PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک ویژه بازی Mortal Kombat

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

alex_pk
12-06-2010, 12:38
نه درسته شایعه نیست. من خودم زدم. تازه این که چیزی نیست تو مورتال چهار یه فیتالیتی داره اسکورپیون فقط مال خودشه. یعنی نظیرش رو هیچ شخصیت دیگه ای نداره. هفت نفر میان به همراه خود اسکورپیون بعد هرکدوم رو یارو یه فیتالیتی اجرا میکنه. یکی عقرب میشه نصفش میکنه. یکی آتیشش میزنه. یکی دیگه دستاش رو میبره بالا یارو میره تو استیج hell یکی دیگه با قلاب روحش رو میکشه بیرون و چند تا فیتالیتی دیگه.

فکر کنم فقط 1 درصد مورتال بازا اینو بلد باشن.

من تمامی رمز هارو تا حالا چندین بار اجرا کردم هر شخص دو فاتالیتی داره حداکثربجز چند نفر خاص که اونم تو بعضی مورتال ها سه فاتالیتی دارن
فاتالیتی های اسکورپیون رو هم اجرا کردم.
یکیش تا اونجا که یادمه طرف رو اتیش میزد اون یکی یادم نیست چی بود ولی اینی که میگی نبود. احتمالا با اون نیزه که از دستش خارج میشه یه کاری میکرد.
یه دفترچه کد داشتم چیزی رو جا نذاشتم تو سایت ها هم گشتم قبلا کامل و کد هارو همرو دونه دوه اجرا میکردم از روی بیکاری!
این چیزی که میگید نیست اصلا.
مگر اینکه یه پکی بعدا الحاق شده باشه
نسخه پی سی منظورته؟یا سگا؟

بعد هفت نفر جطوری رو طرف فاتالیتی اجرا میکنن.
وقتی یکی نصفش کرده چطوری بعدا دستهاش رو یکی دیگه قطع میکنه؟
یه توضیحی بده لطفا یا اگر برات امکان داره رمزش رو بگو من یه دست اجرا کنم.

DaRiOuShJh
12-06-2010, 13:05
بچه ها یه مورتال کامبت دارم برای شگا دانلود مکینم زده 5!×!

احتمالا سره کاریه ولی بگیریم ببینیم چی هست

arashbi2
12-06-2010, 14:22
اگه میشه لینکش رو اینجا بذاز داریوش :دی
در ضمن اون رمز هم اصلا فکر نکنم تو پچ اصلی umk3 وجود داشته باشه اخه من تمام سایت های که مربوط به umk بود رفتم اما همچین چیزی نیست

DaRiOuShJh
12-06-2010, 17:46
هه هه هه
جلل الخالق!×! مورتال کامبت مرحله ای هست!×!؟#!@

منتها رمز هاش مثله ورژن هاش فکر نکنم باشه ولی شخصیت هاش اوناست

اینم لینک دانلودش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حدودا 500 کیلو هست

*Necromancer
12-06-2010, 18:00
نگفتی اون رمزا برا کدوم کمباته
بابا گفتم دیگه
تو این پست:

جلل الخالق!×! مورتال کامبت مرحله ای هست!×!؟#!@
هاا یه کامبت ساخته شده بود مخصوص شخصیت ساب زیرو
از بس که این شخصیت محبوب بود
داستان در مورد ساب زیروست که باید به پایگاه قبیله زرد ها نفوذ کنه و با اسکورپیون بجنگه
اسمش فک کنم mortal kombat: sub_zero بود

mortal kombat 2008
12-06-2010, 18:22
داستان در مورد ساب زیروست که باید به پایگاه قبیله زرد ها نفوذ کنه و با اسکورپیون بجنگه
اره تو سگا به کمبت پنج معروف شد چرا که پنجمین نسخه واخرین نسخه رسمی سگاست.
برای ps1 نینتندو 64 هم امده وجالب اینه که طرفدارایی هم داره . من که مرحله یکشم رد نکردم.ولی هم برا سگاش رو دارم وهم برا پلی استیشن 1.
یه سر به این لینک بزنید ، جدید ترین خبر در مورد مورتال کمبت که واقعا جالب وتکان دهنده است و همچنین به زبان فارسی :

راستی ، من این لینک های وبلاگ خودم رو میزارم خلاف قانون که نیست؟ اخه هم مرتبط با مورتال کمبته وهم اگه اینجا بزارم که دیگه وبلاگم رو کسی نمیشناسه و از نظرات شمام محروم میشم.

arashbi2
12-06-2010, 18:28
از این سری 3 تا هست یکی از اونا در مورد ساب زیرو هست
اسم ها:
Sub Zero
Special Forces
Shaolin Monks
راستی من یه تریلر از فیلم جدید مرتال از youtube دیدم چون یوتیوب فیلت ره این سایت رو گذاشتم خیلی باید فیلم 20 باشه من که 7 دقیقه تریلر نگاه کردم حال کردم

arashbi2
12-06-2010, 18:40
اخرین اطلاعات من در مورد فیلم MK Rebirth
Director: Kevin Tancharoen
Jackson Briggs: Michael Jai White
Scorpion: Ian Anthony Dale
Reptile: ???
Johnny Cage: Matt Mullins
Baraka: Lateef Crowder
Sonya Blade: Jeri Ryan
عکس های از محیط فیلم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم عقرب خودمه ها :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

شرمنده یه خورده عکس ها زیاد هست و حجمشون بالا ((گلچین کردم که دیگه سایت منفجر نشه))
جدیدترین عکس های منتشر شده برای بازی MK9 رسمی هم هست>> گرافیک رو ببین حال کن :دی
اههه باز این امد :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Necromancer
12-06-2010, 18:59
یه سر به این لینک بزنید ، جدید ترین خبر در مورد مورتال کمبت که واقعا جالب وتکان دهنده است و همچنین به زبان فارسی :

وقتی میدوی به خاطر بهران اقتصادی رو به ورشکستگی بود خبر ساخت این بازی رو با خشونت بسیار بیشتر ا بازی های قبلی اعلام کرد
همه هم متعجب شدن چون تو اون وضعیت همه به فکر این هستن که بازی شون درجه سنی پایین تری بگیری و بیشتر فروش بره
این جور مواقع هوس می کنم برم ایکس باکس بخرم :31:

aha2012
12-06-2010, 19:43
آرش مثل اینکه باید پاشم بیام لاهیجان اون scorpionتو منفجر کنم:20:
آخه چرا sub-zero مسخره میکنی؟هان:31:
بالای عکسش چی نوشته بودی؟.........بازم این اومد.چیه میترسی ؟میترسی اگه بیاد اون
scorpionتو fatal کنه.ه ه ه هه هه هه هه ه:31::31:
خلاصه اینکه مراقب باش و به عشق من توهین نکن
see you on mortal kombat

arashbi2
12-06-2010, 20:53
درسته من از scorpion خوشم میاد ((چون دشمن sub zero هست)) اما تو راستش رو بخوای فقط عاشق Motaro هستم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از khan هم قوی تره
اینم به یاد بازی doom :دی

keb
13-06-2010, 09:32
من تمامی رمز هارو تا حالا چندین بار اجرا کردم هر شخص دو فاتالیتی داره حداکثربجز چند نفر خاص که اونم تو بعضی مورتال ها سه فاتالیتی دارن
فاتالیتی های اسکورپیون رو هم اجرا کردم.
یکیش تا اونجا که یادمه طرف رو اتیش میزد اون یکی یادم نیست چی بود ولی اینی که میگی نبود. احتمالا با اون نیزه که از دستش خارج میشه یه کاری میکرد.
یه دفترچه کد داشتم چیزی رو جا نذاشتم تو سایت ها هم گشتم قبلا کامل و کد هارو همرو دونه دوه اجرا میکردم از روی بیکاری!
این چیزی که میگید نیست اصلا.
مگر اینکه یه پکی بعدا الحاق شده باشه
نسخه پی سی منظورته؟یا سگا؟

بعد هفت نفر جطوری رو طرف فاتالیتی اجرا میکنن.
وقتی یکی نصفش کرده چطوری بعدا دستهاش رو یکی دیگه قطع میکنه؟
یه توضیحی بده لطفا یا اگر برات امکان داره رمزش رو بگو من یه دست اجرا کنم.

این فیتالیتی که گفتم خیلی خاصه. هیچ جا ننوشته تش. من بهش میگم فیتالیتی سوم. تو مورتال چهار پی سی هست. کلا این شخصیت ها تا جایی که کشف کردم فیتالیتی سوم دارن:

Scorpion
Reiko
Johnny Cage
Kai
Shinnok
Tanya
اما فکر کنم همه شخصیتا داشته باشن. اگه مورتال چهار رو تموم کرده باشین حتما دیدید یه چاهی واز میشه تو زمین بعد شینوک پوست سرش کنده میشه (یادش به خیر بچه بودیم شب سر همین جامون بارون اومد!) میفته تو اون چاه. اینم شبیه همونه یارو روش به ترتیب فیتالیتی ها اجرا میشه میفته تو چاه بعد از بالا دوباره میفته رو زمین. طرزش هم خیلی ساده ست! دلم نمیاد بگم.

---------- Post added at 10:30 AM ---------- Previous post was at 10:28 AM ----------

بابا گفتم دیگه
تو این پست:

اسم اون مورتال اینه:

Mortal Kombat: Sub-Zero Mythology

---------- Post added at 10:32 AM ---------- Previous post was at 10:30 AM ----------

آرش مثل اینکه باید پاشم بیام لاهیجان اون scorpionتو منفجر کنم:20:
آخه چرا sub-zero مسخره میکنی؟هان:31:
بالای عکسش چی نوشته بودی؟.........بازم این اومد.چیه میترسی ؟میترسی اگه بیاد اون
scorpionتو fatal کنه.ه ه ه هه هه هه هه ه:31::31:
خلاصه اینکه مراقب باش و به عشق من توهین نکن
see you on mortal kombat

نمیخوام دعوا را بندازم ولی اسکورپیون قوی ترین شخصیته. خود ادبون سازنده ی مورتال گفته.:31: هرچند مردم تو نظرنجی میدوی گفتند قوی ترین شخصیت ها:

1- Raiden
2- Scorpion
3- Jax
4- Shinnok
5- Sub-Zero

aha2012
13-06-2010, 09:57
من با ادبون و مدبون و قویترین کاری ندارم کسی میتونه منو با هر شخصیتی شکست بده بیاد اینجا و قرار بذاریم

راستی بچه ها یه فکری به سرم خورد.برای قرار گذاشتنمون یه زمانیو قرار بذاریم که نمایشگاه باشه.مثلا تابستون امسال میخواد یه نمایشگاه برگذار بشه.نمایشگاه بنیاد بازیهای رایانه ای و یا تو پاییز دو تا نمایشگاه رسانه های دیجیتال و الکامپ هست.خیلی خوب میشه اینجا با هم قرار بذاریم و بریم اونجا هم همدیگرو میبینیم و آشنا میشیم با هم و هم قویترین مشخص میشه.قویترین که مشخصه،منم،:31: نفرات دوم و سوم مشخص میشن
به امید آن روز،منتظرم

keb
13-06-2010, 10:25
من با ادبون و مدبون و قویترین کاری ندارم کسی میتونه منو با هر شخصیتی شکست بده بیاد اینجا و قرار بذاریم

راستی بچه ها یه فکری به سرم خورد.برای قرار گذاشتنمون یه زمانیو قرار بذاریم که نمایشگاه باشه.مثلا تابستون امسال میخواد یه نمایشگاه برگذار بشه.نمایشگاه بنیاد بازیهای رایانه ای و یا تو پاییز دو تا نمایشگاه رسانه های دیجیتال و الکامپ هست.خیلی خوب میشه اینجا با هم قرار بذاریم و بریم اونجا هم همدیگرو میبینیم و آشنا میشیم با هم و هم قویترین مشخص میشه.قویترین که مشخصه،منم،:31: نفرات دوم و سوم مشخص میشن
به امید آن روز،منتظرم

پسر جون من هفت هشت ساله دارم مورتال میزنم. ریدن دست من بیفته دیگه نمیتونم تو یه مشت ساده بزنی. اسکورپیون هم فبها!:31: هر مورتالی که بگی هر شخصیتی که بگی من با اون فلاولست میکنم. هر فیتالیتی هم که خواستی روت میزنم.

mortal kombat 2008
13-06-2010, 10:27
اما فکر کنم همه شخصیتا داشته باشن. اگه مورتال چهار رو تموم کرده باشین حتما دیدید یه چاهی واز میشه تو زمین بعد شینوک پوست سرش کنده میشه (یادش به خیر بچه بودیم شب سر همین جامون بارون اومد!) میفته تو اون چاه. اینم شبیه همونه یارو روش به ترتیب فیتالیتی ها اجرا میشه میفته تو چاه بعد از بالا دوباره میفته رو زمین. طرزش هم خیلی ساده ست! دلم نمیاد بگم.
ای بابا ، حالا باید نازتو بکشیم:41::41: تو اینو بهمون بگو البته اگه راست باشه ، منم یه روشیو میگم که به هیچکس نگفتم وتوش ساب زیرو وسط بازی حریف رو می کشه ، بایه طوفان شدید برف. هم تو umk3 هست هم تو mk4 و اینو از کوچیکی تو یه سایت قدیمی خارجی یاد گرفته بود م می زدم ومیخواستم هیچ وقت به هیچ کس نگم. حالا تو اونو بگو منم اینو میگم.

aha2012
13-06-2010, 11:23
پسر جون من هفت هشت ساله دارم مورتال میزنم. ریدن دست من بیفته دیگه نمیتونم تو یه مشت ساده بزنی. اسکورپیون هم فبها!:31: هر مورتالی که بگی هر شخصیتی که بگی من با اون فلاولست میکنم. هر فیتالیتی هم که خواستی روت میزنم.
هفت هشت سال هه:31:این که چیزی نیست من 12-11 سال دارم مورتال میزنم .تو منو میخوای فلاوست کنی؟هه هه .بابا تو این تاپیک هیچ کس حریفم نیست :21::21:تو که دیگه ..........مثل اینکه باید باید همدیگرو ببینیم و فاتال کنمت.پایه ای؟؟الکی هم اینجا احساس قهرمان بازی به خودت دست نده:31::31::31:
خلاصه اینکه اون ریدنت هم به درک واصل میکنم:31:با sub-zero عزیزم:31:
قرارمون همون نمایشگاه خوبه؟؟؟میبینمت

keb
13-06-2010, 11:34
ای بابا ، حالا باید نازتو بکشیم:41::41: تو اینو بهمون بگو البته اگه راست باشه ، منم یه روشیو میگم که به هیچکس نگفتم وتوش ساب زیرو وسط بازی حریف رو می کشه ، بایه طوفان شدید برف. هم تو umk3 هست هم تو mk4 و اینو از کوچیکی تو یه سایت قدیمی خارجی یاد گرفته بود م می زدم ومیخواستم هیچ وقت به هیچ کس نگم. حالا تو اونو بگو منم اینو میگم.

