PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک ویژه بازی Mortal Kombat

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

MILIN3M
24-07-2010, 20:32
آره داداش با شما هستم
من امتحان کردم شد.برای اسکورپین:پایین-پایین-پایین+B

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اره اینم شد من امتحان کردم ببینم نسخه جدید کی میادش؟؟ خبری از جناب نوب هم هست توش؟>

tohidkarimi
28-07-2010, 14:26
سلام
چطوری میتونیم در نسخه ی mortal kombat deception شائو کان،گورو،بلیز،کیتانا،فراس ت و جکس رو تو لیست بازیکنان بیاریم؟

ali_disslove
30-07-2010, 17:58
کمبتی که توی پست 295 همین تاپیکه با اونه صفحه 30 هست از لحاظ ورژن و.... فرق دارند ؟کدوم بهتره؟

اون که صفحه 30 هست وقتی وارد لینکش میشی خیلی قاطیه خیلی لینکه کدوما رو باید دقیقا دانلود کرد ؟

کسی جواب نمیده ؟؟؟

arashbi2
02-08-2010, 13:02
سلام
چطوری میتونیم در نسخه ی mortal kombat deception شائو کان،گورو،بلیز،کیتانا،فراس ت و جکس رو تو لیست بازیکنان بیاریم؟

تا اونجایی که من این بازی رو کردم برای باز کردن شخصیت ها باید با سکه قبر باز کنی و اینکه توی حالت conquest بازی رو انجام بدی و تو هر سوراخ سمبش رو بچرخی و صندوق پیدا کنی و...

Amin.P30
03-08-2010, 19:04
mortal kombat armagaddon برا PC موجوده و ؟
لینکی موجوده؟

keb
04-08-2010, 09:36
mortal kombat armagaddon برا PC موجوده و ؟
لینکی موجوده؟

اصلا و ابدا این بازی برای پی سی نیموده.

hamid_diablo
05-08-2010, 12:24
سلام دوستان

من دیوونه مورتال کمبت هستم
از شخصیتهای اصلیش اگه عکس دارید بزارید

humankhan
05-08-2010, 22:22
تو بازیه MK Trilogy نمی شه کاری کرد فیتالیتی ها راحتتر انجام بشه؟ مثل مورتال کمبت 4

s.w.a.t
06-08-2010, 09:09
آقا یه سوال توی mk 4 چه جوری یارو رو یه جوری میزدیم که بره طبقه ی پایین؟

Dark Shine
06-08-2010, 10:47
تو بعضی مراحل که طبقه بالا داره باید آپارگارد بزنی
بشینی مشت بزنی!

keb
06-08-2010, 11:04
آقا یه سوال توی mk 4 چه جوری یارو رو یه جوری میزدیم که بره طبقه ی پایین؟

mk 4 طبقه پایین هیچ وقت نداشته. طبقه بالا داشته فقط.

humankhan
06-08-2010, 11:32
تو بازیه MK Trilogy نمی شه کاری کرد فیتالیتی ها راحتتر انجام بشه؟ مثل مورتال کمبت 4
می شه جواب ما رو هم بدین؟

acc
06-08-2010, 12:23
سلام به همگی .
منم یه جورایی مثل خودتون خوره این بازی ام .
بهترین نسخه ای هم که بازی می کردم اونی بود که مال سگا بود . فکر کنم mortal kombat 3 بودش .
چند تا سول داشتم .
1 اینکه آخرین نسخع همونیه که تو صفحه 30 هستش ؟ مورتال کمبت اپیدم (2008) Mortal Kombat Epidem

2 اینکه این تو سابت آپ نشده تا بتونم با idm دانلود کنم ؟
3 اینکه اطلا بازش قشنگ هست 600 مگ دانلود کنم ؟

hamid_diablo
07-08-2010, 18:06
نوشته شده توسط اميد سلطانی :

سری Mortal Kombat، در سال‌های گذشته روزهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشته. مطمئناً هیچ بازیبازی روزهای اوج این سری را در نسل‌های قبل از یاد نخواهد برد. ولی حالا، این سری در اختیار Warner Bros و استودیوی NetherRealm است و این روز‌ها، بعد از چندین Spin-off و دنباله‌هایی كه از اصول این سری فاصله گرفته بودند، عطش بازگشت به دوران اوج، با Mortal Kombat جدید (هیچ عنوان یا شماره‌ای در كنار نام این عنوان وجود ندارد) به چشم می‌خورد و Ed Boon و كمپانیش در پی برگرداندن مبارزات خشن - از قطع شدن اعضای بدن و استخوان‌ها تا خون و خونریزی‌های بی حد و مرز گرفته تا فتالیتی‌های دیوانه‌وار مشهور MK - به این سری هستند و حتی همه‌ی این‌ها را میتوان قبل از به دست گرفتن كنترلر دریافت.
این عنوان خوشبختانه به اصل خود، یعنی یك فایتینگ 2D برگشته. هنوز جزئیات مدل شخصیت‌ها و پشت‌زمینه به صورت سه بعدی (3D) طراحی شده ولی حركات شخصیت‌ها در بازی در فضای دو‌بعدی انجام می‌شود. محیط‌های كلاسیك این سری كه به شكل HD بازسازی شده‌اند در نمایش‌های اخیر (از جمله E3) به چشم میخورند كه در این بین محیط‌ نوستالوژیك The Pit and Kahn به چشم میخورد

هر چند داستان در یك بازی فایتینگ یك فاكتور پر اهمیت نیست ولی سازندگان قول داستانی قابل قبول و خوب را برای بازی داده‌اند. بعد از گذشت قرن‌ها از مسابقات Mortal Kombat، امپراطور Shao Kahn در نهایت موفق به شكست Raiden و همدستانش می‌شود. حال، Raiden تنها یك شانس دارد تا Earthrealm را نجات دهد. برای تغییر دادن وضعیت، او باید به نقطه‌ی ضعف امپراطور Shao Kahm حمله كند و پاشنه‌ی آشیل امپراطور تنها زمان و بازگشت به دوران قبل است. بازیبازها به زمان گذشته برده شده و وارد مسابقات اصلی Mortal Kombat در گذشته می‌شوند و سعی در تغییر دادن گذشته دارند تا بدین وسیله آینده را تغییر دهند ...
طرفداران این سری، مطمئناً از بازگشت شخصیت‌های محبوب این سری نظیر Scorpion، Sub-Zero، Johnny Cage (با خالكوبی خاصی كه روی شكم خود دارد)، Mileena، Nightwolf، Sektor، Kung Lao و Reptile خوشحال خواهند شد. ظاهر هر یك از این شخصیت‌ها بازسازی مختصری شده كه البته در اولین نگاه سریعاً می‌توان آنها را شناخت. Reptile با ظاهر و ویژگی‌های مارمولك مانند و پوست سبز خود از دیگر شخصیت‌ها متمایز است. Scorpion و لباس مخصوصش نیز به همین ترتیب و البته Sub-Zero همان Sub-Zeroـی گذشته است و تغییر به خصوصی نكرده و به همین ترتیب شخصیت‌های محبوب دیگری كه به نظر بازگشت با شكوهی خواهند داشت. علاوه بر این، هر شخصیت انیمیشن‌های مخصوص خود را دارد و motion capture برای هر شخصیت به شكل جدا انجام شده كه به واسطه‌ی این كار، هر یك از شخصیت‌ها، ظاهر و استایل متمایز و خاص خود را دارند.
هر شخصیت حمله‌های آشنای خود را كه در عنوان‌های گذشته داشته، به همراه آورده. Scorpion هنوز شیوه‌ی " GET OVER HERE!" خاص خود را دارد، Reptile هنوز آب دهان اسیدی خود را دارد و Sub-Zero هم هنوز می‌تواند حریف خود را بین زمین و هوا منجمد كند. البته فوت و‌ فن‌های جدید بسیاری برای یادگیری در بازی موجود است كه از میان آنها می‌توان به سیستم آشنای Dial-A-Combo اشاره كرد كه با مكانیزم‌های فایتینگ‌های مرسوم جایگزین شده كه چیز‌های جدید بسیاری برای بازیباز به همراه خواهد آورد.
سرعت، محور اصلی بازیست كه از این جهت، میتوان آن را با Super Street Fighter IV مقایسه كرد. به نظر این بازی ایده‌هایی از بازی‌های مشابه نظیر Street Fighter و Marvel vs. Capcom گرفته است. خط مخصوص super combo نیز به بازی اضافه شده كه به واسطه‌ی آن میتوان حمله‌های شدیدتر را به صورت منظم و پشت سر هم در هم آمیخت. ولی خشن‌ترین و بی‌رحمانه‌ترین قابلیتی كه به بازی اظافه شده، حمله‌های مخصوص اشعه‌ی X است كه باعث شده كه تصویر روی حركت شما زوم كرده و در برخی لحظه‌ها برای نشان دادن شكستگی استخوان‌های شخصیت مقابل و له شدن اعضای بدن طرف مقابل در اثر ضربه، تصویر آهسته (slow motion) میشود كه واقعاً مخوف و جالب كار شده

برای انجام یك حركت ویژه، شما میتوانید حركاتی چون پرتاب نیزه‌ی Scorpion یا گلوله‌های انفجاری Johnny Cage را با یك حمله‌ی معمولی تركیب كرده كه این كار بسیار آسان‌تر از بازی‌های پیشین و به خصوص سه‌گانه‌ی اصلی این بازیست و همچنین شما قادر خواهید بود كه یك چند‌ضرب وحشیانه و خشن را پیاده‌سازی كنید، مخصوصاً زمانی كه از حركات power-up شده‌ استفاده كنید. این كار را با یكی از شارژهای خط مخصوص حركات ویژه و سوپر كمبو‌ها میتوان انجام داد، حال با دو خط شارژ از آن، شما قادر به انجام یك چندضرب قدرتمند هستید كه حریف را از حمله باز میدارد و برای شما فرصت خوبی فراهم است تا هم نفسی آماده كنید و هم از این فرصت اسفاده كرده و دوباره به او حمله كنید. با استفاده از سه خط شارژ از این نوار میتوانید كمبویی دیوانه‌وار و به اصطلاح Ultra Combo را روی حریف پیاده كنید كه در این حالت دوربین به كركتر شما نزدیك شده و كاركتر شما را در زمان درهم‌شكستن استخوان‌های حریفیتان نشان میدهد و در انتها به متلاشی شدن جمجمه، خرد شدن گردن و ... می‌انجامد كه این حركت نصف خط جان حریفیتان را كم میكند. كه البته گفته شد كه هر شخصیت به شكل جداگانه مدل‌سازی شده یعنی علاوه بر بقیه‌ی مسائل، اسكلت هر شخصیت با شخصیت‌های دیگر تفاوت‌های زیادی خواهد داشت؛ برای مثال، جمجمه‌ی Reptile به شكل جمجمه‌ی یك انسان نیست. همچنین فتالیتی‌ها نيز مجدداً به اين سری بازی‌ها بازگشته‌اند كه برگشت به دوران باشكوه و خاطره‌انگیز Mortal Kombat 2 و 3 را ندا میدهند و از بین آنها می‌توان به فتالیتی Kung Lao اشاره كرد كه كلاه خود را به اره‌ای تبدیل كرده و سپس حریف را با دو پای خود نگه داشته و او را از وسط به دو نیم تبدیل میكند. در كل فتالیتی‌هایی كه تا كنون به نمایش درآمده، یكی از عواملیست كه طرفداران و همچنین تازه‌وارد‌ها را چشم‌انتظار این عنوان قرار داده است.
تا پایان هر دور، تمام جراحات و صدماتی كه به هر شخصیت وارد شده، از بین نخواهد رفت. برای مثال ممكن است شما در پایان، حتی اگر پیروز شده باشید، چشم خود و یا حتی دست و پای خود را از دست داده باشید.
ویژگی دیگری كه از عنوان‌های دیگر قرض گرفته شده، مد چند نفره به سبك تیمی (tag-team) است كه همانند Marvel vs. Capcom 2 میتوانید به نبردی دو به دو بپردازید كه البته به نظر من نبرد‌های یك به یك در بخش چندنفره میتواند جایی باشد كه Mortal Kombat به خوبی خواهد درخشید.
DLC نیز برای بازی در نظر گرفته شده كه نشان از محتویات اضافه‌شونده‌ای را میدهد كه شخصیت‌های اضافی میتواند ارضاكننده‌ترین آنها باشد

بازی در درجه‌بندی سنی M قرار دارد كه طبیعی نیز هست. خون به شكل وحشتناكی در بازی موجود است كه طراح بازی (Ed boon) در مورد سیستم جاری شدن خون میگوید: "خون در بازی به شكل واقعی جاری خواهد شد و همچنین لباس و بدن شخصیت‌ها را نیز به رنگ خود در میاورد. هر چقدر زمان بیشتری از جاری شدن خون روی بدن شخصیت‌ها و زمین بگذرد، رنگ خون تیره‌تر خواهد شد، سپس درست مثل خون واقعی محو خواهد شد." و همچنین علاوه بر خون، قطع شدن دست و پای شخصیت‌ها و شكسته شدن استخوان‌ها و حتی نصف شدن بدن، چیزهایی بسیار عادی در این بازیست.
سازندگان هم اكنون بر روی بالانس و تعادل بین شخصیت‌ها و همچنین مبارزات تمركز كرده‌اند. همانطور كه Street Fighter شروعی تازه داشت، به نظر Mortal Kombat بازگشتی طوفانی خواهد داشت و حداقل تا اینجا طرفداران را به شدت در عطش بدست گرفتن كنترلر و بدست گرفتن كنترل Scorpion، Reptile، Sub-Zero و دیگر شخصیت‌های محبوب MK نگه داشته. از همین حالا خود را برای مبارزه‌های خونین Mortal Kombat در سال آینده‌ی میلادی (2011) آماده كنید

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MohammadT15
08-08-2010, 22:19
من خودم عاشق بازی کمبت هستم کسی اگه سوالی از بازی کمبت کنسول PS2 و تریلوجی کنسول PS1 داره بپرسه تا جواب بدم:46:

aha2012
08-08-2010, 22:29
Ed Boon خالق مورتال کامبت گفته این مورتال جدیده یعنی MK 2011 بسیار خشن بوده و فاتالیتیهاش
بینهایت خشن درست شده.گفته که با این کار مورتالو زنده کردیم و آدم یاد MK3 میوفته

MohammadT15
08-08-2010, 22:57
Ed Boon خالق مورتال کامبت گفته این مورتال جدیده یعنی MK 2011 بسیار خشن بوده و فاتالیتیهاش
بینهایت خشن درست شده.گفته که با این کار مورتالو زنده کردیم و آدم یاد MK3 میوفته
داداش آخرین ورژن مورتال کمبت آرماگدون بود توی ps2 رو میگما
این ورژن جدیده واسه چه کنسولیه؟

Arrowtic
09-08-2010, 10:13
آخري واسه PS2 نبود.يكي ديگه برا Xbox و PS3 (اينو مطمئن نيستم ولي XBOX رو مطمئنم) ساخته شد.

