PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره ی شغلی

صفحه ها : [1] 2 3 4

Ezel
04-03-2011, 21:53
دوستان سلام ،

با توجه به اینکه در انجمن متفرقه شاهد تاپیکهایی زیادی هستیم که نظر خواهی می کنند از دوستان در باره ی ورود به مشاغل گوناگون و سرمایه گذاری ها و فرصتهای شغلی و ورود به بازارکار ، بر آن شدیم تا تاپیکی کلی ایجاد بشه تا تمام دوستان پرسش ها و درخواست های مشاوره ای خودشون رو در یک مکان مشخص و ثابت بیان کنند و از دیگران نظر خواهی کنند و مشاوره بگیرند .

ایجاد این محیط علاوه بر اینکه سبب می شه پاسخ ها و مشاوره های مفید در یک مکان گرد آوری بشه تا آرشیو خوبی وجود داشته باشه ، سبب خواهد شد برای موضوعات شغلی پراکندگی و تعدد تاپیکها بوجود نیاد و تاپیکهای موازی با یکدیگر ایجاد نشه .
+
از دوستان تقاضا می شه قبل از ارسال موضوع جدید ، از سرچ انجمن و تاپیک استفاده بکنند .

با تشکر از همراهی و همکاری دوستان .
:11:

befermatooo
06-03-2011, 09:26
پیشنهاد یک شغل خوب و پر در آمد

کـافی نـــت

من خودم کافی نت دارم و از درآمدش هم راضیم . روزی تا 100 الی 200 هزار تومان کاسب هستم . البته اینم بگم باید در یک مکان خاص زده بشه .

در حال حاضر بهترین مکان به نظر من نزدیک شرکت نفت ( اداره ) . با توجه به اینترنتی بودن تمامی مراحل کار شرکت نفت خیلی خیلی می تونه مفید باشه . البته برای شهرهایی که دارای روستا های زیاد و متقاضی سوخت خانگی هست .

عمده درخواست های ارباب رجوع در این مناطق :

1 - ثبت نام سر برگ ( کوپن ) نفت
2 - ثبت نام حواله های سوخت
3 - ثبت نام سوخت کشاورزی
4 - خرید حواله های اینترنتی سوخت ( بنزین و ... )
و ....

( جدای از مشتریان دیگه اعم از دانشجو و دانش اموز و گذری و ... )

باز هم میگم در صورتی که شهرتون متقاضی مصرف سوخت خانگی نداره از ایجاد کافی نت در نزدیک شرکت نفت خودداری کنید و میتونین این کاررو نزدیک دانشگاه انجام بدین .

اینم یک پیشنهاد بود دیگه .

ba maram
08-03-2011, 16:29
کجای این شرکت نفت که میفرمایین؟؟نمیخوایم بیایم اونجارو کافی نت بزنیم که کساد کنیما! فقط جهت اطلاع هستش:D
خیلی کار خوبیه...پولشم نقده....املن از چک برگشتی:31:

befermatooo
09-03-2011, 09:55
پرورش قارچ

سلام مجدد :31: . امروز میریم تو کار قارچ .

اینم بگم که بازم خودم تو کار قارچم . البته یک سالن کوچیک دارم و فعلا برای رو کار اومدن و بررسی مشکلات و سختی این کار ، در سطح کم دارم قارچ پرورش قارچ میدم .

شغل خوبیه البته اگه ما از هزینه های اضافی جلوگیری کنیم . حالا میگم منظورم چیه .

اولش به عکس زیر نیگاه کنید و صلوات بفرستید ( قارچ پرورشی خودمه ، کم کم دارن به مرحله برداشت می رسن )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فعلا حدود 500 تومن هزینه کردم ( انبار از خودم بوده و براش هزینه ای ندادم )

300 پول کمپوست دادم و 200 هم هزینه های از قبیل : بخاری و تهویه ، دستگاه رطوبت سنج و .... شده .

الان انتظار ندارم که کل 500 تومن در بیاد . چون من هنوز وارد کار نیستم و باید سعی کنم بازدهی رو بیشتر کنم .

البته سود در قارچ به عواملی زیادی بستگی داره از قبیل :

1 - بازاریابی ( خیلی مهمه که بتونی مشتری خوب گیر بیاری )
2 - تعدیل نیرو یا کارگره . هزینه اضافی رو بنداز دور .
3 - روش صحیح بهره برداری و نگهداری
و ...

پرورش قارچ کاریه که تا یه مدت نیاز به بازدید زیاد نداره اما وقتی نزدیک برداشت یا خاک دهی میشه باید بازدید زیادی داشته باشی .
تا حدود 15 روز زیاد کاری ندارین اما از اون بعد در هر مرحله میشه گفت دهن آدم سرویس میشه .

خلاصه کار خوبیه و اگه به عنوان شغل دوم بهش نگاه کرد .

اینم یه پیشنهاده و با جستجو در سایتها میشه اطلاعات جامع تری بدست آورد .

شغلی هست که افرادی که توش دست دارن ، ازش راضین

Royce
09-03-2011, 10:14
تاپیک جالبیه
ادامه بدین داریم فیض میبریم

aref16
09-03-2011, 12:45
کتاب فروشی و لوازم التحریر نزدیک دانشگاه میترکونه:31:

pooria_googooli
09-03-2011, 14:59
سلام دوستان . من یه آشنایی تو ترکیه دارم که میتونم از طریق اون جنس وارد کنم البته به صورت قانونی نه غیر قانونی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا میخواستم ببینم نطر شما برای واردات از ترکیه چیه ؟ کلا برم تو کار چه جنسی که بازدهیش خوب باشه ؟

aref16
10-03-2011, 10:26
سلام دوستان . من یه آشنایی تو ترکیه دارم که میتونم از طریق اون جنس وارد کنم البته به صورت قانونی نه غیر قانونی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا میخواستم ببینم نطر شما برای واردات از ترکیه چیه ؟ کلا برم تو کار چه جنسی که بازدهیش خوب باشه ؟

پوشاک بهتر نیست ؟ اخه هر مغازه هر وقت که بخواد از جنسی تعریف کنه میگه : مدل فلان کشور اروپایی و تولیدش هم ترکیه هست:20:

pooria_googooli
10-03-2011, 13:24
منم نطر خودم رو پوشاکه کما اینکه خیلی قیمت پوشاک اونجا نسبت به ایران کمتره .

aref16
10-03-2011, 16:16
منم نطر خودم رو پوشاکه کما اینکه خیلی قیمت پوشاک اونجا نسبت به ایران کمتره .

البته جنس های درجه یک ترک هم گرونه:8:

shahinfarasystem
11-03-2011, 13:46
سلام من می گم تو رشته خودت چندتا دوره تخصصی درست و حسابی بگذرون تا کاربلد اون کار بشی

بعد از اون می بینی همینجوری کار برات سرازیر میشه

aria_electric_fars
11-03-2011, 21:32
سلام
تاپيك فوق العاده عالي هست و اميدوارم كه دوستان بيان در مورد شغل هاشون توضيح بدن تا شايد كساني كه دنبال شغل مناسب هستن پيدا كنن

من تو كار واردات از دبي و تايلند و چين و غيره هستم و براي افراد مختلف بار ميارم
واسه خودمم هم تو كار موتورسيكلت هاي 50 سي سي هستم كه مال بچه ها هست و موتورهاي چهارچرخ بزرگ و فروشمم تماما اينترنتي هست و با تلفن كار مي كنم و نيازي به مكان خاصي هم ندارم و همش تلفني هست
فروش اينترنتي براي همه نوع كالايي جواب نمي ده و شانسي افتادم توي اين كار و خدا رو شكر البته اينم بگم كه اين كار فصلي هست و تابستون ميانگين ماهي 1 ميليون داره و زمستون ماهي 200 يا 300
واسه ما كه فروشمون اينترنتي هست و تلفني كار مي كنيم بد نيست

aseman1985
12-03-2011, 18:01
سلام دوستان
میخواستم که اگه کسی تجربه یا اطلاعاتی در مورد شغل بازاریابی داره اینجا بگه...

این روزها خیلی جاها میبینم که نوشتن یه شغل پاره وقت بازاریاب میخوان اونم با حقوق بالا مثلا بالای 500 تومان ...میخواستم ببینم که به نظرتون این راست هست یا الکی مینویسن؟

و کلا برای بازاریابی مثلا برای یه شرکت تبلیغاتی باید کجاها رفت ؟کلا یه توضیحی در مورد این شغل بدین؟و روشهای موفق شدن در این شغل؟و اینکه با چه قشری باید سروکار داشت؟

Ezel
12-03-2011, 18:35
سلام

بازاریابی یا همون مارکتینگ کاملا بسته به توانایی شما و مهارتهای ارتباطی - اجتماعی ( به طور عام روابط عمومی قوی ) شما هست ، چون هدف یافتن مشتری و افزایش فروش هست . ( که میتونه به صورت تلفنی ، اینترنتی و از همه مهمتر حضوری انجام بشه) . به عبارتی برای موفقیت در این حرفه علاوه بر مطالعه ، باید قدرت پرزنت کردن بالایی هم داشته باشید و کمی هم چاشنی خلاقیت .

در مورد حقوق ؛ مبالغی که معمولا در آگهی ها درج میشه بر اساس محاسبه ی خاصی صورت می گیره و حقوق ثابت در بازاریابی مفهوم نداره و مبنای مبلغی که به عنوان حقوق ذکر میشه برابر با مقدار فروش خاص و مشخصی هست که اگر کمتر از مقدار مبنا باشه به همون میزان حقوق هم کاهش پیدا خواهد کرد .

به طور کلی در حرفه ی بازاریابی تنها درآمد شما ، پورسانتی هست که از فروش محصول و مشتری پیدا کردن بدست میارید ، بنابراین هرچقدر تلاش بیشتری به خرج بدید از لحاظ مالی هم درآمد بیشتری کسب می کنید .