خیلی خوب راستش رو بگم دو بار Fan Fatality و بعد هم دو بار Arena Fatality (اگه اشتباه نکنم) و یک آپر کیک و آپر کات میزنی بعد برو تماشا کن!:31:

هفت هشت سال هه:31:این که چیزی نیست من 12-11 سال دارم مورتال میزنم .تو منو میخوای فلاوست کنی؟هه هه .بابا تو این تاپیک هیچ کس حریفم نیست :21::21:تو که دیگه ..........مثل اینکه باید باید همدیگرو ببینیم و فاتال کنمت.پایه ای؟؟الکی هم اینجا احساس قهرمان بازی به خودت دست نده:31::31::31:
خلاصه اینکه اون ریدنت هم به درک واصل میکنم:31:با sub-zero عزیزم:31:
قرارمون همون نمایشگاه خوبه؟؟؟میبینمت

باشه. پسر جون. همه چی مهارت و سابقه نیست.:21: یه چیزی هم هست به نام:

Bug!!!!!!!!!!! اون وقت که بازی شروع نشده دیگه اصلا دگمه هات کار نکرد هم میخوام ببینم همین حرف رو میزنی یا نه:21:؟ پسر جون به من میگم شغال پیر. اگه چیزی رو مطمئن نباشم اصال حرفشم نمیزنم:31::27::21:.

aha2012
13-06-2010, 11:47
اگه دکمه هام کار نکرد خودم واقعی باهات فایت میکنم و فاتالت هم بعدش میکنم:31:
منتظرم باش شغال پیر:21::21::21:

mortal kombat 2008
13-06-2010, 12:10
خیلی خوب راستش رو بگم دو بار Fan Fatality و بعد هم دو بار Arena Fatality (اگه اشتباه نکنم) و یک آپر کیک و آپر کات میزنی بعد برو تماشا کن!
بیشتر توضیح بده. تو کدوم نسخه وبا چه کاراکتری و منظورت fan و arena چیه ؟
دقیقا چقدر سریع باید باشه و چقدربینشون فاصله باشه؟
مارو گیر نیاورده باشی ؟

DaRiOuShJh
13-06-2010, 12:26

اینجا چه خبره؟@!×!×

تبادل و خرید و فروش رمز میکنید؟!×![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alex_pk
13-06-2010, 13:16
بچه ها اینجا یچیزایی میگن آدم شاخ درمیاره!
قصد توهین ندارم ، تخیلات فانتزی و جالبی دارید.

arashbi2
13-06-2010, 13:22
بیشتر توضیح بده. تو کدوم نسخه وبا چه کاراکتری و منظورت fan و arena چیه ؟
دقیقا چقدر سریع باید باشه و چقدربینشون فاصله باشه؟
مارو گیر نیاورده باشی ؟
fan که فکر کنم همونی هست که پرت میکنه تو پنکه یارو رو arena دقیق نمیدونم شاید همونی هست که تو هر منطقه طرف رو پرت میکنه تو سقف تیغ دار
اینا ماله mk4 pc هست من خیلی وقته بازی نکردم یه 3 سالی میشه خوب یادم نیست
امروز صبح رفتم به یاد قدیم ها umk3 رو دانلود کردم بازی کردم (خیلی بازیم نسبت به 3 سال پیش افت کرده ) هی بازی میکردم به خودم فحش میدادم از این Attack خوردی اینجا رو اشتب کردی :دی :20::31:

tohidkarimi
13-06-2010, 13:39
street fighter یاmortal kombat

aha2012
13-06-2010, 14:50

خداییش نه خداییش به نظرت خودت قابل مقایسه هستند؟؟؟:5:

Street fighter به گرد پای mk نمیرسه داداش:21:

matrix_3s
13-06-2010, 17:27
street fighter یاmortal kombat خدایش عجب مقایسه ای بود ......
کلی خندیدیم
هرچند مورتال کمبتم ر*ده

mortal kombat 2008
13-06-2010, 17:58

من نمی دونم این استریت فایتر چیه که طرفدار داره. باز تیکن یه چیزی برا خودش کلی شخصیت های جالب و فن و کمبو وداستان پیچیده و قسمت کونکیوست و ... داره . هر چند خشونتش کمه و از فینیش هیم.هر هم بی بهره هست ولی یه مزیت نسبت به مروتال کمبت داره ، اونم اینه که تمام فنونش رو از رشته های مختلف ورزشی گرفتن و میشه با توجه به بازی یه سبک ورزشی رو تمرین کرد. این استریت فایتر هم که جدیدش یعنی چهارمیش رو گرفتم خیلی مسخره بود. بازی واقعا کند بود و هر فنی که میزدی یه استوپ میزد و بعد حرکت میکرد. ادم حالش بهم میخوره . تازه کاراکتر هاش کارتونی هم هستند. از خون وخشونت هم خبری نیست.

*Necromancer
13-06-2010, 18:26
این فیتالیتی که گفتم خیلی خاصه. هیچ جا ننوشته تش. من بهش میگم فیتالیتی سوم. تو مورتال چهار پی سی هست. کلا این شخصیت ها تا جایی که کشف کردم فیتالیتی سوم دارن:

Scorpion
Reiko
Johnny Cage
Kai
Shinnok
Tanya
یعنی چی دلم نمیاد بگم
اگه بلدی بگو
اگه بلد نیستی هر چی بگی بلدم بلدم بیشتر به این نتیجه می رسیم که بلد نیستی:27:
کلا همچین رمزی ت بازی وجود نداره و از این بابت مطمئنم
چون تو سایت mksecrets هیــــــــــــــــــــــچ رازی وجود نداره که فاش نشده باشه
مثلا تو بلدی شلوار شنگ تسونگ رو قرمز کنی؟
یا اینکارو بکنی؟

یا اینکارو:

با اینکه شمع ها و مشعل های محیط Temple of warriors رو روشن کنی؟
؟؟؟؟

DaRiOuShJh
13-06-2010, 18:59
هه هه هه

این یارو تموم کرده دره میره پیشه خدا؟×!×!

حالا این آتیش برای کدومیشون هست؟!×؟!

جلل الخالق×!

*Necromancer
13-06-2010, 19:08

اگه به یاد داشتهباشی Motaro یه جادویی داشت از نوک دم اش یه گوی قرمز پرت می شد طرف دشمن که دمیج بالایی داشت
این همون فنه اما به جای یه گوی قرمز، شصتد و شونصاد تا گوی شلیک شده!
و خود موتارو به شکل Kano در اومده
ساب زیرو هم خودش رو منجمد کرده!
زمان هم رو 99 ثابت مونده!
کلا بلبشویی شده تو مبارزه :31:

این یارو تموم کرده دره میره پیشه خدا؟×!×!
تمام کرده است
خدایش رحمت کند

aha2012
13-06-2010, 19:37

جلل الخالق×!
اینا چیه دارید میگید !!!؟؟؟یه سری آدم بیکار اومدن عکسهارو دست کاری کردند و یا با فلش حالتی درست کردند که حرکت داشته باشه.این عکس یکی از عکسهایی است که خودشون درست کردند ،منظورم مردم هستند
این عکس هم برای مسخره بازی گذاشتند و اگه به عکس دقت کنید اونو شبیه فیلم terminator 2 که آرنولد در انتهای فیلم به t1000 داره شلیک میکنه و میگفت hastala vista baby........
این عکس مسخره بازیه و یه چیزی طرف کشیده که مثل ترمیناتور 2 بشه.دقت کنید دست ساب زیرو مثل تی 1000 شیکسته و همچنین پاهاش و حالت موتارو هم دقیقا مثل آرنولده

DaRiOuShJh
13-06-2010, 19:38
اگه به یاد داشتهباشی Motaro یه جادویی داشت از نوک دم اش یه گوی قرمز پرت می شد طرف دشمن که دمیج بالایی داشت
این همون فنه اما به جای یه گوی قرمز، شصتد و شونصاد تا گوی شلیک شده!
و خود موتارو به شکل Kano در اومده
ساب زیرو هم خودش رو منجمد کرده!
زمان هم رو 99 ثابت مونده!
کلا بلبشویی شده تو مبارزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوه اوه اوه
ایول بابا
جلل الخالق
موتارو اشتباه نکنم همون 4 پا سم داره بوده جفتک هاش قوی بود؟ نه؟
ولی یه جورایی مشکوک به فوتوشپی جات میزنه! از یه طرف پای ساب زرو رفته پایین! از یه طرف دستش نصفس از یه طرف رنگ بندی کانو عجیب غریبه و به طرح نمیخوره!×! مثله این میمونه که تک تک رو بریده باشن از جای دیه اینجا چسبونده باشن :31:

میگم آقا سر و تهه این mksecrets کجاست؟ من هر جاش میرم یا صفحش نیست یا در حاله ساخته
تو انجمنش خبریه؟

*Necromancer
13-06-2010, 21:11
اینا چیه دارید میگید !!!؟؟؟یه سری آدم بیکار اومدن عکسهارو دست کاری کردند و یا با فلش حالتی درست کردند که حرکت داشته باشه.این عکس یکی از عکسهایی است که خودشون درست کردند ،منظورم مردم هستند
این عکس هم برای مسخره بازی گذاشتند و اگه به عکس دقت کنید اونو شبیه فیلم terminator 2 که آرنولد در انتهای فیلم به t1000 داره شلیک میکنه و میگفت hastala vista baby........
این عکس مسخره بازیه و یه چیزی طرف کشیده که مثل ترمیناتور 2 بشه.دقت کنید دست ساب زیرو مثل تی 1000 شیکسته و همچنین پاهاش و حالت موتارو هم دقیقا مثل آرنولده من تو عمرم حرف الکی نزدم
دستور العمل اش رو بخون خودت اجرا کن:

The Motaro Glitch
When you play as Motaro and you get hit in the air, if you press Down Motaro will do some kind of animation similar to his grab move and he will remain in this pose. If you hit him, he will go back to his normal stance. But if you jump over him, he will start morphing into the frames of his teleport move (you should still holding down also). If you press Block, a fireball will appear each time when you press the button.

To place fireballs in different places the foe should push you, since you can't move because you are holding Down. Motaro will change to Kano's palette for few frames.

If you put too many fireballs on the screen the game will become choppy and finally will freeze with the following error screen.

از یه طرف رنگ بندی کانو عجیب غریبه و به طرح نمیخوره!×!
خب کینو همون کینو هست فقط تکسچر اش دچار تغییر شده
به دلیلی که من سر در نیارم وقتی شخصیت حریف سریع سوییچ بشه خودش میاد اما تکسچر شخصیت قبلی میاد رو بدنش
الان اون کینو تکسچر بدن قهوه ای موتارو روشه

میگم آقا سر و تهه این mksecrets کجاست؟ من هر جاش میرم یا صفحش نیست یا در حاله ساخته
تو انجمنش خبریه؟
این لینکشه
مرجع تمام هوادارا ن کل سری :

mortal kombat 2008
13-06-2010, 21:18
من تو عمرم حرف الکی نزدم
دستور العمل اش رو بخون خودت اجرا کن:

The Motaro Glitch
When you play as Motaro and you get hit in the air, if you press Down Motaro will do some kind of animation similar to his grab move and he will remain in this pose. If you hit him, he will go back to his normal stance. But if you jump over him, he will start morphing into the frames of his teleport move (you should still holding down also). If you press Block, a fireball will appear each time when you press the button.

To place fireballs in different places the foe should push you, since you can't move because you are holding Down. Motaro will change to Kano's palette for few frames.

If you put too many fireballs on the screen the game will become choppy and finally will freeze with the following error screen.

خب کینو همون کینو هست فقط تکسچر اش دچار تغییر شده
به دلیلی که من سر در نیارم وقتی شخصیت حریف سریع سوییچ بشه خودش میاد اما تکسچر شخصیت قبلی میاد رو بدنش
الان اون کینو تکسچر بدن قهوه ای موتارو روشه

این لینکشه
مرجع تمام هوادارا ن کل سری :

می تونی خودت فارسی یگی؟
انگلیسیم خیلی ضعیفه

alex_pk
13-06-2010, 21:57
این عکس مسخره بازیه و یه چیزی طرف کشیده که مثل ترمیناتور 2 بشه.دقت کنید دست ساب زیرو مثل تی 1000 شیکسته و همچنین پاهاش و حالت موتارو هم دقیقا مثل آرنولده

دقیقا وقتی من میگم تخیل قوی دارن دوستان باور نمیکنید!
یه سصری فن بوی های مورتال نشستن یه سری تصاویر رو ادیت کردن دوستان فکر میکنن واقعا وجود داره
بعضی از اینا اینا فیک دوستان.
شما از یه بازی 5 مگابایتی چه انتظاراتی دارین
اینا در واقع خواسته های اون فن بوی هاست که دوست داشتن همچین اتفاقاتی بیفته.و همچین امکاناتی باشه.
هر چند یه سری رمز ها هست که مربوط به فینیش ها نیستن.
در واقع رمز هایی هست که موقع دو نفره بازی کردن باید قبل شروع بازی بزنید. یعنی اون 6 جعبه رو که چند ثانیه نشون میده به شکل های مختلف در بیارید و چیزای جالبی میبینید مثلا زمین های خاص.
یا ضربات خاصی که در بازی نشون داده میشه
یا تایم رو 99 میمونه و....
ولی بعضی از اینایی که شما میگید نشات گرفته از تخیل قوی فن بوی هاست!

البته این یه مورد فایت موتارو با ساب زیرو (با این متن بالایی که خوندم) تا حدودی ممکنه.
باید تست کنم.

DaRiOuShJh
13-06-2010, 22:47
گیر مٌتارو!:

زمانی که شما در نقش متارو بازی میکنید و روی هوا ضربه میخورید، اگر جهت پایین را بزنید موتارو انیمیشنی مثله زمانی که کسی رو میگیره نشون میده و روی پاهای عقبش نشسته میمونه، اگر در این حالت شما به اون ضربه ای وارد کنید، به حالته معمولیش بر میگرده! ولی اگر بپرید بالا سرش ( وقتی تو اون حالت مونده)، اون شروع به تغییر شکل به حرکت تلپورتیش ( همون حرکتی که از یه طرف غیب میشد از اون طرف میومد) میکنه ( شما هم باید در این زمان دسته پایین رو نگه دارید )
اگر شما دکمه دفاع رو بزنید، یک گلوله ی آتشی در صفحه ظاهر میشه، اگر همینطوری هی این دکمه رو بزنید گلوله های بیشتری ظاهر میشه

برای قرار دادن گلوله ی آتشی در جاهای مختلف؛ حریف باید هلتون بده برای ااینکه شما خودتون نمتونید تکون بخورید که!×! دهه
برای اینکه پایین رو نگه داشتید! متارو برای چند لحظه تبدیل به کانو میشه

اگر شما با روش فوق خیلی گلوله ی آتشی تو صفحه ظاهر کنید بازی میپکه! و در نهایت ارور پایین رو میده!×!

alex_pk
13-06-2010, 23:09
در ادامه:

DaRiOuShJh
13-06-2010, 23:27
خوب اینا که دیگه کلا تابلوئن:31:
ولی باحالن

ولی تو اون روشه قبلی چیزی در مورد یخ شدن این مردک ننوشته بود
احتمالا دوبار پسته هم یخ کرده همون طور مونده:27:

به جا این کارا یکی لینک چند ضرب هاشون اینا رو بده

arashbi2
13-06-2010, 23:37
یعنی چی دلم نمیاد بگم
اگه بلدی بگو
اگه بلد نیستی هر چی بگی بلدم بلدم بیشتر به این نتیجه می رسیم که بلد نیستی:27:
کلا همچین رمزی ت بازی وجود نداره و از این بابت مطمئنم
چون تو سایت mksecrets هیــــــــــــــــــــــچ رازی وجود نداره که فاش نشده باشه
مثلا تو بلدی شلوار شنگ تسونگ رو قرمز کنی؟
یا اینکارو بکنی؟

یا اینکارو:

با اینکه شمع ها و مشعل های محیط Temple of warriors رو روشن کنی؟
؟؟؟؟
من ماله متارو رو امتحان نکردم . به زودی تست میکنم به شما جواب رو میگم ((شما هم امتحان کنید ببینید فیکه یا نه)):21:
اون عکس هم که رپتایل از khan بالاتر رفته میشه>> یادمه وقتی بچه بودم یه باگ پیدا کرده بودم که اینطوری بود : وقتی تو بازی با کامپوتر داری بازی میکنی اگه میبینی داری میبازی دگمه استارت پلیر 2 رو میزنی بعد بازی تغییر میکنه به 2 نفره اونجا میاید پلیر 2 رو میکشد بعد وقتی دوباره به بازی به کامپوتر بر می گردید اون شخصیت رو رد داید و با نفر بعدی هستید :دی:10::10:
اون شمع ها هم فیکه:5:

من خودم به شخصه برای تقریبا 70% شخصیت ها رو گذاشتم تو این تایپکت فکر کنم صفحه 20 - 40 هستش اما اگه مال شخص خاصی رو میخوای بگو تا برات بذارم

arashbi2
13-06-2010, 23:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] َیه عکس با فیگور قهرمانی :دی

بلدید تو بازی تانیا (( همون که تو mk4 مال کامپوتر هست)) رو بیارید؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :دی من یه چیزای قبلا خونده بودم اما خوب متوجه نشدم
الان دارم رو نینجا اسموک کار میکنم

arashbi2
14-06-2010, 00:03
یا اینم همین الان خودم اجرا کردم که ببینید فیک نیست

mohsen_gh1991
14-06-2010, 00:06
بچه ها این کمبات سه رو با کیفیت کسی نداره بازیشو؟

*Necromancer
14-06-2010, 00:18
کیفیت بالا تر در دسترس نیست مگه اینکه دوباره بازی شو بسازن که تقریبا محاله!