MohammadT15
09-08-2010, 13:43
آخري واسه PS2 نبود.يكي ديگه برا Xbox و PS3 (اينو مطمئن نيستم ولي XBOX رو مطمئنم) ساخته شد.

داداش جملمو کامل بخون
آخرین ورژن مورتال کمبت آرماگدون بود توی PS2
منظورم توی کنسول PS2 بود نه کسنول بالاتر

Alex merccer
12-08-2010, 21:27
کسی می تونی بگه تو Mk VS DCU چه جوری می شه FATALITY زد ؟
کلا در مورد کار هایی که وقتی می گه finish him/her می شه کرد توضیح بدین :evil: .

aha2012
12-08-2010, 23:17
سلام
باید با یه روند متوسط و در عین حال کمی سریع بزنید نه خیلی سریع ها کمی سریع
مثلا با subzero : وقتی میگه finish him/her باید فاصله ی مناسبی با طرف داشته باشی مثلا به اندازه ی یه آدم
یعنی اینکه بین تو و طرف مقابل فقط به اندازه ی یه آدم با هم فاصله داشته باشید اون موقع این رمزو با سرعت متوسط بزن:عقب -جلو-پاییین-جلو+Y .موقع زدن رمز هم نباید هل کنی وآروم و کمی سریع بزن رمزو
اون موقع طرفو fatality مکینه
امیدوارم خوب متوجه شده باشی
اگه چیز دیگه ای هست بگو
موفق باشی رفیق

Alex merccer
13-08-2010, 08:55
سلام
باید با یه روند متوسط و در عین حال کمی سریع بزنید نه خیلی سریع ها کمی سریع
مثلا با subzero : وقتی میگه finish him/her باید فاصله ی مناسبی با طرف داشته باشی مثلا به اندازه ی یه آدم
یعنی اینکه بین تو و طرف مقابل فقط به اندازه ی یه آدم با هم فاصله داشته باشید اون موقع این رمزو با سرعت متوسط بزن:عقب -جلو-پاییین-جلو+Y .موقع زدن رمز هم نباید هل کنی وآروم و کمی سریع بزن رمزو
اون موقع طرفو fatality مکینه
امیدوارم خوب متوجه شده باشی
اگه چیز دیگه ای هست بگو
موفق باشی رفیق

متوجه شدم اما اگه تونستید برای بقیه ی کاراکتر ها هم بزارید این کد ها رو
اگر هم جایی تو بازی گفته این رو بگید که خودم نگاه کنم
بازم ممنون

keb
13-08-2010, 10:08

در کل مورتال کامبت ها نه فقط MK vs. DCU:

Fatality
Brutality
Heroic Brutality
Animality
Babilaty
Friendship
Haragiri
Stage Shift

که دوتای آخری خیلی ناشناسن.
Haragiri نمی نویسه همین طوری خودکشی فقط تو خودکشی میکنه بعد هم مینویسه حریفت برد.
Stage Shift هم فقط برای UMK هست که باهاش میتونی زمین رو به زمین شخصیت خودت تغییر بدی.

aha2012
13-08-2010, 12:05
متوجه شدم اما اگه تونستید برای بقیه ی کاراکتر ها هم بزارید این کد ها رو
اگر هم جایی تو بازی گفته این رو بگید که خودم نگاه کنم
بازم ممنون
خواهش میکنم
حالا تونستی اجرا کنی؟
تو بازی همه ی رمزهارو نوشته به غیر از fatality ها که از این سایت میتونی همرو ببینی.
تو این سایت رو عکس هر شخصیتی کلیک کنی تمام رمزهاش میاد
موفق باشی

Arrowtic
13-08-2010, 12:32
آخرين نسخه ي PCش چيه؟؟!!
برا دان بذاريد plz
حجمش مهم نيست

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

در ضمن يك پارازيت بندازم:زنده باد Sub-Zero!

soha is the beSt
13-08-2010, 12:57
آخرين نسخه ي PCش چيه؟؟!!
برا دان بذاريد plz
حجمش مهم نيست

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

در ضمن يك پارازيت بندازم:زنده باد Sub-Zero!

زنده بــــــــــــــــاد

aha2012
13-08-2010, 13:34
آخرین نسخه اش همون mk4 هست
ولی براش چند تا ورژن اومده به نامهای mk project 4-4.1-4.8 و غیره
این ورژن ها رو مردم خودشون درست کردن

واقعا گل گفتی .دمت گرم

only Sub-Zero

Alex merccer
14-08-2010, 08:05
خواهش میکنم
حالا تونستی اجرا کنی؟
تو بازی همه ی رمزهارو نوشته به غیر از fatality ها که از این سایت میتونی همرو ببینی.
تو این سایت رو عکس هر شخصیتی کلیک کنی تمام رمزهاش میاد
موفق باشی

ممنون
تونستم همه رو اجرا کنم اما خیلی بچه بازی هستن حرکت شکستن گردن واسه Sonya تو MK 4 حرکت معمولی بود اینجا شده fatality .
یک سوال هم داشتم :فرق fatality با heroic brutality چیه؟
آخه در ظاهر جفتشون میزنن طرفو ناکار می کنن:31: 

aha2012
14-08-2010, 12:42
ممنون
تونستم همه رو اجرا کنم اما خیلی بچه بازی هستن حرکت شکستن گردن واسه Sonya تو MK 4 حرکت معمولی بود اینجا شده fatality .
یک سوال هم داشتم :فرق fatality با heroic brutality چیه؟
آخه در ظاهر جفتشون میزنن طرفو ناکار می کنن:31:
خب خدارو شکر
حق با تو هست.آره fatality هاش بچه بازیه
خود سازنده ی بازی گفته با انتشار این نسخه فاصله ی زیادی با MK گرفتیم
ولی این جدیده که 2011 داره میاد گفته انقدر خشونت توشه که این فاصله به قدری کم شده که آدم یاد همون مورتال قدیمیه مال سگا میفته
fatality هاش هم ترکونده .من که خودم دیدم واقعا خشونتش بالاست
فرق اون دوتا هم تو اینه که fatality آدمو حتما میکشه ولی heroic brutality آدمو ناکار میکنه ولی نمیکشه

Jang Bogo
14-08-2010, 14:08
خب دوستا میخوام توی پست بعدی یک نسخه از مورتال کمبت برای کامپیوتر بذارم.
اینم یک هدیه به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان البته با 2 روز تاخیر.
البته فقط این نیست
از این به بعد چیزهای دیگه ای هم در رابطه با این بازی زیبا واسه دانلود میذارم.

Jang Bogo
14-08-2010, 14:13
Mortal Kombat - Deception

For PC

Minimum System Requirements
Operating System: Windows XP
CPU: 2;00 Core 2 duo
RAM: 512 MB RAM
VIDEO: 256 MB Graphics Card
DirectX Compatible
Sound Card
Hard Disk Space: 2 GB of Free Hard Drive Space

MJ assassins creed
14-08-2010, 14:18
بچه ها من خیلی با ps2 کار نمیکنم.بعد مدتی یه بازی کمبات deception گیرم اومد.با بچه ها کل گذاشتیم.حالا من رمز بازی رو برای پلی 2 میخوام میخواستم بدونم کسی رمزاشو داره یا نه.اگر کسی داره لطف کنه بزاره.
با تشکر

Arrowtic
14-08-2010, 15:13
برادر ميشه لينكاي Deception رو عوض كني؟محدوديت Rapidshare تموم شده واسم.لينك جديد بدي ممنون ميشم.

alex_pk
14-08-2010, 15:20
توی دو هفته نامه دنیای بازی
قسمت ده برتر رو اختصاص داده بودن به بهترین لباس ها.

یکی از شخصیت های MK توی این ده برتر قرار داشت یکی از نینجا ها به نیابت از بقیه نینجاها انتخاب شده بود ولی چون اصالت بیشتری داشت و ماسک زیبایی داشت به عنوان نفر برتر نینجاها انتخاب شد.
Scorpion

این شخصیت از سال 1992 طراحی لباسش عالی بوده تا الان!

(فقط جنبه اطلاع رسانی داشت و اینطور نیست که بنده علاقه بیشتری به این شخصیت داشته باشم
من هم ساب زیرو رو دوست دارم هم اسکورپیون
بنده فقط مطالب اون دوهفته نامه رو نقل قول کردم)

marvel_malayer
14-08-2010, 15:22
DirectX Compatible
Sound Card

کد:

این مخصوص کامپیوتره یا تبدیل شده هستش

aha2012
14-08-2010, 16:01
بچه ها من خیلی با ps2 کار نمیکنم.بعد مدتی یه بازی کمبات deception گیرم اومد.با بچه ها کل گذاشتیم.حالا من رمز بازی رو برای پلی 2 میخوام میخواستم بدونم کسی رمزاشو داره یا نه.اگر کسی داره لطف کنه بزاره.
با تشکر
برو تو این سایت همه ی رمزهارو داره:
mortalkombatwarehouse.com

Jang Bogo
14-08-2010, 17:28
با تشکر
عزیزم برای کدوم شخصیت رو میخوای؟
هرکسی رو رمزش رو میخوای بگو من در خدمت هستم

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

برادر ميشه لينكاي Deception رو عوض كني؟محدوديت Rapidshare تموم شده واسم.لينك جديد بدي ممنون ميشم.
بله عزیز.
میشه.
در پست بعدی دوباره این بازی رو با لینک مستقیم براتون میذارم.

MJ assassins creed
14-08-2010, 18:09
عزیزم برای کدوم شخصیت رو میخوای؟
هرکسی رو رمزش رو میخوای بگو من در خدمت هستم

kobra,sub-zero

aha2012
14-08-2010, 18:18
اون سایتی که گذاشتمو سر زدی؟؟؟؟

Jang Bogo
14-08-2010, 18:21
kobra,sub-zero

KOBRA:
Windmill Kick: Press Toward, Down, Away, Circle.
Burning Fist: Press Down, Toward, Triangle.
Tele-Punch: Press Down, Away, Triangle.
Chi-Blast: Press Down, Toward, Square.
Crouching Chi-Blast: Press Down, Away, Square.
Double Backflip Kick: Up, Circle(2).
Fatality 1: Press Down, Away, Toward, Down, Circle.
Fatality 2: Forward, Away, Forward(2), Triangle (نزدیک به حریف)

SUB-ZERO:
Ice Clone: Press Down, Away, Square.
Freeze Ball: Press Down, Toward, X.
Fatality 1: Press Toward, Away, Down, Toward, Triangle (نزدیک به حریف).
Fatality 2: Press Away, Down, Toward, Down, Square (در محدوده وسط صحنه).
Hara Kiri: Press Down, Up, Down, Up, Triangle.

MJ assassins creed
14-08-2010, 18:23
اون سایتی که گذاشتمو سر زدی؟؟؟؟
آره ولی چیزی سر در نیوردم.کجاش هست.

Jang Bogo
14-08-2010, 18:39
Mortal Kombat - Deception

For PC

لینک مستقیم <=> Direct Link

DirectX Compatible
Sound Card

*پس از Extract کردن فایلها، پوشه WindowsNT_32Bit را باز کنید و فایل DolphinWx.exe را اجرا کنید*

aha2012
14-08-2010, 18:43
آره ولی چیزی سر در نیوردم.کجاش هست.
سمت راست تصویر اسم تمام مورتالها هست رو هر کدوم که کلیک کردی عکس تمام کاراکترها میاد رو هر کدوم که کلیک کنی تمام رمزهاش میاد
اینم kobra:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم sub-zero:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
14-08-2010, 18:49
آقا تو سايتي كه دادي فاتاليتي ها رو من ديدم ولي نميدونم اين عدد ها چين!U B F رو ميدونم ولي اين 1 و 2 و ... چين؟

aha2012
14-08-2010, 18:53
راست میگیا خودمم الان دیدم:31:
آهان یه چیزایی یادم اومد
فکر کنم 1 همون X یا Aباشه
2 همون □یا X
3 همون Δ یا Y
4 همون O یا B باشه

MJ assassins creed
14-08-2010, 18:57
آهان یه چیزایی یادم اومد
2 همون □یا X
3 همون Δ یا Y
4 همون O یا B باشه
گزینه لگند زیرش توضیح داده.

aha2012
14-08-2010, 19:02
آهان یه چیزایی یادم اومد
2 همون □یا X
3 همون Δ یا Y
4 همون O یا B باشه

گزینه لگند زیرش توضیح داده.
دستت درد نکنه
مثل اینکه من اشتباهی نوشتم اصلش اینه:

Arrowtic
14-08-2010, 19:13
آقا فاتاليتي هاي MK Unchained براي PSP هستشو ميخوام.

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

دارم براي خريد XBOX ترغيب ميشم!

Aref_2008
14-08-2010, 19:33
scorpion

scorpion

aha2012
14-08-2010, 19:50
آقا فاتاليتي هاي MK Unchained براي PSP هستشو ميخوام.

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

دارم براي خريد XBOX ترغيب ميشم!
من فقط به خاطر مورتال کامبت 360 خریدم:20:این 2011 10000% میترکونه

رمزهای MK Unchained ه psp همون رمزهای MK deception هست

marvel_malayer
14-08-2010, 20:09
من فقط به خاطر مورتال کامبت 360 خریدماین 2011 10000% میترکونه

اقا میشه بازیهای کمباتی که الان برای 360تو بازار موجوده بگید

aha2012
14-08-2010, 20:23
اقا میشه بازیهای کمباتی که الان برای 360تو بازار موجوده بگید
الان فعلا فقط MK vs DCu هست
آخرای سال نسخه ی جدیدش میاد

tohidkarimi
14-08-2010, 20:38
کسی لینک در ست بازی Mortal Kombat II the Lost Secrets رو داره؟

marvel_malayer
14-08-2010, 20:55
الان فعلا فقط MK vs DCu هست

اونوقت این داستانی هستش یا فقط مبارزه رو در رو هست

B3HZ@D
14-08-2010, 21:03
مبارزه رو در رو هست...البته اینطوری که من توی تریلرها دیدم

Arrowtic
14-08-2010, 21:48
لعنت به شانس!مورتال PSP رو گم كردم!بايد برم بخرمش يا دانلود كنم!!
راستي شخصيت مورد علاقتون كيه؟من كه از اسمم معلومه!!

B3HZ@D
14-08-2010, 22:02
والا من که توی mortal kombat deception با kenshi خیلی حال میکردم
ولی در کل از Reptile و Ermac خیلی خوشم میاد

Jang Bogo
14-08-2010, 22:06
دوستان فردا هم نسخه Deadly Alliance رو برای دانلود میذارم.

arashbi2
14-08-2010, 22:16
سلام
من از Scorpion + Motaro + Kitanaو Reptile خوشم میاد و باهاشون حال میکنم

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

خیلی ممنون لطف میکنی :دی

B3HZ@D
14-08-2010, 22:17

این Deadly Alliance میشه این عکس دیگه؟!

Arrowtic
14-08-2010, 23:01
كدوم عكس؟!
آقا اين يارو كچله موهاشو از پشت بسته چيش به ساب زيرو ميخوره؟يكي از داداشاش هست ديگه نه؟تو فيتاليتي هاش كه براي دانلودن تو همين سايته يارو رو ميشه ديد!

B3HZ@D
14-08-2010, 23:19
كدوم عكس؟!
آقا اين يارو كچله موهاشو از پشت بسته چيش به ساب زيرو ميخوره؟يكي از داداشاش هست ديگه نه؟تو فيتاليتي هاش كه براي دانلودن تو همين سايته يارو رو ميشه ديد!

همین عکس دیگه...برای شما نمایش داده نمیشه؟!

Arrowtic
14-08-2010, 23:32
نچ!!!!!!!!!!!!!فقط لوگو سايتشو نيشون ميده!

aha2012
14-08-2010, 23:38
اونوقت این داستانی هستش یا فقط مبارزه رو در رو هست
هم مبارزه ایه و هم داستانی

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

لعنت به شانس!مورتال PSP رو گم كردم!بايد برم بخرمش يا دانلود كنم!!
راستي شخصيت مورد علاقتون كيه؟من كه از اسمم معلومه!!
خب از روی آواتار منم معلومه دیگه
only sub-zero

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

سلام
من از Scorpion + Motaro + Kitanaو Reptile خوشم میاد و باهاشون حال میکنم

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

به به آرش خان:20:
از بن آزاد شدی تبریک میگم:20:.راستی چند روز بهت مرخصی خورده:31:

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

همین عکس دیگه...برای شما نمایش داده نمیشه؟!
نه نشون داده نمیشه
این سایته اینطوری نیست که عکسو بگیری بکشی ببری تو سایت دیگه باید حتما جای دیگه آپ کنی یا لینک بدی بچه ها ببینن

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

راستی اینم از نسخه ی جدید مورتال
میدونم تکراریه ولی بازم میذارم تا بچه ها بیشتر در موردش بحث کنن:

B3HZ@D
14-08-2010, 23:43
نچ!!!!!!!!!!!!!فقط لوگو سايتشو نيشون ميده!

یک سوال هم داشتم
Deadly aliance بعد از deception اومد یا قبل از اون؟!

Jang Bogo
15-08-2010, 00:31
الان آماده کردم که نسخه کامپیوتر MORTAL KOMBAT DEADLY ALLIANCE رو بذارم ولی آخه وقتی کسی استقبال نکرده از نسخه DECEPTION ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثل اینکه من فقط زحمت مستقیم کردنشو کشیدم ولی اونطور که معلومه کسی دانلود نکرد

B3HZ@D
15-08-2010, 00:44
اگه زحمت این Deadly alliance رو بکشی خیلی ممنون میشم
خودم خیلی دنبال این گیم برای کامپیوتر بودم...البته اگه باید با Emulator اجراش کنیم که فایده نداره
هزارتا دنگ و فنگ داره و آخرش هم درست و حسابی اجرا نمیشه
ولی اگه راحت اجرا میشه که میارزه...مثل همون Mortal Kombat Epidem Project 4.7 که خیلی حال داد
نصبش هم بدون دردسر بود...الان هم هنوز نصبه و داریم با اقوام و اعضای خانواده کل میندازیم

راستی سوال من رو کسی جواب نداد...!

یک سوال هم داشتم

aha2012
15-08-2010, 04:55
یک سوال هم داشتم
قبل از اون

Jang Bogo
15-08-2010, 13:06
یک سوال هم داشتم

تمام نسخه های کمبت به شرح زیر میباشند. از نینتندو تا کامپیوتر

Mortal Kombat

Mortal Kombat II

Mortal Kombat 3

Ultimate MK3

MK Trilogy

Mortal Kombat 4

MK 4 Enhanced

Mortal Kombat Gold

MK Advance

MK: Deadly Alliance

MK: Tournament Edition

MK: Deception

MK: Unchained

MK: Armageddon

MJ assassins creed
15-08-2010, 13:15
سلام.یادش بخیر با سگا کمبات 3 کل مینداختیم.چه حالی میداد با عمو هام و پسر عموهام.
یه سوال:مورتا کمبات کامپیوتر رو با دسته کامپیوتر میشه بازی کرد؟

Arrowtic
15-08-2010, 13:28
آقا چرا ساب زيرو هر جا يك قيافه داره؟؟

MJ assassins creed
15-08-2010, 15:09
سلام:
1-فکر کنم محبوب ترین فرد کمبات ساب زرو است.تو خانواده ما سر اوردنش دعواست
2-چرا توی کمبات 3(چون بازی کردم با سگا)دوتا ساب زرو هست؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3-توی کمبات deception فتالیتی 24 ضربه هست؟اگه هست برای پلی 2 بزارید.ممنون

aha2012
15-08-2010, 16:22
همینش خوبه دیگه
هر دفعه قشنگتر میشه:20::40:

Arrowtic
15-08-2010, 16:33
آخه تو همون سايت MortalKombatWarehouse دو تا عكس ازش داره!يه جا اينقدر زشته كه نگو!كجل موهاشم از پشت بسته آرمورش مزخرف و ...(يعني نقطه ي مقابل اين آواتاره شما!)
من ساب زيرويي كه تو آواتار شماست يا از اول تو Unchained هست رو دوست دارم.

aha2012
15-08-2010, 16:37
بچه ها
دیشب دموی فیلم مورتال کامبتو گذاشتم دانلود و امروز صبح دیدمش
آقا عجب فیلمی بود ترکونده بود
من که دمو رو دیدم یه 15 دقیقه ای تو کفش بودم
حالا تو دمو ی فیلمه چی نشون داد:
اول اینکه jax تو اداره ی پلیس کار میکنه و sonya هم مثل اینکه همکارشه
رو در اتاق jax نوشته بود jackson که on ش کنده شده بود
خلاصه جکس میره پیش یکی از افرادیکه دستگیر کرده
بهش چند تا عکس نشون میده و بهش میگه باید اینارو بکشی
بهشون میگه برو باهاشون جنگ کن و در آخر finish him کن همشونو
اولین عکس مال raptile بود.عکس رپتایل و بهش نشون داد و گفت اینو بترکون.فیلم بچگیه رپتایل هم یه ذره تو دمو نشون داد.تو اخبار منتشر شده بود که این بچه عجیب به دنیا اومده .(تو اخبار که نشون میداد این بچگیه رپتایلو زیر اخبار فارسی نوشته شده بود ،برام جالب بود)
خلاصه اینکه بزرگیایه رپتایل هم نشون داد و غذاش هم کله ی آدمها بود
عکس دومی که به مجرمه نشون داد عکس baraka بود.باراکا تو فیلمه خیلی وحشی بود و تو یه صحنه ای که نشون داد داشت با johnny cage مبارزه میکرد و در آخر مبارزه سر cage و از بدنش جدا کرد
عکس بعدی shang sou بود و به مجرمه گفت باید اینو finish him کنی
هی جکس عکسا رو نشون میداد که یه دفعه سونیا اومد تو اتاقه و یه پرونده دستش بود و به مجرمه نشون داد
مجرمه داغ کرد و گفت این امکان نداره و من اینو کشتم
سونیا هم بهش گفت که نه اینطور نیست این شخصیت زنده هست
تا اینو مجرمه شنید یهو داغ کرد و از میز محاکمه پاشد و قاتی کرد گفت این امکان نداره و هی اینو با خودش میگفت
خلاصه اینکه اون مجرمه گفت من همرو میترکونم مخصوصا این آخریه که سونیا پروندشو آورد

اون مجرمه آخرش گفت من همرو میکشم و اسم منم هست scorpion:21:
بعد اسکورپینو که نشون داد چشماش سفید بود و از روی حرص اسمشو گفت
حرصش هم از این پرونده ای بود که سونیا آورده بود
فکر کنم حدس زده باشید پرونده برای چه شخصیتی بود
بله درست حدس زدید پرونده ی sub-zero بود:21::21::21::21::21:

خلاصه اینکه خیلی منتظر این فیلم هستم و امیدوارم بترکونه
ببخشید اگه سرتونو به درد آوردم
با تشکر از همه ی دوستان

Arrowtic
15-08-2010, 16:39
فيلمش جديد داره مياد؟
لينك دانلودشو به ما هم بده.

aha2012
15-08-2010, 16:46

فيلمش جديد داره مياد؟
لينك دانلودشو به ما هم بده.
بله جدید داره میاد
باشه تا آخر امشب لینک دمو ی فیلمو براتون میذارم

aha2012
15-08-2010, 16:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم از عکسهای شخصیت ها
عکس ساب زیرو رو تو فیلم 0.001 ثانیه نشون داد
عکسش تو اینترنت بود ولی هر چی روش کلیک کردم باز نمیشد و فیلتر بود

Arrowtic
15-08-2010, 17:06
نكنه اين ساب زيروئه:

اگه اينه كه گند زدن بهش.اين چه قيافه ايه؟

aha2012
15-08-2010, 17:31
نكنه اين ساب زيروئه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه اينه كه گند زدن بهش.اين چه قيافه ايه؟
دقیقا همینه
منم تا اینو دیدم حالم بدجوری گرفته شد
ولی یه حدسی میزنم و اون اینه که این ساب زیرو که اسکورپیون گفتش کشتمش شاید این عکس از سرد خونه هست و نقابش کامل نیست
شاید تو ادامه ی فیلم قیافه اش بهتر بشه

Arrowtic
15-08-2010, 17:47
مشكل اينه يارو پير پاتاله!چروكيده!ساب زيرو پوستش خوشگل بود!اين يارو قيافش كم از Reptile نبود!باراكا رو هم بد درست كردن.

MJ assassins creed
15-08-2010, 18:50
ببخشید این برام سوال شده:
چرا توی کمبات 3(چون بازی کردم با سگا)دوتا ساب زرو هست؟

من این عکس ساب زرو رو دیدم فکر کردم جنه.چقدر زشته:2:
بعد حجم این فیلم چقدره و اینکه دوبله است یا زبان اصلی؟

aha2012
15-08-2010, 19:40
هنوز فیلم منتشر نشده
این دموی فیلمه
بعد اینکه یکی از ساب زیرو ها معمولیه که همون بدون نقابه و دومیش هم کلاسیک ساب زرو هست که نقاب داره

MJ assassins creed
15-08-2010, 19:46
خوب همین دمو چقدره نگفتی دوبله شده است یا نه؟

aha2012
15-08-2010, 20:04
34 مگ هست
نه دوبله شده نیست
مدتش هم 7 دقیقه هست
کیفیتش هم خیلی خوبه

aha2012
15-08-2010, 22:24
اومدم دموی فیلمو براتون بذارم ولی مثل اینکه سایته به فنا رفته و نتونستم لینکشو براتون بذارم
یه سایت دیگه براتون پیدا میکنم
تو خود سایت IMDB هم هست
اسم فیلم:mortal kombat rebirth

.:HAMED:.
17-08-2010, 19:03
سلام رفقا
اومدم اينجا فقط يه چيزو بگم
اوندسته از رفقا...به چيه subzero افتخار ميكنين؟
بابا اين بيچاره نميتونه كتك نخوره فقط
به نظر من سريع ترين داريس هستش ظرف 8 ثانيه بازي رو ميبره

aha2012
17-08-2010, 20:37
سلام رفقا
اومدم اينجا فقط يه چيزو بگم
اوندسته از رفقا...به چيه subzero افتخار ميكنين؟
بابا اين بيچاره نميتونه كتك نخوره فقط
به نظر من سريع ترين داريس هستش ظرف 8 ثانيه بازي رو ميبره
داداش اینجا کل کل نکن:31:بچه های این تاپیک همه ساب زیرویی هستند
یه دفعه دیدی باهات قرار گذاشتیم اومدیم fatalityت کردیما:20:

Arrowtic
17-08-2010, 21:22
آقا داستان كام ساب زيرو رو يكي بگه.

Arrowtic
17-08-2010, 21:42
قا اصلا چرا اسكورپيون با ساب زيرو دشمنه؟اون ه قهمين قون چي خانوادشو كشت.

aha2012
17-08-2010, 21:48
اون چین میخواست ساب زیرو رو از بین ببره نمیتونست دز نتیجه رو کرد به اسکورپین و بهش گفت که خانوادتو ساب زیرو کشته در نتیجه اسکورپین هم ساب زیرو رو میکشه و روح ساب زیرو به نوب سایبوت تبدیل میشه

don mohsen
17-08-2010, 22:19
اقا این مورتال کمبات 3 التیمیت که برای کامپیوتر شبیه سازی کردن میشه تو فتالیتی بزنی؟

Arrowtic
17-08-2010, 22:32
تا اون جايي كه من خوندم اينه:
دو تا داداشن هر دو به نام ساب زيرو.قون چي به اسكورپيون ميگه ساب زيرو خانوادتو كشته اونم تو تورنمنت اول ساب زيرو رو ميكشه.تو تورنمنت دوم ميگن ساب زيرو برگشته اين ميمونه ماجرا چيه ميبينه داداش ساب زيروئه كه آدم درستيه.اسكورپيون اونو شكست ميده ولي نميكشش.در آينده قون چي دوباره به اسكورپيون وعده ميده كه ساب زيرو رو بكشه.وقتي دوباره ساب زيرو شكست ميخوره به اسكورپيون ميگه من نكشتم خانوادتو و اون موقع قون چي مياد و يه پرتال درست ميكنه و ميگه من خانوادتو كشتم حالا وقتشه دوباره بري به جهنم كه اسكورپيون شيرجه ميزنه طرف قون چي و دوتايي باهم پرت ميشن تو پرتال و برميگردن به جهنم و...