به طور مثال برای همون شرکت تبلیغاتی ، معمولا بیشتر به واحدهای تجاری با برند های شناخته شده مراجعه می شه .

x935
12-03-2011, 19:49
چندتا شغل تو خونه ميشه معرفي كنين البته من به كامپيوتر و نت هم دسترسي دارم

samaram
14-03-2011, 10:53
من قبلا طرح کسب و کار مربوط به یک شرکت کامپیوتر رو نوشتم. منتها خیلی دوست دارم اینجا و در محیطی که متخصصان و افراد با تجربه ی بسیاری هستند روی این موضوع مانور بدیم.
من یه مهندس کامپیوتر با سابقه ی مدیریتی عالی ولی تخصص متوسط هستم. بیشترین زمینه ی کار تخصصیم برنامه نویسی و شبکه هست که همونطور که عرض کردم در هر دوش متوسط هستم. تصمیم بر افتتاح یک شرکت کامپیوتری یا هر کار جدیدی در این حیطه در یک کلان شهر هستم(اصفهان).
طبیعتا تا حالا شرکت کامپیوتر نداشتم و از اونجاییکه کارمند دولت هم هستم هیچ تجربه ای در این خصوص ندارم.
با توجه به شرایط فعلیم بعد درآمدزایی کار برام بیشترین اهمیت رو داره
با اولین سوالات تجربی شروع میکنم.
1- کار تو چه زمینه ای از کامپیوتر بیشترین درامد رو داره؟
2- میخوام بدونم حدود سرمایه ی اولیه برای افتتاح چنین شرکتی چقدره؟ و بازگشت سرمایه تقریبا چقدر طول میکشه؟

logos
14-03-2011, 11:51
سلام دوستان

سلام

بازاریابی یا همون مارکتینگ کاملا بسته به توانایی شما و مهارتهای ارتباطی - اجتماعی ( به طور عام روابط عمومی قوی ) شما هست ، چون هدف یافتن مشتری و افزایش فروش هست . ( که میتونه به صورت تلفنی ، اینترنتی و از همه مهمتر حضوری انجام بشه) . به عبارتی برای موفقیت در این حرفه علاوه بر مطالعه ، باید قدرت پرزنت کردن بالایی هم داشته باشید و کمی هم چاشنی خلاقیت .

در مورد حقوق ؛ مبالغی که معمولا در آگهی ها درج میشه بر اساس محاسبه ی خاصی صورت می گیره و حقوق ثابت در بازاریابی مفهوم نداره و مبنای مبلغی که به عنوان حقوق ذکر میشه برابر با مقدار فروش خاص و مشخصی هست که اگر کمتر از مقدار مبنا باشه به همون میزان حقوق هم کاهش پیدا خواهد کرد .

به طور کلی در حرفه ی بازاریابی تنها درآمد شما ، پورسانتی هست که از فروش محصول و مشتری پیدا کردن بدست میارید ، بنابراین هرچقدر تلاش بیشتری به خرج بدید از لحاظ مالی هم درآمد بیشتری کسب می کنید .

به طور مثال برای همون شرکت تبلیغاتی ، معمولا بیشتر به واحدهای تجاری با برند های شناخته شده مراجعه می شه .

در تکمیل صحبت های دوستمون فقط چند نکته کوچیک بگم
حقوق در بازاریابی 2 گونه هست : 1 حقوق ثابت که بر اساس شرایط کار و تجربه فرد هست ! عموما مبلغ این حقوق بسیار پایین (یا صفر) هست مثلا ماهی 200-300 تومن
2: پورسانت از فروش که شما هر معامله ای جور کنید در صدی از اون معامله (باز هم این درصد به واسطه نوع کار متفاوت هست و عموما بین 3 تا 10 درصد هست) به شما میرسه
البته یک سری از شرکتها هم در قراردادشون حداکثر میزان حقوق قرار میدن که به نظر من از بی تجربگی و اشتباه اون شرکت هست
در بازاریابی چند مهارت لازم هست :
1 : مهارت در پیدا کردن بازار محصول
2:مهارت در برقرار کردن رابطه با مسدولین خرید و تصمیم گیرنده
3: مهارت قانع کردن اون فرد

عموما در کار بازاریابی در ایران چند چیز خیلی تاثیر داره
1 : جنسیت بازار یاب (دختر بئدن بازاریاب خیلی به اون بازاریاب کمک می کنه)
2:داشتن پارتی و اشنا (خوب واضحه تو ایران هیچ کاری بدون پارتی بازی انجام نمیشه)

برای یک شرکت بازرگانی بستگی داره شرکت در چه حدی هست اما چون فکر میکنم شرکت نو پا هست و شما تازه کار نظر من اینه بازار هدفتون رو شرکت های تجاری و تولیدی متوسط قرار بدید که نه در حدی کوچک باشن که نتونن پول تبلیغات بدن نه در حدی بزرگ که شما رو حساب نکنن

aria_electric_fars
14-03-2011, 20:11
چندتا شغل تو خونه ميشه معرفي كنين البته من به كامپيوتر و نت هم دسترسي دارم
سلام دوست عزيز
ببينيد من الان نزديك 3.5 سال هست كه دارم توي نت موتورسيكلت مي فروشم يعني دقيقا از تاريخ 19 شهريور 86 شروع به كار كردم فقط توي اينترنت
ببينيد دوست عزيز الان خيلي دير شده و واقعا اينترنت پوكيده هست
شما الان يه كلمه علمي رو مي نويسي توي گوگل همش سايتهاي تبليغاتي مياد
دست زياد شده
و كلا خيلي رقابت شديد و سنگين شده و واقعا كار كردن توي اينترنت از بيرون هم سخت تره چون شما فقط يه عكس مي زاريد و يه شماره تلفن ولي توي دنياي واقعي شما جاي ثابت داريد و ويترين واقعي داريد و در كنار اون مي تونيد اينترنتي هم بزاريد منتها الان اينترنتي تنها جوابگو نيست
الان بهتر هست كار واقعي باشه در كنارش يه سايت فقط براي معرفي خود و كار خود نه فروش

با تشكر

x935
14-03-2011, 20:39
يه شغل خوب توي خونه ميشه معرفي كنين

keyvanb1
14-03-2011, 23:22
سلام بچه ها.من خودم مغازه فروش هود و سينك و اجاق گاز و شيرالات لوكس دارم.ميخوام كارم رو تو اينترنت گسترش بدم و ميخوام يه فروشگاه اينترنتي راه بندازم كه فقط همين اجناس رو توش بفروشم.تحقيق هم كه كردم هيچ سايتي تو ايران پيدا نكردم كه همچين فروشگاهي داشته باشه.حالا من يه سوال ازتون دارم.آيا يه همچين كاري براي من به صرفه خواهد بود؟اصلا تجارت اينترنتي كشش همچين كاري رو داره؟در چه صورت ميتونم موفق باشم؟و....
ممنون ميشم كمك كنيد....

D o l f i n
15-03-2011, 00:02
یعنی از الان به بعد هیچی نباید بره دنبال کار تو اینترنت
این نمیشه حتما راه کارهایی هست که بشه تو نت کسب کار داشت

aseman1985
15-03-2011, 00:40
ضمن تشکر از دوستانی که جواب دادن
میخواستم یه چند مورد دیگه رو هم در مورد بازاریابی بپرسم که اگه میدونین بهم جوابشو بگین

اول اینکه بازاریابی برای یه شرکت تبلیغاتی به چه شکل هست اخه من دیدم که بعضی شرکتهای تبلیغاتی هم اگهی جذب بازاریاب دادن .اخه اونها که محصولی ندارن که بخواد براشون مشتری پیدا کنیم و اینکه اصلا یه شرکت تبلیغاتی کارش چی هست و به چه شکلی کار تبلیغات رو انجام میده؟و بازایاب اونجا چه کاری رو باید انجام بده؟

دوم اینکه به نظر شما از بین شرکتهایی که اگهی جذب بازاریاب رو میدن مشتری پیدا کردن برای چه شرکتهایی راحت تر هست مثلا شرکت کامپیوتری راحتتره یا مثلا یه هفته نامه و یا تبلیغاتی و ....

و سوم اینکه شما گفتین که دختر بودن یه بازاریاب بهش کمک میکنه که راستش من فکر میکردم که برعکس هست(از انجایی که بعضی مردها زیاد رو حرف خانمها حساب باز نمیکنن) اما میخواستم بدونم به نظر شما برای یه دختر بهتره که بازاریابی چه شرکت یا جایی رو به عهده بگیره؟البته من گاهی شنیدم که میگن مثلا ممکنه یه ناامنی هایی برای دخترا باشه مثلا برای بازاریابی بری توی یه شرکت خلوت و اونجا ممکنه که خطری تهدیدت کنه و ...آیا این درسته؟؟؟

logos
15-03-2011, 01:39
ضمن تشکر از دوستانی که جواب دادن
میخواستم یه چند مورد دیگه رو هم در مورد بازاریابی بپرسم که اگه میدونین بهم جوابشو بگین

اول اینکه بازاریابی برای یه شرکت تبلیغاتی به چه شکل هست اخه من دیدم که بعضی شرکتهای تبلیغاتی هم اگهی جذب بازاریاب دادن .اخه اونها که محصولی ندارن که بخواد براشون مشتری پیدا کنیم و اینکه اصلا یه شرکت تبلیغاتی کارش چی هست و به چه شکلی کار تبلیغات رو انجام میده؟و بازایاب اونجا چه کاری رو باید انجام بده؟

دوم اینکه به نظر شما از بین شرکتهایی که اگهی جذب بازاریاب رو میدن مشتری پیدا کردن برای چه شرکتهایی راحت تر هست مثلا شرکت کامپیوتری راحتتره یا مثلا یه هفته نامه و یا تبلیغاتی و ....

و سوم اینکه شما گفتین که دختر بودن یه بازاریاب بهش کمک میکنه که راستش من فکر میکردم که برعکس هست(از انجایی که بعضی مردها زیاد رو حرف خانمها حساب باز نمیکنن) اما میخواستم بدونم به نظر شما برای یه دختر بهتره که بازاریابی چه شرکت یا جایی رو به عهده بگیره؟البته من گاهی شنیدم که میگن مثلا ممکنه یه ناامنی هایی برای دخترا باشه مثلا برای بازاریابی بری توی یه شرکت خلوت و اونجا ممکنه که خطری تهدیدت کنه و ...آیا این درسته؟؟؟