خو منکه کتاب دوزخی رو گذاشتم که
تمام چند ضرب ها و تمام فینیش ها رو داشت

alex_pk
14-06-2010, 00:18
@ arashbi2

عزیزم این فن ها همش تو نت هست!
چه گیری دادین به اینا.
اگه اینطوره کسی بلده با اون یارو جادوگره(اسمش یادم رفته همون که قیافش رو عوض میکنه) تو مورتال 2 خودشو به 4 دست تبدیل کنه؟

====ادیت:
lol پستت رو ادیت کردی؟! : دی

DaRiOuShJh
14-06-2010, 00:35
شهریار والا لینکه رو گم کردم فایلش هم مسنکه پاک کردم:31: کمک!×! کتاب دوزخی موخاوم!×!

arashbi2
14-06-2010, 09:49
خوب میگید اون که تو نت هست
چند ضرب هم که گذاشتن (( این مال اون -- شده هست برای دانلود>>>>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید))
کل کل و شاخ بازی هم که واسه هم در اوردیم
پس دیگه چی کار کنیم تو این تایپکت؟؟؟
در مورد یه چیزی باید بحث و صحبت کنیم دیگه چه چیزی بهتر از این secret ها.

arashbi2
14-06-2010, 09:58
کتاب دوزخی :دی برای umk3
لینک دانلود >
اگه چیزه دیگه ای خواستید در خدمت هستم

matrix_3s
14-06-2010, 10:49
اگه چیزه دیگه ای خواستید در خدمت هستم
نه مرسی فقط یه جا دیگه آپ کن

mortal kombat 2008
14-06-2010, 11:40
نه مرسی فقط یه جا دیگه آپ کن
لینکه مستقیم با حجمه خنده داره 7 کیلوبایت :27::

arashbi2
14-06-2010, 11:47
خوب بچه ها حالا که special move ها رو گفتیم بیاید بریم سر کار باگ ها و سیکرت ها
هر کی هر چی بلده و امتحان کرده رو اینجا بگه (( به زبان فارسی و تست هم کرده باشه))
چون انگلیسی من خودم زیاد دیدم و خوندم اما بیشترشون کار نمی کرد
خوب این از من:
تو صفحه قبل عکس از اینکه نینجا اسموک شده بودم رو گذاشته بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای این کار ابتدا در بازی > میرید و اون ربات به اسم smoke رو انتخاب میکنید ((کنار سیندل هست)) در هنگامی که میخواد بازی شروع شه تمام 6 تا دکمه رو با هم نگه دارید (( من این کار رو میکنم)) بعد یهو اسموک منفجر میشه و نینجا میاد تو بازی
به همین راحتی (( در ضمن طبق گفته سایت mk secret مقام ninja smoke از اسکورپین و ساب زیرو بالا تر هست ))

ess_1362
14-06-2010, 11:52
آقا بجز نسخه 4 یا همون MK4 نسخه جدیدتری برای PC بیرون نیومده؟!

اگر اومده که لطف کنید یک لینک دانلود برای من بذارید چون یاد گذشته افتادم:31:

با تشکر

mortal kombat 2008
14-06-2010, 12:06
کامیک های جدید :
اینم توضیحاتش :
Ok, here is some explanations...
1. This may be lame page...
2. First 3 squares are showing Hinata opening her eyes...
3. I have no idea how to type arsenic...
4. I feel so much guilt about this Scorpion and Hinata pairing because I had forgotten about Scorpions real love...
5. I hate myself for this, but I think I´ll continue this pairing...
6. I know there are people who want to kill me...
7. I think it´s my over-sized-blind imagination but somehow I get the feeling that Hinata looks pretty much familiar to one person... But it might be just because my imaginataion is stupid...
8. Don´t worry.. Fight scenes are coming in the next page Like there reads in "Bloody Scorpion" "Very well... But I´ll be back!"
9. Scorpion vs. someone who-you-could-think-but-wouldn´t-believe let´s see how many will guess it before I upload next page
10. I´m sorry.. There is no Ermac in this... He is going crazy just for searching for Scorpion

توضیحات :
Hmh... "Today shall be the day I continue this accursed comic with lame jokes. Thus I shall never end it because it is supposed to curse you. Alas this is nothing but an illusion.." Hmh.. Hehehehheheheheheeee
Here I am again with this comic... What is that blacksuited.. .. .. man? Who is it? Find out in the next comic!!! Bullshit... Scorpion is Tired... Ermac continues to piss him off... Reptile always out of everything... Sub-Zero always so.... .... .... Neutral? ... Bullshit... Hmh... Readers, Do you think that it isn´t a good idea to make jokes from suicide? Anyway... YOu can clearly see that I have shortage of "skin colour"..

شما که انگلیسیتون خوبه چرا ترجمه نمی کنید:41:. شاید یه خورده خسته کننده باشه ولی واقعا کلی ادمو سرگرم می کنید.:20:
منتظرم ترجمه شه

mohsen_gh1991
14-06-2010, 12:14
سلام
این بازی برای pc اومده؟
کسی لینک mk3 رو داره بزاره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashbi2
14-06-2010, 12:22

با تشکر

نه خیر عزیز دیگه نسخه جدید به جز MK4 نیومده
یه سیکرت دیگه که خودم تست کردم>
انتخاب به طور شانسی : وقتی تو منو انتخاب شخصیت هستید کلید بالا + استارت رو بزنید شخصیت شما شانسی انتخاب میشه :8:

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

کسی میتونه به من کمک کنه
من همیشه با این کیلر کد اوردن مشکل داشتم حالا اگه شما میتونید برای بازی UMK3 ه ک نشده
کیلر کد رو بیارید بعد یه سیو بگیرید ازش برام اپ کنید خیلی ممنون میشم

alex_pk
14-06-2010, 12:58
کدوم کد رو میزنی؟
ببعضی کد هارو باید سریع بزنی و بعضی کذ هارو باید دوبار بزنی.

DaRiOuShJh
14-06-2010, 13:41
سلام
این بازی برای pc اومده؟
کسی لینک mk3 رو داره بزاره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جلل الخالق اینا چه قد تخیلی شدن!×!

برادر من کل بازی های سگا رو تو یه تاپیک معرفی کردم:

aha2012
14-06-2010, 14:03
بیخیال من حوصلم سر رفته میخوام دعوا کنم با هرکی خسته شدم انقدر تنهایی فایت زدم
حالم داره بهم میخوره:2:قرارمون پایتخت خوبه؟؟؟
راستی با امضام حال میکنید؟:21:

activity
15-06-2010, 07:23
سلام
کسی این رو دانلود کرده تا حالا :

من می خوام بگیرمش
اگه گرفتینش و سر کاریه زود تر بگید تا من دانلود نکنم
مرسی
file:///H:/DOCUME%7E1/me/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.pngfile:///H:/DOCUME%7E1/me/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png

arashbi2
15-06-2010, 07:57
lol امضات چه باحال شده خودت درست کردی؟؟؟ (ایول)

aha2012
15-06-2010, 09:30
lol امضات چه باحال شده خودت درست کردی؟؟؟ (ایول)
ممنون.بله خودم درست کردم.بعد از امتحانام هم میخوای برای تو هم درست کنم با scorpion?فقط کنسولاتو بگو چیاست
راستی subzeroتو امضام خیلی کوچیک بود برای این کیفیتش بد شده همین استیلو از ساب زیرو بزرگشو میتونی برام پیدا کنی؟مرسی

keb
15-06-2010, 09:56

با تشکر

چرا اکثرشون امولیت شدن. ولی رسمیش همون چهاره.

keb
15-06-2010, 10:08
چه قدر پست گذاشتین من نبودم:41:

یه نکته ی کوچیک اول: جناب mortal kombat 2008 تو امضات نوشتی MKCenter :18: واسه کسی که مورتال بازی میکنه قباهت داره c رو k ننویسه. ( چی کار کنیم طرفدار دو آتیشه ایم!)

اون عکسه که توش پر شخصیته اون مورتال Armageddoon هست ولی خیلی عوضش کردن. واسه پی سی هم نیومده.

تو مورتال چهار چهار تا فیتالیتی داره هر کسی:

Fatality 1
Fatality 2
Arena Fatality
Fan Fatality

یک و دو که معلومن. فن فیتالیتی رو هم که آرش جان گفت. میمونه آرنا. اون یه فیتالیتی مخصوص به زمینه. فرقش با فن فیتالیتی اینه که همه ی فیتال هاش مربوط به زمین هست ولی فن فیتالیتی جز اون فیتالیتی هاش موربوط به سلاح اون شخصیت هم هست.

در ضمن حق باشماست. علم ذکات نداره!:31: چشم هرچی بلد باشم میگم ولی شما که همه رو بلدید. من بیشتر کارم تو باگه. باگا رو میگم بحالید.

DaRiOuShJh
15-06-2010, 12:49
گیر مٌتارو!:

زمانی که شما در نقش متارو بازی میکنید و روی هوا ضربه میخورید، اگر جهت پایین را بزنید موتارو انیمیشنی مثله زمانی که کسی رو میگیره نشون میده و روی پاهای عقبش نشسته میمونه، اگر در این حالت شما به اون ضربه ای وارد کنید، به حالته معمولیش بر میگرده! ولی اگر بپرید بالا سرش ( وقتی تو اون حالت مونده)، اون شروع به تغییر شکل به حرکت تلپورتیش ( همون حرکتی که از یه طرف غیب میشد از اون طرف میومد) میکنه ( شما هم باید در این زمان دسته پایین رو نگه دارید )
اگر شما دکمه دفاع رو بزنید، یک گلوله ی آتشی در صفحه ظاهر میشه، اگر همینطوری هی این دکمه رو بزنید گلوله های بیشتری ظاهر میشه

برای قرار دادن گلوله ی آتشی در جاهای مختلف؛ حریف باید هلتون بده برای ااینکه شما خودتون نمتونید تکون بخورید که!×! دهه

اگر شما با روش فوق خیلی گلوله ی آتشی تو صفحه ظاهر کنید بازی میپکه! و در نهایت ارور پایین رو میده!×!

بچه ها کسی اینو تست کرد این همه نشستم ترجمش کردم؟!×!!×:20:

arashbi2
15-06-2010, 12:57
فکر کنم این باگ مربوط به پلت فورم سگا نباشه

arashbi2
15-06-2010, 13:07
بچه ها کسی اینو تست کرد این همه نشستم ترجمش کردم؟!×!!×:20:

ممنون.بله خودم درست کردم.بعد از امتحانام هم میخوای برای تو هم درست کنم با scorpion?فقط کنسولاتو بگو چیاست
راستی subzeroتو امضام خیلی کوچیک بود برای این کیفیتش بد شده همین استیلو از ساب زیرو بزرگشو میتونی برام پیدا کنی؟مرسی
یه چند تا پیدا کردم ببین قشنگ هستن ؟؟ به درد بخور همین ها بود :10:
این خیلی باحاله :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashbi2
15-06-2010, 13:13
اینم برای طرفداران عقرب خودمون :دی
بک گراند من همین هست >>>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi_591
15-06-2010, 13:59
به نام خدا
سلام به همه
دوستان من این رمز جهتمی هرچی میزم روی UMK3 جواب نمیده
فقط همون رمزهای خودش که همجا هم پیدامیشه جواب میده
بازیی که من دارم روی فاشیون اجرا میشه حدود 3 مگ هست
آیا بازی دوستان با مال من فرق میکنه اگه فرق میکنه لطف کنید برا دانلود بزارید

راستی بیاید همه هرکی هرچی بلده بزاره
تا هم سطح بازی دوستان که بالا هست بالا تر بره
هم برای کسانی مثل من که بیشتر برای لذت بردن و عشق حالش بازی میکنن لذت بخش تر بشه
با تشکر از همه

*Necromancer
15-06-2010, 15:38
به نام خدا
سلام به همه
دوستان من این رمز جهتمی هرچی میزم روی UMK3 جواب نمیده
فقط همون رمزهای خودش که همجا هم پیدامیشه جواب میده
بازیی که من دارم روی فاشیون اجرا میشه حدود 3 مگ هست
آیا بازی دوستان با مال من فرق میکنه اگه فرق میکنه لطف کنید برا دانلود بزارید
اون کمبو ها روی همه نسخه ها قابل اجراست
اگه رمز منوی اصلی اجرا نی مشه باید بازی رو از اول اجرا کنی
اگه کمبو های شخصیتا کار نیم کنه باید با دقت بیشتری بزنی
و هب اینا هم دقت کن: lk=لگد کوته hk=لگد بلند و ...

aha2012
15-06-2010, 15:50
یه چند تا پیدا کردم ببین قشنگ هستن ؟؟ به درد بخور همین ها بود

ممنونم ولی classic subzero رو میخواستم.اگه میتونی اونو برام بذار .راستی اسم همه ی این سایتهایی که ازشون عکس گذاشتی برام پ.خ کن.ممنون
پس منتظر کلاسیک ساب زیرو هستم رفیق.

arashbi2
15-06-2010, 16:18
لطفا کمک کنید Baw این رمز منوی اصلی مورتال رو شما بیارید بعد یه سیو بگیرد ازش اینجا بذارید ماله umk3 خیلی فوری هست لطفا سریع ممنون

---------- Post added at 04:18 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

ممنونم ولی classic subzero رو میخواستم.اگه میتونی اونو برام بذار .راستی اسم همه ی این سایتهایی که ازشون عکس گذاشتی برام پ.خ کن.ممنون
پس منتظر کلاسیک ساب زیرو هستم رفیق.
اصلا هر چی گشتم پیدا نمیشه تو نت کلاسیکش اما یه کار میشه کرد اونم اینه که از بازی در حین زدن اون جادو یه اسکرین شات بگیری بعد با فتوشاپ یا همین پینت بیایی دورش رو خالی کنی من سعی میکنم تا چند ساعت دیگه یکی بذارم فقط ریز کاری هاش یا تغییر سایز عکس با خودت :46:

arashbi2
15-06-2010, 16:42
بیا اینم 2 تا عکس
ولی بازم میگم خودت باید بیای این ریزه کاری هاشو درست کنی الان دارم گیم نت میرم با برو بکس کانتر + شاید هم مورتال بزنیم

*Necromancer
15-06-2010, 16:59
راستی بیاید همه هرکی هرچی بلده بزاره
تا هم سطح بازی دوستان که بالا هست بالا تر بره
هم برای کسانی مثل من که بیشتر برای لذت بردن و عشق حالش بازی میکنن لذت بخش تر بشه
با تشکر از همه
هوش مصنوعی بازی یه قلق جالب داره که لو می دم:31:
هر شخصیتی که انتخاب می کنید باید فن ها و جادو هایی که باهاش اجرا می کنید تا اونجا که امکان داره تکراری نباشه !

