PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محبوب ترين بازي آنلاين ( Farm Ville )

srmsom
08-03-2011, 11:44
بازي " فارم ويل " طبق ريويوي ويكي پديا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با بيش از 62 ميليون كاربر فعال يكي از محبوبترين وسايل شبكه هاي اجتماعي است. بيش از 24 ميليون كابر فيس بوك طرفدار اين بازي هستند و 10 درصد كل كاربران فيس بوك اين بازي را انجام ميدهند.(سپتامبر 2010) جالب است بدانيد كه اين بازي هنوز در نسخه بتا و آزمايشي خود است.
فارم ويل يعني محل كشاورزي و بازي هم دقيقا درباره همين مسئله است در شروع بازي شما زمين كوچكي داريد با كشت محصولات مختلف بر ميزان سكه هاي "coins" خود مي افزاييد و همينطور با كسب تجربه بيشتر لول خود را بالا ميبريد و اسكناس "cash" دريافت ميكنيد.
شايد باورتان نشود ولي حقيقت دارد كه شما ميتوانيد در ازاي پرداخت پول واقعي مثل پي پل (paypal) سكه و اسكناس اين بازي را خريداري كنيد.:18:
اما شما با پول هاي خود ميتوانيد كارهاي زيادي را انجام دهيد شايد هم محبوب شدن اين بازي به خاطر موارد جانبي تمام نشدني اين بازي باشد شما در اين بازي تا جايي پيش خواهيد رفت كه تقريبا زمين كشاورزي خود را به يك شهر تبديل ميكنيد.
نكته اي كه اصلا نبايد فراموش كنيد اين است كه اين بازي يك بازي اجتماعي است اين بازي طوري طراحي شده است كه دستيابي به اصلي ترين ارتقاها جز با اضافه كردن دوستان به عنوان همسايه خود امكان پذير نيست.

به نظر من اصل مطلب هم همين جاست كه آدما به بهانه بازي هم كه شده با هم در ارتباط باشند.:10:

براي انجام اين بازي چه چيزهايي نياز داريم:
1. اين بازي تحت فلش است پس سعي كنيد جديد ترين نسخه فلش را نصب كنيد.
2. يك حساب فيس بوك . البته اگر هم تا حالا حساب فيس بوك داريد پيشنهاد ميكنم براي امنيت بيشتر يك حساب جديد مخصوص اين بازي ايجاد كنيد.
3. به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برويد و لاگين كنيد واز بازي لذت ببريد.
يادتون باشه كه براي اولين بار لود شدن بازي كمي طول ميكشد.
4. اين بازي بدون دوستان يعني هيچ . من با حساب rapsrm@gmx.com با نام Richard Payetta اين بازي را انجام ميدهم اگر خواستيد با هم بازي كنيم ابتدا در حساب فيس بوك، من را با ايميل يا نامي كه گفتم سرچ كنيد و add as a friend را بزنيد من بعد از اينكه شما را تاييد كردم شما را به همسايه خودم اضافه ميكنم كه شما بايد آن در خواست را تاييد كنيد.

srmsom
08-03-2011, 17:44
فكر كنم اگر كمي درباره روش بازي توضيح بدهم بيشتر مشتاق بشيد تا اين بازي را انجام دهيد. اما يك توضيح كوچك براي كسايي كه به فيس بوك دسترسي ندارند. ما براي انجام اين بازي فقط براي ورود بايد از حساب فيس بوك استفاده كنيم پس به هر روشي كه بلديد مثلا اكانت آزمايشي چيز پي ان به سايت فيس بوك بريد و ثبت نام كنيد و فقط هنگام ورود به بازي از چيز پي ان استفاده كنيد.:46:
اما اين هم يك تصوير از بازيي هست كه من تا حالا انجام دادم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر به پايين تصوير توجه كنيد ميبينيد به راحتي ميتوانيد دوستان خود را در فيس بوك به عنوان همسايه اضافه كنيد .
حالا اين همسايه بودن چه كاربردي داره؟
شما به راحتي ميتوانيد به همسايه هاي خود سر بزنيد و زمينشون را ببينيد. از اونها تقاضاي پول بكنيد يا به اونها پول بدهيد . به آنها هديه بدهيد يا بگيريد . تجربيات خودتان را به اشتراك بزاريد همديگر را از پيشرفتتون با كارت هاي جايزهاي كه ميگيريد مطلع كنيد. سفارش هديه اي كه لازم داريد را بدهيد. از همه مهتر آپگريد هاي قفل بازي را كه افزايش اراضي يكي از مهمترينهاش است را باز كنيد. هر چه بيشتر همسايه داشته باشيد پيشرفتتون سريع تر است. كمك كردن به همسايه ها نه تنها از امتيازتون كم نميكنه بلكه امتيازتون را افزايش ميده.

بالاي تصوير سمت چپ ، علامت چشم براي كم كردن گرافيك بازي است. همونطور كه ميبينيد سكه ها و اسكناسها جدا از هم هستند جمع كردن سكه به مراتب راحت تر از جمع كردن اسكناس است . شما با برداشت محصول و گرفتن جايزه به عناوين مختلف سكه ميگيريد ولي اسكناس را فقط با هر ارتقا لول كه در بالا و وسط تصوير مشخص است مي گيريد كه بابت هر لول فقط يك دلار ميگيريد پس تو مصرف كردن اسكناس ها دقت كنيد. همون بالا سمت چپ رو كه ببينيد نوشته add coins and cash شما با كليك بر روي اون ميتونيد با حساب پي پل سكه يا اسكناس بخريد.

اما چطور لولتون را افزايش بدهيد؟
بالا وسط تصوير كنار عدد لولتون كه تو ستاره نوشته شده يه نوار وجود داره كه توش عدد تجربه شما را نشان ميده تو اين بازي تجربه را با xp نشان ميدهند. مثلا شما با هر شخم زدن 15 سكه ميدهيد و يك تجربه كسب ميكنيد. با هر كاشت محصول بسته به نوع محصول تجربه كسب ميكنيد. با خريد هر يك از آپگريدها يا ساخت خانه ها يا هر گونه پيشرفتي ميزان معيني تجربه كسب ميكنيد.

srmsom
08-03-2011, 18:49
اما ميرسيم به منوي اصلي بازي كه پايين و سمت راست قرار دارد.

1. تصوير كادو ناگفته پيداست كه محل كادوهايي هست كه ميگيريد خواه از طرف دوستان باشد يا از طرف بازي . شما هر وقت بخواهيد هديه اي را استفاده كنيد روي use كليك ميكنيد اگر بخواهيد بفروشيد روي sell و اگر بخواهيد هديه بدهيد روي Re-gift كليك ميكنيد.البته با گذشت بازي تصوير خانه اي به نام storage به اين منو اضافه خواهد شد كه محل ذيره برخي از الحاقات بازي خواهد بود.
2. تصوير نشان يا ريبون مربوط به نشانهايي است كه شما تا به حال گرفته ايد يا خواهيد گرفت البته با گذشت زمان منوي كالكشن كه مربوط به كلكسيون مواردي كه شما از زمين پيدا ميكنيد و نيز منوي مستري كه مربوط به تجربه شما در كشت محصولات مختلف است به اين منو اضافه خواهند شد.
3.تصوير سه فلش چرخان مربوط به حذف كردن شما با كليك بر روي اين تصوير و سپس شي مورد نظر آنرا حذف ميكنيد.
4.تصوير شنكش مربوط به شخم زدن زمين است كه البته با گذشت زمان ادوات ديگري مثل تراكتور به آن اضافه خواهد شد.
5. تصوير فلش موس مربوط به اشاره كردن است كه تصوير دست هم در اين منو قرار دارد كه مربوط به جا به كردن است.
6. تصوير ميوه با نوشته ماركت. اين منو پر كاربردترين منو است كه شما براي خريد بيشتر اقلام از جمله بذر بايد به اينجا بياييد.
راستي يادتون باشه كه با كليك بر روي كشاورز كه مثلا شما هستيد ميتوانيد چهره و لباس هايش را عوض كنيد.

اما چطور چيزي بكاريم:
1. قطعه اي را شخم بزنيد
2. روي آن كليك كنيد تا به قسمت ماركت برويد
3.بذري را كه ميخواهيد انتخاب كنيد و دكمه باي را بزنيد.
براي انتخاب بذر به قيمت فروش ، مدت زمان رسيدن ، تجربه اي كه كسب ميكنيد و مبلغ خريد توجه كنيد
براي شروع من soy beans  يك روز براي برداشت يا wheat دوازده ساعت براي برداشت را توصيه ميكنم.
4. حالا روي قطعه مورد نظر كليك كنيد تا كاشته شوند.

چطور برداشت كنيم؟
1. نكته اي كه هيچ وقت نبايد فراموش كنيد اينه كه زمان را تو اين بازي نميشه متوقف كرد پس توجه كنيد چه بذري را كاشتيد و كي آماده برداشت ميشود چون اگر دير برسيد محصولتون خشك ميشود.
2. وقتي محصول برسه وقتي روش بريد علامت داس مي آيد و با كليك كردن محصول برداشت ميشود.

اگه از اين تاپيك خوشتون آمده بگيد تا ادامه بدم.:11:

AMIR_TO
08-03-2011, 20:31
لطفا ادامه بدبد

srmsom
08-03-2011, 21:49
توصيه اي كه به كسايي كه تازه شروع ميكنند دارم اينه كه ابتداي بازي كمتر پول هاتون صرف چيزهاي متفرقه كنيد و بيشتر بكاريد و برداشت كنيد . در اولين فرصت به ماركت و قسمت بيلدينگ بريد و Green house را كه فقط 5 دلاره بخريد و روي زمين قرار بديد. براي اينكه
گرين هوس تكميل بشه نياز به 4 ديوار 4 ميخ و 4تخته داريد كه آنها را يا بايد پيدا كنيد يا بايد از دوستانتان بخواهيد يا بايد دانه اي 1 اسكناس (كش) بخريد. هر چه سريعتر انرا تكميل كنيد چون تجربه بالايي را يكجا ميگيريد و ميتوانيد بذرهاي جديدي را آزاد كنيد و همين طور از تركيب بذر ها، بذر هاي جديدي توليد كنيد.
خداحافظ تا فردا.:20:

srmsom
09-03-2011, 12:22
ميخواهم توضيح بيشتري راجع به انتخاب نوع بذر بدهم به تصوير زير دقت كنيد.

خط اول توضيحات هر بذر نام ان بذر است
خط دوم قيمت فروش
خط سوم مدت زمان لازم براي كشت
خط چهارم تجربه كسب شده با كاشت آن بذر در هر پلات
كنار دكمه باي هم قيمت خريد

1.اولين چيزي كه بايد مد نظر داشته باشيد اينه كه دقيقا بار بعدي كي ميتوانيد بازي كنيد و محصولي را كشت كنيد كه در همان موقع برسد
2.اگر پول كم داريد قيمت خريد مهم است
3.تجربه كسب شده بيشتر بهتر است
4.اگر پول به اندازه كافي داريد و باقي شرايط يكسان است قيمت فروش را از قيمت خريد كم كنيد كه ميشود سود شما از كشت آن محصول . محصولي كه سودش بيشتر است بهتر است مثلا در تصوير بالا دو محصول سمت راست شرايط يكساني دارند ولي سود بالايي بيشتر است.:31:

srmsom
09-03-2011, 13:01
چگونه در كشت يك محصول مستر ( استاد) شويم؟
شما وقتي محصولي را مي كاريد امتياز تجربه و هنگاميكه آنرا درو ميكنيد امتياز مستري ميگيريد.
زير هر بذر شما سه ستاره مبينيد كه همان نشان هاي مستري هستند پس اگر ميخواهيد نشان مستري بگيريد محصولي را كه دوست داريد انتخاب كنيد و در كاشت آن ممارست به خرج دهيد.اگر روي همين ستاره موس را نگه داريد ميتوانيد ببينيد كه چقدر بايد امتياز مستري دريافت كنيد.
چگونه سريع تر مستر شويم؟
هنگاميكه يك محصول را برداشت ميكنيد چيزهاي مختلفي پيدا ميكنيد كه يكي از آنها Bushel آن محصول است به محض پيدا كردن اولين بوشل شما يك ماركت استال ميگيريد كه بايد انرا روي زمين قرار دهيد و ازين به بعد تمام بوشل هاي شما درون آن قرار ميگيرد
در تصوير زير ماركت استال را ميتوانيد ببينيد.

اگر شما بيشتر از 10 همسايه داشته باشيد ميتوانيد بوشل هاي خود را بفروشيد . هر بوشل دو ساعت عمر ميكند و هنگام استفاده و وقت درو يك امتياز بيشتر مستري براي آن محصول ميدهد شما در هر لحظه فقط ميتوانيد از يك نوع بوشل استفاده كنيد پس زمانيكه محصول شما رسيد قبل از اينكه درو كنيد روي ماركت استال كليك كنيد وروي اولين گزينه كليك كنيد و در پنجره جديد روي use bushels
كليك كنيد و بوشل آن محصول را انتخاب و دكمه يوز را بزنيد. شما همچنين ميتوانيد بوشلهاي خود را با دوستانتان شير كنيد. (سهيم شويد) به تصوير زير دقت كنيد.:5:

srmsom
09-03-2011, 22:54
اگر نمي خواهيد هر بار كه بازي را شروع ميكنيد مدتي براي لود شدن بازي منتظر بمانيد، كش مرورگر خود را پاك نكنيد.:8:

srmsom
09-03-2011, 23:22
همانطور كه گفتم تكميل گرين هوس تجربه بالايي به شما ميدهد.(به طور كلي تكميل آپگريدهايي از اين دست مثل گودال اردكها ، كندوي زنبورها و... تجربه اي در حد چند هزار به شما ميدهد.)
اما بعد ازين كه گرين هوس را تكميل كرديد روي آن كليك كنيد و اولين گزينه را بزنيد.پنجره زير باز خواهد شد.