اينجور كه شما ميگي الآن اصلا ساب زيرو وجود نداره چون مرده!تا اونجايي كه من ميدونم ساب زيرو زندست.

تا اينجايي كه فهميدم اون داداش بزرگه كه اسكورپيون لهش ميكنه روحش پليد ميشه و تبديل ميشه به نوب سايبوت.اين ساب زيرويي كه ما ميبينيم داداش كوچيكست.بزرگه همون Original Sub Zero هستش.

Arrowtic
17-08-2010, 23:05
ببخشید این برام سوال شده:
چرا توی کمبات 3(چون بازی کردم با سگا)دوتا ساب زرو هست؟

من این عکس ساب زرو رو دیدم فکر کردم جنه.چقدر زشته:2:
بعد حجم این فیلم چقدره و اینکه دوبله است یا زبان اصلی؟
دليل دوتا بودنش اينه كه دوتا داداشان.اوني كه چشمش زخميه كوچيكس كه اون زمانا آرمور خوب نداشت.

mortal kombat 2008
18-08-2010, 08:20
اقا این مورتال کمبات 3 التیمیت که برای کامپیوتر شبیه سازی کردن میشه تو فتالیتی بزنی؟

اره ، میشه. اگه نشه که به درد نمیخوره.
-------
دوستان کسی لینک از تریلر گیم پلی مورتال کمبت نداره که سالم باشه وکیفیت خوبی هم داشته باشه.

aha2012
18-08-2010, 10:18
اره ، میشه. اگه نشه که به درد نمیخوره.
-------
دوستان کسی لینک از تریلر گیم پلی مورتال کمبت نداره که سالم باشه وکیفیت خوبی هم داشته باشه.
مورتال کامبت جدیده که 2011 میخواد بیادو میگی؟؟
اگه آره برو تو این سایت اولش یه کلیپ داره با کیفیت خوب.همینو بگیر و گیم پلی بازیو ببین:

MJ assassins creed
18-08-2010, 13:45
تا اون جايي كه من خوندم اينه:
دو تا داداشن هر دو به نام ساب زيرو.قون چي به اسكورپيون ميگه ساب زيرو خانوادتو كشته اونم تو تورنمنت اول ساب زيرو رو ميكشه.تو تورنمنت دوم ميگن ساب زيرو برگشته اين ميمونه ماجرا چيه ميبينه داداش ساب زيروئه كه آدم درستيه.اسكورپيون اونو شكست ميده ولي نميكشش.در آينده قون چي دوباره به اسكورپيون وعده ميده كه ساب زيرو رو بكشه.وقتي دوباره ساب زيرو شكست ميخوره به اسكورپيون ميگه من نكشتم خانوادتو و اون موقع قون چي مياد و يه پرتال درست ميكنه و ميگه من خانوادتو كشتم حالا وقتشه دوباره بري به جهنم كه اسكورپيون شيرجه ميزنه طرف قون چي و دوتايي باهم پرت ميشن تو پرتال و برميگردن به جهنم و...

اينجور كه شما ميگي الآن اصلا ساب زيرو وجود نداره چون مرده!تا اونجايي كه من ميدونم ساب زيرو زندست.
این داستان درست هست.من الان یه جایی این داستان رو خوندم اگه بخوای لینک میزارم.یه سوال دیگه.آخه اگر ساب زیرو اصلی مرده و این ساب زیرو که الان هست داداششه پس چرا تو همون نسخه سه هر دو تاشون هستن و نوب سایبوت هم هست؟اگه درست بگم ساب زیرو اصلی پلید شده و این داداششه که خوبه هست.فکر کنم این فیلم rebirth که دموش رو aha2012 (اسمتون رو نمیدونم) دیده مربوط به تورنومنت دوم هست که خبر میدن که ساب زیرو نمرده و دوباره برگشته.بعد احتمالا دوباره باهم مسابقه میدن که اسکورپیون برنده میشه و بقیش.اینطور که نمیشه.آخه بیشتر بچه هاییکه کمبات بازی میکنن اسکورپیون رو رقیب ساب زیرو میونن که زورشون برابره.طبق این داستان که اسکورپیون خیلی سر تر از ساب زیرو هست و همیشه ساب زیرو شکست میخوره.تو این داستان هم ساب زیرو نقش سیاه لشگرو بیشتر داره تا یکی از نقش های اصلی که همراه اسکورپیون بیشتر رو بسته ها و پوستر های مورتا کمبات است.
بعد این داستان فیلم هست یا فقط داستانه؟

بچه ها میخواستم بدونم رمز ارمک که حریفو با اون نور سبز میگیره بلند میکنه میزنه زمین چیه.deception

Arrowtic
18-08-2010, 19:15
اينه رمزش:
عقب پايين عقب+دايره

aha2012
18-08-2010, 19:57
این داستان درست هست.من الان یه جایی این داستان رو خوندم اگه بخوای لینک میزارم.یه سوال دیگه.آخه اگر ساب زیرو اصلی مرده و این ساب زیرو که الان هست داداششه پس چرا تو همون نسخه سه هر دو تاشون هستن و نوب سایبوت هم هست؟اگه درست بگم ساب زیرو اصلی پلید شده و این داداششه که خوبه هست.فکر کنم این فیلم rebirth که دموش رو aha2012 (اسمتون رو نمیدونم) دیده مربوط به تورنومنت دوم هست که خبر میدن که ساب زیرو نمرده و دوباره برگشته.بعد احتمالا دوباره باهم مسابقه میدن که اسکورپیون برنده میشه و بقیش.اینطور که نمیشه.آخه بیشتر بچه هاییکه کمبات بازی میکنن اسکورپیون رو رقیب ساب زیرو میونن که زورشون برابره.طبق این داستان که اسکورپیون خیلی سر تر از ساب زیرو هست و همیشه ساب زیرو شکست میخوره.تو این داستان هم ساب زیرو نقش سیاه لشگرو بیشتر داره تا یکی از نقش های اصلی که همراه اسکورپیون بیشتر رو بسته ها و پوستر های مورتا کمبات است.
بعد این داستان فیلم هست یا فقط داستانه؟
درباره ی داستان که کامل نمیدونم :31:ولی یکی از بچه ها یه لینک داره که مخصوص مورتال هست.ازش میگیرم
در کل ممنون محمد جواد جان.امیدوارم اسمتو درست گفته باشم
منم امید هستم:46:

arashbi2
18-08-2010, 20:15
بچه ها کسی میتونه ماله این Mk4 کلیپ های شخصیت هاش که وقتی بازی تموم میشه رو برای دانلود بذاره من قبلا داشتم اما الان پاک شده تو اون داستان مشخص هست

Arrowtic
18-08-2010, 20:20
درباره ی داستان که کامل نمیدونم :31:ولی یکی از بچه ها یه لینک داره که مخصوص مورتال هست.ازش میگیرم
منم امير هستم!:31:(كي از من پرسيد!)

aha2012
18-08-2010, 21:27
منم امير هستم!:31:(كي از من پرسيد!)
خوش وقتم امیر جان:10::46:

MJ assassins creed
18-08-2010, 22:02
بله درست گفتید.میتونی منو جواد صدا کنی.ممنون از شما امید جان.از شما هم ممنون امیر جان بابت رمز ها.

منم امير هستم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](كي از من پرسيد!) اشکال نداره با هم آشنا میشیم.
لینک داستان که امروز پیدا کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبچه ها میخواستم چند تا از رمز های ساب زیرو رو بنویسید بجز فاتالیتی ها و سه رمز رو یخ حرکت کردن،یخ پرت کردن و مجسمه ی یخی شو به جا بزاره.اگه سریع تر بزارید ممنون میشم.البته اگه بود.

aha2012
19-08-2010, 00:36
برای چه نسخه ایو میخوای؟
همشون اینه:
ice ball: پایین - جلو+A
لیز خوردن رو یخ: عقب-جلو+B
مجسمه ی یخی:پایین -عقب+X

البته تو این جدیده دیگه مجسمه درست نمیکنه خودشو یخ میکنه بعد کسی بهش ضربه بزنه طرف مقابل یخ میزنه و ساب زیرو از پشت با شمشیر یخیش بهش ضربه میزنه

راستی تو این جدیده یه حرکت هم میزنه که مثل نوب سایبوت تو mk3 ،از اون ور طرف ضاهر میشه
یکی دیگه هم هست که یه قالب یخ بالای سر طرف درست میکنه بعد قالب میوفته رو سر طرف.اینم عکسش:

tohidkarimi
19-08-2010, 10:36
بچه ها کسی میتونه ماله این Mk4 کلیپ های شخصیت هاش که وقتی بازی تموم میشه رو برای دانلود بذاره من قبلا داشتم اما الان پاک شده تو اون داستان مشخص هست

سلام
این دو تا لینک اندینگ های mk4 هست

:46:

mortal kombat 2008
19-08-2010, 11:25
مورتال کامبت جدیده که 2011 میخواد بیادو میگی؟؟
اگه آره برو تو این سایت اولش یه کلیپ داره با کیفیت خوب.همینو بگیر و گیم پلی بازیو ببین:

اره منظورم همین 2011 هست که دومین تریلرش رو میخوام
این سایت هم رفتم ولی نتونستم تریلر رو پیدا کنم
اگه میشه خودت لینک رو بزار

MJ assassins creed
19-08-2010, 12:56
من توی نسخه deceotion نفهمیدم چجوری این شخصیت ها رو Unlocked کنیم.میشه توضیح بدید.

B3HZ@D
19-08-2010, 13:36
یکی دیگه هم هست که یه قالب یخ بالای سر طرف درست میکنه بعد قالب میوفته رو سر طرف.اینم عکسش:

این عکس که مربوط به Mortal Kombat VS DC .....

من توی نسخه deceotion نفهمیدم چجوری این شخصیت ها رو Unlocked کنیم.میشه توضیح بدید.

شما همین نسخه PC رو داری استفاده میکنی؟!
بازی برای اجرا مشکلی نداشت؟!...راحت اجرا شد؟!

aha2012
19-08-2010, 13:51
اره منظورم همین 2011 هست که دومین تریلرش رو میخوام
این سایت هم رفتم ولی نتونستم تریلر رو پیدا کنم
اگه میشه خودت لینک رو بزار
تو همین سایت هست دیگه.سایت که باز شد اسکرول کن بیا پایین توش یه ویدئو هست همینه دیگه.تریلر دومی هم منتشر نشده.فقط همینه که توش سه دست مورتال میزنند:20:

منظورت لباس شخصیتهاست یا خودشون؟آخه من این نسخه رو تو psp بازی کردم و همه ی شخصیت ها باز بود ولی برای اینکه لباس دومشون باز بشه با اون پسر بچه باید امتیاز جمع کنی بعد بری قبرهارو باز کنی.همین:20:

Arrowtic
19-08-2010, 14:01
اون فیلم مورتال رو لینکش رو نیافتی؟همون Rebirth.من پیداش نکردم.اگه پیدا کرد کسی لطفا اینجا بذاره.

MJ assassins creed
19-08-2010, 14:12
اینو میگی؟فیلم کامل نیست 8-7 دقیقه است

B3HZ@D
19-08-2010, 14:27
آقا این سوال ما رو کسی جواب نمیده؟!
این MK DECEPTION رو کسی تونسته روی PC بازی کنه؟!
مشکلی نداشته؟!

MJ assassins creed
19-08-2010, 14:37
تو همین سایت هست دیگه.سایت که باز شد اسکرول کن بیا پایین توش یه ویدئو هست همینه دیگه.تریلر دومی هم منتشر نشده.فقط همینه که توش سه دست مورتال میزنند:20:

منظورت لباس شخصیتهاست یا خودشون؟آخه من این نسخه رو تو psp بازی کردم و همه ی شخصیت ها باز بود ولی برای اینکه لباس دومشون باز بشه با اون پسر بچه باید امتیاز جمع کنی بعد بری قبرهارو باز کنی.همین:20:
نه خود شخصیت ها.

aha2012
19-08-2010, 14:41
نه خود شخصیت ها.
برای من تو psp همه ی شخصیتها باز بودند.فکر کنم 30 نفر میشدند

amin 2010
19-08-2010, 14:43
این rebirth جالب بود ولی بنظر تیزر میومد ، کسی اطلاع داره کاملش کی میاد؟

Maggy_P
19-08-2010, 16:30
این rebirth جالب بود ولی بنظر تیزر میومد ، کسی اطلاع داره کاملش کی میاد؟
Mortal Kombat: Rebirth

Release date(s) June 8, 2010

Arrowtic
19-08-2010, 17:08
Mortal Kombat: Rebirth

Release date(s) June 8, 2010

خیلی ممنون.دوستان حدسمون درست بود.اون کسی که اسکور÷یون گفت امکان نداره کشتمش داداش بزرگه بود.تو ویکیپدیا نوشته.
آقا Deadly Alliance دیدم 1115 مگابایت.5 تا فایل Rar هست از میهن دانلود.کسی دانلودش کرده؟آخه اکثرا بلد نبودن ازش استفاده کنن.اگه کسی دانلود کرده به ما یاد بده طرز استفادشو.6 تا فایل هستش.

Arrowtic
19-08-2010, 17:14
راستی این تاریخی که گفتید که گذشته!

tohidkarimi
19-08-2010, 19:06
آقا این سوال ما رو کسی جواب نمیده؟!
این MK DECEPTION رو کسی تونسته روی PC بازی کنه؟!
مشکلی نداشته؟!

من سی دیشو برای pc گرفتم مشکلی نداشت فقط جلوه های گرافیکی مثل خون و... رو نداشت و این شخصیت هاشو هم نمیدونم چطوری باید بیاری:20:

B3HZ@D
19-08-2010, 20:09
ممنون...اگه واقعا بدون دردسر اجرا میشه حتما دانلودش میکنم
چون که خیلی وقته دنبال یک کامبت درست و حسابی روی pc بودم

MJ assassins creed
19-08-2010, 20:21
ممنون...اگه واقعا بدون دردسر اجرا میشه حتما دانلودش میکنم
چون که خیلی وقته دنبال یک کامبت درست و حسابی روی pc بودم
deception خوب نیست.با قولاش 30-32 تا شخصیت داره البته بعضی هاش وا نشده ولی آرماگدون با همه شخصیتاش 64 تا هستند.من میخوام اینو بگیرم.