مثلا با شخصیت sektor
یه بار اون فن که از شکمش موشک میاد بیرون بزنید(اون موشک هایی که دنبال گرما حرکت می کنن)
بعد همون فن که می ره پایین با مشت میاد بالا
بعد اون فن که از شکمش یه موشک مستقیم شلیک می شه
و بعد دوباره از اول :31:
در غیر این صورت اگه مثلا فن مشت از زیر زمین رو دو بار تکرار کنید یا بعد از یه موشک شلیک کردن تکرار کنید:
دشمن حرکت شما رو بلاک می کنه(درجه سختی متوسط)
و یا با یه مشت ضربه رو به خودتون بر می گردونه(درجه سختی بالا)

یا برای شخصیت نایت ولف:
اول استفاده از کمان
بعد ضربه ی کول قوی
بعد همون فن که می ره زیر زمین از پایین به دشمن برخورد می کنه
بعد ضربه تبر(تو همون حالت که دشمن تو هواست سریع تبر رو بزنید)
بعد ضربه کول ضعیف

برای Rain:
اول صاعقه
دشمن که پرت شد تو هوا برید زیرش و یه آپرکات بهش بزنید!
بعد گوی کنترل کننده ذهن(بیاریدش نزدیک تو تیر رس لگ بلند چرخشی!)
بعد یه لگد بلند چرخشی
بعد دوباره صاعقه
...

مهم نیست شخصیت شما چند تا جادو داره مهم اینه که همونا رو به ترتیبی که دوست دارید با حد اقل تکرار اجرا کنید!

یه نکته ی کوچیک اول: جناب mortal kombat 2008 تو امضات نوشتی MKCenter واسه کسی که مورتال بازی میکنه قباهت داره c رو k ننویسه. ( چی کار کنیم طرفدار دو آتیشه ایم!)

نخیر آقا
فقط C هایی که صدای ک می دن باید با K نوشته شن
center که همون س خونده می شه :-|

alex_pk
15-06-2010, 19:05
لطفا کمک کنید Baw این رمز منوی اصلی مورتال رو شما بیارید بعد یه سیو بگیرد ازش اینجا بذارید ماله umk3 خیلی فوری هست لطفا سریع ممنون[COLOR="Silver"]

عزیزم پست من رو خوندی؟
میگم تو کدوم کد مشکل داری؟
منوی اصلی کلی رمز داره!

arashbi2
16-06-2010, 07:17
من همه رو زدم اما کلا نمیتونم بیارم اخرین بار که برای پی سی اوردم 3 ماه طول کشید
با وجود این که کد ها رو داشتم :41:
اما تو خود سگا 3 ثانیه برات میارم اینجا نمیدونم چرا نمیتونم بیارم

keb
16-06-2010, 09:53
یه باگ ردیف بلدم واسه mk4 اعصاب آدم رو خورد میکنه. راه مقابله هم نداره.

بهتره با Raiden ازش استفاده کنین. قبل از اینکه بازی شروع بشه داره میگه راند وان فایت همون فنش که میره تو شیکم یارو ( جلو جلو LK ) تند تند با نگه داشتن دگمه ی shift بزنید. ویندوز یه پیغام میده ok کنید. بعد همین جوری میره تو شیکم یارو هیچ کار دیگه هم نمیتونه بکنه:31:

arashbi2
16-06-2010, 10:45
کسی میتونه لینک دانلود mk4 رو بده ممنون اخه هاردم پاک شد همه پرید

mortal kombat 2008
16-06-2010, 11:22
کسی میتونه لینک دانلود mk4 رو بده ممنون اخه هاردم پاک شد همه پرید
پسورد:

keb
16-06-2010, 11:42
هستید همگی باهم شورش کنیم این تاپیک رو پین (مهم) کنن؟

mortal kombat 2008
16-06-2010, 12:04
هستید همگی باهم شورش کنیم این تاپیک رو پین (مهم) کنن؟

من میگم این تاپیک خیلی در هم شدش و سر ودم نداره.
اگه یه تاپیک دیگه بزنیم که توش فقط مطالب مفید بزاریم ودر اینجا هم به بحث های چرت وپرتمون در مورد شخصیت وقرار مبارزه و.. ادامه بدیم

arashbi2
16-06-2010, 12:46
یه مدت اینجا میزدن مثلا تایپکت اختصاصی ارماگدون و تایپکت رمز و رموز مرتال و... اما همه پاک شد یا به خاطر پست ندادن خاک خورد همه یه دونه باشه شلوغ پلوغ هست حال میده راستی اخر یکی از شما اون سیو killer code رو به من نداد خوبه گفتم فوری هست :دی

alex_pk
16-06-2010, 14:08
من همه رو زدم اما کلا نمیتونم بیارم اخرین بار که برای پی سی اوردم 3 ماه طول کشید
با وجود این که کد ها رو داشتم
اما تو خود سگا 3 ثانیه برات میارم اینجا نمیدونم چرا نمیتونم بیارم

من الان برنامه و بازیش رو ندارم ببین میتونی لینکش رو بدی دانلود کنم بعد سیوش رو بذارم.
(سایر دوستان هم که برناهم و بازی رو دارن مثل اینکه بلد نیستن کد بزنن :دی)

arashbi2
16-06-2010, 16:07
alex_pk به اینجا سر بزن
حتما پیدا میکنی برای دانلود ولی چون توی اون وبلاگ خراب شده از این استفاده کن

ممنون که داری کمکم میکنی

aha2012
16-06-2010, 17:13
بچه ها چی کرده mortal kombat تو نمایشگاه E3این پوستر تبلیغاتیشه.من که خیلی حال کردم
هرچه سریعتر منتظر نسخه ی جدیدش هستم.راستی تو این جدیده مثل اینکه خشونتو بردن بالا.ایول
اینم عکس پوسترها تو نمایشگاه E3:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Necromancer
16-06-2010, 18:23
یه چیزی در مور دشخصیت Motaro وجود داره
(همون موجود چهارپا)
اونم اینه که بدنش کاملا" سرده:31:
حالا چطور اینو فهمیدم؟
فقط کافیه با شخصیت Sektor باهاش مبارزه کنید و اون موشک هایی که دنبال گرما می رن رو شلیک کنید
می بینید که همچین اتفاقی می افته:
هدف اول میاد روی موتارو اما موشک ها بهش برخورد نمی کنن
بعد هدف مخیاد رو خود سکتور و موشک ها به خودش اصابت می کنن:31:

alex_pk
16-06-2010, 18:59
lol
مثل اینکه واقعا هیچکی اینجا بلد نبود!
کافیه اینوب بذارم فردا همه میگن بلد بودیم و حوصله نداشتیم و... (آره .....!)
چه فن بوی های باحالی داره کمبات!

mortal kombat 2008
16-06-2010, 21:03
lol
مثل اینکه واقعا هیچکی اینجا بلد نبود!
کافیه اینوب بذارم فردا همه میگن بلد بودیم و حوصله نداشتیم و... (آره .....!)
چه فن بوی های باحالی داره کمبات!

شما مثل اینکه اصلا به وبلاگ من سر نمیزنید. اخه شما که انقدر اینجا رفت وامد دارید و اینهمه عشق مورتال کمبت هستین چرا به وبلاگ من که این همه مدته ساختمش وهمه چی توش هست سر نمیزنید.اموزش کامل اوردن منو های مخفی رو همین چند رو پیش گذاشتم و کاملا تضمین شدم هست چون خودم صد بار رفتم. ولی چون میدونم شما فقط همه چی رو تو این تاپیک اماده میخواهید ، اینجا هم میزارم :

در نسخه PC (کامپیوتری) بازی Ultimat Mortal Kombat 3 یه روش خیلی اسون برا باز کردن منو های مخفی وجود داره.و این روش هم فکر نکنم شناخته شده باشه ، چون خودم کشفش کردم.
در این روش ابتدا بازی رو اجرا کنید و خیلی سریع برید رو گزینه Options که در بالا قرار داره وبعد از لیستی که میاد اولی یعنی Set Config رو انتخواب کنید وبعد برید به سر برگ Controllers که از سمت چپ پنجمی واز سمت راست دومیه.حالا در پایین این صفحه تیک اولین گزینه از سمت چپ یعنی Disable Sprite Limiter رو بزارید و OK کنید. حالا صبر کنید تا Cpu پیش بره وبرسه به منو های بازی . در اینجا خود CPU هر سه تا منو مخفی رو باز میکنه و شما باید وقتی منو سوم وچهارم داره ظاهر میشه فوری برید روی Options و برید همون جایی که قبلا رفتید واون تیکی که گذاشتید رو بردارید وسپس OK کنید. حالا شما با یه حقه خیلی ساده بدون این که از رمز استفاده کنید سه تا منوی مخفی این بازی که به خط سوم وچهارم وپنجم معروفه رو باز کردید.و می تونید به وسیله اونا از دو تا غول برای بازی کردن استفاده کنید ویا فینیش هیم/هر ها رو اسون کنید و...
نکته ۱ : نسخه کامپیوتری این بازی در ارشیو وبلاگ با حجم ۳.۷۵ مگابایت وجود دارد.
نکته ۲ : این روش زمانی که نسخه سگا رو با مبدل (املاتور) Fusion اجرا کنید نیز امکان پذیر است زیرا نسخه کامپیوتری خود ترکیب این مبدل با نسخه سگا میباشد.نسخه سگای این بازی نیز در ارشیو موجود میباشد و در صورتی که این مبدل را میخواهید میتوانید از اینجا با حجم ۲۸۰ کیلو بایت دانلود کنید:

این اموزش برا نسخهPC بود و اوردن منوی مخفی در نسخه سگا فقط در صورتی امکان پذیره که روی خود کنسول اجرا بشه نه با مبدل. و برای ظاهر کردن منو ها در کنسول باید این کار رو کنید :
بازی رو اجرا کرده وبه منو بازی برید و در اینجا بدون اینکه دکمه ای رو بزنید شروع کنید به زدن یه کدوم از این رمز ها :
پایین ، بالا ،پایین ، بالا ، C، B،A
پایین،B، A ، بالا ،B، بالا،A، C
رمز ها باید تند زده بشه ودر صورتی که بعد از چند بار منو ها ظاهر نشد برای اطمینان بازی رو دوباره اجرا کنید. این رمز ها کامل برای کنسول سگا تضمین شدست و رو نسخه ای که با مبدل اجرا میشه هیچ تضمینی وجود نداره وتا به حال اجرا نشده.

نویسنده : مدیر وبلاگ mk center irani(جمال)
خداییش از این کامل تر ودقیق تر امکان داشت ؟
فقط کفیه همون جوری که اینجا روزی 10 بار میاید روزی یه بار هم به وبلاگم بیاید.
اگه اینجا تاپیک مورتال کمبت نبود من اصلا وبلاگم رو معرفی نمیکردم ولی گفتم حداقل این همه طرفدار بی اطلاع نباشند

alex_pk
16-06-2010, 21:16
lol
این رمز هایی که گفتی رو من قبلا هم تو همین تاپیک گفتم هم تو چنتا تاپیک که در همین رابطه زده شده بود حس گشتنش نیست ولی خوب اونی که تو این تاپیک گفتم اینجاست عزیزم مال حدودا 1 سال پیشه:

بجز اون کد ها چندین رمز دیگه هم هست شما فقط همین رو بلدین؟

اوردن منوی مخفی در نسخه سگا فقط در صورتی امکان پذیره که روی خود کنسول اجرا بشه نه با مبدل. و برای ظاهر کردن منو ها در کنسول باید این کار رو کنید :

اتفاقا همین رمز ها رو که بالا گذاشتم با مبدل Gens اجرا کردم و سیوش رو گذاشتم

اصلا هم نیاز به تند زدن نیست
دوبار اروم بزنی میاد.

ضمنا این نسخه های پی سی رو من اصلا جزو مورتال حساب نمیکنم من در رابطه با هر مورتالی که صحبتا میکنم منظورم مورتال سگاست.

حالا شما که انقدر حرفه ای هستی لطف کن این رمز های اون 6 مربع ( که موقع دونفره بازی کردن میاد) رو آموزش بده.
ممنون.

alex_pk
16-06-2010, 21:19
یه رمز هم هست مال مورتال 2
که با یک ضرب طرف رو میکشتی.
و یه رمز هم بود که هرچی ضربه میخوردی هیچیت نمیشد.
اینم اگه بلدی آموزشش رو بده.

یه سری هم رمز های مورتال 2 هست من دنبالش بودم یه مدتی
پرت کردن تو پرتگاه
چسبوندن به سقف نیزه دار.
پرت کردن سمت درخت ها.
کلا رمز های Stage
اگه بلدین آموزشش رو بدین.

mortal kombat 2008
16-06-2010, 21:36
یه رمز هم هست مال مورتال 2
که با یک ضرب طرف رو میکشتی.
و یه رمز هم بود که هرچی ضربه میخوردی هیچیت نمیشد.
اینم اگه بلدی آموزشش رو بده.

یه سری هم رمز های مورتال 2 هست من دنبالش بودم یه مدتی
پرت کردن تو پرتگاه
چسبوندن به سقف نیزه دار.
پرت کردن سمت درخت ها.
کلا رمز های Stage
اگه بلدین آموزشش رو بدین.
نه اینا رو چندان بلد نیستم ، تخصص من تو مورتال کمبت 4 هسنش . مورتال کمبت 4 هم کمی از نسخه های 2 بعدی نداره وسرعتش خیلی خوبه و میشه گفت کمبو هم داره و...
راستی تو که میگی سری لازم نیست بزنی چرا خودت تو همون پست قدیمیه گفتی سری بزنید >>>>

بعضی وقتها باید دوبار بزنید سریع هم بزنید

alex_pk
16-06-2010, 21:42
نه اینا رو چندان بلد نیستم ، تخصص من تو مورتال کمبت 4 هسنش . مورتال کمبت 4 هم کمی از نسخه های 2 بعدی نداره وسرعتش خیلی خوبه و میشه گفت کمبو هم داره و...
راستی تو که میگی سری لازم نیست بزنی چرا خودت تو همون پست قدیمیه گفتی سری بزنید >>>>

من که نوشتم بعضی وقت ها بیشتر منظور بعضی کد ها بود.
این کد :
a
c
بالا
B
بالا
B
A
پایین
عادی هم بزنی میاد!

همچنین
C
جلو
A
عقب
A
بالا
دوبار عادی پشت سر هم بزنی میاد.
یه سری کد های دیگه هستن که باید سریع زد و عادی نمیاد.
(البته منظورم از عادی کند نیست! یطوری که نه خیلی تند باشه نه خیلی کند)

گیر مٌتارو!:

تست کردم حالت باگ داشته انگار.