اين بخش نرسري است كه در آن ميتوانيد دو بذر را با هم تركيب كنيد تا بذر جديدي بسازيد.همانطور كه در تصوير ميبينيد بعد از انتخاب بذر هاي مورد نظر ، بذر جديد 3 روز بعد آماده خواهد شد مگر اينكه شما جاي آن سه علامت سوال بدانيد كه چه قرار دهيد يا با كليك بر روي دكمه كامپليت نو و پرداخت مقداري اسكناس بذر جديد را بلافاصله آماده كنيد. بذر جديد در قسمت ماركت به تعداد محدودي در دسترس خواهد بود. با مستر شدن در كاشت آن بذر براي هميشه در دسترس خواهد بود.

روي دومين برگه ( سيد جنولوژي) كليك كنيد تا پنجره زير را ببينيد.

در اينجا 10 نوع بذر جديد وجود دارد كه شما با كليك بر روي آنها ميتوانيد از جزيياتشان با خبر شويد ودر صورت تمايل و پرداخت پول، آنها را در بخش نرسري پرورش دهيد.
نكته: شما در هر لحظه فقط يك نوع بذر را ميتوانيد در بخش نرسري پرورش دهيد مگر اينكه در بخش سوم (اكسپند گرين هوس) با تكميل موارد خواسته شده گرين هوس را گسترش دهيد.
بخش چهارم (ليدر برد) روند پيشرفت دوستان در گرين هوس را به ترتيب موفقيت نشان ميدهد.:40:

srmsom
10-03-2011, 13:09
قبلا گفته بودم كه همسايه ها خيلي به درد هم ميخورند. با تشكر از امير عزيز كه با اولين پست من ، دعوتم را اجابت كرد و اين پست مربوط به تجربياتي است كه به كمك او كسب كردم .:10:
اول ازهمه به تصوير زير نگاه كنيد كه در پست قبلي گفته بودم كه براي توليد سريع بذر بايد به جاي سه علامت سوال چيزي قرار بگيرد من نميدوم چطور ولي امير با قرار دادن خودش به جاي اولين سوال يك روز اين فرايند را سريعتر كرده است اگر خودش توضيح بدهد ممنون ميشوم.

فكر كنم اين سه علامت سوال مربوط به كمك سه دوست است كه با كليك بر روي ask friends for help ميتوانيد از آنها كمك بگيريد.
در همين جا يك معذرت خواهي كنم چون گفتم فقط براي ورود به بازي به فيس بوك نياز داريد ولي تقريبا هر جايي كه دكمه
Share يعني سهيم كردن دوستان را بزنيد به فيس بوك نياز داريد.:11:

srmsom
10-03-2011, 14:57
براي اينكه به همسايه تان سر بزنيد كافي است روي تصويرش كليك كنيد ودكمه ويزيت را بزنيد. تصوير زير مربوط به همسايه من امير است.

من با كليك بر روي گرين هوس امير تا حالا دو بار بذر پيدا كردم تصوير زير مربوط به سهيم كردن دوستان از اين تجربه است.

به سمت چپ تصوير زمين امير دقت كنيد عكس بيل و شنكش كه روي آن عدد 5 نوشته شده است را مي بينيد. اين نشان دهنده پنج كاري است كه من در هر روز به عنوان دوست در زمين امير ميتوانم انجام دهم. البته تصوير كشاورز من در زمين او باقي مي ماند و امير با كليك بر روي آن كارهاي من را ميتواند تاييد يا رد كند.
بهترين كاري كه ميتوانيم براي دوست خود انجام دهيم كود دادن ( Fertilize ) به 5 پلات (قطعه) از زمين او است با اين كار محصول هنگام برداشت به صورت كامل (سوپر هاروست) رشد ميكند و هنگام برداشت هم يك تجربه كسب ميشود . ولي سودي كه من ميكنم 10 سكه و يك تجربه بابت كود دادن به هر قطعه از زمين دوستم است.:10::31:
البته شما كود را در قبال دادن 7 اسكناس براي كل زمين و تنها براي يكبار تحت عنوان Fertilize all ميتوانيد از ماركت بخريد كه مبلغ بالايي است . توصيه من اين است كه دوستان هر روز به زمين هم سر بزنند و زمين يكديگر را كود بدهند و هر دو طرف سود ببرند.

