PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شوره در ابرو و کنار بینی

Ghaioom
06-03-2011, 10:51
با سلام
در ابرو و کنار بینی ما شوره میزنه چرا؟ از هوا هست یا یه چیز دیگه؟
از قبل هم هست تازه نشده این وضعیت!

farhad_s5
06-03-2011, 17:28
با سلام
در ابرو و کنار بینی ما شوره میزنه چرا؟ از هوا هست یا یه چیز دیگه؟
از قبل هم هست تازه نشده این وضعیت!
اضطراب دارید دوست عزیز :31:

شوخی کردم. ببین عزیز جان، شوره به خاطر وجود یه قارچ هست که مالاسزیا اسمشه که باعث میشه سرعت تکثیر لایه خارجی پوست زیاد بشه و شوره رو شما ببینید. بیماری مزمنی هست که از سن بلوغ معمولاً شروع میشه تا 40 سالگی ولی درمان راحتی داره ولی اول به سوالم جواب بدید تا مطمئن بشم فقط شوره هست.

پوست شما در اون نواحی قرمز هم هست یا نه؟!

Ghaioom
06-03-2011, 17:50
فکر کنم اون نواحی که در کنار بینیم میزنه قرمزه ولی ابرو نه. اینم بگم که من اون شوره ها کنار بینی و ابرو رو بر میدارم شاید کنار بینی واسه همین قرمزه و خود بینی رو که میدونی مال همه فک کنم خودش یکم یا یه نمه قرمزه ولی مال من فک کنم یه نمه بیشتر اونجای بینیم قرمزه! :31:

wordship
06-03-2011, 18:21
شما میتونید یه سری هم به دکتر بزنید!!!!!!!!!!!

farhad_s5
06-03-2011, 18:25
فکر کنم اون نواحی که در کنار بینیم میزنه قرمزه ولی ابرو نه. اینم بگم که من اون شوره ها کنار بینی و ابرو رو بر میدارم شاید کنار بینی واسه همین قرمزه و خود بینی رو که میدونی مال همه فک کنم خودش یکم یا یه نمه قرمزه ولی مال من فک کنم یه نمه بیشتر اونجای بینیم قرمزه! :31:
من الان درست متوجه نشدم که چقدر قرمزه!!!!!!!!! :20: ولی اگه قرمز و ملتهب هست باید تشریف ببری دکتر، ولی اگه قرمز نیست می تونی از شامپو های head&shoulder استفاده کنی، حداقل 3 بار در هفته :46: اگه نشد بگو تا یه شامپوی دیگه و قوی تر بهت بگم دوست عزیز ولی معمولاً با همین head&shoulder ها برطرف میشن.

توجه توجه : پوست قرمز و ملتهب، حتماً به پزشک مراجعه کن

Ghaioom
07-03-2011, 10:13
قرمز که کلا نیست یا بگم خیلی کم
من شامپوی کتوکونازول برای موها استفاده میکنم ولی کنار بینی و ابرو که استفاده نمیکنم. درسته که موها رو هم بشوری کفاش حتما به اونجاها هم میرسه. ولی اگه میخوایید این شامپو رو کنار بینی و به ابرو هم بزنم؟

farhad_s5
08-03-2011, 22:21
قرمز که کلا نیست یا بگم خیلی کم
من شامپوی کتوکونازول برای موها استفاده میکنم ولی کنار بینی و ابرو که استفاده نمیکنم. درسته که موها رو هم بشوری کفاش حتما به اونجاها هم میرسه. ولی اگه میخوایید این شامپو رو کنار بینی و به ابرو هم بزنم؟

خب کتوکونازول رو می خواستم وقتی بگم که head&shoulder جواب نده بهت. کتوکونازول 2% هست که خیلی هم مناسب هست، همانطور که گفتید شامپو به کنار بینی و ابرو هم میرسه و باید 2 تا 3 بار در هفته استفاده کنید و تا 2 ماه، اگه جواب نگرفتید برید به پزشک مراجعه کنید :46:

ولی به نظر من head&shoulder خیلی خوب اثر داره . دیگه نیازی به کتوکونازول نیست ولی حالا دیگه داری استفاده می کنید :27: