PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه آزاد اطراف اصفهان(نجف آباد یا..)

maziarb
05-03-2011, 20:41
سلام من میخوام پیشنهادتون رو که بین دانشگاه نجف آباد و مبارکه یا... (نزدیک اصفهان) که itفناوری اطلاعات داشته داشته باشه رو بدونم! (شنیدم نجف آباد تراز و سطحش بالاست واسه همین نظرم روی مبارکه هستش! که انتخاب اول هم بزنمش و نجف آباد رو دیگه نمیتونم بزنم
یه سوال دیگه هم داشتم، رشته مکانیک چیه؟
it رو کاملاً میشناسم، اما هر پیشنهادی دارین بدین، خداییش ریاضیم قوی نیست اما مجبور باشم خودمو بالا میکشم)
:20:

hermione
05-03-2011, 20:55
خب سطح نجف آباد بالاتر از بقیه هست ولی فکر نکنم قبولیش سخت باشه یعنی آسون هم هست (اینو همینطوری نمی گم تمام دوستای من که پارسال رتبه کنکور سراسریشون تا 10 هزار در منطقه 1 شد برق نجف آباد اوردن دیگه حساب بقیه رشته هارو بکنید :46:)
دیگه تصمیم با خودت .
در مورد رشته ها توی ویکیپدیا جستجو کن اطلاعات کامل میده:46:

maziarb
05-03-2011, 21:18
ممنون

بازم اگر کسی در مورد دانشگاه آزاد نجف آباد اطلاعاتی داره بگه، ممنون

sinasalar2007
05-03-2011, 21:44
مبارکه که ترازش خیلی پایینه ! حیف نیست که it مبارکه رو بذاری انتخاب اولت ؟ جای شما بودم IT نجف اباد رو میزدم انتخاب اول ( سال پیش رفیقم با انتخاب دانشگاه مبارکه قبول شد ... )

maziarb
06-03-2011, 00:10
شاید شما درست میگی اما من قبول شدن واسم مسیله نیست، واسم توی دانشگاه مسیله هستش، که من با سختگیریهای الکی مشکل دارم! سطع علمی نجف آباد چطوریاست واسه گروه فنی؟

sinasalar2007
06-03-2011, 19:58
نجف اباد یکی از معروف ترین دانشگاه های ازاده ، سخت گیری باید ببینیم از دید شما چی هست ؟ اگه از نظر استاد منظورتون هست که به نظر من اگه استاد بیاد درست درسشو بده و امتحانش هر چه قدر هم سطحش بالا باشه خیالی نیست ( چون دانشجو اون چیزی رو که باید یاد بگیره ، یاد گرفته ) . این رو هم یادتون باشه که دانشگاه با مدرسه خیلی فرق داره این طوری نیستش که یه دانشگاه تمام اساتیدش خوب باشن ...
در ضمن سطح علمی دانشجو ها هم مهمه ، که از این نظر هم نجف اباد دانشجوهای سرتری داره