PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد بلوري پلير ال جي مدل BX580

freelife
05-03-2011, 21:28
سلام

با توجه به اينكه دستگاه فوق دستگاه كاملي مي باشد ؛ تنها نكته اي كه من را براي خريد مردد كرده
پشتيباني از زيرنويس فارسي Srt و يا Sub/idx مي باشد ، دوستاني كه دستگاه فوق را دارا مي باشند
اگر در اين زمينه اطلاع رساني كنند ، ممنون مي شوم.

aszv
10-03-2011, 22:43
سلام

با توجه به اينكه دستگاه فوق دستگاه كاملي مي باشد ؛ تنها نكته اي كه من را براي خريد مردد كرده
پشتيباني از زيرنويس فارسي Srt و يا Sub/idx مي باشد ، دوستاني كه دستگاه فوق را دارا مي باشند
اگر در اين زمينه اطلاع رساني كنند ، ممنون مي شوم.

من هم همین سئوال را دارم کسی تجربه نکرده ؟

freelife
14-03-2011, 10:20
فيلمي را به 3 فرمت آماده كردم و بروي فلش يو اس بي قرار دادم و براي تست بردم فروشگاه ، مشخصات
فايلهاي تستي به طريق زير بود:

1- فايل فيلم و زيرنويس Srt همنام در يك فولد قرار دادم و زيرنويس موجود در داخل فايل MKV را هم برداشتم كه مشكلي پيش نيايد

2- فايل زيرنويس Srt را در دل فايل MKV قرار دادم.

3- فايل فيلم و زيرنويس Sub/idx را همنام در يك فولد قرار دادم

فايل 720p بود با حجم 1.3 گيگا بايت كه كيفيت خوب بود ( كه قبلا نسخه دي وي دي از روي همين ساخته بودم
و بسيار خوب از آب در آمده بود )

نتييجه :

برخلاف تصور دستگاه BX580 حتي قادر به پخش فيلم هم نبود چه برسد به نمايش زيرنويس آن !!!!
با و جود اينكه هر 3 فايل را شناسايي مي كرد اما بدون هيچ خطايي قادر به پخش نبود.

حدس من اين بود كه احتمالا از روي پورت فلش قادر به پخش رزولوشن 720 نمي باشد و البته متاسفانه
امكان پذير نشد كه فايلها فوق را بروي دي وي دي قرار داده و نسبت به تست اقدام كنم.

پورت فلش تلويزيونهاي ال جي هم قادر به پخش زيرنويس فارسي فايلها نبودند درست همانند تلويزيونهاي
سامسونگ.