اول : شرکتهای تبلیغاتی بازارشون خیلی کلی هست ، از مغازه و شرکتهای کوچیک گرفته تا شرکت های بزرگ ، از پوستر و تراکت گرفته تا فیلم های تبلیغاتی ، بیلبورد و خیلی چیزهای دیگه . البته چون من خودم تو این محدوده کار نکردم خیلی نمی تونم نظر بدم
دوم : ببینید کلا اگه کسی توانایی بازاریابی داشته باشه تو همه کارها موفق تره اما در کل برای فردی که هنوز کاری نکرده بهتره بره سراغ جایی که محصولاتش عام تر هست تا با انرژی بیشتر امکان پیدا کردن مشتری داشته باشه
سوم : درسته مردها زیاد رو حرف خانوم ها حساب نمی کنند اما متاسفانه وضعیت جامعه ما طوری هست که مردها حاظرند کاری کنند تا با خانوم ها هم کلام شن
خیلی ساده بگم اگه یک بازاریاب مرد و ک زن رو در نظر بگیریم در شرایط مساوی ، مدیر شرکت حتی ممکنه به پذیرفتن مرد نباشه اما با بازاریاب زن کلی جلسه تشکیل بده و اون خانوم تو اون جلسات میتونه مدیر رو قانع کنه که به این محصول فکر کنه و با کارشناس های فروش وارد مذاکره بشه
اینکه نا امنی هایی برای خانوم ها هم داره درسته ! در کل بهترین ترکیب اینه که یک خانوم و اقا برای کار با هم باشن که خب این هم دردسر های خودشو داره
کلا بازار کار برای خانوم ها توی ایران بسیار محیط افتضاحی هست

aria_electric_fars
15-03-2011, 12:10
یعنی از الان به بعد هیچی نباید بره دنبال کار تو اینترنت
این نمیشه حتما راه کارهایی هست که بشه تو نت کسب کار داشت
سلام دوست عزيز
ببينيد من الان 3.5 سال هست كه درآمدم همش از اينترنت هست و فقط و فقط با اينترنت فروش دارم و الان مي خوام از اينترنت بيام بيرون
ببينيد الان واقعا گوگل پوكيده هست ، مسئله ي گوگل خيلي خيلي مهمه
الان خودتون بريد مثلا بزنيد دانلود آهنگ فلاني وقتي كه گوگل سرچ مي كنه و دلتون خوشه مي ريد تو سايت اولي يا تو دو صفحه ي اول گوگل اكثرا سايتهاي تبليغاتي هستن كه كلمه ي مثلا دانلود آهنگ رو تو سايتشون گذاشتن
الان يه ليست دارم نزديك به 150 سايت هست و كلي سايت هست كه ننوشتم و اينا همشون تبليغاتي هست
كاري كه من توش هستم دست توش اصلا نيست توي اينترنت ولي با اين حال واقعا خيلي اوضاع خرابه حالا شما فكرش رو بكنيد يه كالايي كه كلي دست توش هست توي اينترنت چقدر افتضاح هست
ببينيد الان 28 ميليون كاربر اينترنت توي ايران هست و شما بايد بيايد ببينيد از چه سني و چه رده اي و طبقه اي هستن و بايد شخصيت شناسي كنيد
من تمام اين كارها رو كردم و به اين نتيجه رسيدم كه واقعا اينترنت پوكيده هست و ديگه به سختي مي شه درآمد داشت
شما مثلا بريديه كالايي رو توي گوگل سرچ كنيد ببينيد چقدر زياده و اختلاف قيمت زياد
ببينيد به نظر من چيزي كه خيلي شد ديگه از دهن ميفته منظورم اينه كه هر چيزي يه حدي داره و يه اندازه اي و وقتي همه حمله كنن روش تعادل بهم مي ريزه
مثال مي گم:
شما توتال كر رو ببينيد
طوري شده بود كه توي سوپري هم مي رفتيد داشتن
يا ابراكت يا هر چيز ديگه
شما هر چيزي فكر كني توي اينترنت فراوان شده
مسئله بعدي سلب اعتماد شده منظورم اينه كه من كه الان 3.5 سال كارم هست توي اينترنت تا حالا نشده مشتري بي اعتماد باشه به من ، مثلا من موتور دارم يك ميليون طرف مي ريزه به حساب ولي داشتم اين مسئله رو كه يه جنسي بود 50000 تومن طرف مي گه اول جنس بعد پول البته اينو با يه چيز ديگه تست كردم
خلاصه مطلب كار توي اينترنت به اين آسوني ها نيست و به خيلي خيلي خيلي چيزا بستگي داره و روي همه كالايي جواب نمي ده
بازار اصلي توي دنياي واقعي هست و بايد از اينترنت به عنوان يه معرف يا يه پايگاه شبانه روز استفاده كرد و بس

با تشكر

faaridsalehii
19-03-2011, 16:38
اگه اینجا توانایی فروش به قیمت مناسب داشته باشی لباس و لوازم آرایش جواب میده

seyyedi
31-03-2011, 18:04
دوستان سلام
دشنجوي مكانيك دانشگاه دولتي هستم
قطعه زمين كوچكي توي خيابون اصلي شهر خودم دارم كه به درد مغازه ميخوره
مي خوام كنار درس يه كار هم انجام بدم
به نظرتون چه كاري خوبه؟
البته كاري ميخوام كه چندان وقت گير نباشه و بتونم به درس ها برسم و البته شاگرد هم ميگيرم و اينكه دنبال درآمد زياد نيستم

ضمنا مي خواستم وام خود اشتغالي بگيرم كه توي شرايط نوشته بود : عدم اشتغال به تحصيل تمام وقت
راهي غير از پارتي هسست كه بشه دورش زد؟

علي علي

Memonex
02-04-2011, 18:54
دوستان من قصد دارم یک کافی نت یا خدمات ADSL راه اندازی کنم. ایا برای راه اندازی باید مدرک لیسانس یا مهندسی داشت تا بشه مجوز گرفت؟ آیا اصلا باید مجوز از کسی بگیرم؟ آخه برای هر مغازه تجاری (لبنیات, پوشاک و ...) میگن باید مجوز از شهرداری یا ... داشت. بنده دانشجوی ترم ششم نرم افزار هستم و تقریبا هیچ مشکلی از لحاظ شبکه بندی و ویندوز و .. ندارم چون الان 13 ساله با کامیپوتر و قطعاتش کار می کنم.

و مورد دوم اینکه جدای از خرید یا اجاره مغازه و سیستم های مورد نیاز باید چه مدارکی رو داشته باشم؟ نمایندگی اینترنت از کجا باید بگیرم؟

پیشاپیش با تشکر و سپاس از همه دوستان عزیز. ممنون میشم سوالاتی که هست رو پاسخ بدین.

hamsah
03-04-2011, 12:53
سلام.
می خواستم ببینم نظر شما راجع به راه انداختن یه کارواش اتوماتیک در اراک چیه؟؟؟

چون در اراک هیچ کارواش اتوماتیک وجود نداره.به نظر شما درآمد خوبی داره؟؟؟؟؟البته به عنوان شغل دوم ها!!!

mohammadparsa1
04-04-2011, 13:07
کسی از نحوه اعلام نتایج مصاحبه بانک دی خبر داره؟

jooya
05-04-2011, 00:43

راه قانونی که وجود نداره ، راه قانونی یعنی اینکه برای هر کیلوگرم از لباستون باید 27 هزار تومان گمرکی پرداخت کنید ،

این جنس هایی که می بینید توی بازار هستند همه قاچاق میاد ، و کیلیویی بین 10-15 تومان کرایه می خوره .

این برای ترکیه است ، منتها برای چین و تایلند ، قیمت ها و روشها فرق می کنه ، چون از مسیر جنوب وارد میشه و اونجا اکثر درصدی کار می کنند .

راستی توی ترکیه جنس اصلا و اصلا ارزون نیست ، شاید توی 100 تا نمونه یه نمونه رو پیدا کنی که ارزون باشه که اونم بیشتر به خاطر تک سایز بودن که تغییر فصل هست که قیمتش میاد پایین ، توی عمده هم خوب قضیه کاملا متفاوت هست .

سلام من می گم تو رشته خودت چندتا دوره تخصصی درست و حسابی بگذرون تا کاربلد اون کار بشی

بعد از اون می بینی همینجوری کار برات سرازیر میشه

من هم باهاتون موافقم ، الخصوص توی شهرهای نسبتا کوچیک . که نیروی کار متخصص خیلی کمتره

logos
05-04-2011, 13:47
سلام.
می خواستم ببینم نظر شما راجع به راه انداختن یه کارواش اتوماتیک در اراک چیه؟؟؟

چون در اراک هیچ کارواش اتوماتیک وجود نداره.به نظر شما درآمد خوبی داره؟؟؟؟؟البته به عنوان شغل دوم ها!!!

کارواش اتوماتیک بسیار خوبه مخصوصا که شما می گید اولین هستید البته اگه قیمت رو مناسب بزارید تا مردم جذب بشن
تنها کافیه تو یک منطقه خوب و پر رفت و امد باشه و البته کنار پمپ بنزین هم جواب میده

ferdfe
16-04-2011, 13:22
دوستان من موندم کافی نت بزنم یا موبایل فروشی !!

به نظر شما کدوم بهتر یعنی پول بیشتر توشه !!

خودم نظرم رو موبایل ولی هیچ تجربه ای ندارم از کجا بخرم چی بخرم اگر دوستان تجربه ای دارن لطف کنن :11:

baloteli
16-04-2011, 15:20
دوستان من موندم کافی نت بزنم یا موبایل فروشی !!

به نظر شما کدوم بهتر یعنی پول بیشتر توشه !!

خودم نظرم رو موبایل ولی هیچ تجربه ای ندارم از کجا بخرم چی بخرم اگر دوستان تجربه ای دارن لطف کنن :11:
هستی 2 نفره کافی نت بزنیم

ARASH66
16-04-2011, 15:39
کسی از نحوه اعلام نتایج مصاحبه بانک دی خبر داره؟
برای خبر از استخدام بانک ها بهتره از روزنامه های کاریابی مثل بازار کار و همشهری .... استفاده کنید.
حداقل شرایط استخدام در بانک ها هم مدرک کارشناسی می باشد.

baloteli
16-04-2011, 15:50
برای خبر از استخدام بانک ها بهتره از روزنامه های کاریابی مثل بازار کار و همشهری .... استفاده کنید.
حتما مخصوصا همشهری خوابی عمو؟

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

حداقل شرایط استخدام در بانک ها هم مدرک کارشناسی می باشد.
بله ه سابقه کارم اصلا نمیخوان

tak2750
24-04-2011, 15:54
احتمالا شنیدید که پارس جنوبی قراره 40000 نفر رو استخدام کنه.و تا 6 هم وقت ثبت نامه.

حالا چند تا سوال از شرکت کنندگان و متخصصین داشتم.
به نظر شما پارس جنوبی واسه کار چطوره؟
حقوقش چقدره؟
به لحاظ سختی کار چطوره؟
ارزشش رو داره که پاشیم بریم اونجا؟
اایا با مدرک مهندسی موندن در تهران درامد بیشتری نداره؟
پارس جنوبی نسبت به بقیه اداره های دولتی چطوره؟

منتظر نظرات بقیه هستم.
با تشکر

vahid0801
26-04-2011, 15:54
سلام به همه.

یه سوال.
کتاب فروشی درجه یک بهتره یا کافی نت گیم نت درجه یک؟
البته کنار کافی نت خدمات تعمیرات تخصصی کامپیوتر هم قرار میگیره.