*Necromancer
16-06-2010, 22:57
خون خودتون رو آلوده نکنید
کتاب دوزخی که من گذاشتم یادتونه؟
آخر آخرش روش 5 خط کردن منوی اول بازی رو گفته
:دی

alex_pk
17-06-2010, 00:28
کسی تاحالا بدون کیلر کد ها تونسته انیمالیتی همه کاراکتر هارو اجرا کنه؟
بعضی هاش انگاری کار نمیکنه.

arashbi2
17-06-2010, 07:58
شما مثل اینکه اصلا به وبلاگ من سر نمیزنید. اخه شما که انقدر اینجا رفت وامد دارید و اینهمه عشق مورتال کمبت هستین چرا به وبلاگ من که این همه مدته ساختمش وهمه چی توش هست سر نمیزنید.اموزش کامل اوردن منو های مخفی رو همین چند رو پیش گذاشتم و کاملا تضمین شدم هست چون خودم صد بار رفتم. ولی چون میدونم شما فقط همه چی رو تو این تاپیک اماده میخواهید ، اینجا هم میزارم :

در نسخه PC (کامپیوتری) بازی Ultimat Mortal Kombat 3 یه روش خیلی اسون برا باز کردن منو های مخفی وجود داره.و این روش هم فکر نکنم شناخته شده باشه ، چون خودم کشفش کردم.
در این روش ابتدا بازی رو اجرا کنید و خیلی سریع برید رو گزینه Options که در بالا قرار داره وبعد از لیستی که میاد اولی یعنی Set Config رو انتخواب کنید وبعد برید به سر برگ Controllers که از سمت چپ پنجمی واز سمت راست دومیه.حالا در پایین این صفحه تیک اولین گزینه از سمت چپ یعنی Disable Sprite Limiter رو بزارید و OK کنید. حالا صبر کنید تا Cpu پیش بره وبرسه به منو های بازی . در اینجا خود CPU هر سه تا منو مخفی رو باز میکنه و شما باید وقتی منو سوم وچهارم داره ظاهر میشه فوری برید روی Options و برید همون جایی که قبلا رفتید واون تیکی که گذاشتید رو بردارید وسپس OK کنید. حالا شما با یه حقه خیلی ساده بدون این که از رمز استفاده کنید سه تا منوی مخفی این بازی که به خط سوم وچهارم وپنجم معروفه رو باز کردید.و می تونید به وسیله اونا از دو تا غول برای بازی کردن استفاده کنید ویا فینیش هیم/هر ها رو اسون کنید و...
نکته ۱ : نسخه کامپیوتری این بازی در ارشیو وبلاگ با حجم ۳.۷۵ مگابایت وجود دارد.
نکته ۲ : این روش زمانی که نسخه سگا رو با مبدل (املاتور) Fusion اجرا کنید نیز امکان پذیر است زیرا نسخه کامپیوتری خود ترکیب این مبدل با نسخه سگا میباشد.نسخه سگای این بازی نیز در ارشیو موجود میباشد و در صورتی که این مبدل را میخواهید میتوانید از اینجا با حجم ۲۸۰ کیلو بایت دانلود کنید:

این اموزش برا نسخهPC بود و اوردن منوی مخفی در نسخه سگا فقط در صورتی امکان پذیره که روی خود کنسول اجرا بشه نه با مبدل. و برای ظاهر کردن منو ها در کنسول باید این کار رو کنید :
بازی رو اجرا کرده وبه منو بازی برید و در اینجا بدون اینکه دکمه ای رو بزنید شروع کنید به زدن یه کدوم از این رمز ها :
پایین ، بالا ،پایین ، بالا ، C، B،A
پایین،B، A ، بالا ،B، بالا،A، C
رمز ها باید تند زده بشه ودر صورتی که بعد از چند بار منو ها ظاهر نشد برای اطمینان بازی رو دوباره اجرا کنید. این رمز ها کامل برای کنسول سگا تضمین شدست و رو نسخه ای که با مبدل اجرا میشه هیچ تضمینی وجود نداره وتا به حال اجرا نشده.

نویسنده : مدیر وبلاگ mk center irani(جمال)
خداییش از این کامل تر ودقیق تر امکان داشت ؟
فقط کفیه همون جوری که اینجا روزی 10 بار میاید روزی یه بار هم به وبلاگم بیاید.
اگه اینجا تاپیک مورتال کمبت نبود من اصلا وبلاگم رو معرفی نمیکردم ولی گفتم حداقل این همه طرفدار بی اطلاع نباشند
alex ممنون به خاطر سیو
راستی من اصلا گزینه Disable Sprite Limiter رو پیدا نمیکنم مبدل من هم مثل شماست
عکس :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 07:58 AM ---------- Previous post was at 07:55 AM ----------

یه چیزی در مور دشخصیت Motaro وجود داره
(همون موجود چهارپا)
اونم اینه که بدنش کاملا" سرده:31:
حالا چطور اینو فهمیدم؟
فقط کافیه با شخصیت Sektor باهاش مبارزه کنید و اون موشک هایی که دنبال گرما می رن رو شلیک کنید
می بینید که همچین اتفاقی می افته:
هدف اول میاد روی موتارو اما موشک ها بهش برخورد نمی کنن
بعد هدف مخیاد رو خود سکتور و موشک ها به خودش اصابت می کنن:31:

نه عزیز این ربطی به سکتور نداره کلا موتارو به نظر من از شئوکان قوی تره چون هیچ جادویی بهش اثر نمیکنه
برای مثال اگه با رین رعد و برق بزنید می خوره تو سر خودتون یا با سایرکس تور بندازید یا با ساب زیرو یخ بزنید بر میگرده به خودت
و فقط میشه موتارو با تکنیک کمبو کشت (مشت و لگد ) من بیشتر میپرم از بالا با لگد تو سرش اما باید ازش فاصله بگیرد سریع چون اگه 2 بار شما رو بگیره تموم فرت شدید :دی :10::10:

mortal kombat 2008
17-06-2010, 08:35
راستی من اصلا گزینه Disable Sprite Limiter رو پیدا نمیکنم مبدل من هم مثل شماست
عکس :
ا، ببخسید ، سوتی دادم. گزینه team player که تو همین صفحه عکسش رو گذاشتی هست.

arashbi2
17-06-2010, 08:43
خیلی ممنون جمال کار کرد خیلی هم راحت

keb
17-06-2010, 09:45
یه باگ دیگه تو مورتال چهار یادم اومد.

با jax اگه آپرکات و آپر کیک رو با هم بزنی یارو نصف خونش میره.

D+HP+HK

arashbi2
17-06-2010, 10:13
اصلا نمیشه با جکس وقتی اپر کات میزنم دیگه رفته هوا جا برای HK نیست

keb
17-06-2010, 10:26
اصلا نمیشه با جکس وقتی اپر کات میزنم دیگه رفته هوا جا برای HK نیست

کلا باید سه تا دگمه ای رو که گفتم با هم نگه داشت.

keb
17-06-2010, 10:32
بچه موافقید آموزش ادیت مورتال هم بزاریم؟

alex_pk
17-06-2010, 11:05
یه باگ دیگه تو مورتال چهار یادم اومد.

با jax اگه آپرکات و آپر کیک رو با هم بزنی یارو نصف خونش میره.

D+HP+HK

یه عکس موقع اجرا حرکت بگیر ببینیم چطوریه این.

keb
17-06-2010, 11:07
یه عکس موقع اجرا حرکت بگیر ببینیم چطوریه این.
مطمئنی؟

شرمنده مورتال چهار رو سون بالا نمیاد. لینک بدم خودتون برید دان کنید ببنید؟

بعدشم با عکس که نمیشه فهمید باید فیلم گرفت.

*Necromancer
17-06-2010, 11:21
نه عزیز این ربطی به سکتور نداره کلا موتارو به نظر من از شئوکان قوی تره چون هیچ جادویی بهش اثر نمیکنه
برای مثال اگه با رین رعد و برق بزنید می خوره تو سر خودتون یا با سایرکس تور بندازید یا با ساب زیرو یخ بزنید بر میگرده به خودت
و فقط میشه موتارو با تکنیک کمبو کشت (مشت و لگد ) من بیشتر میپرم از بالا با لگد تو سرش اما باید ازش فاصله بگیرد سریع چون اگه 2 بار شما رو بگیره تموم فرت شدید
برای من که فقط با سکتور اینجوریه
با ساب زیرو راحت منجمد اش می کنم بقیه جادو ها هم روش اجرا می شه
کشتن موتارو خیلی ساده ست
من اسم ریدن گذاشتم موتارو کیلر چون به راحتی با ریدن می شه موتار رو لوله کرد
عقب عقب جلو
و همین کمبو برای کافیه!
و غیر از اون تلی پورت کوتاه ریدن و شوک الکتریکی ش

keb
17-06-2010, 11:27

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mortal kombat 2008
17-06-2010, 12:47
من پایه ام ، خیلی عالی میشه وتاپیک از تکراری بودن در میادو من یه روش بلدم که تو مروتال کمبت پروجکت 4.1 میشه اسم کاراکتر ها رو تغییر داد . یعنی مثلا روی خون ساب زیرو به جای اسم خودش نوشته بشه jamal.
یکی هم اموزش عوض کردن اهنگ های پروجکت رو گفت ولی اینا ساده هستند و اگه بتونیم یه زمین خودمون طراحی کنیم عالی میشه واز اون عالی تر اینکه بتونیم به کاراکتر ها یه فن اضافه کنیم و....

arashbi2
17-06-2010, 13:47
منم پایه هستم فقط همین هایی که گفتید رو اول اموزش بدید بعد برید سر اموزش پیشرفته لطفا

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

برای من که فقط با سکتور اینجوریه
با ساب زیرو راحت منجمد اش می کنم بقیه جادو ها هم روش اجرا می شه
کشتن موتارو خیلی ساده ست
من اسم ریدن گذاشتم موتارو کیلر چون به راحتی با ریدن می شه موتار رو لوله کرد
عقب عقب جلو
و همین کمبو برای کافیه!
و غیر از اون تلی پورت کوتاه ریدن و شوک الکتریکی ش
خوب شما داری -- شده رو بازی میکنی من منظورم umk3 واقعی بود

mortal kombat 2008
17-06-2010, 14:11
منم پا
یه هستم فقط همین هایی که گفتید رو اول اموزش بدید بعد برید سر اموزش پیشرفته لطفا

این رو سعید سیستم اموزش داده وتو 10 -15 صفحه قبل هم هست :
اموزش تغییر اهنگ های ام کا پروجکت 4.8.1 :

1. اول وارد محلی که بازی رو ریختید میشید و بعد وارد پوشه sound میشید.
مسیر پوشه :mortal kombat poject4.8.1\mk_project_4.8.1\mk project\games\mortal kombat\mk project\ sound
2 . ببینید یه سری فایلها هستند به اسم good اونا رو cut کنید و یه جای دیگه ذخیره کنید یا اگه دوست دارید پاک کنید.( این فایل ها تو نسخه 4.8.1 24 تا هستند)
3 . حالا 24 آهنگ مورد نظرتون رو گلچین کنید ....ایرانی ..آمریکایی...عربی... و رویه همه با راست کلیک هایلایتشون کنید و رویه یکدوم کلیک کنید و گزینه rename رو بزنید و بنویسید good که کامپیوتر خودش 24 آهنگ رو به اسم good , good 1 و همینطور تا 24 اسم میزاره اتوماتیک.....به این میگن تغییر نام دسته جمعی فایلها......
4 . حالا آهنگها که آماده شدند کپی کنید و تو پوشه sound بریزید.
5. برید بازی کنید و صفا کنید.
اینو میتونید برای بیشتر نسخه ها که تو پوششون فایل صوتی داند انجام بدین. در کل این ترفند برای دوبله کردن بازی ها هم هست.

و برای تغییر اسم ام کا پروجکت 4 باید برید تو پوشه chars و بعد پوشه کاراکتر مربوطه رو باز کنید و یه فایل متنی که با نام همون کاراکتر وجود داره رو باز کنید. بعدش همون بالا name رو تغییر بدین. فقط یادتون باشه که باید نیم رو تغییر بدین نه چیز دیگه.
مثلا این متن نیست :

name = "baraka"
displayname = "baraka"
versiondate = 06,03,2001
mugenversion = 04,01,2001
pal.defaults = 1,2
دربالای متن نوشته baraka وشما باید baraka رو باک کنید وبنویسید مثلا arash.
یادتون باشه فارسی ننویسید.

arashbi2
17-06-2010, 17:37
ممنون اما من پروجکت با این umk3 و ام کا 4 اشتب گرفتم من این بازیشو ندارم :41:

alex_pk
17-06-2010, 20:01
بچه ها کسی تونسته با Shao Kahn فینیش اجرا کنه؟

arashbi2
18-06-2010, 10:01
بچه ها کسی تونسته با Shao Kahn فینیش اجرا کنه؟
توی umk3 ه ک شده میشه اجرا کرد اونم خیلی راحت اما برای umk 3 واقعی اصلا وجود نداره
اگه توجه کرده باشی وقتی داری اون ستون رو بالا میری وقتی به متارو و shao kahn میرسی اصلا دیگه نمیگه فینیش هیم/هیر

alex_pk
18-06-2010, 11:46
آره
توی کد ها دیدم یه سری فینیش براشون گذاشتن
اشاره ای به -- نکرده بود
گفتم شاید تنظیماتی داره.
البته منظورم اجرای فینیش از طرف شائو کان رو حریفه.
نسخه -- شده رو اگه کسی داره بذاره.

شرمنده مورتال چهار رو سون بالا نمیاد. لینک بدم خودتون برید دان کنید ببنید؟

بعدشم با عکس که نمیشه فهمید باید فیلم گرفت.
لینک بدی خوبه...
منظورم اینه که کلا ضربه جدیدی میزنه یا همون ضربه عادی رو میزنه ولی خون بیشتری کم میشه؟

keb
18-06-2010, 11:51
کیا مورتال چهار بازی میکنن؟

arashbi2
18-06-2010, 13:04
من بازی میکنم 4 رو

mortal kombat 2008
18-06-2010, 16:48
آره
توی کد ها دیدم یه سری فینیش براشون گذاشتن
اشاره ای به -- نکرده بود
گفتم شاید تنظیماتی داره.
البته منظورم اجرای فینیش از طرف شائو کان رو حریفه.
نسخه -- شده رو اگه کسی داره بذاره.

تو تا بازی -- شده برا سگا هست که با مبدل اجرا میشه و دومیه تکامل یافته اولیه هست و توصیه میشه. میدل هم همراهشونه:
ultimate mortal kombat 3 ---- 1993:

ultimate mortal kombat 3 trilogy:

اینم عکس صفحه انتخواب کاراکتر در دومیه :
اولینه صفحه انتخواب کاراکترش بهم ریختس و اصلا برا برقیه صورت وجود نداره و عیب هستند.

alex_pk
18-06-2010, 20:22
ممنون
اگه از این -- شده ها بازم جایی دیدین معرفی کنید
از اینا که تعداد کاراکتر هاش زیاده
بنظر جالب میان.
مثلا zoe ها متفاوت یا کاراکتر های متفاوت و همچنین اگر بشه فینیش های متفاوت!
فکر کنم خحودمون هم بریم تو کار ادیت بتونیم چیزای جالبی اضافه کنیم.

alex_pk
18-06-2010, 21:43
آقا این دومی کار نمیکنه.(برای حالت دو نفره)
تا صفحه انتخاب میاد وقتی انتخاب میکنی صفحه سیاه میشه دیگه چیزی نمیاد!
مشکل از Emulator چون یه بازی دیگه رو هم کهباهاش تست کردم همین مشکل رو داشت.
با Emulator
Fusion هم اجرا نمیشه اصلا.

arashbi2
19-06-2010, 08:20
از این مبدل استفاده کن:

*Necromancer
20-06-2010, 16:16
و فقط میشه موتارو با تکنیک کمبو کشت (مشت و لگد ) من بیشتر میپرم از بالا با لگد تو سرش اما باید ازش فاصله بگیرد سریع چون اگه 2 بار شما رو بگیره تموم فرت شدید
نقظه ضعف موتارو ضربات هواییه
من بار اول که با موتارو جنگیدم(بچه بودم) به راحتی شکستش دادم اما شائوکان زودی منو کشت
از نظر داستانی هم بخوای حساب کنی شائوکان به خاطر بلعیدن 6 میلیارد روح انسانهای روی زمین دیگه تبدیل به یه ابر قدرت شده :31:

aha2012
20-06-2010, 19:11
کارکترهای مورتال کامبت 2011 که تا الان تائید شدند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] only Sub-Zero
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alex_pk
20-06-2010, 19:44
اون سایتی که این عکس هارو گذاشتی اجازه نمیده عکس ها بیرون از خود سایت لود بشه!
همشون یه چیز نشون میدن.

عکسهارو دانلود کن و خودت آپ کن.

aha2012
20-06-2010, 19:57
ممنون که یاد آوری کردی بفرمایید اینم عکس کاراکترهای 2011که تا الان تایید شدند.

alex_pk
20-06-2010, 20:01
ممنون
البته فکر میکنم میتونستن بهتر هم درست کنن.
فقط این فینیش هاشون خداکنه زیاد باشه و قشنگ!
انقدر فینیش تکراری زدیم خسته شدیم.