حالا بالا وسمت راست زمين امير و كنار اسمش را ببينيد عكس يك ابر كوچك نوشته را ميبينيد كاربرد آن گذاشتن پيغام
براي دوستتان در زمينش است اگر كنار يكي از درختان را نگاه كنيد ميبينيد كه من يك پيغام براي امير گذاشته ام.تصوير
زير متن پيغام من است. البته امير با كمك دكمه حذف (ري سايكل) ميتواند آن را از زمينش حذف كند.

يكبار ديگر تصوير زمين امير را نگاه كنيد بالا و سمت چپ نوشته Free Gifts . شما با كليك بر روي آن تصوير زير را خواهيد ديد.

شما هروز ميتوانيد براي هر يك از دوستانتان يك هديه مجاني بفرستيد. اما از كجا بدانيد كه آنها چه چيزي نياز دارند
اين بار تصوير زمين امير را در بالا و سمت راست ببينيد. نوشته Farm Ville Requests . در خواستهاي آنها در اينجا خواهد بود.
اما چطور به دوستمان بگوييم كه چه ميخواهيم؟
به نظر من بهترين هديه هايي كه ميتوانيم بگيريم آيتمهايي است كه براي تكميل آپگريد هايي مثل گرين هوس لازم داريم چون قيمت هر يك از آنها حداقل 1 اسكناس است.
روي تصوير كادو در پايين و راست زمين كليك كنيد تا تصوير زير را ببينيد.

روي Make a wish كليك كنيد و در خواست خود را بفرستيد.

راستي وقتي خواستيد از زمين دوستتان به زمين خودتان برويد روي Return home كليك كنيد.

srmsom
10-03-2011, 16:23
قبلا گفته بودم كه بدست آوردن كش بسيار مشكل تر از سكه است. براي كساني كه ميخواهند اين بازي را مجاني انجام دهند تنها راه بدست آوردن كش ارتقا لول است تازه هر ارتقا لول فقط يك كش را به همراه خواهد داشت.:18:
براي ارتقا لول به تجربه نياز داريم كه بخشي از آن را از راه كاشتن بدست مي آوريم اما هر چه لول بالاتر ميرود تجربه بيشتري براي ارتقاي بعدي لازم است و روند كسب تجربه از راه كاشتن كند است. :41:
راه حل پيشنهادي من
آپگريدهايي كه نياز به جمع آوري يكسري آيتم ديگر دارد تكميل كنيد. مثلا گودال مرغابيها 40 آيتم براي تكميل شدن لازم دارد(20 بيل 20 آب پاش) اما پاداش اينكار 4000 تجربه است كه شما را خيلي جلو مي برد. اما وقتي گاهي ممكن است چيزي از زمين پيدا كنيم چطور ممكن است اين تعداد آيتم را تكميل كنيم؟!!!:41::19::19::19:

زياد هم ناميد نشيد :21: اينجاست كه همسايه ها به داد شما خواهند رسيد اگر شما 20 تا همسايه داشته باشيد و هر كدام روزي يك هديه براي شما بفرستند، شما دو روزه كارتان را انجام ميدهيد و چندين لول پيشرفت ميكنيد.:10:

من با تكميل گرين هوس 8 لول پيشرفت كردم و اين يعني 8 اسكناس.:27:

اينجاست كه يكبار ديگر به اين نتيجه ميرسيم كه اين بازي بدون همسايه يعني هيچ. پس بياييد با هم همسايه شيم.:10:

من با حساب rapsrm@gmx.com با نام Richard Payetta اين بازي را انجام ميدهم اگر خواستيد با هم بازي كنيم ابتدا در حساب فيس بوك، من را با ايميل يا نامي كه گفتم سرچ كنيد و add as a friend را بزنيد من بعد از اينكه شما را تاييد كردم شما را به همسايه خودم اضافه ميكنم كه شما بايد آن در خواست را تاييد كنيد.:10:

