اصلا متوجه نمیشم

4. اون آنلاین هست که قابل پیگری هست

5. hd + s2 خیلی بهتره

6. از جای مطمن بخرید / بستگی به برند داره !!

behnam21
31-03-2011, 09:28
دوست عزیز پوریا جان تشکر بابت جواب هاتون.

ببین الان ما دیش و ال ان بی و اینارو فرضا داریم ،یه رسیور بهش وصله از تلوزیون خونه داره استفاده میشه ،حالا من میخوام یه dvb ببندم به کامپیوترم . در این صورت این سیم خروجی که از کامپیوتر میاد بیرون رو به کجای ورودی ال ان بی وصل کنم ؟!!!!

در واقع بعضی ها میگن ال ان بیت باید دو سوزنه باشه چون هم به رسیور تلوزیون وصله هم دی وی بی کامپیوتر ،بعضی ها میگن نه یه سویچر بگیری حله .

بعضی ها میگن سوئیچر هم میشه ولی کیفیت کار میاد پاییین هر دو جا همزمان استفاده بشه کیفیت کار هر دوتا میاد پایین .

نظر تو چیه ؟

zare57
31-03-2011, 10:07
اقا بهنام سلام
راه اول
اگر ديش و الي كه الان دارين فقط هاتبرد را ميگيره ميتوني از پشت دستگاه رسيور خونگي كه يك خروجي لوپ داره
سيم بكشي به پشت كارت دي وي بي خودت و از تصاوير هاتبرد استفاه كني.(من اين كار را انجام دادم)
حالا اگر چند تا ماهواره را دريافت ميكنيد مثل هات ، w3، عرب و غيره و سوييچ وصل كرديد باز هم اينكار انجام شدني است
به شرطي كه رسيور معمولي خونه و كارت هر دو درحال ديدن يه ماهواره باشن مثلا هر دو روي w3 باشن
در غير اينصورت تداخل در كارشون پيش مياد.

راه دوم كه من دارم استفاده ميكنم اينه كه تمام ال هاي روي ديشت را 2 خروجي ببندي كه يك خروجي به رسيور خانه
و يك خروجي به كارت دي وي بي و ديگه تداخلي نداري.

براي خريد هم حتما از كارت هاي با ساپورت s2 انتخاب كن كه مدلها را دوست خوبمون اقا پوريا گفتن.
تا بتوني با خريد به اكانت شرينگ از كانالهاي ‌HD هم لذت ببري. و هم از اينترنت افلاين با سرعت بالا

behnam21
31-03-2011, 10:45
zare57عزیز دمت حسابی گرم .

مرسی

من دو جهت هات و w3 رو دارم . طبق این اوصاف باید هر دو تا رو ال ان بی رو دو سوزنه بکنم. یعنی دو تا خروجی داشته باشه .سویئچرو اینا مثکه جواب خاصی نمیده

بعد یه سوال دیگه .الان برای دانلود آفلاین کدوم جهت ها خوبن ؟من شنیدم w3 بهترینه . اگه بخوایم فرضا سه تا قیچی بخوره و سه تا ال ان بی دو سوزونه سوار بشه بهتر اینه جهت سوم چی باشه ؟ ؟(هات وw3رو که دارم )

تا بتوني با خريد به اكانت شرينگ از كانالهاي ‌HD هم لذت ببري. و هم از اينترنت افلاين با سرعت بالا

کانالای اچ دی رو شنیدم که فقط با dvb یا رسیوری که اچ دی خور هستن میگیرن .الان sky star 2.8 مثلا بگیرم کانال اچ دی رو این جوری که من نشیدم نمیگیره مگه اینکه sky star hd بگیرم .که اوم یه شصت چوق گرونتره تازه من مانیتورم ال سی دی نیس.

کلا من شنیدم اگه پسوند اچ دی روی کارت یا رسیور نباشه نمیشه کانالای Hd رو دریافت کرد .

طبق این اوصاف من بید حداقل دو تا ال ان بی دو سوزنه بگیرم ،چند متر سیم مخصوص و یک سوئیچر و یک کارت دی وی بی ، دو تا ال ان بی عادی هم رو دستم باد میکنه.یه نصاب هم باید بیارم !!! چیز دیگه ای لازمه ؟

zare57
31-03-2011, 12:01
براي دانلود افلاين هم از w3 و w6 و w2 ميتوني استفاده كني اگر كارت s2 تهيه كني ميتوني از دانلود فركانسهاي s2
نيز استفاده كني كه سرعت خيلي بالايي را دارن پس بازم به اين ميرسيم كه يك كارت با قابليت s2 بگيري به نفعته .

اگه بخواهي روي يك ديش سه تا ال 2 سوزنه بزني ميله هاي ديش يك كم تاب گرفته با ضعيف شدن بعضي فركانسها مواجه ميشي
حالا يه نصاب بيار شايد بتوني با كمترين مقدار تاثير w6 را برات بگيره البته براي جهت سوم نياز به ال 2 خروجي نداري

ميتوني با كارت sky star 2.8 كانالهاي Hd رو ببني ولي يه خورده ريپ داره ولي بازم ميشه ديد. البه با برنامه هاي جانبي دكودر كننده
دنيا رو به جلو داره حركت ميكنه چرا ميخواهي كارت 2 سال پيش را بگيري ( البته اين يه نظر شخصيه)

سيم انتن كرمان بگير ال هاي HD ساپورت بگير

behnam21
31-03-2011, 12:53
دوست عزیز دیگه واقعا باید حسابی تشکر کرد .

دمت گرم . من خیلی از چیزا رو متوجه شدم . جالب اینه که اصلا نیمدونستم چی به چیه من چجوری میخواستم برم کارت بخرم نمیدونم !!!

فکر کنم برای بازدید کننده های این بخش هم این مطالب جالب باشه .به هر حال راهنماییات موندگار میشن و این مایه ی خرسندیه

الان پیشنهادت برای کارت چیه ؟ من یه جا رفتم طرف میگفت کارت tv star دارم هلو . توپ توپ اون اسکار استای و اینا قدیمی ان .منتها من نمیدونم آخه الان چی روی بورسه !!!الان کارتای جدید چیان ؟

ضمن اینکه اسکای استار قیمتش پایینتره نسبت به بقیه.منم سیستمم خوبه منتها مشکلم اینه سی پی یوش 1800 amdهستش اینم دست و بالمو یه جورایی بسته. تازه اون proof 8000 که میگن الان رو بورسه قیمتش هم طوریه که آدم رم میکنه !!!( با اون 60 تومن اضافه میشه چار تا فلش 8 خرید یا یه کارت گرافیک توپ خرید و ...!!!) خیلی جاهام میگن رو ببندی ممکنه سیستمت پسش بزنه باهم مچ نشن .

بعد من برم یه کارت غیرمشهور بخرم مشکلی پیش میاد ؟ فقط کافیه بگم s 2 رو بدید دیگه. با قیمتای خوب و مناسب کارتای جالبی هم پیدا میشه .همین تی وی استار 80 تومن بود طرف ضمانتم میداد تازه .برنامه هاشم میگفت میدم. جالب اینکه من خیلی از وسایلمو برای سیستمم از همینا میخرم آخ هم نگفته .اینا فقط فعلا اسکای استار ندارن !!

Ultra_Black
31-03-2011, 12:57
دوستان عزیز، هر گونه بحث درباره مـاهـواره، دیــش، رسـیــور، کارت های DVB-S و دانلود آفلاین بر خلاف قوانین و ممنوع است.
تاپیک قفل میشه!