اون مورتال -- شده رو هم که بازی میکردم دیدم نصف فینیش ها رو از خودشون در اوردن و خیلی مبتدیانه است!
مثلا یکی از فن های عادی باراکا رو برداشتن گذاشتن فاتالیتی سه!فقط یه ذره طولانی تره.
=======

از این مبدل استفاده کن:

این مبدل اصلا بازی رو اجرا هم نمیکنه و ارور dont send میده.

arashbi2
20-06-2010, 20:53
اینم امتحان کن حجمش 500 کیلو بایت هست من با این و قبلی تونستم اجرا کنم -- شده رو

alex_pk
20-06-2010, 20:57
ممنون
اینم یه تستی میکنم.
راستی اگه مورتال 2 رو دم دست داشتید بذارید.
همچنین اگر مورتال های دیگه ای رو میشناسید چه برای پی سی چه نسخه های پورت شده و یا هــک شده بذارید ما استفاده کنیم.
ممنون.

keb
21-06-2010, 13:20
خدا کنه فراست الترنیت کاستوم MK Armageddoon رو داشته باشه.:31:

aha2012
21-06-2010, 13:46
اه اه اون.ببخشیدا من ازاون بینهایت حالم بهم میخوره:2:
subzeroو بیخیال شدی میچسبی به frost

keb
21-06-2010, 14:11
اه اه اون.ببخشیدا من ازاون بینهایت حالم بهم میخوره:2:
subzeroو بیخیال شدی میچسبی به frost

مگه دیدی اون لباسه رو. به اون قشنگی. تازه جنابعالی توضیحاتش رو بخون ببین مورتال کامبتم دست کمی از جی تی ای نداره. جدای اون امیدوارم این شخصیت ها هم حتما باشن:

Jade
Ashrah
Shiva
Tanya
Kira

aha2012
21-06-2010, 14:32
---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

مگه دیدی اون لباسه رو. به اون قشنگی. تازه جنابعالی توضیحاتش رو بخون ببین مورتال کامبتم دست کمی از جی تی ای نداره. جدای اون امیدوارم این شخصیت ها هم حتما باشن:

Jade
Ashrah
Shiva
Tanya
Kira
:16::34::دیما عاشق چیم تو عاشق چی
عیبی نداره.هر چی دوست داری.نظرت محتزمه
راستی فکر کنم این mk 2011 تعداد آدمهاش مثل umk3باشه

mortal kombat 2008
21-06-2010, 15:43
پس کی شروع میکنید به اموزش ادیت مورتال کمبت؟؟؟؟

keb
22-06-2010, 09:20
پس کی شروع میکنید به اموزش ادیت مورتال کمبت؟؟؟؟

باشه بفرمایید. اینم آموزش ادیت مورتال کامبت.:11: شما هم کمک کنید.:11:

arashbi2
22-06-2010, 09:43
این کیتانا باشه توش + موتارو برای من کافیه :دی

peyman_nn
22-06-2010, 09:49
سلام دوستان

جدیدترین نسخه ی مورتال کومبات برای کامپیوتر چیه ؟
من یاد سگا افتادم ، ولی الان مطمئنا برای pc باید خیلی تغییر کرده باشه
ببخشید وقت نیست همه رو بخونم

arashbi2
22-06-2010, 10:22
MK4 تنها نسخه رسمی برای کامپیوتر هست

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

MK4 تنها نسخه رسمی از Midway هست

keb
22-06-2010, 11:19
تو انجمن ساخت و ویرایش و -- بازی ها تاپیک ادیت رو زدم بیاید دیگه.

aha2012
22-06-2010, 15:43
خب سلام به دوستان .
اندفعه با خبرهای داغ داغ اومدم
mk 2011 تو نمایشگاه E3 نمایش داده شد و این هم چند تا عکس از این بازیه خفن:
این از مجله:

این از کاراکتر ها:البته خیلی بیشتر هستند.حدود 24 نفرن

یادتونه گفتم توش از blood زیاد استفاده کردند؟اینم یکیش

اینم بعد از fatality که همونطور که میبینید خون تو بازی حرف اولو میزنه:31:

انتخاب کاراکترها

عشق من sub-zero و دشمنم:31:scorpion یه کم نقابش ضایع شده نه؟؟؟

و این هم نحوه ی fatality شدن cage توسط kung lao

اینجا finish him میشه و lao طرفو میندازه زمین و بعدش کلاه معروفشو هم میزنه به زمین
وکلاهه شروع میکنه به چرخش مثل اره برقی و بعدش lao پاهای cage و میگیره و cage و
نزدیکه کلاهه میکنه:

ودر آخر هم همون طوری که گفتم توش خشونت زیاد شده و به افراد زیر 18 سال توصیه نمیشه:31:

و در نهایت Fatality

امیدوارم خوشتون اومده باشه

دوستدارتون امید:46:

arashbi2
22-06-2010, 21:59
امید جان واقعا ممنون به خاطر اطلاعات مفیدت

alex_pk
22-06-2010, 22:18
ای جان عجب فینیش هایی!
وای پسر چه شود عجب چیزی شده

aha2012
22-06-2010, 22:19
امید جان واقعا ممنون به خاطر اطلاعات مفیدت
خواهش میکنم عزیز:46:

keb
23-06-2010, 08:29
یکی از دردناک ترین چیز ها اینه که واسه کامپیوتر نمیاد:19:

IRAN_KING
23-06-2010, 16:41
سلام : Mortal Kombat
فرق این نوع ها باهم در کمباد چی هست وکدام نوع بهتره ؟ توضیح بدین ممنون ؟
3D Fighting
2D Fighting
تاریخ انتشار کمباد جدید بهایران کی هست ؟

aha2012
23-06-2010, 16:53
mk 2011 اواخر سال میاد.یعنی حول و حوش اسفند

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

یکی از دردناک ترین چیز ها اینه که واسه کامپیوتر نمیاد:19:
منم برای اینکه زیاد درد نکشم رفتم کنسول خریدم.به خدا ارزش داره کنسول .بخرید یه صفایی بکنید:46:

mortal kombat 2008
23-06-2010, 17:10
سلام : Mortal Kombat
فرق این نوع ها باهم در کمباد چی هست وکدام نوع بهتره ؟ توضیح بدین ممنون ؟
3D Fighting
2D Fighting
تاریخ انتشار کمباد جدید بهایران کی هست ؟
این بازی 2 بعدی نشده و فقط 2 بعدی خطاب میشه تا فروشش بیشتر بشه (چون ام کا 2 بعدی میچسبه)
تنها تغییری که کرده اینه که دیگه به سمت چپ وراست نمیشه رفت و فقط تو یه خط با هم بازی میکنند.

IRAN_KING
23-06-2010, 17:41
این بازی 2 بعدی نشده و فقط 2 بعدی خطاب میشه تا فروشش بیشتر بشه (چون ام کا 2 بعدی میچسبه)
تنها تغییری که کرده اینه که دیگه به سمت چپ وراست نمیشه رفت و فقط تو یه خط با هم بازی میکنند.

حلا این اینطوری شده خوب شده یا بد چون سه بعدی نیست .... :13:

arashbi2
23-06-2010, 19:03
حلا این اینطوری شده خوب شده یا بد چون سه بعدی نیست ....
خودت همین چند پست قبل رو ببین هیچ کس زیاد با ام کا pc حال نمیکنه و همه حاظرن همون 2 بعدی umk3 رو بازی کنن چون خیلی روان اجرا میشه

mortal kombat 2008
23-06-2010, 19:14
حلا این اینطوری شده خوب شده یا بد چون سه بعدی نیست .... :13:

این دقیقا بهترین حالته
چون گیم پلی همون جوری که همه میخواستن 2 بعدی شد ولی کارکتار ها وزمین ها و جادو ها و.. یعنی کلا زاویه دوربین در حالت 3 بعدی قرار داره.

اینم تاییدی های مورتال کمبت جدید از game spot:
- 26 کارکتر
- داستان بعد از وقایع MKA
- سیستم جدید X-Ray و طراحی کامل آناتومی و اسکلت همه شخصیت ها
- حملات X-Ray منحصر به فرد برای هر مبارز
- شخصیت های تایید شده: Scorpion / Sub-Zero / Mileena / Johnny Cage / Nightwolf / Reptile / Kung Lao / Sektor

اینم عکس های جدید:

اسکورپیون طنابش به زنجیر تغییر کرده و اونم فکر نکنم نوب باشه چون نوب هنوز تایید نشده:
فن رپتایل که یه ماده سبز می انداخت:
اینم فکر کنم یه ویژگی جدید وجالب بازی باشه:
سکتور در حال زدن اپارگاد به ساب زیرو:

خوب چیزی که میشه با دیدن اینا فهمید اینه که بر خلاف میل من قراره ساب زیرو به خاک وخون کشیده بشه .:41::41::18:

aha2012
23-06-2010, 19:36
غلط میکنن به خاک و خون بکشنش .مگه کشکه:13:

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

درمورد عکس اولت باید بگم که معلومه که نوب نیست چون اسم کاراکترها بالا هست.ساب زیرو و اسکورپیون
در مورد عکس آخری هم اون که رو هواست ساب زیرو نیست .رپتایل هست
بابا داداش انقدر ساب زیرو رو پایین نیار.:31:ساب زیرو جاش بالاست خیلی هم بالا:31:

alex_pk
23-06-2010, 20:10
اسکورپیون طنابش به زنجیر تغییر کرده و اونم فکر نکنم نوب باشه چون نوب هنوز تایید نشده:
حریف مقابل اسکورپیون منظورته؟
اون نوشته ساب زیرو

فکر میکنم این جزو چند ضرب های بازی باشه.یعنی آخرین ضربٍ یک چند ضرب.

اینم اسمش Force Ball
که تو این صحنه خیلی طبیعی کار شده و جاذبه بخشی از اون رو رو زمین کشونده.

ولی عجب چیزی درست کردن
zone ها عالیه.
همچنین سلاح های بازی که همون موارد سنتی هستن (غیر از موارد اضافه شده) و پیشرفته تر و گرافیکیتر شده این باعث خوئشحالی خیلی از طرفداران قدیمیه MK میشه.
صحنه های اجرای فن ها هم که فوق العاده است.
احتمالا موقع چند ضرب ها انیمیشنی رو هم نشون میدن که تو ویدئو های بازی باید ببینیم.
و یه مورد که باید ببینیم این حرکاتی که بعد از win انجام میدن هم تغییری کرده یا نه.
و 100 درصد یکی از قسمتهایی که دستخوش تغییرات زیادی میشه فینیش های Stage هست چون تو تصاویر که اینطور نشون میده مراحل خیلی تغییر کرده.
من بیصبرانه منتظرم
این عکس ها اگر فیک نباشن نشون میده که سازندگان به علائق فن بوی ها احترام گذاشتن و اکثر شاید هم همه فن های مورتال های کلاسیک تو مورتال جدید وجود داره و احتمالا
صحنه های جالب و غیر منتظره و بدیعی رو شاهد خواهیم بود./

*Necromancer
23-06-2010, 20:14
این دقیقا بهترین حالته
چون گیم پلی همون جوری که همه میخواستن 2 بعدی شد ولی کارکتار ها وزمین ها و جادو ها و.. یعنی کلا زاویه دوربین در حالت 3 بعدی قرار داره.

اینم تاییدی های مورتال کمبت جدید از game spot:
- 26 کارکتر
- داستان بعد از وقایع MKA
- سیستم جدید X-Ray و طراحی کامل آناتومی و اسکلت همه شخصیت ها
- حملات X-Ray منحصر به فرد برای هر مبارز
- شخصیت های تایید شده: Scorpion / Sub-Zero / Mileena / Johnny Cage / Nightwolf / Reptile / Kung Lao / Sektor

اینم عکس های جدید:

سکتور در حال زدن اپارگاد به ساب زیرو:

خوب چیزی که میشه با دیدن اینا فهمید اینه که بر خلاف میل من قراره ساب زیرو به خاک وخون کشیده بشه .:41::41::18:

پسر این عکسا منو به وجد آورد
خدایی من که PC دارم اگه بخوام اینو بازی کنم باید کی ر ببینم؟ :-(
اون قابلیت جدید بازی که مجمه ساب زیر در حال خرد شدن رو نشون می ده خیلی جالبه

alex_pk
23-06-2010, 20:21
اون قابلیت جدید بازی که مجمه ساب زیر در حال خرد شدن رو نشون می ده خیلی جالبه

اون مورد الان دقیقا مطمئن شدم جزو چند ضربه بازیه
چون اگر پایین صفحه رو نگاه کنید یک خطی پر شده که معمولا برای ضربات سریع بکار میره.

*Necromancer
23-06-2010, 20:47
تعداد کم شخصیتا منو یاد نسخه های باستانی بازی می ندازه
فکک نم شخصیتای بیشتری اضافه کنن چون تو یه عکسی من ریدن رو هم دیدم
از طرفی نهات خشونت بدون حضور Baraka (یاد اوباما می افتم:31:) امکان نداره!

اگه من جای سازنده ها بودم حتما تکلیف ساب زیرو و اسکورپیون رو تو این نسخه مشخص می کردم و به این دعوای قدیمی یه بار برای همیشه خاتمه می دادم
الان بعد از حدود 20 سال مبارزه فک کنم این دو نفر به اندازه کافی پیر شده باشن که اجازه بازنشستگی بهشون داده بشه! : دی

alex_pk
23-06-2010, 21:03
کاراکتر که زیاد هست این عکس رو که یکی از بچه ها گذاشت رو ببینید:

توسط رمز و یا تا اخر رفتن بازی به روش های مختلف کاراکتر ها ازاد میشن.
اون 8 کاراکتر دیفالته که مثل تیکین یه سری رو اول میذارن بقیش رو باید خودتون بیارید.

mortal kombat 2008
23-06-2010, 21:11
سلام به همه
یه تریلر جدید 10 دقیقه ای از بازی امده که کلا در مورد گیم پلی بازیه وخیلی خفنه
این عکسای جدیدم برا اون تریلره
توش فاتالیتی کانگ لائو رو کامل نشون میده که ساب زیرو رو تا اخر نصف می کنه ومصل اون عکسه که امید گذاشت میاره بالا
خلاصه دان کردین یه کانورتی کنید وبعد 3gp هم بزارید تو تاپیک خیلی ممنون میشم
اینم لینکش :

اینم لینک از سایت یوتوپ:

و اگه میتونید همین رو تو رپیدشر و سایر اپلود سنتر ها هم اپلود کنید.
بالا خره باید همه ی طرفدارا ببینند.

mortal kombat 2008
23-06-2010, 21:17
اینم یه کلیپ شبیه سازی که منو برادرم ساختیم

ببینید حال کنید:31::31:
من رپتایلم وبرادرم جکس
شبیه اون کلیپ قدیمیه که توش بالشت پرت میکنند ولی جلوه ویزه هم داره

aha2012
23-06-2010, 22:31
سلام به همه
یه تریلر جدید 10 دقیقه ای از بازی امده که کلا در مورد گیم پلی بازیه وخیلی خفنه
این عکسای جدیدم برا اون تریلره
توش فاتالیتی کانگ لائو رو کامل نشون میده که ساب زیرو رو تا اخر نصف می کنه ومصل اون عکسه که امید گذاشت میاره بالا
خلاصه دان کردین یه کانورتی کنید وبعد 3gp هم بزارید تو تاپیک خیلی ممنون میشم
اینم لینکش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم لینک از سایت یوتوپ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اگه میتونید همین رو تو رپیدشر و سایر اپلود سنتر ها هم اپلود کنید.
بالا خره باید همه ی طرفدارا ببینند.
رفیق بینهایت ممنونم ازت.عجب چیزی بود.فوق العاده ی فوق العاده بود.واقعا دمت گرم
ولی خواهشن تو رو به خدا تو ر و به جون هرکسی که دوستش داری هرچی درمورد مورتال میذاری
خواهشا مرگ ساب زیرو رو در پی نداشته باشه.خواهش کردم:20::31:

arashbi2
24-06-2010, 08:02
اینم یه کلیپ شبیه سازی که منو برادرم ساختیم

ببینید حال کنید:31::31:
من رپتایلم وبرادرم جکس
شبیه اون کلیپ قدیمیه که توش بالشت پرت میکنند ولی جلوه ویزه هم داره