AMIR_TO
10-03-2011, 22:36
من وقتی می خواد بازی لود بشه بیشتر از نصف نمیره
دوستان لطفا کمک کنید که با خوندن اینا به وجد اومدم و باید اینو حتما بازی کنم

srmsom
10-03-2011, 23:56
اول از همه بايد فلش داشته باشي من توصيه ميكنم اگر ميتوني از خود سايت ادوب فلش و اگر نه از سايت دانلودها آخرين نسخه ادوب فلش پلير را تهيه كني.
من از مرورگر گوگل كروم استفاده ميكنم كه سريعتره . نميدون سرعتت چقدره ولي شايد بازي داره لود ميشه و حوصله نداري يه نگاهي به نت وركينگت بكن ببين چيزي داره دانلود ميشه يا نه . ميتوني حجم كش مرورگرت هم چك كني ببيني زياد ميشه يا نه. مثلا براي كروم تو اين آدرسه
C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data
قبلا گفته بودم كه براي اولين بار لود شدن بازي طول ميكشه و در كش مرورگر قرار ميگيره پس كش مرورگرت رو پاك نكن تا دفعات بعد بهتر لود بشه.
شايد هم اشكال از نحوه ي دسترسيت به سايت و برنامه اي كه استفاده ميكني
انشاا... مشكلي نيست و ميتوني بازي كني.:46:

soha is the beSt
11-03-2011, 00:08
یادش بخیر من چه قد اینو بازی میکردم :دی
قبلا میشد همه رو مجانی گرفت
اما الان همه چی فارم کش میخواد :(

srmsom
11-03-2011, 00:33
من خودم تازه با اين بازي آشنا شدم ولي فكر كنم اگر بازي همه چيش مجاني بود زياد جذاب نبود . با اين حالتي كه الان داره و خلاقيتي كه بايد به خرج بدي تا از بقيه جلو بزني قشنگتره.
در ضمن اطلاعات جديدي كه ازين بازي دارم اينه كه الان 50 ميليون كاربر فيس بوك اين بازي رو به طور فعال دارن انجام ميدن. بعضي ها روش بازيشون و حقه هايي كه بلدن رو ميفروشن. گوگل هم در اين بازي سرمايه گذاري كرده.:20:

soha is the beSt
11-03-2011, 01:10
من خودم تازه با اين بازي آشنا شدم ولي فكر كنم اگر بازي همه چيش مجاني بود زياد جذاب نبود . با اين حالتي كه الان داره و خلاقيتي كه بايد به خرج بدي تا از بقيه جلو بزني قشنگتره.
در ضمن اطلاعات جديدي كه ازين بازي دارم اينه كه الان 50 ميليون كاربر فيس بوك اين بازي رو به طور فعال دارن انجام ميدن. بعضي ها روش بازيشون و حقه هايي كه بلدن رو ميفروشن. گوگل هم در اين بازي سرمايه گذاري كرده.:20:
2تا از دوستام لول 70 شدن (مکس لول)ولی من حال و حوصله واسه این جور بازی ها ندارم :31:
راستی تو پروفایلم بگو فیسبوکت چیه اددت کنم :10:
راستی
اگه کسایی که فارمشون خیلی بزرگه و حال ندارن دستی برداشت کنن برنامه ی فارم ویل اوتو کلیکر رو دان کنن حل میشه مشکلشون

srmsom
11-03-2011, 01:29
به دوستات تبريك ميگم . البته منم يك هفته است كه دارم بازي ميكنم و الان لول 22 هستم و فكر كنم مشكل اصليم فعلا اضافه كردن دوستان باشه كه حدس ميزنم به زودي حل بشه
اگه فيسبوكه بازيم رو ميخواي من با حساب rapsrm@gmx.com با نام Richard Payetta اين بازي را انجام ميدهم
فيسبوك اصليم رو برات پ.خ ميكنم.

srmsom
11-03-2011, 01:36
راستي من برنامه هاي تقلب(چيت) را توصيه نميكنم چون تو سرچي كه كردم متوجه شدم ممكنه سايت بازي متوجه بشه و حسابتون رو ببنده.

srmsom
11-03-2011, 11:49
به كساني كه تازه بازي رو شروع كرده بودن توصيه كردم كه بيشتر بكارند و برداشت كنند تا پول جمع كنند. اگر شما در حدود 25000 سكه جمع كرده ايد حالا وقتشه كه پولتون رو يكم خرج كنيد.

كسب تجربه سريع
هر وقت شديدا به تجربه نياز داشتيد ولي وقت نداشتيد اين بهترين كاره. ابتدا به ماركت برويد از قسمت دكوريشن Hay Bale (علف خشك بسته بندي شده) را پيدا كنيد قيمت هر بسته از آن 100 سكه است شما با خريد هر بسته و قرار دادن در زمين بلافاصله 5 تجربه كسب ميكنيد. اين يعني اگر شما 100000 سكه داريد 5000 تجربه و اگر 20000 سكه داريد 1000 تجربه ميتوانيد سريعا كسب كنيد. بعد از خريدن علفها شما ميتوانيد هر بسته را به قيمت 5 سكه بفروشيد.