B3HZ@D
19-08-2010, 20:40
خوب مگه آرماگدون هم برای PC اومده؟!
فعلا که Deception و Deadalliance برای pc اومده...البته فکر کنم در اصل پورت شده

MJ assassins creed
19-08-2010, 20:47
والا اینجا که اینطور نوشته

B3HZ@D
19-08-2010, 21:07
ممنون...ولی ممکنه Fake باشه و بعد از دانلود یک ضدحال اساسی بخوریم
مخصوصا این که 24 پارت هست و باید بیشتر ترافیکمون رو بذاریم تا این رو دانلود کنیم
اگه کسی دانلود کرده بود و از صحت اون اطلاع داشت خیلی خوب میشد
فکر نکنم کسی تا حالا دانلودش کرده باشه

keb
20-08-2010, 11:34
لیست همه ی مورتال کامبت ها:

MK 1: Sega - Micro - PC
MK 2: Sega - Micro - PC
MK Sub-Zero Mythology: Sega - Nintendo 64
MK 3: Sega - Micro - Gameboy Color - PC
MK Trilogy: Sega - Gameboy Color - Nintendo 64 - PC
MK Special Force: Sega - Play Station 1
MK 4: Sega - Play Station 1 - Nintendo 64 - Advenced Gameboy Color - PC
MK Project: PC - Nintendo 64
MK Deadly Alliance: Play Station 1 - Play Station 2
MK Deception: Play Station 2
MK Unchained: Play Station Portable
MK Shaolin Monks: Play Station 2 - Xbox
MK Armageddon: Play Station 2
MK vs. DCU: Xbox 360

مورتال کامبت های دیگه هم اومدن این پست رو ویرایش میکنم. اگه چیزی از قلم افتاده بگید.

B3HZ@D
22-08-2010, 04:18
من میخوام این MK Deception رو بذارم برای دانلود ببینم چطوریه؟!
فقط یکی لطف کنه بگه چطور میشه بقیه کاراکترها رو Unlock کرد
ممنون میشم

MAHDIAGENT47
22-08-2010, 10:48
من میخوام این MK Deception رو بذارم برای دانلود ببینم چطوریه؟!
فقط یکی لطف کنه بگه چطور میشه بقیه کاراکترها رو Unlock کرد
ممنون میشم
بازي رو چند سال پيش تو ps2 تموم كردم اگه تو ضيحاتم كامل نيست ببخشيد :40:
اول بايد يه پروفايل ميساختيد بعد باش لوگين ميشديداين طوري كه بازي يه رمز ميده كه بايد تو صفحه اصلي وارد كنيد تا لوگين شيد بعد بايد بريد تو قسمت مرحله اي و با شوجينكو بازي كنيد بعد از يه كم بازي كردن قلق باز كردن کاراکترها دستتون مياد بيشتر تو صندوق هاي زرد و تو مبارزه هاي سخت ميشه اونارو Unlock کرد:10:

ali-1991
22-08-2010, 16:18
سلام دوستان MK DECEPTION مخصوص PC هست يا با Emulator اجرا ميشه؟ من DECEPTION رو دارم ISO

هست و شبيه ساز Dolphin داره وقتي ميخوام اجرا كنم كلي ارور پلاگين ميده نميدونم اشكال از شبيه سازه يا از

فايل ISO !!! دوست من x_fashist_x لطف كن لينكهارو بذار .اگر دانلود كردي بگو چطور بود.

خيلي ممنون

abbas_p
22-08-2010, 16:42
Mortal Kombat Apocalypse V1.3.1 (2010)
Release: 2010
Genre: 2D / Fighting
Developer: M.U.G.E.N / DruidBlack
Language: En, Rus
Size: 752 Mb HF+FS

You have to go through many levels, fighting on the road with the rest of the tournament-saving their lives, as well as new unknown enemies. In his journey you will meet such famous personages series Mortal Kombat, as Baraka, Kitana, Jade, Reptile, Sonya, etc.

Changes in the Mortal Kombat Apocalypse (1.3.1)
- New fighters;
- 1 new arena;
- There were hidden characters;
- Completed yet selection of fighters;
- The game appeared bosses (different from the game bosses)

System requirements:
Operating system: Windows 95/98/ME/NE/2000/XP/Vista/Win7
Processor: Pentium II 500 MHz
Memory: 128 MB
Video: 32 MB
Soundcard: DirectX compatible
Free space on HDD: 1.0 GB
CD / DVD-drive: 8x

Download
Hotfile

کسی میدونه این کدوم نسخه هست...؟؟ارزش داره من شب دانلود کنم؟

B3HZ@D
22-08-2010, 20:28
سلام دوستان MK DECEPTION مخصوص PC هست يا با Emulator اجرا ميشه؟ من DECEPTION رو دارم ISO

هست و شبيه ساز Dolphin داره وقتي ميخوام اجرا كنم كلي ارور پلاگين ميده نميدونم اشكال از شبيه سازه يا از

فايل ISO !!! دوست من x_fashist_x لطف كن لينكهارو بذار .اگر دانلود كردي بگو چطور بود.

خيلي ممنون

راستش دوست عزیز من هنوز دانلودش نکردم...ترافیکم کم بود و نمیتونستم کلش رو دانلود کنم
الان هم نمیدونم با Emulator اجرا میشه یا این که برای PC پورت شده!

اینا هم لینک های دانلود بازی هستن که جناب Jung bogo زحمت مستقیم کردنش رو کشیدن.
حجمش از 1 گیگ کمی بیشتره.

میشه یکی از دوستان لطف کنه یک توضیحی در مورد این Mortal Kombat Apocalypse V1.3.1 بده یا این که چند تا اسکرین بذاره بفهمیم چجوری هست...

Arrowtic
22-08-2010, 20:30
تا اونجایی که میدونم با Emulator هستش.

B3HZ@D
22-08-2010, 21:51
راست میگی!!!
پس همون بهتر که دانلودش نکردم...با این Emulator ها دهن آدم سرویس میشه تا بخواد یه بازی بکنه
یا این که باید کلی پلاگین دانلود کنی یا این که وسط بازی هزار تا بلا سرت میاد...از کرش گرفته تا...
اینطوری اطمینانی نیست که بازی جواب بده

ali-1991
22-08-2010, 22:59
آره دهنم سرويس شده.اين پلاگين هارو از كجا ميشه پيدا كرد ؟ حالا بهترين MK كه براي pc باشه و فتالتي هم داشته

باشه و با joystik بشه بازي كرد كدومه؟

Arrowtic
23-08-2010, 00:32
MK4:31:
گرافیکش پایینه ولی آخره حاله!12 مگ!Emulator هم نیست!

Mahdi_591
23-08-2010, 03:52
به نام خدا
سلام به همه

دوستان من این بازی MKA1_3_1 دانلود کردم تقریبا همون MKproject هست که هکش کردن

این بازی نصب میشه دو زبان بیشتر نداره روسی و اکراین

راستی من که دانلود کردم بعد نصبش کردم موقع اجرای بازی ارور ماکرو سافت میومد بعد از چند بار بالاخره اجراش کردم

این لینک مستقیم از سرور rapidbaz که ایرانی

(

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

keb
23-08-2010, 09:58
عکس رپتایل مال آرماگدونه اسکینش واسه مورتال چهاره!

ما هم داریم مورتال کامبت فارسی میسازیم.:31: هر کی خواست کمک کنه بگه:31:

B3HZ@D
23-08-2010, 14:02
به نام خدا
سلام به همه

دوستان من این بازی MKA1_3_1 دانلود کردم تقریبا همون MKproject هست که هکش کردن

این بازی نصب میشه دو زبان بیشتر نداره روسی و اکراین

راستی من که دانلود کردم بعد نصبش کردم موقع اجرای بازی ارور ماکرو سافت میومد بعد از چند بار بالاخره اجراش کردم

این لینک مستقیم از سرور rapidbaz که ایرانی

میشه از محیط بازی هم عکس بذارین...
اینطوری معلوم نیست بالاخره این MK4 یا چیز دیگه ایه!!!

Arrowtic
23-08-2010, 18:44
عکس رپتایل مال آرماگدونه اسکینش واسه مورتال چهاره!

ما هم داریم مورتال کامبت فارسی میسازیم.:31: هر کی خواست کمک کنه بگه:31:
پایم صددرصد!4 رو ادیت کنیم یا یه جدید بسازیم؟با چه انجینی بسازیم؟

aha2012
23-08-2010, 22:26
دو دو دو دودووووووو خبر خبر :31:
بچه ها یه خبر توپ برای pc بازها
Ed Boon مثل اینکه Mk9 یا همون جدیده رو میخواد برای pc بزنه.اینم خبرش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامیدوارم خوشحال شده باشید

Arrowtic
23-08-2010, 23:07
دارم ذوق مرگ میشم!(امیدوارم شایعه نباشه!)

B3HZ@D
23-08-2010, 23:24
آقا هم دم شما گرم و هم اون کسی که این خبر رو گذاشته
خدائیش من حاضرم اگه شده 100 هزار ت.مان هم بدم ولی این بازی روی PC داشته باشم
واقعا ارزشش رو داره
مخصوصا برای من یکی که توی این مدت یک سره به دنبال نسخه های کنسول این بازی برای PC بودم

aha2012
24-08-2010, 00:37
خواهش عزیز
منم خیلی خوشحال شدم.امیدوارم بترکونه
فقط یه چیزی تو خبر گفته بود برای اینکه آدماش آزاد بشن باید بری تو اینترنت و دانلودشون کنی.اگه نسخه ی pc ایش
با اینترنت مشکل داشته باشه دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد و باید با 7-8کاراکتر بازی کنیم.اون موقع میخوره تو ذوق آدم
امیدوارم مشکل نداشته باشه

B3HZ@D
24-08-2010, 01:20
نه...من که فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه
تا وقتی این کرکرها و هکرها هستن بالاخره یه راهی پیدا میکنن تا بشه این DLC هارو استفاده کرد
فقط یک سوال:
بازی 2011 منشتر میشه یا همین 2010؟!

Mahdi_591
24-08-2010, 05:50
میشه از محیط بازی هم عکس بذارین...
اینطوری معلوم نیست بالاخره این MK4 یا چیز دیگه ایه!!!

Arrowtic
24-08-2010, 07:10
آقا مهدی عکس ها معلوم نیستن.

حالا عکسا اومدن.نمی دونم کامپیوتر چش بود.
آقا یه ذره Spear اسکورپیون توش ضایع نیست؟

keb
24-08-2010, 11:22
نه مورتال چهار رو ادیت میخوایم ادیت کنیم. هستی تو؟ ولی خب بازی ممکنه واسه بعضی ها خوش نیاد. مثلا جای اسکورپیون نوشته شده کژدم!

Arrowtic
24-08-2010, 11:58
خوبه خودم کژدم رو بهت گفتما!هستم آقا!منو که میشناسی کیان!

matrix_3s
24-08-2010, 12:00
دوستان بهترین mk دوبعدی چیه....؟
که مثله umk3 سگا باشه......

---------- Post added at 12:00 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

خوبه خودم کژدم رو بهت گفتما!هستم آقا!منو که میشناسی کیان!

اسمشو بذاریم زردآلو......:31:
یا زردمبو..........

aha2012
24-08-2010, 12:19
نه...من که فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه
تا وقتی این کرکرها و هکرها هستن بالاخره یه راهی پیدا میکنن تا بشه این DLC هارو استفاده کرد
فقط یک سوال:
بازی 2011 منشتر میشه یا همین 2010؟!
ماه مارس 2011 میاد
اواخر سال 1389

shaaheen
24-08-2010, 12:39
فوقشم فکر کنم با خرید سریال نامبر اصل بازی که حدودای 20 تومن اینا درمیاد میتونیم با خیال راحت کاراکتر ها رو بگیریم...البته اگه خریدنی نباشن :31: که بعید میدونم
فقط دعا کنین که بازی برای PC بیاد.چون واقعا PC بازی FIGHTING نداره :41:

tohidkarimi
24-08-2010, 13:56
خیلی خوب میشه که برای pc بیاد خیلی خوشحال شدم.:31:

aha2012
25-08-2010, 00:20
حالا فرض کنید بازیش برای pc اومد.نمیشه که دونفره با کیبورد بازی کرد
باید حتما یه دسته براش تهیه کرد

tohidkarimi
25-08-2010, 00:36
خوب اون که کاری نداری بیشتر ما ها اونو داریم.:13:

arashbi2
25-08-2010, 11:49
اینم یه طرح باحال که خودم درست کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matrix_3s
25-08-2010, 11:50
وای چی میشد اگه mk9 واسه pc هم میومد

Arrowtic
25-08-2010, 11:53
وای چی میشد اگه mk9 واسه pc هم میومد
میاد!Ed Boon گفته میاد.

arashbi2
25-08-2010, 12:06

میاد!Ed Boon گفته میاد. جدی میگی؟؟؟؟ لینک منبع رو بده اگه باشه که امروز همه دوستام رو شام مهمون میکنم :دی :خخخخخخخخخ[COLOR="Silver"]

Platform(s) PlayStation 3, Xbox 360این تو ویکی پدیا نوشته شده

Arrowtic
25-08-2010, 12:35
تو Gamescom گفت.aha جان تو چندصفحه قبل گفته بودن.

aha2012
25-08-2010, 13:08
راست میگه شهاب جان یه چند صفحه برگرد عقب خبرشو گفتم
اول خبر هم با دودودووووو خبر خبر:31: شروع شده
میاد واسه pc منم به اندازه ی تو خوشحال شدم

matrix_3s
25-08-2010, 19:48
جدا میاد

وای دارم بال در میارم
mk9 میخوامت
ولی اگه واسه pc نیاد خیلی ضدحال میشه

MJ assassins creed
26-08-2010, 13:54
اینو تو یوتیوب دیدم.چون ..تره لینک دانلودشو گیر اوردم.من هنوز دانلود نکردم.دوستان ببینند بگن چجوریه تا شب من بیام براتون بگم.

MILIN3M
26-08-2010, 21:57
چرا یه تاپیک براش تو قسمت اخبار بازیا نمیزنن

aha2012
27-08-2010, 02:18
چرا یه تاپیک براش تو قسمت اخبار بازیا نمیزنن
من خودم از تو تاپیک اخبارها خوندم و تو این تاپیک براتون نوشتم

arashbi2
27-08-2010, 10:54
تاریخ اتشار امسال هست یا ساله دیگه؟؟؟

Arrowtic
27-08-2010, 11:47
2011 هتسش.........

don mohsen
28-08-2010, 00:02
آقا چه جوری فتالیتی درست تو umk 3 بزنیم؟؟؟

من رمزی که نایت ولف یک چیز نور مانندی میزنه رو تو جلوی یارو میزنم که فکر کنم مکانش درست باشه ولی کاری نمیشه...

اسون ترین فتالیتی برای اموزش و مبتدی ها چیه و رو چه کسیه؟؟

hts1369
28-08-2010, 16:37
کومبات قشنگ برا pc چی داریم من تو سگا خدایه این بازی بودم میخوام تو pc هم بازی کنم اگه یه لینک بدین عالی میشه

Arrowtic
28-08-2010, 23:37
MK4 خداست!

arashbi2
29-08-2010, 08:46
کومبات قشنگ برا pc چی داریم من تو سگا خدایه این بازی بودم میخوام تو pc هم بازی کنم اگه یه لینک بدین عالی میشه
تنها نسخه ای که برای pc تا حالا امده MK4 هست
ولی میتونی همون UMK3 سگا رو تو PC بازی کنی :دی

---------- Post added at 08:46 AM ---------- Previous post was at 08:45 AM ----------

اسون ترین فتالیتی برای اموزش و مبتدی ها چیه و رو چه کسیه؟؟
تقریبا میشه گفت همه یه جور های فن هاشون شبیه هم هستن و هیج فرقی با هم ندارن به نظر من سایرکس ((اون ربات زرد رنگ)) خیلی اسون هست نزدیک حریف میشه فکر کنم دویدن رو میزدی با پایین بالا میشه>
RUN+u+d فکر کنم یه همچین چیزی بود

keb
29-08-2010, 10:30
انقدر نگین کومبات دیگه.:4:

تلفظ درستش کامبت هست.

ez fatality in MK4:

اول باید برید اینجا:
Practice -> dificulity
بعد کلیدهای space و j رو ده ثانیه نگه میدارید. یه صفحه باز میشه. هر فیتالیتی رو که خواستید فعال کنید.

بعد توی بازی وقتی finish him/her رو شنیدید یه آپرکات (Down + HP) بزنید تا خود به خود فیتالیتی رو انجام بده.

tohidkarimi
30-08-2010, 11:46
سلام
من میخوام بازی mortal kombat armageddon رو با نرم افزارpcsx 0.9.6اجرا کنم چکار کنم که سرعت بره بالا وگرافیکش بهتر بشه؟
لطفا جواب بدید.خیلی ممنون:11:

tohidkarimi
01-09-2010, 02:06
اخبار:19: توجه:19:

اد بون (Ed Boon) ، خالق سری بازی های Mortal Kombat ، در گفت و گویی با Kotaku در Gamescom توضیح داد که تلاش آنها بر این است که بازی و شخصیت های آن پس از عرضه بالانس باشند .
بون گفت : " هر کسی به دنبال بازی بالانس شده است . اما پس از 6 ماه بازی و مبارزه ، بازیکنان نقاط ضعف بازی را پیدا میکنند . ما در حال قرار دادن افرادی در تیم هستیم تا نقاط ضعف را به ما نشان داده تا ما تغییرات را انجام دهیم . "
به گفته ی بون برای تغییر در بخش های بازی به پچ نیاز نبوده و سیستم بازی محدودیت های خاصی دارد. بون در این باره توضیح داد : " برای مثال ما نمیتوانیم حرکت ویژه ی جدید اضافه کنیم و به جای آن ، میتوانیم سرعت اجسام پرتاب شونده را کم یا زیاد کنیم و یا در میزان آسیب ها تغییر بوجود آوریم. از این قبیل موارد هستند که قابل تنظیمند. "
همچنین بون درباره ی مضامین قابل دانلود نیز صحبت هایی کرد و آنرا " موقعیّتی هایی برای اضافه شدن یک شخصیت کاملا جدید و یا بازگشت شخصیتی از شماره ی چهارم یا شماره های پس از آن " نامید. (شخصیت های بازی همگی از شماره های 1 تا 3 هستند.)
خوشبختانه ، بون افزود که شخصیت های جدید کاملا جدید هستند و از فنون و تاکتیک های موجود در دیسک بازی استفاده نمیکنند . به معنای دیگر DLC بازی به عنوان یک کلید برای آزاد کردن شخصیت های مخفی استفاده نشده ، بنابراین شخصیتی بر روی دیسک باز نشده و چیزی که دانلود خواهید کرد خود data ی شخصیت است.
در نهایت بون این را هم گفت که آنها نسخه ای برای PC نیز در نظر دارند." به نظر میرسد در اروپا برای نسخه ی کامپیوتری بازی بازار مناسب وجود داشته باشد. از آنجا که ما با Unreal Engine کار میکنیم به نظر نمیرسد تفاوت زیادی با نسخه ی کنسولی داشته باشد."
Mortal Kombat سال آینده فعلا برای Xbox 360 و PlayStation 3 عرضه خواهد شد.

mortal kombat 2008
01-09-2010, 03:26
دوستان کسی اینجا برای اجرای نسخه پروجکت 4.7 تو لبتابش مشکل سایز داشت ؟

Arrowtic
01-09-2010, 11:18
آره واسه من مشكل داشت!

tohidkarimi
01-09-2010, 11:50
سلام
من میخوام بازی mortal kombat armageddon رو با نرم افزارpcsx 0.9.6اجرا کنم چکار کنم که سرعت بره بالا وگرافیکش بهتر بشه؟
لطفا جواب بدید.خیلی ممنون:11:

کسی نمیتونه جوابمو بده؟:44:

mortal kombat 2008
02-09-2010, 03:57
آره واسه من مشكل داشت!

خوب ، من یه راهی پیدا کردم که این مشکل بدون دردسر حل بشه.
میری تو پوشه دیتا وفایل MUGEN رو با یه نرم افزار تایپ مثلا ورد پد باز میکنی ومیری پایین تا جایی که به دوتانوشته کوتاه زیر هم میرسی که طول وعرض صفحه نمایش رو میگه. اینجوری :

Width =1024
Height =768
و تو باید این ابعاد رو با توجه به کامپیوتر خودت تغییر بدی.
برا اینکه بفهمی چه ابعادی لازمه باید تو دستاپ راست کلیک کنی وبری تو پروپرتیس واونجا بری به سربرگ اخر و ببینی نمودارت رو چه ابعادیه.همونی که اولش less و اخرش more نوشته.
ماله پسرعمه ام همین جوری درست شد و هم چنین مال من وقتی این عدد رو تغییر داده بودم ، اجرا نمیشدو اروری در مورد سایز میداد.

mortal kombat 2008
02-09-2010, 05:09
دوستان ، من قبلا تو این تاپیک یه کلیپ شبیه سازی گذاشته بودم که خودم با برادرم درست کرده بودم ومبارزه جکس ورپتایل بود وگفته بودم که مبارزه رایدن وسابزیرو رو بهتر از اون درست میکنم. حالا هم نسخه ازمایشی مبارزه رایدن و ساب زیرو رو درست کردم که با اینکه 1 دقیقه هم نمیشه ولی خیلی باحاله . تو کف صدا گزاری وجلوه های الکتریسیته ای رایدن می مونید.
اینم لینک مستقیم با حجم 2.8 مگابایت برای دانلود با فرمت flv :

منتظرم تا نظراتتون رو بشنوم
در واقع این نسخه ازمایشی وبنسخه کامل رو به زودی میسازم وبه نظرات شما برای بهترشدن نسخه اصلی نیاز دارم.
البته یه ایراد واضحی داره واونم اینه که با اینکه سابزیرو بیشتر رایدن رو میزنه وضربه اخر رو هم ساب زیرو میزنه ولی رایدن وسط بازی رو فیتالیتی اجرا میکنه.

City 17
02-09-2010, 09:33
کسی نمیتونه جوابمو بده؟:44:

دوست عزیز شما باید سیستمت رو upgrade کنی.

Mahdi_591
04-09-2010, 05:52
بابا جمال این کمدیه یا میارزه ولی چیز سرگرم کننده خوبیه
دمت گرم ولی حرکات رزمیشو بیشتر کن اگر تونستی صداهای قبل از mk4 بزاری بهتره مخصوصا صدای shao khan خیلی با حاله

ضمنا دوستان سافت گذر یه امیلیتور برا دانلود گذاشته اینم لینک دانلودش حجمش 59mb هست

password:

arashbi2
04-09-2010, 07:16
در نهایت بون این را هم گفت که آنها نسخه ای برای PC نیز در نظر دارند." به نظر میرسد در اروپا برای نسخه ی کامپیوتری بازی بازار مناسب وجود داشته باشد. از آنجا که ما با Unreal Engine کار میکنیم به نظر نمیرسد تفاوت زیادی با نسخه ی کنسولی داشته باشد."
Mortal Kombat سال آینده فعلا برای Xbox 360 و PlayStation 3 عرضه خواهد شد.
پس برای pc کی میاد؟؟؟

arashbi2
04-09-2010, 07:25
منتظرم تا نظراتتون رو بشنوم
در واقع این نسخه ازمایشی وبنسخه کامل رو به زودی میسازم وبه نظرات شما برای بهترشدن نسخه اصلی نیاز دارم.
باز ایندفعه خیلی بهتر شد لااقل صدا و جلو های ویژه رو داشت
حالا اینایی که میگم رو امتحان کن فکر کنم بترکونه :دی
1-موزیک بازی از UMK3 بردار چون تقریبا 90% MK باز ها اونو بازی کردن
2-وسط بازی حرکت اپرکات D+HP رو استفاده کن و وقتی افتاد صدای شئوکان که میگه Excellent رو درست کن
3-حالا که افکت رعد برق گذاشتی افکت ریختن خون هم بعد از هر ضربه رو درست کن اینطوری خیلی شبیه بازیش میشه
4-بازی رو 2 راند درست کن مثل ارماگدون وقتی راند اول تموم شد حریف دستش رو بکوبه رو زمین بعد دوباره پاشه بنویسه راند 2
5-افکت فیتالتی اخر خیلی جالب نیست یه کاری کن مثلا خون ازش بریزه بعد انقدر زیاد شه که نشه دیدش بعد محو شه :دی
این 5 تا در حد تیم ملی کلیپت رو جالب میکنن میگی امتحان کن :46:

Mahdi_591
05-09-2010, 03:13
به نام خدا
سلام به همه
نماز روزهاتون قبول باشه

یه خبر خوش برای کسانی که Mortal Kombat Shaolin Monks-PS2 هنوز نتوستند توی pc بازی کنند

اون مبدل که آدرسشو داده بودم برا دانلود بازیو آورد خودم بازیش کردم اینم عکس هاش

اینم آدرس دانلود مبدل از سایت فارسی و خوب سافت گذر

password:

mortal kombat 2008
05-09-2010, 20:57
مهدی جون دستتون درد نکنه
من که سرعت کافی برا دانلودش رو ندارم ولی اینو به خاطر این میگم که شما مفیدترین پست های این تاپیک رو میدید.
من این مبدل رو دارم ولی خیلی مشکل داره.
اگه میشه یه سری توضیحات هم در مورد نحوه کار کردنش بگید.
من نسخه 0.9.6 رو کامل بلدم ولی توی این نسخه کلی مشکل دارم. یه چند باری هم بازی رو اجرا کردم ولی سرعتش بدتر از نسخه قبلی بود.

tohidkarimi
05-09-2010, 21:14
مهدی جون دستتون درد نکنه
من که سرعت کافی برا دانلودش رو ندارم ولی اینو به خاطر این میگم که شما مفیدترین پست های این تاپیک رو میدید.
من این مبدل رو دارم ولی خیلی مشکل داره.
اگه میشه یه سری توضیحات هم در مورد نحوه کار کردنش بگید.
من نسخه 0.9.6 رو کامل بلدم ولی توی این نسخه کلی مشکل دارم. یه چند باری هم بازی رو اجرا کردم ولی سرعتش بدتر از نسخه قبلی بود.

اینم از آموزش ورژن جدید شبیه ساز PCSX2 0.9.7 به صورت PDF و همراه با عکس هست :

کد:

اینم از جدیدترین SVN :

کد:

اینم از DirectX June 2010 :

کد:

tohidkarimi
05-09-2010, 23:14
ببخشید کد اول خرابه بجاش از این استفاده کنید

Mahdi_591
06-09-2010, 05:19
جمال جان از لطفی که به من داری ممنون
ولی وبلاگ شما یه چیز دیگست

من خودم مبدل pcx2 زیاد دارم ولی هیچ کدوم کارایای اینو ندارند حتی پلاگینهای این مبدل رو گذاشتم روی اونی که قبلا داشتم
ولی نمیشناخت بعد در مورد تنظیماتش من کار خاستی نکردم با نرم افزار چند تا عکس بود که تنظیمات من از روی اون انجام دادم
سرعت MKA خوب شد MKSM هم اجرا شد فقط یه کم بعضی جاهاش تار هست ولی سرعتش بالاست
که اونم اگر کسی تنظیماتش بلد باشه مینونه درستش کنه من خیلی وارد نیستم

بنده نمیدوم از این مبدل دیگه کجا برا دانلود هست ولی اینکه من دارم با پلاگین و بایوس هست فعلا تونستم با این مبدل
کاری که گفتم انجام بدم توصیه میکنم همینو دانلود کنی

اینم عکس های تنظیماتشم

اینم لینک دانلود کل عکس ها

arashbi2
06-09-2010, 07:16
ممنون اگه میشه ارماگدون هم اجرا کن ببین میشه بازی کرد یا نه؟

tohidkarimi
06-09-2010, 16:15

راست میگه من خیلی نیاز دارم ممنون

Maggy_P
06-09-2010, 16:50
من این نسخه رو اجرا کردم ، کیفیتش خوبه ولی کمی سرعتش میاد پایین

ess_1362
06-09-2010, 18:19
بچه ها تا حالا كسي از تبديل bleem چيزي شنيده؟
من قبلا با اين مبدل بازي هاي ps را روي PC بدون مشكل اجرا ميكردم
البته بازيهاي سري PS1
اون موقع دو تا نسخه داشت يكي براي پردازنده هاي اينتل و يكي هم براي AMD
گفتم كه اگر امكان داره اين تبديل را هم امتحان كنيد

اينم لينك دانلودش :

اون قديما كه پردازنده آتلون AMD داشتم يادم هست كه با نسخه هاي اين تبديل تمامي بازي هاي PS را بدون هيچ مشكل و دنگ و فنگ هايي كه شما مطرح مي كنيد بازي مي كردم
موفق باشيد

molaali
06-09-2010, 18:44
شايعه هايي در مورد انتشار شماره ي 9 اين بازي بر روي pc منتشر شده آيا حقيقت دارند؟

arashbi2
06-09-2010, 18:47
شايعه هايي در مورد انتشار شماره ي 9 اين بازي بر روي pc منتشر شده آيا حقيقت دارند؟
edboon گفته میاد ولی خوب اون چیزی که قطعی هست اینکه نسبت به xbox و ps3 دیرتر میاد یعنی حالا حالا ها منتظرش نباش :دی

tohidkarimi
06-09-2010, 19:31
من این نسخه رو اجرا کردم ، کیفیتش خوبه ولی کمی سرعتش میاد پایین

میتونی تنظیماتشو بگی؟

Maggy_P
06-09-2010, 19:44
میتونی تنظیماتشو بگی؟

Mahdi_591
08-09-2010, 00:11

دوستان من (Mortal Kombat Armageddon (MKA تست کردم برامن که با سرعت خوبی میاره

tohidkarimi
09-09-2010, 22:07
سلام
یک سایتی هست خیلی باحاله توش برید

Mehdi.ss
21-09-2010, 00:00
سلام
غیر از ارماگدون و peception کمبت دیگه ای هم برای ps2 اومده ؟
کدومش از همه قشنگتره ؟

mortal kombat 2008
21-09-2010, 07:20
سلام
غیر از ارماگدون و peception کمبت دیگه ای هم برای ps2 اومده ؟
کدومش از همه قشنگتره ؟

شائولین مونکس ودادلی ایانکس و همچنین انچایند امده.
انچایند نسخه کامل تر شده دسپشنه و دادلی الیانکس که از همه این عناوین قدیمی تره اولیش برای ps2 بود ، شائولین مونکس هم مرحله ای ولی خیلی باحال و پر طرفداره و خشونت وفینیش هیم/هر ها و.. که تو ام کا هست رو داره. البته من این 3 تایی که خودم گفتم ، هیچ کدوم رو هنوز بازی نکردم ولی دسپشن وارماگدون رو بازی کردم.

keb
21-09-2010, 09:25
انچایند نسخه کامل تر شده دسپشنه و دادلی الیانکس که از همه این عناوین قدیمی تره اولیش برای ps2 بود ، شائولین مونکس هم مرحله ای ولی خیلی باحال و پر طرفداره و خشونت وفینیش هیم/هر ها و.. که تو ام کا هست رو داره. البته من این 3 تایی که خودم گفتم ، هیچ کدوم رو هنوز بازی نکردم ولی دسپشن وارماگدون رو بازی کردم.