منتظر نظراتتون هستیم:11:

BEBETO1
28-04-2011, 08:08
با سلام
من از اصفهان هستم
من قرار داد یه فضای 500 متر مربعی برای احداث شهربازی سرپوشیده رو بستم؟؟
البته شراکتی و من به عنوان سرمایه گذار کار می کنم ودیگر دوستان فنی به عنوان فنی ؟؟

مکانی که من در اختیار دارم بیشتر teenager ها و جوانان بالای 18 سال برای تفریح استفاده میکنن. و دستگاههای بازی که ما باید روش سرمایه گزاری کنیم برای این سنین هست؟

حالا از دوستان میخوام یه مشورت بگیرم >>>کسانی که در تهران و استانهای شلوغ و یاخارج کشور به این گونه شهربازی های سرپوشیده رفتند اگه ایده ای برای آوردن دستگاه دارند(مدل دستگاه رو حتما بگید) لطف کنن بگن؟؟البته اگه فکر می کنید این دستگاه از نظر خودتون جذاب و مشتری جذب کن هست؟؟
من بیشتر دستگاهای کازینویی (جایزه ای ) مد نظرم هست؟؟
در ضمن در این مکان بنده یک سینما 5 بعدی هم نصب خواهم کرد؟؟
اگه کسی هم خواست مشاوره بده تلفن من اینه:09370596469
با تشکر فراوان

jooya
29-04-2011, 10:42
به نظر من بیشتر سمت وسائل مهیج شهربازی بری خیلی بهتره تا دستگاهای کازینویی، کمتر کسی علاقه مند به اینجور چیزاست . منتها شما اگه فرضا یه تاب چرخون و .. که هیجان داره بزارید خیلی بهتره . البته فکر کنم یه کمی سرمایه بالا بخواد .

ولی یحتمل دارید دیگه

البته نظر شخصی من هست . واینکه Xbox با این knit املاش رو درست ننوشتم و همون که با دست می گیری و شخثیت بازی بر اساس حدکت شما حرکت می کنه .

کلا بازی های کامپیتری توصیه میشه و همچنین بازی های شبکه ای .

ARASH66
29-04-2011, 10:53
سلام به همه.

یه سوال.
کتاب فروشی درجه یک بهتره یا کافی نت گیم نت درجه یک؟
البته کنار کافی نت خدمات تعمیرات تخصصی کامپیوتر هم قرار میگیره.

منتظر نظراتتون هستیم:11:
دوست عزیز باید ببینید محلی که دارید مناسب کتاب فروشی هست یا کافی نت، کافی نت از گیم نت بهتره و محیط آرام تری داره.
کتاب فروشی دردسرشم کمتر است، در کافی نت نگهداری سیستم ها یکمی درسر داره.

BEBETO1
29-04-2011, 12:36
به نظر من بیشتر سمت وسائل مهیج شهربازی بری خیلی بهتره تا دستگاهای کازینویی، کمتر کسی علاقه مند به اینجور چیزاست . منتها شما اگه فرضا یه تاب چرخون و .. که هیجان داره بزارید خیلی بهتره . البته فکر کنم یه کمی سرمایه بالا بخواد .

ولی یحتمل دارید دیگه

البته نظر شخصی من هست . واینکه Xbox با این knit املاش رو درست ننوشتم و همون که با دست می گیری و شخثیت بازی بر اساس حدکت شما حرکت می کنه .

کلا بازی های کامپیتری توصیه میشه و همچنین بازی های شبکه ای .

با تشکر از شما
این knit ایده بسیار خوبی بود؟
اگه کسی اطلاعات داره میتونه راهنمایی کنه؟؟
اگه کسی باز ی کرده بگه بازیهای جذابش چیه؟؟
فکر کنم اگه یه بازی بوکسشو بگیرم همه می خوان با هم دعوا کنن؟؟
کلا جذابه؟؟
لطفا راهنمایی کنید؟

mojtaba2321
29-04-2011, 12:46
در مورد فرش فروشی کسی اطلاعاتی داره؟

Royce
02-05-2011, 11:52
یه کافی نت با مثلا 5 تا سیستم نیاز به چقدر سرمایه اولیه داره؟

ferdfe
06-05-2011, 10:38
سلام دوستان می خواستم بدونم شرایط استخدام نیرو هوایی ، انتظامی و ... چیه ؟
کدومش بهتره ؟
در کل نسبت به حقوقش خوبه ؟

موقع مصاحبه چی می پرسن ؟
یکی از اشناها به هم گفت که درباره احکام و مسائل سیاسی می پرسن !؟
می خواستم بدونم مثلا در مورد چی ؟

helex8800
06-05-2011, 11:41
با سلام
بهترین راه برای سرمایه گذاری مطمئن با سود زیاد چیه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lamanta
06-05-2011, 18:17
سلام
من دانشجوی کامپیوتر هستم
می خواستم یه مغازه کامپیوتری بزنم که توش کارای کامپیوتری بکنم و اگه بشه قطعات سخت افزاری هم بفروشم
می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم در این زمینه
اول اینکه برای یه مغازه ی اینجوری چه پیش نیاز هایی لازمه ؟
پروانه ی کسب و مدرک فنی حرفه ای و...... می خواد ؟
اگه آره هر کدوم رو از کجا و چطوری میشه گرفت
از اونایی که تجربه دارن کمک می خوام...
ممنون میشم کمک کنید چون این سوال شاید سوال خیلیا مثل من باشه.....

sia0368
09-05-2011, 22:09
چند تا ایده به ذهنم رسیده میخواستم نظر شما رو بدونم
1_آرایشگاه مردانه:نفری 5 تومن بگیرم و روزی 20 نفر بیان میشه ماهی 3 میلیون تومن
2_آموزشگاه زبان:یه خونه دو طبقه رو اجاره کنم و چند تا دانشجوی زبان برای کلاسهای پایین و چند تا هم وارد برای کلاسهای سطح بالا
3_گل فروشی
هرچی ایده دارید بگید دیگه

hamid_diablo
10-05-2011, 12:12
سلام دوستان

از دوستان اگه کسی سرمایه کافی داره من میگم بزنه تو کار فروش عروسک و لوازم تزئینی
یکی از فامیلامون تو پاساژ تیراژه تهران یه مغازه 6 متری اجاره کرده توشم پر از عروسک و مجسمه و لوستر و کوزه و گلدون و خلاصه این جور جنسها ریخته .درامدش سر به فلک میزنه

sia0368
10-05-2011, 13:17
سلام دوستان

از دوستان اگه کسی سرمایه کافی داره من میگم بزنه تو کار فروش عروسک و لوازم تزئینی
یکی از فامیلامون تو پاساژ تیراژه تهران یه مغازه 6 متری اجاره کرده توشم پر از عروسک و مجسمه و لوستر و کوزه و گلدون و خلاصه این جور جنسها ریخته .درامدش سر به فلک میزنه
کسی برای عروسک و کاغذ کادو و اینجور چیزا پول میده؟

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:16 PM ----------

درآمد کافیشاپ و قهوه خونه چه طوره؟

s_sarvi
10-05-2011, 15:14
سلام دوستان
من ميخوام بورس رو به عنوان يك شغل(حتي دوم) انتخاب كنم اما از شما چه پنهون هيچي از بورس نميدونم ولي علاقه زيادي دارم چند تا سوال دارم كه دوستاني كه از بورس سررشته دارن كمكم كنن ممنون ميشم...
1- براي من از كه هيچي نميدونم از كجا شروع كنم؟
2- چه چيزايي رو بايد در نظر بگيرم و چه چيزايي رو ياد بگيرم؟
3-چقدر طول ميكشه كه آماده رفتن به تالار بورس و خريد سهام بشم؟
4-در ابتدا با چقدر سرمايه شروع كنم
5- در كل توصيه هاي كارشناسانه شما....

از همه ممنون خيلي زياد...

amir h1999
10-05-2011, 15:16
من در حال تحصیلم...
وقتی تمان شد می رو یک خونه میگیرم(باپول پدر!!!)یک کارگاه چوب و اهنم درست می کنم
هم وسایل خودمو می سازم هم می سازم برای فروش

logos
10-05-2011, 17:41
چند تا ایده به ذهنم رسیده میخواستم نظر شما رو بدونم
1_آرایشگاه مردانه:نفری 5 تومن بگیرم و روزی 20 نفر بیان میشه ماهی 3 میلیون تومن
2_آموزشگاه زبان:یه خونه دو طبقه رو اجاره کنم و چند تا دانشجوی زبان برای کلاسهای پایین و چند تا هم وارد برای کلاسهای سطح بالا
3_گل فروشی
هرچی ایده دارید بگید دیگه

در مورد 1و3 اطلاعاتی ندارم اما شماره 2 آموزشگاه زبان به این راحتی ها نیست ! اول به نظر میاد سود ده هست و پول پارو می کنی اما با یه حساب کتاب درست (که من انجام دادم) متوجه میشی به راحتی واسه حدود 6 ماه تا یک سال ضرر میدی (حداقل ماهی 1-2 تومن) و اینقدر دردسر داره که اگه سرمایه و انرژی نداشته باشی اصلا نمی صرفه

سلام دوستان

بسته به جا و مکانی که مغازه زده میشه سود فرق داره اما یادمه دوستم تو پاساژ میلادنور یه دکه کوچولو داشت کادو میکرد و چیز میز کادویی میفروخت پولی پارو میکرد بیا ببین !!!

کسی برای عروسک و کاغذ کادو و اینجور چیزا پول میده؟

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:16 PM ----------

درآمد کافیشاپ و قهوه خونه چه طوره؟

بله مردم برای اینجور چیزها خوب پول میدن (عموما در شهرهای بزرگ و جاهای با کلاس تر شهر)
درامد کافی شاپ و قهوه خونه هم بسته به جا و نوعش می تونه از کم و ضرر گرفته تا ماهی 10-20 تومن و بالاتر باشه

من در حال تحصیلم...
وقتی تمان شد می رو یک خونه میگیرم(باپول پدر!!!)یک کارگاه چوب و اهنم درست می کنم
هم وسایل خودمو می سازم هم می سازم برای فروش

ایده قشنگی هست امیدوارم موفق باشید من خودمم خیلی دوست دارم این کار و انجام بدم (به عنوان تفریح) اگه وقتشو داشته باشم

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

جالبه اینهمه ادم ها از بی کاری و حقوق پایین و این چیزها می نالن من الان چند هفتس دنبال بازاریاب خوب هستم کسی پیدا نمیشه !!!! به نظر شما به جز آگهی تو روزنامه همشهری از کجا میشه بازاریاب حرفه ای پیدا کرد ؟؟؟

SONY1983
10-05-2011, 21:26
با درودو احترام
میخواستم دفتر محصولات فرهنگی (ویدئو کلوپ )باز کنم از دوستانی که ترجبه دارن میخوام راهنمایی بفرمایند خرید ها رو باید از کجا انجام بدم جچوری فیلم های بروز و پر بیننده رو بیارم ؟ اگه کسی آشنا برای خرید داره لطفا کمک کنه.ممنونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sia0368
10-05-2011, 22:11
در مورد 1و3 اطلاعاتی ندارم اما شماره 2 آموزشگاه زبان به این راحتی ها نیست ! اول به نظر میاد سود ده هست و پول پارو می کنی اما با یه حساب کتاب درست (که من انجام دادم) متوجه میشی به راحتی واسه حدود 6 ماه تا یک سال ضرر میدی (حداقل ماهی 1-2 تومن) و اینقدر دردسر داره که اگه سرمایه و انرژی نداشته باشی اصلا نمی صرفه

بسته به جا و مکانی که مغازه زده میشه سود فرق داره اما یادمه دوستم تو پاساژ میلادنور یه دکه کوچولو داشت کادو میکرد و چیز میز کادویی میفروخت پولی پارو میکرد بیا ببین !!!