جادوي نشانها(ريبون ها)
به قسمت نشانه ها برويد در آنجا توضيح داده شده است كه شما بابت انجام چه كارهايي نشان دريافت ميكنيد شما با دريافت هر نشان تعدادي سكه ، تجربه و هديه دريافت ميكنيد:21:
هر كاري داراي چهار نشان است :زرد سفيد قرمز و آبي كه نشان آبي بيشترين امتياز را دارد.

من علفهاي خشك را دوست دارم:18:
شما با قراردادن حدود 250 بسته hay bale روي زمين 8 نشان دريافت خواهيد كرد.:18::27:
تصوير زير را ببينيد.

از چادر استراحت هم خوشم مي آد::13:
شما با قرار دادن حدود 30 عدد rest tent با قيمت دانه اي 1000 سكه ، 4 نشان دريافت خواهيد كرد.:46:
تصوير زير را ببينيد.

پيشرفتي كه از دريافت نشانه ها حاصل ميشه باور نكردنيه.:18:

srmsom
11-03-2011, 12:04
با رسيدن به لول 20 دكمه حذف به منوي نشانگر موس ميرود و به جاي آن منوي كار گروهي اضافه خواهد شد. در اين منو شما سفارشي را قبول ميكنيد و بايد در موعد مقرر شفارش را تحويل دهيد براي تحويل به موقع ميتوانيد از دوستانتان به شرطي كه خودشان سفارشي را دريافت نكرده باشند ميتوانيد كمك بگيريد :10:
شما براي تحويل محصول سه زمان مختلف داريد كه بسته به سرعتتان در تحويل سفارش مدال طلا نقره يا برنز ميگيريد. جايزه اين سفارشها قابل توجه خواهد بود. :20:
تصوير زير را ببينيد كه نمونه سفارشي است كه براي تحويل 1450 پلات گندم گرفته شده است.

srmsom
13-03-2011, 14:40
1.براي حفظ حريم خصوصيتون با يك حساب جديد فيس بوك بازي رو انجام بدهيد .
2.روي profile توي حساب فيس بوكتون راست كليك كنيد و copy link address را بزنيد و اينجا توي پست ، پيست كنيد.
3.حالا هر كسي كه اين بازي رو انجام ميده و نياز به همسايه داره به اين آدرس ها(پروفايلها) بره و add as a friend را بزنه.
4.بعد از اينكه شما رو به عنوان دوست تاييد كرد، توي بازي روي add neighbors كليك كنيد و يك درخواست همسايگي براي دوست جديدتون بفرستيد. بعد از تاييد دوستتون شما با هم همسايه ميشيد.:10:

براي شروع اين آدرس پروفايل منه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ZEDEHAL DEGE
01-07-2011, 07:20
چرا رو لاگ این کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته؟فقط یه مربع جلوی ادرس سایت میاد میشه این
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

srmsom
02-07-2011, 09:07
يك نكته بگم كه من از پوشه كش مرورگرم به نام User Data در آدرس C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Google\Chrome هميشه يك كپي ميگيرم چون بعضي وقتها به دلايلي پاك ميشه اين نكته از اين لحاظ مهمه كه وقتي در بازي پيشرفت ميكنيد حجم اين پوشه تا 200 يا 300 مگا بايت ميرسه كه اگه پاك بشه براي لود مجدد بازي وقت زيادي لازمه.

اما جواب شما اينه كه به دلايلي بازي نميتونه با پروفايل فيس بوك شما ارتباط برقرار كنه. من چند تا كار بهتون پيشنهاد ميكنم :
1. هنگام ورود مجدد به صفحه بازي دكمه لاگين رو نزنيد چون كش مرورگر را پاك نكرديد با استفاده از كوكي سايت خودش وارد ميشه پس صبر كنيد صفحه تا آخر لود بشه اگر وارد نشد اونوقت روي لاگين بزنيد.
2. ابتدا وارد پروفايلتون در فيس بوك بشيد و بعد در صفحه اي جدا وارد بازي بشيد.
3. از پروفايلتون در فيس بوك يكبار خارج شويد و دوباره وارد شويد.
4. به قسمت تنظيمات privacy حساب فيس بوكتون بريد و در در صفحه اي جدا وارد بازي بشيد.
5. اگر هيچ كدوم از اين راهها جواب نداد مجبوريد كش مرورگرتون رو پاك كنيد.

