PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در مورد گوشی ken xin da

doyar83
07-03-2011, 21:02
این کمپانی معروف چینی در حال حاضر سه مدل گوشی در بازار ایران داره:

k600
k900
k1000

که این آخری کیبورد فارسی داره همه تلویزیون و راادیو بلوتوث و چراغ قوه دارن تا 2 گیگ هم رم ساپورت می کنن . من k1000 دارم اگر کسی سوال فنی در مورد این دسته گوشی ها داشت در خدمتم. در ضمن تمامی این گوشی ها با دو باتری فروخته می شوند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p290z
07-03-2011, 22:58
سلام

من یه مدل از این گوشی k900 چینی دارم که بعد یک مدت کار کردن با گوشی صفحه کیبرد گوشی کار نمیکنه . گوشی زنگ میخوره ولی نمیشه جواب داد به دلیل کار نکردن صفحه کیبرد . میخواستم ببینم میشه کاریش کرد یا نه!!!!
البته بردم تعمیرات موبایل ولی گفت نمیشه صفحه کیبردشو عوض کرد .یعنی یک بار مصرفن؟؟؟

doyar83
08-03-2011, 19:03
سلام دوست عزیز یعنی هیچ کدوم از دکمه ها کار نمی کنه؟! البته صد در صد صقحه کیبورد قابل تعویضه منتها اکثریت تعمیرکارا به گوشی های چینی دست نمیزنن چون لوازمش رو میترسن نتونن جور کنن اگر به کسایی که گوشی چینی تعمیر می کنن به خصوص توی علاالدین رجوع کنی درست شدنش صد در صده . در ضمن احتمالا این گوشی زمین خورده درسته؟

rezai602000
14-02-2012, 02:11
سلام دوستان
1- برای بهترین تصویر تلویزیون ، باید روی چه کشوری تنظیم شود ؟
2- نرم افزاری برای اتصال به کامپیوتر برای ذخیره فایلها و بک آپ sms ها و انتقال راحتتر برنامه ها و ... ( مثل pcsuite که برای نوکیا است ) همراه با آموزش
3- برای بازگشت به تنظیمات کارخانه ای و برقراری اتصال بلوتوث ، کد می خواهد . لطفا راهنمایی کنید .
4- آیا می شود نرم افزارهایی مثل gps و ... را روی آن نصب کرد ؟

مرسی