بله مردم برای اینجور چیزها خوب پول میدن (عموما در شهرهای بزرگ و جاهای با کلاس تر شهر)
درامد کافی شاپ و قهوه خونه هم بسته به جا و نوعش می تونه از کم و ضرر گرفته تا ماهی 10-20 تومن و بالاتر باشه

ایده قشنگی هست امیدوارم موفق باشید من خودمم خیلی دوست دارم این کار و انجام بدم (به عنوان تفریح) اگه وقتشو داشته باشم

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

جالبه اینهمه ادم ها از بی کاری و حقوق پایین و این چیزها می نالن من الان چند هفتس دنبال بازاریاب خوب هستم کسی پیدا نمیشه !!!! به نظر شما به جز آگهی تو روزنامه همشهری از کجا میشه بازاریاب حرفه ای پیدا کرد ؟؟؟
در مورد آموزشگاه زبان میشه بگید چه طوری حساب کردید که ضررده هست؟

Punisher_2008
12-05-2011, 00:15
سلام..
دوستان من میخواستم یک مغازه بگیرم.. داخل یکی از جاده های اصلی که رفت امد زیاده و مسکونیه..
میخوام یک نمایندگی ایرانسل و همراه اول بزنم..
اینطور که تحقیق کردم اون منطقه یا بهتر بگم روستا کمتر از 5 کیلیومتر با شهر فاصله داره تو این جادا چون اصلیه مغازه های زیادی هست و خیلی ها ساکن هستند..
هیچ نمایندگی ایرانسل نیست کارت شارژ رو مثلا سوپر مارکت ها 1200 .2200 . یا بعضی ها 1300..!!! فروش میکردند..
به نظرتون یک نمایندگی بزنم مصرفه؟ که هامون 1000 تومان یا 2000 بفروشم.
اجارش خیلی خیلی ارزونه....
جادش هم طوریه که رفتو امد زیاد داره.. دقیقا روی خیابون هست همونجایی که مغازه ها هم زیاده و .. هر دو طرف همش روستا هست و مسکونیه..
نظرتون چیه؟
واسه گرفتن نمایندگی و خرید کارت شارژ باید چیکار کنم دقیقا؟
لطفا کامل توضیح بدین..

zqsxsw
12-05-2011, 04:03
سلام.عزیزان من 20 سالمه تازه از سربازی برگشتم ولی هیچ کاری ندارم میشه به ما هم یه کار پیشنهاد بدین..

amirsams
12-05-2011, 18:05
برو اگهی های روزنامه ها رو بخون!!!:31:
شوخی کردم!
باید بگی در کل چه مهارتهایی داری تا شاید یه کاری واست پیدا کنم

amirsams
12-05-2011, 18:18
دوست عزیز اگه میخوای تو جاده نماینگی کارت شارژ بزنی خیلی عالی میشه مخصوصا اگه کات شارژ ارزون نسبت به مغازه های اطراف برای روستاییها بفروشی!
مطمئن باش نه تنها ضرر نمیکنی بلکه خیلی هم خوب سود میکنی!:20:
درکل مغازه های فروش کارت شارژ هر جا باشن درامدشون خوبه... ایده خوبی داری ، عملیش کن ایشالا که موفق میشی

Lamanta
13-05-2011, 03:51
سلام
من دانشجوی کامپیوتر هستم
می خواستم یه مغازه کامپیوتری بزنم که توش کارای کامپیوتری بکنم و اگه بشه قطعات سخت افزاری هم بفروشم
می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم در این زمینه
اول اینکه برای یه مغازه ی اینجوری چه پیش نیاز هایی لازمه ؟
پروانه ی کسب و مدرک فنی حرفه ای و...... می خواد ؟
اگه آره هر کدوم رو از کجا و چطوری میشه گرفت
از اونایی که تجربه دارن کمک می خوام...
ممنون میشم کمک کنید چون این سوال شاید سوال خیلیا مثل من باشه.....
خدا خیرتون بده یکی هم منو کمک کنه

sia0368
13-05-2011, 07:46

این دوستمون میگه آموزشگاه زبان خیلی دردسر داره و ضرر توش زیاد هست کسی میدونه از چه لحاظ خوب نیست؟

ba maram
13-05-2011, 08:09
دوستان ما کارخونه داریم ! کارمونم تولیدیه ! در کنارش قالب پلاستیک هم میسازیم ! اما کارای مشتریارو انجام میدیم و واسه خودمون هیچ قالبی نداریم که ازش تولید کنیم ! پس همیشه وابسته به مشترییم متاسفانه
بنظرتون چه قالبی رو میتونیم بسازیم که تو تولید جای پیشرفت مالی خوبی داشته باشه؟؟
من که میگم همین کاسه پلاستیکی ! لگن پلاستیکی ! کلنه چیزایی که تو پلاستیک فروشیا هست خوب باید باشه !
یه نظر دیگه هم که هست ساخت پازل و بازی یای فکریه !
یا قطعات خودرو که پلاستیکیه !
کسی اگه تجربه داره و به کار وارده لطفا ج بده !
ممنونم

sia0368
13-05-2011, 11:24
نظر دوستان در مورد آموزشگاه زبان چیه؟کسی تو آموزشگاه زبان کار کرده راهنماییم کنه؟

Royce
13-05-2011, 12:09
داره تاپیک جالبی میشه

هیف این تاپیکه خاک بخوره

pooria_googooli
13-05-2011, 16:06
سلام دوستان . من 13 میلیون سرمایه دارم . میخوام یک رستوران تو شهرمون راه بندازم . میگم رستوران میتونه هر چی باشه . مثلا آشپزخانه , کباب سرا , فست فود . فقط میخواهیم یه چیزی بزنم که اینجا تک باشه و تا حالا وجود نداشته باشه . خواستم از شما دوستان کمک بگیرم ببینم چیزی مد نظرتون هست ؟ اگر کاری دیگه به غیر از رستوران با این سرمایه سراغ دارید که سودش خوب باشه بهم بگید .

ba maram
13-05-2011, 16:16
سلام دوستان . من 13 میلیون سرمایه دارم . میخوام یک رستوران تو شهرمون راه بندازم . میگم رستوران میتونه هر چی باشه . مثلا آشپزخانه , کباب سرا , فست فود . فقط میخواهیم یه چیزی بزنم که اینجا تک باشه و تا حالا وجود نداشته باشه . خواستم از شما دوستان کمک بگیرم ببینم چیزی مد نظرتون هست ؟ اگر کاری دیگه به غیر از رستوران با این سرمایه سراغ دارید که سودش خوب باشه بهم بگید .

سلام...شما کدوم شهر هستید دقیقا؟؟
من فک میکنم بهترین سود تو مواد غذاییه و همینی که خودت پیشنهاد دادی !
فست فود بهتره اگه جات بزرگه!اگه جات کوچیکه برو آشپزخونه بگیر ---
-اما آشپز مهمه تو این رشته کاری + سرویس دهی خوب+دکوراسیون !
-موارد مهم : رنگ دکوراسیون به ترتیب این رنگاباشه بهتره !
1-قرمز 2-قهوه ای(گردویی) 3-مشکی(اگه جات بزرگه) 4-مشکی و با رگه های قرمز
-سعی کن منویی که میسازی واسه تبلیغات و منوی غذاهات زیاد براش ارزش و وقت و هزینه بزاری ! (مهمترین فاکتور فروش بالا__________خیلی مهمه)
-

sia0368
13-05-2011, 17:15

شما کدوم شهر هستید؟
ما که تهرانیم رستورانها و کبابیها کار و کاسبیشون کساد شده ولی فست فودهای ارزون مخصوصا فلافل فروشی جلوشون صفه

pooria_googooli
13-05-2011, 17:22
من کاشانم . نه اینجا کار و بارشون خوبه . فقط نمیخوام یه چیز تکراری باشه . میخوام یه چیز تکی باشه و مثلا یادمه یه بار رفتیم قم یه مغازه بود فقط کت و بال و رون کبابی مرغ را میفروخت . تو فکر همچین چیزیم . که کم باشه .

sia0368
13-05-2011, 19:14
من کاشانم . نه اینجا کار و بارشون خوبه . فقط نمیخوام یه چیز تکراری باشه . میخوام یه چیز تکی باشه و مثلا یادمه یه بار رفتیم قم یه مغازه بود فقط کت و بال و رون کبابی مرغ را میفروخت . تو فکر همچین چیزیم . که کم باشه .
جیگر کبابی هم خوبه دو تا صندلی و میز بیرون مغازه میزاری البته نمیدونم اونجا میگیره یا نه ولی تهران زیاد میخرن

همراه اول
13-05-2011, 19:14

آقاجوو چه کا میکنــــی، شما تو شناستون زدین کاشان ساکنین حالا نمیدونم چرا دوستان می پرسن :blink:

من دانشجو خود کاشونم و اینو همه میدونن که کاشون رو دست دانشجو میچرخه . پس شما باید یه کاری بزنید که وابسته به دانشجو باشه و یا به قشر پولدار کاشون که کمم نیستن

نکته ای که من تو کاشون دیدم و اگه میخواستم مغازه ای بزنم (که امیدوارم تبلیغ نباشه) گرفتن نمایندگی گراد هست، چون به قشر پولدار ربط داره و قشر پولدار پای این چیزا شیتیل میدن

من فست فودا و شرکتای زیادی توی کاشون دیدم که کله پا شدن چون کارشون با قشر متوسطه و این تو کاشون جواب نمیده،(مثلا آیس پک توی خیابون کاشانی بود ولی جمع کرد)

البته فلافلی(به همین پیراشکی سمبوسه و اسنک فروشیاا میگم فلافلی:20:) دم چارراه هم خوبه و یا روسری فروشی توی خیابون رجایی. سوپر مارکت هم دم همون چارراه جالبه، که زدن،

طرز فکرت خوبه شما باید نگاه کنی چه کاری توی فلان شهر گرفته بعد بیایی توی شهرت انجام بدی.