ZEDEHAL DEGE
03-07-2011, 12:49
حیف شد انگار بازی جالبی بود.اخه من ویندوز ویستا دارم و تو ویستا معلوم نیست کش مرورگر کجا ذخیره میشه . منم که سرعتم پایینه با gprs فک کنم مشکل پیدا کنم تو بازی.

kavasaki2008
21-11-2012, 22:53
سلام اقا ببخشید اگه میشه شما که سابقه دار این بازی هستین این ترینر و تقلب بازی رو بزاری هم من هم دوستان ممنون میشیم مرسی

kavasaki2008
24-11-2012, 13:43
خیلی ممنون از اینکه اینقدر زود و سریع جواب میدین

kavasaki2008
24-11-2012, 14:07
من الان لول 7 هستم حتی یک اسکناس هم ندادن بهم و یه چیز دیگه همسایه میتونه بوتل شیر نوزاد بفرسته واسم اگه میشه چطوری؟ اگه جواب میدین ممنون میشم

Khale_Kherse
02-12-2012, 19:58
سلام
منم دارم سعی میکنم وارد بازی بشم:sq_18:

Khale_Kherse
03-12-2012, 11:55
وارد بازی میشه ولی قسمت دوستانش لود نمیشه نیم ساعت هم گذوشتمش کار نکرد!!
قسمت مهمیه ...
اگه کسی راه حلی داره بگه
رو 2 تا پی سی هم تست کردم نشد:sq_3:

hosaene
16-12-2012, 12:42
:n27::n28::n16:
بازي " فارم ويل " طبق ريويوي ويكي پديا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با بيش از 62 ميليون كاربر فعال يكي از محبوبترين وسايل شبكه هاي اجتماعي است. بيش از 24 ميليون كابر فيس بوك طرفدار اين بازي هستند و 10 درصد كل كاربران فيس بوك اين بازي را انجام ميدهند.(سپتامبر 2010) جالب است بدانيد كه اين بازي هنوز در نسخه بتا و آزمايشي خود است.
فارم ويل يعني محل كشاورزي و بازي هم دقيقا درباره همين مسئله است در شروع بازي شما زمين كوچكي داريد با كشت محصولات مختلف بر ميزان سكه هاي "coins" خود مي افزاييد و همينطور با كسب تجربه بيشتر لول خود را بالا ميبريد و اسكناس "cash" دريافت ميكنيد.
شايد باورتان نشود ولي حقيقت دارد كه شما ميتوانيد در ازاي پرداخت پول واقعي مثل پي پل (paypal) سكه و اسكناس اين بازي را خريداري كنيد.:18:
اما شما با پول هاي خود ميتوانيد كارهاي زيادي را انجام دهيد شايد هم محبوب شدن اين بازي به خاطر موارد جانبي تمام نشدني اين بازي باشد شما در اين بازي تا جايي پيش خواهيد رفت كه تقريبا زمين كشاورزي خود را به يك شهر تبديل ميكنيد.
نكته اي كه اصلا نبايد فراموش كنيد اين است كه اين بازي يك بازي اجتماعي است اين بازي طوري طراحي شده است كه دستيابي به اصلي ترين ارتقاها جز با اضافه كردن دوستان به عنوان همسايه خود امكان پذير نيست.

به نظر من اصل مطلب هم همين جاست كه آدما به بهانه بازي هم كه شده با هم در ارتباط باشند.:10:

براي انجام اين بازي چه چيزهايي نياز داريم:
1. اين بازي تحت فلش است پس سعي كنيد جديد ترين نسخه فلش را نصب كنيد.
2. يك حساب فيس بوك . البته اگر هم تا حالا حساب فيس بوك داريد پيشنهاد ميكنم براي امنيت بيشتر يك حساب جديد مخصوص اين بازي ايجاد كنيد.
3. به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برويد و لاگين كنيد واز بازي لذت ببريد.
يادتون باشه كه براي اولين بار لود شدن بازي كمي طول ميكشد.
4. اين بازي بدون دوستان يعني هيچ . من با حساب rapsrm@gmx.com با نام Richard Payetta اين بازي را انجام ميدهم اگر خواستيد با هم بازي كنيم ابتدا در حساب فيس بوك، من را با ايميل يا نامي كه گفتم سرچ كنيد و add as a friend را بزنيد من بعد از اينكه شما را تاييد كردم شما را به همسايه خودم اضافه ميكنم كه شما بايد آن در خواست را تاييد كنيد.

DonFidelio2
23-12-2013, 22:19
درود بر رفقا . آقا این بازی FarmVille2 رو کیا هستن ؟ میخوام ادد کنیم همدیگه رو :n12:

یه سری ام اطلاعات و کمک میخوام راجع به بازی ... کسی هست به دادمون برسه ؟