آنچیند برای ps2 نیومده بلکه فقط برای PSP اومده. درضمن ددلی یانکس نه. تلفظ صحیحش دِدلی اِلاینس هست.:46:

لیست همه ی مورتال کامبت ها به علاوه ی کنسول قابل اجرا:

Mehdi.ss
21-09-2010, 11:24

آنچیند برای ps2 نیومده بلکه فقط برای PSP اومده. درضمن ددلی یانکس نه. تلفظ صحیحش دِدلی اِلاینس هست.:46:

لیست همه ی مورتال کامبت ها به علاوه ی کنسول قابل اجرا:

ممنون
یه سوال دیگه
کدومشون زمینش ، چجوری بگم ، مثل کمبات سگا هست ؟
یعنی مثل ارماگدون نباشه که گرده ، فقط به چپ و راست حرکت کنه
یکیم اینکه بین این کمبتهایی که برای پی سی اومده کدومش ساخت midway هست ؟

keb
22-09-2010, 11:29
ممنون
یه سوال دیگه
کدومشون زمینش ، چجوری بگم ، مثل کمبات سگا هست ؟
یعنی مثل ارماگدون نباشه که گرده ، فقط به چپ و راست حرکت کنه
یکیم اینکه بین این کمبتهایی که برای پی سی اومده کدومش ساخت midway هست ؟

هیچ کدوم استیج هاش مثل نسخه های سگا نیست. ولی مثل اینکه این مورتال 9 شبیه اون ها داره ساخته میشه.

همه ی مورتال کامبت ها هم ساخته ی midway هستن جز MK Project که اون هم رسما نیست ولی خود میدوی ساختتش.

Steps-Rap
22-09-2010, 23:28
بچه ها مرتال کمبت جدیدی واسه pc نیومده؟؟؟؟

aha2012
22-09-2010, 23:38
بچه ها مرتال کمبت جدیدی واسه pc نیومده؟؟؟؟
داره میاد...............:20:

ghahremanimehdi
23-09-2010, 00:00
کی میاد ؟ من هنوز تو کفم!

aha2012
23-09-2010, 00:41
کی میاد ؟ من هنوز تو کفم!
تو اسفند برای 360 و ps3 داره میادولی برای pc هنوز معلوم نیست ، خود سازنده ها تاریخ دقیقشو هنوز نگفتند:20:ولی میاد

MILIN3M
23-09-2010, 11:26
حذف شود اشتباه شد

Steps-Rap
27-09-2010, 20:06
اسمش چیه؟؟؟چه جوریه؟؟

aha2012
27-09-2010, 20:31
اسمش چیه؟؟؟چه جوریه؟؟
اسمش mortal kombat 9 و خیلی باهاله
برو تو اخبار بازیها ،برو تو تاپیکش اونجا چندتا عکس گذاشتم

keb
28-09-2010, 18:34
همون مورتال کامبت خفنه که قراره برا پی سی هم بیاد تاپیک داره. برید اونجا هرچی خواستید بپرسید:

Steps-Rap
29-09-2010, 22:55
دیدمش.
چند هفته پیش هم pmc داشت تبلیغشو میکرد.
واقعا من عاشق مورتال کمبتم.قدیما کمبت 4 رو 2 نفری با دوست و فامیلامون زیاد بازی میکردیم.

kamyfares
01-10-2010, 05:37
سلام بچه ها
منم شدیدا عاشق کمبادم از بچگی دارم این بازی رو بازی میکنم.
من همه فتالیتیا و بورتالیتیا و فریندز شیپ ها و بیبلیتیا رو بلدم ولی انیمالیتی هارو هرکاری میکنم اصلا کار نمیکنه هرچی میزنم انگار نه انگار...
ازتون خواهش میکنم طریقه زدن انیمالیتی رو یاد بدین تا ما هم بزنیم.
قبل زدن یه کار خاصی باید انجام بدیم؟ حداقل یکی رو بگین ممنون میشم آخه خیلی تو کف انیمالیتیم.
از همه تون ممنونم.

Steps-Rap
01-10-2010, 18:28
من که هیچ وقت نتونسم فیتالیتیارو اجرا کنم تو 4 ....

kamyfares
01-10-2010, 23:18
دوست عزیز من یولتیمیت مورتال کمبات 3 سگارو میگم. من فقط انیمالیتیهارو نمیتونم بزنم. تو یه منبع انگلیسی خوندم که نوشته بود که قبل زدن انیمالیتی باید Mercy رو فعال کرد و همچنین بازی باید به راند 3 کشیده بشه. اصلا میدونی Mercy چیه؟
نوشته بود با Hold Run (Down,Down) Release Run نوشته بود که با این دکمه ها Mercy فعال میشه تا انیمالیتی رو بزنین.
اینم منبع انگلیسیش:
MERCY:-------------------------------------------------------------------------The Mercy is not actually a Finishing Move but something that helpsyour opponent. A Mercy gives your opponent a little bit ofhealth back so you can defeat them again, BE CAREFUL thought since youropponent may do a incredible comeback on you.In order to do a Mercy you have to win on your third round and perform thefollowing combination: Hold Run(Down, Down) Release Run.ANIMALITY:---------------------------------------------------------------------The Animality is a finishing move in which you killed your opponent bytransforming into an animal.In order to perform an Animality you have to beat you opponent on the 3rd roundand then perform a Mercy. After you activate the Mercy defeat your opponentagain and perform the button combination as listed.دوست گرامی اگه از این نوشته ها چیزی متوجه شدی به ما هم بگو مرسی.

aha2012
02-10-2010, 21:38
داداش منم تابحال نتونستم بزنم.فکر نکنم کسی هم تونسته باشه.بیخیالش داداش بچسب به نسخه جدیده که داره میاد

Steps-Rap
02-10-2010, 22:11
امیدوارم که تو این نسخه بتونیم انجام بدیمش...

foxyjanam
02-10-2010, 22:11
سلام عرض میشه خدمت همه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استاد Mortal Kombat جناب Aha2012 الان چه نسخه ای از بازی واسه PS3 هس ؟

من تا حالا ندیدم تو توپخونه ولی میدونم که هس ( 98 درصد ) .

Steps-Rap
02-10-2010, 22:34
دوست عزیز من یولتیمیت مورتال کمبات 3 سگارو میگم. من فقط انیمالیتیهارو نمیتونم بزنم. تو یه منبع انگلیسی خوندم که نوشته بود که قبل زدن انیمالیتی باید Mercy رو فعال کرد و همچنین بازی باید به راند 3 کشیده بشه. اصلا میدونی Mercy چیه؟
نوشته بود با Hold Run (Down,Down) Release Run نوشته بود که با این دکمه ها Mercy فعال میشه تا انیمالیتی رو بزنین.
اینم منبع انگلیسیش:
MERCY:-------------------------------------------------------------------------The Mercy is not actually a Finishing Move but something that helpsyour opponent. A Mercy gives your opponent a little bit ofhealth back so you can defeat them again, BE CAREFUL thought since youropponent may do a incredible comeback on you.In order to do a Mercy you have to win on your third round and perform thefollowing combination: Hold Run(Down, Down) Release Run.ANIMALITY:---------------------------------------------------------------------The Animality is a finishing move in which you killed your opponent bytransforming into an animal.In order to perform an Animality you have to beat you opponent on the 3rd roundand then perform a Mercy. After you activate the Mercy defeat your opponentagain and perform the button combination as listed.دوست گرامی اگه از این نوشته ها چیزی متوجه شدی به ما هم بگو مرسی.

من که اصلا مال سگا رو ندیدم.ولی در کل گفتم.
من خودم بیشتر 4 رو بازی میکردم.بعد از اون دیگه ندیدم مورتال کمبتی واسه pc بیاد.1 و 2 و 3 هم خیلی کم بازی کردم.ولی در هیچ کدوم فیتالیتیا رو انجام ندادم...

aha2012
02-10-2010, 23:13
سلام عرض میشه خدمت همه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استاد Mortal Kombat جناب Aha2012 الان چه نسخه ای از بازی واسه PS3 هس ؟

من تا حالا ندیدم تو توپخونه ولی میدونم که هس ( 98 درصد ) .
salam
ممنونم.شما لطف داری
الان mortal kombat VS Dc Univerce تو بازار هست که البته زیاد fatalityهاش قشنگ نیست.بازیش خیلی باحاله ولی fatalityش نه.در کل من هنوز بازیش میکنم وکل هم میندازم:31:اگه خواستی قرار بذاریم با هم یه دست بزنیم و بعدش fatality ت کنم(شوخی):31:
موفق باشی رفیق

foxyjanam
03-10-2010, 00:38
salam
ممنونم.شما لطف داری
الان mortal kombat VS Dc Univerce تو بازار هست که البته زیاد fatalityهاش قشنگ نیست.بازیش خیلی باحاله ولی fatalityش نه.در کل من هنوز بازیش میکنم وکل هم میندازم:31:اگه خواستی قرار بذاریم با هم یه دست بزنیم و بعدش fatality ت کنم(شوخی):31:
موفق باشی رفیق
من این بازی رو ندیدم تو بازار،تو واسه PS3 دیدی ؟؟؟ قیمتش چند هس ؟؟

aha2012
03-10-2010, 00:45
من این بازی رو ندیدم تو بازار،تو واسه PS3 دیدی ؟؟؟ قیمتش چند هس ؟؟
راستش من برای ps3 وندیدم.من نسخه ی 360 شو دیدم و همه جا هم هست.قیمت هم نمیدونم.sorry:20:

kamyfares
05-10-2010, 01:13
بچه ها مممنون.
آخه من خودم خيلي اين بازي رو دوس دارم همه چيزشو بلد بودم الا انيماليتي.فك كردم بلد باشين. بيخيال...
من تا بحال چن نوع كمبادو بازي كردم ولي انصافا هيچ كدوم به پاي يولتيميت مورتال كمباد 3 سگا نميرسه.
انشالا ورژن جديدش ميزنه رو دست همه...
درضمن اگه كسي خواست فتاليتي يا بورتاليتي (24ضربه) و چيزاي ديگه كل بازيكنانو بخواد بم بگه براش بزارم.
Thanx

amirrezan95
05-10-2010, 01:23
سلام دوستان
طریقه زدن فاتالیتی در بازی mortal kombat VS Dc Univerce رو کسی بلده ؟؟؟ اگه بلده بگه تا ما هم فتالیتی بزنیم:21:

aha2012
05-10-2010, 11:02
سلام دوستان
طریقه زدن فاتالیتی در بازی mortal kombat VS Dc Univerce رو کسی بلده ؟؟؟ اگه بلده بگه تا ما هم فتالیتی بزنیم:21:
salam
برو تو این سایت رو عکس هر شخصیت کلیک کنی تمام رمزهاش میاد:

keb
05-10-2010, 18:00
سایت های خوب برای پیدا کردن رمز:

mortalkombatsecrets.com
mortalkombatonline.com
Forum.p30world.com!

alex_pk
16-10-2010, 05:14
اینم منبع انگلیسیش:

داداش منم تابحال نتونستم بزنم.فکر نکنم کسی هم تونسته باشه.بیخیالش داداش بچسب به نسخه جدیده که داره میاد

امیدوارم که تو این نسخه بتونیم انجام بدیمش...

بچه ها مممنون.
آخه من خودم خيلي اين بازي رو دوس دارم همه چيزشو بلد بودم الا انيماليتي.فك كردم بلد باشين. بيخيال...
من تا بحال چن نوع كمبادو بازي كردم ولي انصافا هيچ كدوم به پاي يولتيميت مورتال كمباد 3 سگا نميرسه.
انشالا ورژن جديدش ميزنه رو دست همه...
درضمن اگه كسي خواست فتاليتي يا بورتاليتي (24ضربه) و چيزاي ديگه كل بازيكنانو بخواد بم بگه براش بزارم.
Thanx

سلام
اتفاقا خیلی از بچه ها تو این مورد مشکل دارن
البته خیلی سخت نیست باید بدونید چه زمانی دقیقا باید زده بشه کلید ها

وقتی آخرین ضربه رو میخواین به حریف بزنید سعی کنید به اندازه یه نصف صفحه باهاش فاصله داشته باشی.
یعنی مثلا D+HP رو بزنید که پرت بشه چند قدم اونورتر یا یه تیری چیزی بزنید.
وقتی ضربه رو زدید ، وقتی که شخص میگه Finish Him / Her حرفش که تموم نشده(در واقع تا شروع میکنه به گفتن) شما Run (سرعت) رو نگه میداری و دوبار Down (پایین) رو میزنی , Run رو ول میکنید.
نیازی نیست که دو بار پایین رو خیلی سریع بزنید ولی اهسته هم نباید باش( ولی کل این پروسه باید سریع انجام بشه)
اینو که میزنید میگه مثلا X Shows MeCy (اون X اسم شخصی که این حرکت رو اجرا میکنه است)
یعنی یه فرصت دوباره به حریف داده میشه در حد یه ضربه و طرف از حالت Finish در میاد و میتونه مبارزه کنه.
صفحه تقریبا تیره میشه مثل زمانی که دارید Finish میکنید و بعد به حالت عادی مبارزه برمیگرده.
دوباره یه ضربه بزنید که دوباره Finish بشه
حالا میتونید کد های مربوط به Animality رو اجرا کنید.

نکته 1: البته این مورد رو من توی MK 3 (بدون دستکاری) تست کردم
توی Umk3 و سایر نسخه های بعدی نمیدونم کار میکنه یا نه.
برای اجرای Animality ها هم در این نسخه حتما باید MerCy رو اجرا کنید.

نکته 2: MerCy فقط در راند سوم اجرا میشه یعنی باید هر کدوم از طرفین مبارزه یک راند رو برده باشن.

نکته 3: در بعضی از نسخه ها (دستکاری شده و شاید UMK ....) اگر Finish Mode رو روی Animality بذارید بدون اجرا کردن MerCy هم میشه با یک یا دو کلید Animality رو اجرا کرد.

alex_pk
16-10-2010, 12:43
در MK 3 برای Babality و FRIENDSHIP هم نباید از کلید Block (گارد) در راندی که قراره Finish اجرا بشه استفاده کنید در اینصورت Finish اجرا نمیشه.

در MK 2 هم برای اجرای این موارد نباید از Punch (مشت) استفادهع کنید در راند آخر که قراره Finish اجرا بشه.
====
یه کد هم خیلی دنبالش میگشتم تو MK 2 یه سری گشتم پیداش کردم
وارد منوی Option بشوید روی Done بروید و این کلید هارو بزنید از چپ به راست:

آپشن Test Mode ظاهر میشه که میتونید تغییراتی توش بدید
مثلا با یک ضرب طرف رو ببرید یا هیچکدوم از ضربه های حریف روتون تاثیری نداشته باشه و......
(اگر کسی مشتاق بود بگه بقیش رو هم بگم)

mili_k
18-11-2010, 00:35
لطفاً یکی original sound track های مورتال کامبت رو بذاره آهنگ های بازی ها و فیلم ها

mortal kombat 2008
07-01-2011, 13:51
سلام
این تاپیک خیلی وقته به روز نمیشه
گفتم یه پست بدم که نخوابه
یه خبر هایی در مورد مورتال کامبته 9 امده که قراره شخصیت اول گاد اف وار هم در مورتال کامبت 9 وجود داشته باشه.
در ضمن این فروم مروتال کامبت فانس هم پیشرفت کرده ، بد نیست یه سری بهش بزنید ، کامل در مورد مورتال کامبته وافرسی هم هست ، هر چند به همین یه تاپیک پی سی وورلد نمیرسه ولی یه چیزای جالبی هم داره :

aha2012
07-01-2011, 14:58
سلام
این تاپیک خیلی وقته به روز نمیشه
گفتم یه پست بدم که نخوابه
یه خبر هایی در مورد مورتال کامبته 9 امده که قراره شخصیت اول گاد اف وار هم در مورتال کامبت 9 وجود داشته باشه.
در ضمن این فروم مروتال کامبت فانس هم پیشرفت کرده ، بد نیست یه سری بهش بزنید ، کامل در مورد مورتال کامبته وافرسی هم هست ، هر چند به همین یه تاپیک پی سی وورلد نمیرسه ولی یه چیزای جالبی هم داره :

salam رفیق
نبودی یه مدت
بچه ها تو اخبار و رمز بازی ها تاپیک مورتال کامبت9 رو درست کردن
همه چیز اونجا گذاشته شده.حتی خبر کریتوس .این خبر خیلی قدیمی شده و فقط برای ps3 هست
خلاصه بیا اونجا فعالیت کن

showbert
16-01-2011, 00:50
با سلا خدمت تمام برو بچ عزیز و خدذمونی این سایت باحاحل.

لطفا دفترچه کامل رمزهای umk3-یا mk4-مخواستم. بعد اگر کسی فیتالیتی س.ک.س.ی. ش رو بلده بگه.لطفا.
l
من خیلی گشتم ولی این تایپیک 173 تا پیج داره ودهنم آسفالت شده . اگه تو همین تایپیک رمزهای کاملش هست لینکش رو بزارین. اگه (کامل داری.) اگه تو این سایت نیس خودتون واسم بزارین.مثل قدیم یادتونه که میرفتیم دفترچه رمزاشو میخریدیم. ترو خدا.

javadlf
16-01-2011, 11:45
یک سوال

کدوم ورژنهای Mortal Combat رو روی PC میشه بازی کرد؟

aha2012
16-01-2011, 12:11
1-2-3-4همینا
ولی با امولاتور پی اس 2 هم میشه یه چندتاییو بازی کرد ولی به درد نمیخورن

Davood_titan
16-01-2011, 13:30
گرافیکش چطوره
میشه چندتا اسکرین شات از بازی برامون بزاری

aha2012
16-01-2011, 13:58
راستش گرافیکش مالی نیست و اصلا ارزششو نداره چون وسط بازی هنگ میکنه و میپره بیرون تو خود بازی هم لگ داری
در کل پیشنهاد میکنم اگه واقعا عاشق مورتال هستید یه کنسول بخرید و این مورتال 2011رو که اواخر فروردین 1390 میادو بازی کنید و لذت ببرید

showbert
16-01-2011, 18:35
طفا دفترچه کامل رمزهای umk3-یا mk4-مخواستم. بعد اگر کسی فیتالیتی س.ک.س.ی. ش رو بلده بگه.لطفا.
l
من خیلی گشتم ولی این تایپیک 173 تا پیج داره ودهنم آسفالت شده . اگه تو همین تایپیک رمزهای کاملش هست لینکش رو بزارین. اگه (کامل داری.) اگه تو این سایت نیس خودتون واسم بزارین.مثل قدیم یادتونه که میرفتیم دفترچه رمزاشو میخریدیم. ترو خدا.

showbert
19-01-2011, 22:49
آقا یکی نیس جواب مارو بده؟

mehdy.z
20-01-2011, 01:13
بعد اگر کسی فیتالیتی س.ک.س.ی. ش رو بلده بگه.لطفا.

این اونوقت یعنی چی!!مگه از اینجور فیتالیتی ها هم داشتیم:18::18:؟؟!!
ولی در مورد سوالتون به این دو پست مراجعه کنید:

Davood_titan
20-01-2011, 09:37
طفا دفترچه کامل رمزهای umk3-یا mk4-مخواستم. بعد اگر کسی فیتالیتی س.ک.س.ی. ش رو بلده بگه.لطفا.
l

چه چیزا
تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم

MILIN3M
20-01-2011, 12:10
بنا به خاطر هواداران تیم سابزیرو

Nocturne
22-01-2011, 13:59
این اونوقت یعنی چی!!مگه از اینجور فیتالیتی ها هم داشتیم:18::18:؟؟!!

شاید منظورش اون فاتالیتی تانیاست که طرف رو بوس میکرد! تو مورتال کمبت 4 :27:
چقدر اون بازی رو دوس داشتم :40: واقعا باحال بود. حتی اگه همینم بر میداشتن بازسازی میکردن با گرافیک بهتر... بازم خوب بود!
چرا دیگه مورتال کمبت برای کامپیوتر بازی نزد؟؟؟

B3HZ@D
22-01-2011, 14:31
بخاطر فروش کمتر بازی ها روی pc نسبت به کنسول ها
چون که بازی pc معمولا سریع روی نت قرار میگیرن و اکثرا اون رو دانلود میکنن و بازی کرک شده رو انجام میدن
البته خیلی ها هم بازی اورجینال رو تهیه میکنن...ولی اکثرا از نسخه کرک شده استفاده میکنن
همین مسئله باعث میشه کمپانی ها ضرر کنن و pc رو از پلتفورم های ساپورت کننده خارج کنن
البته اگه شانس داشته باشیم اد بون امثال نگاه مثبتی نسبت به pc داشته و میشه امیدوار بود نسخه جدید این بازی برای pc منتشر بشه

subziro22
25-01-2011, 01:46
سلام به همه دوستان كه مورتال كامبت حرفه اي بازند ، من يك سئوال داشتم mortal kombat anthology را دانلود كردم حدود 1.3 گيگ بود حدود 160 تا فكر مي كنم كاراكتر دارد مي خواستم ببينم انجام فیتالیتی های کمبات به روش آسان را كسي روي اين بازي بلد است ترا خدا اگر مي شه كمك كنيد خيلي خيلي كاراكتر دارد حفظ كردنش كارشون همينطور سخت است چه برسد به فيتاليتي ها

subziro22
25-01-2011, 18:28
سلام كسي نيست جواب من را بده اصلا كسي جواب را مي دونه :19::41:

aha2012
25-01-2011, 19:55
یه سر به این سایت بزن کمکت میکنه
البته اینو هم بگم که این نسخه دستکاری شدس و ممکنه بیشتر فاتالیتیها اجرا نشه

subziro22
25-01-2011, 20:30
من بگم كه عاشق subziro هستم در تمام اينترنت هر جا هم عضو مي شوم به اسم subziro22 عضو مي شوم
ان سايتي هم كه گفتي خيلي وقت پيش رفتم فيتاليتي ها در حالت عادي اكثر براي بعضي از كاركترها اجرا مي شه ولي من توي يكي دو تا سايت روسي و انگليسي كه با گوگل البته ترجمه اش كرده بودم يك سري دستور براي اجراي تك دكمه اي فيتاليتي ها براي بعضي از مورتال كامبت ها ديدم وقتي ديدم اينجا بچه ها همه از كامبت خوشش مي ايد گفتم شايد كسي باشد در اين رابطه يك اطلاعاتي چيزي داشته باشد . ممنون :41:

subziro22
26-01-2011, 12:57
خدا وكيلي هيچ كسي اطلاعاتي درباره easy Fatality براي mk anthology ندارده عجيبه ها اين بازي را من دانلود كردم به اندازه تمام سري هاي قبلي مورتال كامبت هم stages دارد يعني تقريبا 300 تا فقط stages دارد به اضافه حدود 145 ، 146 تا كاراكتر همه خيلي هم زيبا ست ولي همه درباره مورتال كامبت هاي قبلي صحبت مي كنند كه همه شون در mk anthology هست من فقط مي خواهم ببينم تا حالا كسي اصلا درباره easy Fatality اين بازي اطلاعات دارده :41::19:

amirrezaheidari2
12-03-2011, 06:56
1-2-3-4همینا
ولی با امولاتور پی اس 2 هم میشه یه چندتاییو بازی کرد ولی به درد نمیخورن

این حرف اشتباهه!
شما میتونین ای بازی ها رو در گیم کوب با شبیه ساز دلفین با حداکثر گرافیک و حداکثر سرعت بازی کنین
mortal kombat deception
mortal kombat deadly alliance
و میتونین این بازی رو که مال wii هست با حداکثر سرعت و گرافیک با همون شبیه ساز بازی کنین
mortal kombat armageddon
حالا فقط یک بازی موند که اون mortal kombat shaolin monks هست که اونم با نرم افزار پلی 2 pcsx2 0.9.7 r3113 البته با سی پی یو 4 هسته ای به خوبی اجرا میشه

سیستم مورد نیاز برای تبدیل کننده ها:
حداقل :
سی پی یو : دوهسته ای 3600
رم : یک گیگ
گرافیک : 256
معمول :
سی پی یو : 2هسته ای 5300
رم : دو گیگ
گرافیک :512
حداکثر :
سی پی یو: 4هسته ای
رم : 3گیگ
گرافیک : یک گیگ

alfamix
13-03-2011, 04:44
سلام بچه ها.....آقا منم تازه بعد از این همه وقت بازی مورتال کمبت ورژن Trilogy رو رو کامپوترم نصب کردم.....فقط یه چند تا سوال حیاتی داشتم که خیییییییییلی ممنون میشم اگه کمکم کنید:
اول از همه این که از کجا باید فاتالیتی ها رو انتخاب کنم (منظورم همون منو هاست که باید اضافه بشه با کد...یادمه تو سگا A+C UP B UP B+A DOWN بود.) توی PC کجای بازی باید چه کدی بزنم تا منو اضافه بشه؟؟
بعد اینکه حیوانی ها رو کجا باید انتخاب کنم..فیتالیتی 1 و 2 واسه فیتالیتی ها بود...حالا انیمالیتی ها رو باید چه کار کنم؟
بعد نسخه های بالا تر هم واسه PC هست؟؟
ممنون از همتون.:11:

mili_k
13-03-2011, 04:52
لطفاً یکی original sound track های مورتال کامبت رو بذاره آهنگ های بازی ها و فیلم ها

اگر دارین بذارین.

korokodil_avareh
13-03-2011, 21:06
سلام بچه ها.....آقا منم تازه بعد از این همه وقت بازی مورتال کمبت ورژن Trilogy رو رو کامپوترم نصب کردم.....فقط یه چند تا سوال حیاتی داشتم که خیییییییییلی ممنون میشم اگه کمکم کنید:
اول از همه این که از کجا باید فاتالیتی ها رو انتخاب کنم (منظورم همون منو هاست که باید اضافه بشه با کد...یادمه تو سگا A+C UP B UP B+A DOWN بود.) توی PC کجای بازی باید چه کدی بزنم تا منو اضافه بشه؟؟
بعد اینکه حیوانی ها رو کجا باید انتخاب کنم..فیتالیتی 1 و 2 واسه فیتالیتی ها بود...حالا انیمالیتی ها رو باید چه کار کنم؟
بعد نسخه های بالا تر هم واسه PC هست؟؟
ممنون از همتون.:11:
باید توی قسمت آپشن بری و 4 تا دکمه پشتی دسته + جهت بالا رو چند ثانیه بگیری تا صدا بیاد و علامت سوال باز بشه
بعد میتونی هر فیتالیتی رو که میخوای اکتیو کنی و موقع فینیش هیم/هر یا زدن یک دکمه انجامشون بدی
هر دکمه یکیشون رو انجام میده
تنظیمات چهار تا دکمه پشتی روی پی اس 1 دکمه های دویدن و دفاع بودن