میگم اگه میخوای کلیپت باحال تر شه این کار ها رو بکن حتما خیلی خفن میشه:5:
یه راند 2 اضافه کن (اخه همون راند اول ادم فینیش نمیتونه بکنه که)
وقتی میخوای فیتالتی رو اجرا کنی اول رو صفحه نوشته Finish him رو بیار
و اینا هم خیلی مهمن >> صدا رو قطع کن و یکی از اهنگ های استیج مورتال 3 رو بذار
و از طریق همون نرم افزار ویرایش mk4 صدا های >رپتایل وینز و راند 1 و 2 فایت فینیش هیم و فیتالتی رو بذار اگه این کار ها رو بکنی بهت قول میدم کلیپت خیلی شاخ شه:10:

IRAN_KING
24-06-2010, 08:11
کسی میدونه صدای کمباد جدیده در چه سطحی هست مثل نسخه های خیلی قدیمی هست .... صدای مرد باشه با ریتم کلفت ......
که خیلی جالب بود.. * فایت*

mortal kombat 2008
24-06-2010, 08:42
میگم اگه میخوای کلیپت باحال تر شه این کار ها رو بکن حتما خیلی خفن میشه:5:
یه راند 2 اضافه کن (اخه همون راند اول ادم فینیش نمیتونه بکنه که)
وقتی میخوای فیتالتی رو اجرا کنی اول رو صفحه نوشته Finish him رو بیار
و اینا هم خیلی مهمن >> صدا رو قطع کن و یکی از اهنگ های استیج مورتال 3 رو بذار
و از طریق همون نرم افزار ویرایش mk4 صدا های >رپتایل وینز و راند 1 و 2 فایت فینیش هیم و فیتالتی رو بذار اگه این کار ها رو بکنی بهت قول میدم کلیپت خیلی شاخ شه:10:

می خوایم یکی دیگه بسازیم و رو اون بیشتر کار میکنم. از راه نمایی هات ممنون اصلا این اهنگ های ام کا 4 رو یادم نبود.خوب حالا تو که تریلر رو دان کردی بگیر کانورتش کن و با حجم زیر6 مگ برا دایل اپی ها هم بزار. اخه دلت میاد ما نبینیم.

*Necromancer
24-06-2010, 09:33
کسی میدونه صدای کمباد جدیده در چه سطحی هست مثل نسخه های خیلی قدیمی هست .... صدای مرد باشه با ریتم کلفت ......
که خیلی جالب بود.. * فایت*

اونی که می گه فایت
یا فینیش هیم
یا فینیش هر
یا اکسلنت
یا ول دان!
یا...
اونا همشون صددای شائوکان هست
صدا پیشه شائوکان هم فک نکنم عوض شده باشه
از زمان کامبت های اولیه یه پیرمردی هست صدا پیشگی می کنه

می خوایم یکی دیگه بسازیم و رو اون بیشتر کار میکنم. از راه نمایی هات ممنون اصلا این اهنگ های ام کا 4 رو یادم نبود.خوب حالا تو که تریلر رو دان کردی بگیر کانورتش کن و با حجم زیر6 مگ برا دایل اپی ها هم بزار. اخه دلت میاد ما نبینیم.

تو کلیپ بعدی از این آهنگ استفاده کن:

cancellation

keb
24-06-2010, 10:08
چه قدر شما حتک حرمت میکنین.

اسم بازی اینه: مورتال کامبت نه کومباد!

چرا اسم بازی مردمو اشتباهی میگید؟:13:

arashbi2
24-06-2010, 11:14
اون 45 مگی رو میگی؟؟؟ امشب میخوام دان کنم (( شب دانلود محدودیت نداره)) بعدش حتما 3gp میکنم خودم اپ میکنم براتون تا فردا پس صبر کنید

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:13 AM ----------

چه قدر شما حتک حرمت میکنین.

اسم بازی اینه: مورتال کامبت نه کومباد!

چرا اسم بازی مردمو اشتباهی میگید؟:13:

اصلا ام کا خوب شد؟؟؟؟ :دی

s.w.a.t
24-06-2010, 11:15
آقا این نسخه جدیدی که قراره بیاد واسه pc هم هست؟

alex_pk
24-06-2010, 11:26

پس بیا یکار دیگه هم بکن
صدا های ضربات رو هم بردار میکس کن ، جالب میشه حتما.

آقا این نسخه جدیدی که قراره بیاد واسه pc هم هست؟
نه.
360
و ps3 احتمالا

tohidkarimi
25-06-2010, 17:56
1.میتونید روش های فیتلتی تو مورتال رو بگید.
2.اگه میشه لینک دانلود نسخه آرماگدون مورتال رو بذارید.
ممنون:46:

aha2012
25-06-2010, 22:30

فکر نکنم آرماگدون نسخه ی pc داشته باشه.اگر هم داشته باشه باید با امولاتور باشه.شرمنده من لینکشو ندارم:41:
روش فیتالیتی تو کدوم مورتالو میخوای؟؟؟تو هر نسخه فرق میکنه

alex_pk
26-06-2010, 00:29
اون 45 مگی رو میگی؟؟؟ امشب میخوام دان کنم (( شب دانلود محدودیت نداره)) بعدش حتما 3gp میکنم خودم اپ میکنم براتون تا فردا پس صبر کنید

منتظریم....

keb
26-06-2010, 10:11

مورتال کامبت آرماگدون واسه پی اس دو هست. کامپیوتر نیستا. درضمن عمرا بشه اون حجم نجومی رو دان کرد.

arashbi2
26-06-2010, 10:55
منتظریم....
یه نرم افزار کم حجم مخصوص تغییر فرمت به 3gp دارید که کرک شده باشه؟؟:5:
به غیر از jet که ازش خوشم نمیاد:31:

IRAN_KING
26-06-2010, 12:22
میگم حتما خیلی روی این کمباد جدیده دارن کار میکنن که اینقدر دیر میاد و طول کشیده نظر شما چی هست ...

mortal kombat 2008
26-06-2010, 12:35
یه نرم افزار کم حجم مخصوص تغییر فرمت به 3gp دارید که کرک شده باشه؟؟:5:
به غیر از jet که ازش خوشم نمیاد:31:

نرم افزار 3gp converter با حجم 1 مگابایت:

رمز فایل: fun.1zarb.ir
سریال برنامه برا ریجستر :
AggressioN

XWUSQXRRXXSQZX>68

arashbi2
26-06-2010, 12:35
من تریلر رو دیدم خیلی خوفه فقط این یک مگی رو دان کردم اما فقط فرمت های MOV AVI MPG رو ساپورت میکنه MP4 نیست

matrix_3s
26-06-2010, 12:53
دوستام تریلر جدید kombat رو دارین البته 3gpشو میخواستم:31:

arashbi2
26-06-2010, 13:00
گفتم نرم افزار بدید من دان کردم بهتون میدم

tohidkarimi
26-06-2010, 13:06
یک مبدل خوب که حتما کار می کنه برای ps2 اگه میشه برای دانلود بذارید.ممنون

matrix_3s
26-06-2010, 13:39
دوست عزیز Total_Video_Converter رو توی گوگل سرچ کن پیدا میکنی من ورژن 3.10 دارم عالیه
قیافه اش ضایس ولی حتی فلش و gif رو هم تبدیل میکنه

----------

یک مبدل خوب که حتما کار می کنه برای ps2 اگه میشه برای دانلود بذارید.ممنون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبهترین مبدل ps2
فک کنم آخرین ورژنش هم باشه.........................عالیه
من خودم امتحان کردم

از اینم میتونی استفاده کنی
بایوس هم خودش داره ولی واسه بالایی باید جداگونه دانلود کنیPcsx2-r2661

matrix_3s
26-06-2010, 14:05

tohidkarimi
26-06-2010, 17:05
دوست عزیز Total_Video_Converter رو توی گوگل سرچ کن پیدا میکنی من ورژن 3.10 دارم عالیه
قیافه اش ضایس ولی حتی فلش و gif رو هم تبدیل میکنه

----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبهترین مبدل ps2
فک کنم آخرین ورژنش هم باشه.........................عالیه
من خودم امتحان کردم

از اینم میتونی استفاده کنی
بایوس هم خودش داره ولی واسه بالایی باید جداگونه دانلود کنیPcsx2-r2661

سلام عزیز
ممنون ولی اگه میتونی بگو چطوری می تونم با این نرم افزار کار کنم؟
ممنون میشم:11:

matrix_3s
27-06-2010, 22:50
سلام عزیز
ممنون ولی اگه میتونی بگو چطوری می تونم با این نرم افزار کار کنم؟
ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باید تنظیماتو ردیف کنی

arashbi2
27-06-2010, 23:44
دارم براتون اپ میکنم اون 45 مگ رو شد 7 مگ حدودا از مدیافایر اپ میکنم که یه اگه اینترنتون قطع شد بتونید دوباره از ادامه اون دان کنید :46:

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:40 PM ----------

خوب اپ شد اینم تقدیم به شما تشکر فراموش نشه ها :دی

keb
28-06-2010, 11:26
بچه ها شما هم یه ترفندی چیزی واسه تاپیک ادیت بزارین دیگه.

ess_1362
28-06-2010, 12:11
سلام به همه

ببخشید کسی دفترچه راهنمایی چیزی برای فنها و ... MK5 PROJECT نداره؟

من هر چی در نت گشتم چیزی پیدا نکردم!

salar_cpp_cs
28-06-2010, 13:02
با سلام خدمت همه دوستان عزیز .

من بازی UMK3 رو با مبدل (شبیه ساز سگا) دارم تو کامپیوتر بازی میکنم . میخواستم که دوستان در مورد چگونگی فعال کردن منوی

مخفی ، فعال کردن فتالیتی ها و چگونگی انجام دادن فتالیتی ها منو راهنمایی کنند !

matrix_3s
28-06-2010, 16:52
من با دسته تنظیم کردم .......با دسته مطمئنم ولی باید این باشه
A.C.UP.B.UP.B.A.DOWN

arashbi2
28-06-2010, 18:51
با سلام خدمت همه دوستان عزیز .

من بازی UMK3 رو با مبدل (شبیه ساز سگا) دارم تو کامپیوتر بازی میکنم . میخواستم که دوستان در مورد چگونگی فعال کردن منوی

مخفی ، فعال کردن فتالیتی ها و چگونگی انجام دادن فتالیتی ها منو راهنمایی کنند !

من یه راه به شما میگم خیلی راحت منو رو بیاری مثل اینم هیچ جا ندیدی:46: ((با تشکر از دوست خوبم جمال که این روش رو کشف کرد:5:))
شما بازی رو اجرا میکنی وقتی منو بازی امد میری توی تنظیمات options بعد Setconfig کلیک می کنی در منو باز شده میری توی تب controllers و روی دکمه Teamplayer 1 رو تیک میذاری بعد apply و بعد ok حالا تا صدای خنده رو شنیدی:19:((سریع)) برو و این تیک رو بردار .
همین کاری داشت؟؟؟:21:
حالا منو کیلر کد رو اوردی :18:

keb
30-06-2010, 09:02
تاپیک رفته صفحه ی دوم.

آموزش pdf رو گذاشتم تو تاپیک ادیت.

arashbi2
30-06-2010, 10:14
ممنون الان میرم دانلود

mohsen.ghasemi
01-07-2010, 09:53
بچه ها کسی لینک دانلود کمبات 3 رو نداره؟

ess_1362
01-07-2010, 11:39
آخرش کسی این راهنمای فنهای MK5 PROJECT را به ما نداد!!:41:

چیکار کنم!!

Arashcompat2
01-07-2010, 12:04
بچه ها آرش بن شد.
اره دیدم بیچاره :41: اخطار نگرفته برای همیشه بنش کردن
خدا بیامرزتش :41: بچه خوبی بود :10:

aha2012
01-07-2010, 17:39
آرش بن شد:18:
مگه چیکار کرده بود بنده خدا
حتما حرفهای سیاسی زده بود :27:
امیدوارم دوباره برگرده

راستی بچه ها کسی میتونه لینک دانلود این مجله رو برام پیدا کنه و بذاره؟ممنونش میشم

reza_one_love
02-07-2010, 02:26
امیدوارم دوباره برگرده

راستی بچه ها کسی میتونه لینک دانلود این مجله رو برام پیدا کنه و بذاره؟ممنونش میشم

*Necromancer
02-07-2010, 02:41
می شه بگی از کجا پیداش کردی مرد؟
من کمدتیه که دنبال لینک دانلود مجلات گیم هستنم اما دریغ

mortal kombat 2008
02-07-2010, 08:08
سلام
شما لینک دیگه ای از تریلر گیم پلی مورتال کمبت ندارید ؟
اگه دارید حتما بزارید.
هر فرمتی که باشه.
اگه هم دان کردین وسرعتتون خوبه تو رپیدشر و4شارد و...اگه می تونید اپلود کنید.

keb
02-07-2010, 13:51
امیدوارم دوباره برگرده

نه مربوط به حرف سیاسی نیست. من کسی رو میشناسم که بدجور فعالیت سیاسی میکنه جزو لیست دوستامم هست. راحت میشه از آواتارش شناختش. همون آواتارش کلی سیاسیه.

aha2012
02-07-2010, 14:00
رفیق ممنون
ولی من نتونستم بازش کنم.میتونی یه جا دیگه برام آپ کنی؟

*Mehran*
02-07-2010, 14:43
با سلام دوستان ، این بازی چجور بازیی هستش ؟ ، مثل تیکن هستش یا سوم شخص ؟ ممنون میشم ، در ضمن ماجراش چی خوبه ؟ و آیا گرفیکش خوبه و نسخه جدیدش اومده ؟

PS2PS2PS2
02-07-2010, 15:30
با سلام دوستان ، این بازی چجور بازیی هستش ؟ ، مثل تیکن هستش یا سوم شخص ؟ ممنون میشم ، در ضمن ماجراش چی خوبه ؟ و آیا گرفیکش خوبه و نسخه جدیدش اومده ؟
به قول یارو گفتنی سبک مبارزه ای است:31:(شبیه تیکن و این جور چیزا:46:) و فقط باید بهت بگم که اگه این بازی زیبا رو نمیشناسی و بازیش نکردی عمرت بر فناست.....:13:
در ضمن برات یه تریلر از این بازی در زیر می ذارم:

ess_1362
03-07-2010, 12:19
بابا دمتون گرم چقدر باحال هستین!!:31:

یک لینکی چیزی از فنهای MK5 PROJECT ندارین؟!

اخه نمیشه که همش با مشت و لنگ و لقد ببرم!!:31::31:

اگر لینک یا منبعی دارید لطفا ذکر بفرمایید یا اینکه ناچارم برم سراغ نسخه 4.8

aha2012
03-07-2010, 12:27
رفیق همه ی مورتالها رمزاشون تقریبا ایناست:
پایین جلو مشت /لگد
پایین عقب مشت/لگد
غقب جلو مشت/لگد
جلو عقب مشت/لگد
اینارو بزن یه چیزی در میاد:31:

ess_1362
03-07-2010, 12:48
عزیز اینها را که میدونستم:31:

بیشتر دنبال FATALITY هم بودم

به هر حال باز هم ممنون

aha2012
03-07-2010, 19:45
خواهش میکنم برو تو این سایت ، همه ی رمزهارو نوشته
mortalkombatwarehouse.com

Bigwarrior
08-07-2010, 17:31
سلام
من دنبال ultimate mortal kombat 3 میگردم اما تمام مورتال کامبت هایی که پیدا می کنم کامل نیستن!!البته فقط از یک لحاظ:
animalityشون کار نمی کنه!!اما متاسفانه همین موردو به شدت احیاج دارم!!
قبلا یکی گرفتم که collection بود و umk3ش اینم داشت!!ولی الان ندارمش!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی لینکی داره یا خودش بازو داره واسم آپلود کنه جدی خیلی احتیاج دارم!!

tohidkarimi
10-07-2010, 13:10
سلام
من دنبال ultimate mortal kombat 3 میگردم اما تمام مورتال کامبت هایی که پیدا می کنم کامل نیستن!!البته فقط از یک لحاظ:
animalityشون کار نمی کنه!!اما متاسفانه همین موردو به شدت احیاج دارم!!
قبلا یکی گرفتم که collection بود و umk3ش اینم داشت!!ولی الان ندارمش!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی لینکی داره یا خودش بازو داره واسم آپلود کنه جدی خیلی احتیاج دارم!!

این چند تا لینک هست امیدوارم به دردت بخوره.:10:

M . Sayid
11-07-2010, 08:32
سلام

آخرین نسخه این بازی مال چه زمانیه و احیانا برای چه کنسولی؟؟

keb
11-07-2010, 10:06
سلام

آخرین نسخه این بازی مال چه زمانیه و احیانا برای چه کنسولی؟؟

mortal kombat 9
PS3
2010 or 2011

aha2012
11-07-2010, 22:28
xbox هم داره mk9

mhadishirani
11-07-2010, 22:52
سلام
آخرین نسخه ی pc این بازی چیه؟
کسی لینک دانلود داره؟

keb
12-07-2010, 09:58
سلام
آخرین نسخه ی pc این بازی چیه؟
کسی لینک دانلود داره؟

آخرین نسخه mk4. تو گوگل یه سرچ بزنی میاد.

mhadishirani
12-07-2010, 11:35
آخرین نسخه mk4. تو گوگل یه سرچ بزنی میاد.
کسی میتونه pscx2 با بایوسش برای mk:sholin monks رو برام بزاره؟

keb
12-07-2010, 11:38
کسی میتونه pscx2 با بایوسش برای mk:sholin monks رو برام بزاره؟

امولیتور pscx2 رو میخوای؟

mhadishirani
12-07-2010, 12:03
امولیتور pscx2 رو میخوای؟
آره با بایوس هاش برای مورتال کمبت شاولین مانکز

keb
13-07-2010, 11:18
آره با بایوس هاش برای مورتال کمبت شاولین مانکز

mhadishirani
13-07-2010, 16:10
دوست عزیز لینک خرابه(دانلود رو توی اون صفحه میزنه نمیاد)

Mahdi_591
15-07-2010, 16:40
به نام خدا
سلام یه همه
دوستان اگر کسی MKSM بازی کرد به ما هم بگه چون الان یک سال روی هر چی مبدل تست میکنم نمیاره
اگر بازیش کردید ما در جریان بزاره

keb
16-07-2010, 11:02
دوست عزیز لینک خرابه(دانلود رو توی اون صفحه میزنه نمیاد)

امیدوارم این یکی دیگه سالم باشه:

Oxizhen
16-07-2010, 11:24
سلام

بچه ها کمباد 4 آرماگدون برا پلی 2 ... فیتالیتی داره ؟؟ آخه من با ذهنیت کمباد 4 سگا رفتم خریدم بازیشو...اگه یادتون باشه اونجا 24 ضرب داشت یه سری چیزای دیگم داشت.... اگه داره رمزو ایناشو بهم بدید مرسی بای

keb
16-07-2010, 11:25
سلام

بچه ها کمباد 4 آرماگدون برا پلی 2 ... فیتالیتی داره ؟؟ آخه من با ذهنیت کمباد 4 سگا رفتم خریدم بازیشو...اگه یادتون باشه اونجا 24 ضرب داشت یه سری چیزای دیگم داشت.... اگه داره رمزو ایناشو بهم بدید مرسی بای

اولا کمباد نه کامبت. شما اونقدر قاطی پاتی گفتی من هیچی حالیم نشد. یه خورده بهتر بنویس.

Oxizhen
16-07-2010, 11:28
اولا کمباد نه کامبت. شما اونقدر قاطی پاتی گفتی من هیچی حالیم نشد. یه خورده بهتر بنویس.

خوب شما بهتره اول بری ادب یاد بگیری ... مشکل خودته که هیچی حالیت نمیشه !

keb
16-07-2010, 11:30
خوب شما بهتره اول بری ادب یاد بگیری ... مشکل خودته که هیچی حالیت نمیشه !

ببین دوست عزیز. همون خط اول نوشتی کمباد 4 آرماگدون. یه مورتال 4 داریم یه دونه مورتال آرماگدون. این دوتا بازی های از هم مجزان. شما منظورت چیه؟ _جنابعالی که خیلی حالیته)

Oxizhen
16-07-2010, 11:33
ببین دوست عزیز. همون خط اول نوشتی کمباد 4 آرماگدون. یه مورتال 4 داریم یه دونه مورتال آرماگدون. این دوتا بازی های از هم مجزان. شما منظورت چیه؟ _جنابعالی که خیلی حالیته)

من اصلا باهات حال نکردم نمیخوام راهنماییم کنی اوکی ؟!

keb
16-07-2010, 11:44
من اصلا باهات حال نکردم نمیخوام راهنماییم کنی اوکی ؟!

به قول یه دوست عزیز (POP):
فروم : مکان یادگیری و آموزش ، نه اتلاف وقت

hoha881
16-07-2010, 11:52
سلام

24 تایشو بلد نیستم.
ولی موقعی جونش تمام شد و داشت میمرد.اگه دو تا جلو (یا مایل) با یکی از مشت ها یا لگد ها بزنی دست و پا و گاهی کله با ستون فقراتش رو میکشه بیرون

camry
16-07-2010, 13:33
سلام
من تو یه سایت خارجی دیدم خبر از بازی جدید kambat داده می خواستم ببینم کسی این خبر رو شنیده
عکساشو که دیم تو کفش موندم واقعا عالی کار کرده بود
اینم یه عکس:

aha2012
16-07-2010, 15:10
آره داداش همه خبر داریم.خودم تو چند صفحه قبل خبرشو گذاشته بودم

.آره بازیش خیلی قشنگه این دمو رو هم ببین به نظرم بیشتر میری تو کفش:

keb
17-07-2010, 10:17
فقط صبر کنین ببین کهmk9 چه غوغایی میکنه!

ess_1362
17-07-2010, 20:34
خوب با كمي تمرين چند تا فن از MK5 PROJECT براي چند تا از شخصيت ها ياد گرفتم
ولي متاسفانه هنوز FATALITY چيزي بلد نيستم!!
دوستان هم كه متاسفانه منبعي به من معرفي نمي كنند:41:

چيكار كنم!!!:13:

TR4NC3
17-07-2010, 21:41
دوستان من دنبال این نسخه هستم :

MK CHAOTIC

کسی میدونه از کجا میشه لینکش رو پیدا کرد ؟؟ ( گشتم نبود )

tohidkarimi
18-07-2010, 06:59
دوستان من دنبال این نسخه هستم :

MK CHAOTIC

کسی میدونه از کجا میشه لینکش رو پیدا کرد ؟؟ ( گشتم نبود )

:18::18:خواهشا لینک دانلود این نسخشو بدید

aha2012
18-07-2010, 10:38
هم باهاله هم مسخره:31:
این کیه توش:جکی چان؟؟هه هه ...............چه مسخره

Iron-Skull
20-07-2010, 15:10
سلام دوستان یه بازی Kombat واسه PC پیدا کردم کیفیتش مثل نسخه سگاست امیدوارم خوشتون بیاد:

لینک مستقیم:

EsTeGhL@L 70
20-07-2010, 18:26
سلام دوستان من Ultimate Mortal Kombat 3 رو روي كامپيوتر بازي ميكنم همون كه حجمش نزديك 4مگ هست.ميخواستم بدونم چطور ميتونم فتيليتي كنم؟يه چند تا كدم امتحان كردم ولي جواب نداده:19::19::19:
اگه ميشه راهنمايي كنيد.:5:

Bigwarrior
21-07-2010, 13:03
سلام دوستان من Ultimate Mortal Kombat 3 رو روي كامپيوتر بازي ميكنم همون كه حجمش نزديك 4مگ هست.ميخواستم بدونم چطور ميتونم فتيليتي كنم؟يه چند تا كدم امتحان كردم ولي جواب نداده:19::19::19:
اگه ميشه راهنمايي كنيد.:5:
توی منوی اصلی بازی اینو بزن:
c جلو a عقب a بالا(دو بار-البته c و a مال دسته سگا هست!!باید ببینی تو مبدلت چی هست!!)
بعد برو گزینه آخر و بازم گزینه آخرش!!مثلا بذارش رو fatality 1 و بعد هم دیگه می تونی اجرا کنی!!
برای فهمیدن fatality هاش و ... هم برو به سایت umk3.net

akharwarbaz
21-07-2010, 13:34
:18::18:خواهشا لینک دانلود این نسخشو بدید

من پيدا كردم ولي حجمش خيلي زياده ! حدود 1.5 گيگ هست

ESTEGHLAL 67
21-07-2010, 19:26
دوستان عزيز لينك رپيد واسه بازي نيست؟؟

EsTeGhL@L 70
21-07-2010, 21:39
توی منوی اصلی بازی اینو بزن:
c جلو a عقب a بالا(دو بار-البته c و a مال دسته سگا هست!!باید ببینی تو مبدلت چی هست!!)
بعد برو گزینه آخر و بازم گزینه آخرش!!مثلا بذارش رو fatality 1 و بعد هم دیگه می تونی اجرا کنی!!
برای فهمیدن fatality هاش و ... هم برو به سایت umk3.net
ممنون دوست عزيز كارايي كه گفته بودي انجام دادم با ليوكانگ با يه دكمه cفتليتي ميكنه ولي با بقيي هيچي:41::41:بايد كدهاشو بلد باشم؟

راستي توي سايتي گفتي noob saibot نيست چرا؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19:

ali_disslove
23-07-2010, 03:30
با دسته میشه بازی کرد؟

من یه دسته خریدم فقط واسه فوتبال جواب میده و هیچ بازی دیگه ای کار نمیده--دسته ای که این و هر بازیه دیگه کار بده چنده قیمتش حدودا؟؟

alex_pk
23-07-2010, 03:39
کار کردن دسته به برنامه ای که اجرا میکنید ربط داره
با هر دسته ای میشه بازی کرد فقط باید برید تو تنظیمات Empulator و اونجا دکمه هارو تنظیم کنید.

ali_disslove
23-07-2010, 14:00
کار کردن دسته به برنامه ای که اجرا میکنید ربط داره
با هر دسته ای میشه بازی کرد فقط باید برید تو تنظیمات Empulator و اونجا دکمه هارو تنظیم کنید.

پس چرا تو فوتبال تنظیم نکرده جواب داد

یعنی تا تنظیم نکنی کار نمیکنه ؟اینی که گفتی تو خوده بازیه با بیرونه بازی؟؟؟

B3HZ@D
23-07-2010, 15:02
منMortal kombat project 4.7 که صفحه 30 گذاشته شده رو دانلود کردم
توی Movelist که توی خود بازی هست برای یک سری از Fatality ها نوشته که (out of a jump) ....!
اینا رو چطور باید اجرا کرد؟!
هر کاری کردم جواب نداد...
کلا منظورش چیه از این کلمه؟!
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

matrix_3s
23-07-2010, 22:04
با دسته میشه بازی کرد؟

من یه دسته خریدم فقط واسه فوتبال جواب میده و هیچ بازی دیگه ای کار نمیده--دسته ای که این و هر بازیه دیگه کار بده چنده قیمتش حدودا؟؟
چون بعضی از بازی خودکار دسته رو میشناسن باید شما توی تنظیمات دسته رو معرفی کنین

MILIN3M
23-07-2010, 22:50
دوستان رمز های فیتالاتی جایی هست تو نت نوشته باشه؟؟؟

aha2012
23-07-2010, 23:21
دوستان رمز های فیتالاتی جایی هست تو نت نوشته باشه؟؟؟
چه نسخه ایو میخوای؟
تو این سایت هست:
mortalkombatwarehouse.com

B3HZ@D
24-07-2010, 00:02
منMortal kombat project 4.7 که صفحه 30 گذاشته شده رو دانلود کردم
توی Movelist که توی خود بازی هست برای یک سری از Fatality ها نوشته که (out of a jump) ....!
اینا رو چطور باید اجرا کرد؟!
هر کاری کردم جواب نداد...
کلا منظورش چیه از این کلمه؟!
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

آقا کسی نبود راهنمایی کنه؟!
کسی نمیدونه این Out of a jump چی هست؟!

MILIN3M
24-07-2010, 10:28
این نسخه جدید کی میاد؟؟؟؟ بالاخره مورتال هم برگشت به حال اول و رویایی خودش مخصوص با نایت ولف...راستی نوب هم توشه؟؟

B3HZ@D
24-07-2010, 10:40
آقا کسی نبود راهنمایی کنه؟!
کسی نمیدونه این Out of a jump چی هست؟!

ممنون از راهنمایی دوستان :13:
آخرش خودم فهمیدم چی هست و چجوریه :21:

MILIN3M
24-07-2010, 12:26
کد های فیتلتی برای این نسخهdc univers رو میخوام

aha2012
24-07-2010, 12:44
کد های فیتلتی برای این نسخهdc univers رو میخوام
داداش به اون سایتی که برات گذاشتم سر زدی؟؟؟؟؟
فکر نکنم سر زده باشی.یه سر بزن،هر چی بخوای توش کد داره
good luck

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

راستی بالاخره گرفتی بازیشو؟
قشنگه نه؟
گرافیک یخو حال میکنی؟
کجا زندگی میکنی؟یه قرار با هم بذاریم یه دست فایت بزنیم

MILIN3M
24-07-2010, 14:36
داداش به اون سایتی که برات گذاشتم سر زدی؟؟؟؟؟
فکر نکنم سر زده باشی.یه سر بزن،هر چی بخوای توش کد داره
good luck

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

راستی بالاخره گرفتی بازیشو؟
قشنگه نه؟
گرافیک یخو حال میکنی؟
کجا زندگی میکنی؟یه قرار با هم بذاریم یه دست فایت بزنیم
اره سر زدم اما رمزهای سکورپینو امتحان کردم نمیدونم چرا نشد برای باراکاهم کردم نشد.....با منی؟؟

alex_pk
24-07-2010, 14:43
نسخه dc univers کدومه؟

aha2012
24-07-2010, 15:29
اره سر زدم اما رمزهای سکورپینو امتحان کردم نمیدونم چرا نشد برای باراکاهم کردم نشد.....با منی؟؟
آره داداش با شما هستم
من امتحان کردم شد.برای اسکورپین:پایین-پایین-پایین+B

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

نسخه dc univers کدومه؟

اینه

ali_disslove
24-07-2010, 16:11
کمبتی که توی پست 295 همین تاپیکه با اونه صفحه 30 هست از لحاظ ورژن و.... فرق دارند ؟کدوم بهتره؟

اون که صفحه 30 هست وقتی وارد لینکش میشی خیلی قاطیه خیلی لینکه کدوما رو باید دقیقا دانلود کرد ؟

B3HZ@D
24-07-2010, 16:38
این چیزی که شما گفتین همگی مربوط به یک پست میشه...پستی که جناب Darkfaller گذاشتن
این هم لینک پست 295 تاپیک در صفحه 30

شما یکی یکی لینک هایی که قرار داده شده رو به ترتیب دانلود کن

keb
24-07-2010, 17:34
نسخه dc univers کدومه؟

همون نسخه اشه که شخصیت های دی سی یونیوورس مثل بتمن و سوپرمنو ... هم توش هستن.
نکته ی جالب اینه که دشمن های قدیمی برای یه هدف با هم متحد شدن. مثلا جوکر و بتمن یا اسکورپیون و ساب زیرو.