ولی اگه خواستی مغازه بزنی ، مغازه ای بزن که به خانوما ربط داشته باشه، چون تو کاشون از این طریق میشه کاسبی کرد، مثلا نمایندگی آدیداس تو کاشان نمیگیره و مثل همون آیس پک ولی چون به بچه ی اون پولداره ربط داره نمیگیره ولی اگه مثل گراد بخود همون شخص ربط داشته باشه میگیره، مثلاعطر و ادکلن چرا میگیره . نمونشو میتونی توی خیابونه کاشانی ببینی، با این که جاییه که اطرفش خلوته ولی مغازه شیک و تاپیه و همه آدمای توشم باکلاسن

من تو کاشان دنبال نیازمندیهای جام جم رفتم چون خیلی پول توشه و راحته ولی طرف که امتیاز جام جم دستشه خودش کاری نمیکنه و تحویل کسیم نمیده و منم دنبالش نرفتم . ولی امیتیازش هر چند سال باید دست یه شخص باشه و بعد مدتی عوض میشه ، اینو پیگیری کنی و با خود جام جم تو تهران هماهنگ کنی میتونی بدست بیاری

گرفتن نمایندگی امرسان، که شما فقط باید مغازه داشته باشی و خودشون جنس به صورت وام میدن،یکی از آشناهای من زد بیا ببین چی شده

تعمیر موبایل، دوست من موبایل فروش بود و می گفت فایده نداره و رفت تو کار تعمیر که الان خوب در میاره، که یه تعمیرکار درست و حساابی و اسم دار تو کاشان نیس. چون همه موبایل دارن و یه کار دائمیه و مثل خیلی کارا دوره ای نیس خوبه . وفقط باید 2سال دوره ببینی

pooria_googooli
13-05-2011, 19:55
لوازم آرایشی یه آدم خیلی وارد میخواد . کار همه کس نیست . عموی من تو این کاره بعد از چند سال تونست جا بیفته و وضعش خوب شه . اون ادکلن فروشیم که میگی تو خیابون کاشانی مال آقای طریقت که پسرش با من دوست . اینا کلا معروفن تو کاشان واسه همین سرشون شلوغه :31: من فقط اینجا خواستم ببینم کسی هست که تو شهر خودش یه نوعی رستوران دیده باشه که جدید باشه ؟ مثل همون کت و بال فروشیه که تو پست قبلی گفتم .

sia0368
13-05-2011, 22:02
نظر دوستان در مورد آموزشگاه زبان چیه؟کسی تو آموزشگاه زبان کار کرده راهنماییم کنه؟
هیچ کس نظری نداشت؟

behnam_tr
13-05-2011, 22:53
ایول بچه ها
2 سالی بود که متفرقه نیومده بودم..
یه بحث مفید و عالی میتونه باشه
من خودم الان بیکارم ازا ین ورم متاهل شدم چند ماهیه
از اون ورم دانشجو هستم و این ترم فوق دیپلم IT میگیرم درس رو تعطیل میکنم
================================================== ==
من چندتا کار که به نظرم میرسه اینا هستن
1 - کافی نت
2- تولید و پخش نرم افزار (نرم افزارهای کامپیوتری که تو نرم افزار فروشی ها هست)
اگه کسی از دوستان درباره مورد دوم اطلاعات و تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه

الان حضور ذهن خوبی ندارم ولی شعار من ایده جدید داشتنه
کلا یه کاری که اصلا مشابهش موجود نیست!خلاصه خلاقیت

بازم میام ایشالا این بار با دست پر

mmin
14-05-2011, 16:20
سلام.دوستان من لیسانس برق دارم یه کار موقت چند ماهه می خوام تا بعدش یا برم سربازی یا ارشد.چون همین طور که می دونید کار دائم برای من به علت نداشتن کارت پایان خدمت نمیشه دنبالشم رفتم.دوستان اگر راهی دارید بگید؟
ممنون

saadat68
15-05-2011, 04:57
ایول بچه ها
2 سالی بود که متفرقه نیومده بودم..
یه بحث مفید و عالی میتونه باشه
من خودم الان بیکارم ازا ین ورم متاهل شدم چند ماهیه
از اون ورم دانشجو هستم و این ترم فوق دیپلم IT میگیرم درس رو تعطیل میکنم
================================================== ==
من چندتا کار که به نظرم میرسه اینا هستن
1 - کافی نت
2- تولید و پخش نرم افزار (نرم افزارهای کامپیوتری که تو نرم افزار فروشی ها هست)
اگه کسی از دوستان درباره مورد دوم اطلاعات و تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه

الان حضور ذهن خوبی ندارم ولی شعار من ایده جدید داشتنه
کلا یه کاری که اصلا مشابهش موجود نیست!خلاصه خلاقیت

بازم میام ایشالا این بار با دست پر

سلام در مورد تولید نرم افزار برای پخشش یه سر به بازار تهران بزنید و نرم افزار تون رو نشون بدید اگه پسندیدن ازتون میگیرن پخش میکنن ضمن این که یه شرکت های پخش نرم افزار هم هستن که تلفنشونو از همونا میتونید بگیرید
ضمنا میتونی نرم افزارتو ثبت کنی یا مجوز پخش واسش بگیر برای این کار هم به سایت دبیر خانه ثبت ملی نرم افزار برو softreg دات کام یا آی آر یادم نیست
من خودمم قصد دارم برم توی این کار اگه رفتی ممنون میشم تجربیاتت رو در اختیار من بگذاری
فقط حتما مجتمع رضا رو برو با ون شرکت های پخشم که گفتم تماس بگیر شمارشو حتما دارن از کسبه مجتمع رضا بپرس

BEBETO1
16-05-2011, 08:01
سلام دوستان
من ميخوام بورس رو به عنوان يك شغل(حتي دوم) انتخاب كنم اما از شما چه پنهون هيچي از بورس نميدونم ولي علاقه زيادي دارم چند تا سوال دارم كه دوستاني كه از بورس سررشته دارن كمكم كنن ممنون ميشم...
1- براي من از كه هيچي نميدونم از كجا شروع كنم؟
2- چه چيزايي رو بايد در نظر بگيرم و چه چيزايي رو ياد بگيرم؟
3-چقدر طول ميكشه كه آماده رفتن به تالار بورس و خريد سهام بشم؟
4-در ابتدا با چقدر سرمايه شروع كنم
5- در كل توصيه هاي كارشناسانه شما....

از همه ممنون خيلي زياد...

دوست من بورس اصلا بهش اعتباری نیست؟؟
من خودم قبل عید 100 ملیون سهام شرکت مس باهنر رو خریدم هر سهمی 140 و با توجه به روابطی که داشتم بهم گفته بودناین سهم تا خرداد هر سهمش میشه 210 تومان

ولی حالا میدونی چند شده شده 115 تومان البته این با توجه به دعواهای اخیر سیاسی که اتفاق افتاده توجیه میشه چون سهام فعلا تو سراشیبی سقوط هست؟البته انصافا تا قبل عید خوب بود والان من از رو سود دارم ضرر میکنم؟

کلا اگه رابطه نداری بهتره این کارو نکنی؟؟

---------- Post added at 09:01 AM ---------- Previous post was at 08:58 AM ----------

با سلام
من از اصفهان هستم
من قرار داد یه فضای 500 متر مربعی برای احداث شهربازی سرپوشیده رو بستم؟؟
البته شراکتی و من به عنوان سرمایه گذار کار می کنم ودیگر دوستان فنی به عنوان فنی ؟؟

مکانی که من در اختیار دارم بیشتر teenager ها و جوانان بالای 18 سال برای تفریح استفاده میکنن. و دستگاههای بازی که ما باید روش سرمایه گزاری کنیم برای این سنین هست؟

حالا از دوستان میخوام یه مشورت بگیرم >>>کسانی که در تهران و استانهای شلوغ و یاخارج کشور به این گونه شهربازی های سرپوشیده رفتند اگه ایده ای برای آوردن دستگاه دارند(مدل دستگاه رو حتما بگید) لطف کنن بگن؟؟البته اگه فکر می کنید این دستگاه از نظر خودتون جذاب و مشتری جذب کن هست؟؟
من بیشتر دستگاهای کازینویی (جایزه ای ) مد نظرم هست؟؟
در ضمن در این مکان بنده یک سینما 5 بعدی هم نصب خواهم کرد؟؟
اگه کسی هم خواست مشاوره بده تلفن من اینه:09370596469
با تشکر فراوان

چند سوال دیگه؟؟آیا برای زدن گیم نت مجوز میخواد؟؟
2_زدن بیلیارد مجوز می خواد؟؟

logos
16-05-2011, 10:12
هیچ کس نظری نداشت؟
در مورد موسسه زبان همونجور که گفتم در یک سال اول احتمالا ضرر خواهید داشت به دلیل هزینه مکان موسسه ، اب و برق و گار و ... ، هزینه مدرس و تبلیغات و... و شما تو ماه های اول خیلی بتونید شاگرد جذب کنید میشه 10-20 تا که اصلا چیزی نیست
البته یه سری نکات ریز و به قولی فوت های کوزه گری هست که من خودم از مدیران موسسه های بزرگی شنیدم و نمی تونم اینجا بیان کنم و به همین دلایل و این فوت ها راحت می گم اون اوایل تا به سود دهی برسید چند ده میلیون ضرر خواهید داد و کلی هم انرژی باید صرف کنید

behnam_tr
16-05-2011, 14:32
سلام در مورد تولید نرم افزار برای پخشش یه سر به بازار تهران بزنید و نرم افزار تون رو نشون بدید اگه پسندیدن ازتون میگیرن پخش میکنن ضمن این که یه شرکت های پخش نرم افزار هم هستن که تلفنشونو از همونا میتونید بگیرید
ضمنا میتونی نرم افزارتو ثبت کنی یا مجوز پخش واسش بگیر برای این کار هم به سایت دبیر خانه ثبت ملی نرم افزار برو softreg دات کام یا آی آر یادم نیست
من خودمم قصد دارم برم توی این کار اگه رفتی ممنون میشم تجربیاتت رو در اختیار من بگذاری
فقط حتما مجتمع رضا رو برو با ون شرکت های پخشم که گفتم تماس بگیر شمارشو حتما دارن از کسبه مجتمع رضا بپرس

