PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه کردن ram به Sony CW2DGX/D

akbarnet
06-03-2011, 21:43
سلام

من میخوام RAM لب تابم رو افزایش بدم میخوام بدونم چقدر ساپورت میکنه !!؟؟ روی لب تابم چه رمی قرار داره !! رم خودش 3 گیگ است فکر کنم یکی 2 گیگ و یک 1 گیگ !!!
جای چند رم روی این برند وجود داره ؟! قیمت رم توی بازار چقدره ؟! فروشنده معتبر کی کجاست ؟! و چطور میفرستند!؟

بهرحال بعضاً از همگی تشکر میکنم !!

راستش من از Win7 64 bit با همین حالا ک از Firefox استفاده میکنم رم حدود 1.5 مصرف میشه :21:

teknosys
06-03-2011, 22:27
سلام

من میخوام RAM لب تابم رو افزایش بدم میخوام بدونم چقدر ساپورت میکنه !!؟؟ روی لب تابم چه رمی قرار داره !! رم خودش 3 گیگ است فکر کنم یکی 2 گیگ و یک 1 گیگ !!!
جای چند رم روی این برند وجود داره ؟! قیمت رم توی بازار چقدره ؟! فروشنده معتبر کی کجاست ؟! و چطور میفرستند!؟

بهرحال بعضاً از همگی تشکر میکنم !!

راستش من از Win7 64 bit با همین حالا ک از Firefox استفاده میکنم رم حدود 1.5 مصرف میشه :21:

سلام

کلا دوتا ماژول روی لپ تاپ ها هست. بیشتر لپ تاپ ها توی User Guide خودشون تا دوبرابر رو میگن میشه ببری بالا. ولی رابطه مستقیم داره با سن لپ تاپ!

اگه خیلی دستگاهت داغ نمیکنه و استاندارد کار میکنه به نظر من به چهارگیگ ارتقا بده. بهتره به یه تعمیرگاه بری تا رم 1 گیگ شما رو ازتون بگیرن و با گرفتن ماء التفاوت یه دو گیگ دسته دوم بهت بدن. اینجوری رم یک گیگت رو دستت نمی مونه.

موفق باشین.

akbarnet
07-03-2011, 20:35
Sony CW2DGX/D شنیدم تا 8 گیگ رم ساپورت میکنه

حدود چند ماه کار کرده اصلاً داغ نمیکنه !! هزینه رم چقدر هست ؟!