مرسی عزیز اطلاعات مفیدی دستگیرم شد خیلی گنگ و سردرگم بودم...
softreg . ir رفتم یه بند داشت به نام شرایط تکثیر نرم افزارهای خارجی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اون چیزی که میخواستم دقیقا دستگیرم نشد..منظورم مراحل مجوز گرفتن هست یه جایی از سایت هم نوشته بود هزینه ثبت نرم افزار 100هزار تومن هست این شامل نرم افزارهای خارجی هم میشه؟؟

کلا مراحلشو میدونی باید کجا کجاها برم تا مجوز تکثیر بگیرم؟
یه جا اینو نوشته بود
این مراکز تکثیر منظورش چیه؟
راستی اگه مثلا خواستیم انیمیشن یا بازی تکثیر کنیم برای اون باید کجاها بریم.؟
ممنون میشم یه کم راهنمایی کنید حداقل اصول کار رو بدونیم سردرگم نباشیم..
من تابستان امسال کلا میرم پی کاراش ببینیم اصلا میشه شروع کرد یا نه
یا علی

sia0368
16-05-2011, 16:41
در مورد موسسه زبان همونجور که گفتم در یک سال اول احتمالا ضرر خواهید داشت به دلیل هزینه مکان موسسه ، اب و برق و گار و ... ، هزینه مدرس و تبلیغات و... و شما تو ماه های اول خیلی بتونید شاگرد جذب کنید میشه 10-20 تا که اصلا چیزی نیست
البته یه سری نکات ریز و به قولی فوت های کوزه گری هست که من خودم از مدیران موسسه های بزرگی شنیدم و نمی تونم اینجا بیان کنم و به همین دلایل و این فوت ها راحت می گم اون اوایل تا به سود دهی برسید چند ده میلیون ضرر خواهید داد و کلی هم انرژی باید صرف کنید
بعد از چند ماه کار رو غلتک میفته؟100%؟
حدودا چه قدر درآمد داره؟

hts1369
16-05-2011, 19:57
سلام.دوستان من لیسانس برق دارم یه کار موقت چند ماهه می خوام تا بعدش یا برم سربازی یا ارشد.چون همین طور که می دونید کار دائم برای من به علت نداشتن کارت پایان خدمت نمیشه دنبالشم رفتم.دوستان اگر راهی دارید بگید؟
ممنون
من خودم پارسال دقیقا شرایط تو رو داشتم (فوق دیپلم برق ) داشتم میرفتم خدمت کار درستی گیرم نمیومد دنبال کار متناسب با لیسانس نباش سخت گیرت میاد برو دنبال یه کار اجرایی تابستون نزدیکه کار اجرایی مثل برقکاری زیاد گیرت میاد

mmin
16-05-2011, 23:39
من خودم پارسال دقیقا شرایط تو رو داشتم (فوق دیپلم برق ) داشتم میرفتم خدمت کار درستی گیرم نمیومد دنبال کار متناسب با لیسانس نباش سخت گیرت میاد برو دنبال یه کار اجرایی تابستون نزدیکه کار اجرایی مثل برقکاری زیاد گیرت میاد

ممنون. کجا ها منظورتون هست ؟برق کاری ساختمون منظورتون هست؟

hts1369
17-05-2011, 07:57
ممنون. کجا ها منظورتون هست ؟برق کاری ساختمون منظورتون هست؟
برقکاری ساختمون برا شما خیلی جالب نیست چون اونجا یه سری ادم دیپلم و زیر دیپلم هستن که متاسفانه شما رو مسخره خواهند کرد که طرف با لیسانس اومده کارگری ولی یه سری شرکتها هستن که کارهای بهتری مثل تعمیر بانک (من خودم یه همچین جایی مشغول بودم) یا کار تو شهرستان انجام میدن اینها از نظر من بهتره چون برات یه سابقه ی خوب هم حساب میشه ولی اگه شما بری برقکاری ساختمون فردا برات سابقه حساب نمیشه (البته مطمئن باش از بیکاری خیلی بهتره واگه کار خوب گیرت نیومد برو برقکاری)

mojtaba2321
17-05-2011, 14:11
برای فرش فروشی کسی میدونه باید چیکار کرد؟

befermatooo
17-05-2011, 16:30
دوستانی که به تاپیک سر میزنن اگه ممکنه از شغل خودشون بگن و توضیحات کاملی پیرامون شغلشون تو تاپیک قرار بدن .

اینجوری فکر کنم بهره بیشتری از تاپیک میشه برد .

sia0368
20-05-2011, 10:20
تو یه مغازه چه کاری راه بندازم که حداقل ماهی 1 تومن درآمد داشته باشه؟
کافی نت ماهی 1 تومن ازش در میاد؟

ba maram
20-05-2011, 10:50
تو یه مغازه چه کاری راه بندازم که حداقل ماهی 1 تومن درآمد داشته باشه؟
کافی نت ماهی 1 تومن ازش در میاد؟

سلام...
ببین کلا بستگی به این داره که کجا بزنی ! اگه نزدیک دانشگاها باشه عالیه ! راحت تا 2 تومان سود داری !

sia0368
20-05-2011, 11:35
سلام...
ببین کلا بستگی به این داره که کجا بزنی ! اگه نزدیک دانشگاها باشه عالیه ! راحت تا 2 تومان سود داری !
نه سمت فلکه دو تهرانپارس شاید بزنم

ba maram
20-05-2011, 15:59
ما ام خونمون اونجا بود یه زمانی (182 غربی):5:
فک کنم بگیره
تبلیغ زیاد کن
موفق باشی

oghyanoos
21-05-2011, 13:46
کسی از شرایط اخذ نمایندگی سام سرویس اطلاعاتی داره؟؟؟
چقدر سرمایه میخاد؟

K.N.I.G.H.T
21-05-2011, 15:14
سلام
یه اطلاعات کلی در مورد دفاتر پلیس +10 میخواستم
ممنون میشم سریع جواب بدین

oghyanoos
22-05-2011, 16:36
کسی از شرایط اخذ نمایندگی سام سرویس اطلاعاتی داره؟؟؟
چقدر سرمایه میخاد؟

ba maram
22-05-2011, 17:00
با 7 ملیون چه کاری میشه کرد؟؟
مغازه اجاره میخوام کنم

befermatooo
22-05-2011, 17:57
با 7 ملیون چه کاری میشه کرد؟؟
مغازه اجاره میخوام کنم

فقط هزینه مغازه منظورته ؟ جنس داخل مغازه چی ؟
البته باید فکری هم بحال چند ماه کسادی بازار بخاطر کسی که تازه مغازه دار شده و مشتری هم کمتر میاد ، بکنی .

sia0368
23-05-2011, 20:36
فلافل فروشی چه قدر درآمد داره؟

AmiIin
24-05-2011, 00:03
دوستان سلام!

من قصد دارم تو تابسون پیش رو یه فروشگاه خدمات کامپوتری (فروش نرم افزار - بازی و انجام خدمات نرم افزاری) یا یه کافی نت یا شایدم هر دو باز کنم .

چنتا سوال دارم:

1. من دانشجو هستم. آیا به من جواز کسب داده میشه یا مثلا میتونم به نام مادرم جواز کسب بگیرم؟
برای گرفتن جواز کسب کجا باید برم و چه مراحلی رو باید بگذرونم و متوسط چقدر وقت طول میکشه تا جواز صادر بشه؟

2. به غیر از مساله ی مغازه که از خودم دارم چه مقدار پول اولیه لازم داره برای راه اندازی این 2کار؟ (هر کدومو جدا بگید لطفا)

3. برای خرید نرم افزار و بازی چطور باید با پخش کننده های معتبر و معروف مذاکره! کنم؟

4. به نظرتون کدوم یک ازین دوکار بهتره و درآمد بیشتری داره؟

befermatooo
24-05-2011, 08:48
. من دانشجو هستم. آیا به من جواز کسب داده میشه یا مثلا میتونم به نام مادرم جواز کسب بگیرم؟
برای گرفتن جواز کسب کجا باید برم و چه مراحلی رو باید بگذرونم و متوسط چقدر وقت طول میکشه تا جواز صادر بشه؟

به شما هم میدن . باید برین نامه اشتغال به تحصیل بگیری از دانشگاه . برای دریافت پروانه باید بری اتحادیه مربوط به شغلتون .
توصیه میکنم قبلش به اتحادیه بری و ببینی آیا اجازه ایجاد کافی نت یا غیره بهت میدن یا نه و اینکه برای انتخاب اسم مغازت از اتحادیه استعلام بگیری تا ببینی اسم مورد نظرت وجود داره یا نه .

2. به غیر از مساله ی مغازه که از خودم دارم چه مقدار پول اولیه لازم داره برای راه اندازی این 2کار؟ (هر کدومو جدا بگید لطفا)

در مورد خرید سیستم ، کلاینت ها حدود 400 ( هر عدد سیستم ) و سرور هم حدود 800 . البته بازم بستگی به خودت داره که بخوای چی تو سیستمت بچینی !

بستگی به جاش داره . اگه مغازه مال خودته زیاد مشکلی پیش نمیاد . البته کافی نت بیشتر نزدیک دانشگاه یا مراکز دولتی و ... که ثبت نام اینترنتی دارن خوبه .

ARASH66
24-05-2011, 08:51
3. برای خرید نرم افزار و بازی چطور باید با پخش کننده های معتبر و معروف مذاکره! کنم؟
من از جواز اطلاعی ندارم ولی خدمات کامپیوتر و کافی نت خصوصا خوبه و بستگی به موقعیت مکان شما داره.
در مورد خرید هم شما باید بازار رو بشناسید و بدونید چه شرکت های ناشری معتبر تر و ساپورت بهتری دارند، در این زمینه میتونم کمکت کنم. (خرید با قیمت عمده از شرکت معتبر)

AmiIin
24-05-2011, 12:23
به شما هم میدن . باید برین نامه اشتغال به تحصیل بگیری از دانشگاه . برای دریافت پروانه باید بری اتحادیه مربوط به شغلتون .
توصیه میکنم قبلش به اتحادیه بری و ببینی آیا اجازه ایجاد کافی نت یا غیره بهت میدن یا نه و اینکه برای انتخاب اسم مغازت از اتحادیه استعلام بگیری تا ببینی اسم مورد نظرت وجود داره یا نه .

در مورد خرید سیستم ، کلاینت ها حدود 400 ( هر عدد سیستم ) و سرور هم حدود 800 . البته بازم بستگی به خودت داره که بخوای چی تو سیستمت بچینی !

بستگی به جاش داره . اگه مغازه مال خودته زیاد مشکلی پیش نمیاد . البته کافی نت بیشتر نزدیک دانشگاه یا مراکز دولتی و ... که ثبت نام اینترنتی دارن خوبه .

آهان! اووقت تو تابستون که فارغ از تحصیل هستم هم بهم گواهی اشتغال به تحصیل میده دانشگاه؟
این اجازه ی ایجاد چیه دیگه؟ یعنی باید شرایط خاصی داشت و به هرکس نمیدن؟ شرایطشو میدونی شما؟

یعنی الان عرف سیستمی که واسه کافی نت میبندن اینه؟ هر سیستم کلاینت 400 و سرور 800؟ واسه سرور میتونم از سیستم High-End خودم استفاده کنم دیگه؟
هزینه ی مانیتور/ کیبورد و موس - میز کامپیوتر و بقیه ی چیزا جی؟ روی هم رفته چقدر میشه حدودی؟

یعنی اگه نزدیگ دانشگاه و مراکزدولتی نباشه خیلی خوب نیست کافی نت؟

پ.ن: یک دنیا ممنون بابت پاسخ ها و وقتی که میذاری ..... .

ARASH66
24-05-2011, 16:05
یعنی الان عرف سیستمی که واسه کافی نت میبندن اینه؟ هر سیستم کلاینت 400 و سرور 800؟ واسه سرور میتونم از سیستم High-End خودم استفاده کنم دیگه؟
هزینه ی مانیتور/ کیبورد و موس - میز کامپیوتر و بقیه ی چیزا جی؟ روی هم رفته چقدر میشه حدودی؟

یعنی اگه نزدیگ دانشگاه و مراکزدولتی نباشه خیلی خوب نیست کافی نت؟

پ.ن: یک دنیا ممنون بابت پاسخ ها و وقتی که میذاری ..... .
دوست عزیز مشخصات سیستم رو خودتون انتخاب میکنید و برای کافی نت مشکلی نیست سیستم معمولی باشه.
شما باید حدودا برای هر سیستم کامل مثلا نو البته 400 فرض کنی.
بهتره نزدیک مراکز دولتی و آموزشی باشه، البته تجاری هم باشه خوبه.

AmiIin
24-05-2011, 16:12
دوست عزیز مشخصات سیستم رو خودتون انتخاب میکنید و برای کافی نت مشکلی نیست سیستم معمولی باشه.
شما باید حدودا برای هر سیستم کامل مثلا نو البته 400 فرض کنی.
بهتره نزدیک مراکز دولتی و آموزشی باشه، البته تجاری هم باشه خوبه.

بله اینو که میدونم برادر! منظورم قیمت یه سیستم عرف واسه کافی نت بود که میگید 400 .
(منظورتون از سیستم کامل خود سیستمه فقط دیگه؟ مانیتورو اینارو که نمیگید؟!)

آهان. تو یه پاساژ هست مغازمون. ممنون از پاسختون ...... .

پ.ن: من اصفهانم ..... .

befermatooo
24-05-2011, 16:18
یک گواهی چیزی که ثابت کنه شما دانشجو هستین ! ( میتونین مدرک دیپلم خودتون رو هم ببرید )

من خودم برای کلاینت ( از ماوس تا مانیتور ) چیزی حدود 400 در اومد /

این اجازه ی ایجاد چیه دیگه؟

فرض کنیم تو همون پاساژ کافی نت باشه ، اینجوری سخت تر بهت پروانه میدن . باید بری ببینی اطرافت کافی نت داره یا نه .

در هر صورت شغل خوبیه . اگه نزدیک دانشگاه و ... باشه بهتره .

behrooz.shie
24-05-2011, 16:20
یک گواهی چیزی که ثابت کنه شما دانشجو هستین ! ( میتونین مدرک دیپلم خودتون رو هم ببرید )

فرض کنیم تو همون پاساژ کافی نت باشه ، اینجوری سخت تر بهت پروانه میدن . باید بری ببینی اطرافت کافی نت داره یا نه .

:18: با کم تر از این هم میشه !!

befermatooo
24-05-2011, 16:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با کم تر از این هم میشه !!

زیاده یعنی ؟

من که از سیستم هام خیلی راضیم .

AmiIin
24-05-2011, 17:00

آهان! به اتحادیه چه صنفی باید مراجعه کنم ؟ چه مدارکی غیز از گواهی اشتغال به تحصیل باید ببرم؟ چقدروقت طول میکشه جواز صادر بشه؟

جدا؟؟! من فکر کردم خود سیستمو میگید فقط ..... .

آهان. ممنون از پاسخ هات برادر ..... .

befermatooo
24-05-2011, 17:11
باید به صنف کامپیوتر ( رایانه ) مراجعه کنید .

اجاره نامه + کارت ملی + شناسنامه + کارت پایان خدمت ( اگه داری ) . البته کپی هم میخوان .

بعد بهت شماره حساب میدن تا هزینه های مربط به پروانه رو بپردازی . من چون آشنا داشتم حدود 200 تومن دادم . البته هنوز پروانه نگرفتم چون حس پیگیری رو ندارم ولی پول رو دارم و فقط مونده جواب آزمایش اعتیاد و .. رو بدم .

AmiIin
24-05-2011, 17:14
آهان.

مگه بدون پروانه ی کسبم میشه راه انداخت یه مغازه رو که نگرفتین؟!
معمولا چند وقته صادر میشه؟ کمتر از یک ماه یا بیشتر؟

befermatooo
24-05-2011, 17:18
آهان.

مگه بدون پروانه ی کسبم میشه راه انداخت یه مغازه رو که نگرفتین؟!
معمولا چند وقته صادر میشه؟ کمتر از یک ماه یا بیشتر؟

بله که میشه . فقط اولش میگن چرا این کار رو کردی . ولی خوب چیز بیخودیه :دی

اگه بازم سوال موند یکجا بپرس . آخه ممکنه اسپم تلقی بشه پستامون !

oghyanoos
24-05-2011, 19:41
دوستان کسی به من نگفت شرایط اخذ نمایندگی مثلا سام سرویس چیه؟؟

ARASH66
24-05-2011, 20:55
امین جان نکاتی که befermatooo عزیز گفته کامله.

(منظورتون از سیستم کامل خود سیستمه فقط دیگه؟ مانیتورو اینارو که نمیگید؟!)

بله سیستم کامل حدودا 400 تا 450 بیشتر از این نیازی ندارید.

saadat68
25-05-2011, 00:26
مرسی عزیز اطلاعات مفیدی دستگیرم شد خیلی گنگ و سردرگم بودم...
softreg . ir رفتم یه بند داشت به نام شرایط تکثیر نرم افزارهای خارجی

اون چیزی که میخواستم دقیقا دستگیرم نشد..منظورم مراحل مجوز گرفتن هست یه جایی از سایت هم نوشته بود هزینه ثبت نرم افزار 100هزار تومن هست این شامل نرم افزارهای خارجی هم میشه؟؟

کلا مراحلشو میدونی باید کجا کجاها برم تا مجوز تکثیر بگیرم؟
یه جا اینو نوشته بود
این مراکز تکثیر منظورش چیه؟
راستی اگه مثلا خواستیم انیمیشن یا بازی تکثیر کنیم برای اون باید کجاها بریم.؟
ممنون میشم یه کم راهنمایی کنید حداقل اصول کار رو بدونیم سردرگم نباشیم..
من تابستان امسال کلا میرم پی کاراش ببینیم اصلا میشه شروع کرد یا نه
یا علی

سلام
والا من این مراحلی که گفتم رو نرفتم منم مثل شما قصد دارم تابستون برم دنبلش اگه شد
ولی به یه سری سوالات تقریبا میتونم جواب بدم
ببین اگه منظورت از نرم افزار خارجی نرم افزاری مثل مدیا پلیر هست که یک شرکت دیگه تولیدش کرده و تو میخوای رایتش کنی اصلا اینو نمیتونی ثبت کنی و ثبت نمیکنن واست واسه این کار فقط باید مجوز انتشار بگیری
در مورد مراکز تاکثیر راستش منم نمیدونم و دقیقا متوجه نشدم و واسه خودمم سوال بود ولی زیاد جدی نگیر
مثل این که باید به تعداد نسخه هایی که قراره بزنیم بهمون یه هولوگرام میدن که اونا رو میچسبونیم رو پاکت که خیلیا هم همینو نمیزنن البته مثل این که قرار به این قضیه گیر بدن و نرم افزار های بدون هولوگرام رو اماکن از فروشگاه ها جمع کنه حالا دیگه صحن و جدیت قضیه رو نمیدونم
در مرود گیم و انمیشن هم راستش نمیدونم فکر کنم همین سافت رج باید ثبت کنیم دقیقا نمیدونم
یه سایت بنیاد بازی های رایانه ای داره ببین میتونی پیداش کنی شاید اونجا توضیح داده باشه

aligsm
25-05-2011, 04:59
این آگهیها که تو روزنامه میزنن حسابدار حتی بیتجربه داستانش چیه؟
من زنگ زدم به یکیش گفت صد تومن میگیره واسه کارآموزی و هفت جلسس بعد میفرسته به شرکتا درسته؟
کار با کامپیوتره دیگه ؟
کسی اطلاعاتی داره؟

Amin.M.1986
25-05-2011, 06:37
این آگهیها که تو روزنامه میزنن حسابدار حتی بیتجربه داستانش چیه؟
من زنگ زدم به یکیش گفت صد تومن میگیره واسه کارآموزی و هفت جلسس بعد میفرسته به شرکتا درسته؟
کار با کامپیوتره دیگه ؟
کسی اطلاعاتی داره؟
صد تومن میگیره بعد دوره میذاره.. بعد برو که خبرت کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Amin.M.1986
25-05-2011, 06:48
دوستان سلام!

برای خرید نرم افزار یکی از دوستان من کارش پخش بازی و برنامه هست و هروقت خواستی بخری بگو شمارشو بهت میدم خودت ببین چجوره.
واسه خرید سیستم هم بستگی داره که چندتا کامپیوتر بخوای بخری .. جدیدا ( بعد عید ) قیمت قطعه بالا کشیده یکم... اگه بالای 5 تا سیستم بخوای بخری میتونم کسی رو بهت لینک کنم که حدود 390 بتونی سیستم کامل جمع کنی.. مانیتور و موس و کیبرد و کیس کامل بدون اسپیکر ... ( خودم یک ماه پیش یه آموزشگاه زبان رو ستاپ کردم و همین حدود قیمت واسم در اومد)

واسه پیشنهاد هم به نظرم کافی نت بزن و در کنارش نرم افزار و فیلم بفروش

AmiIin
25-05-2011, 14:07
برای خرید نرم افزار یکی از دوستان من کارش پخش بازی و برنامه هست و هروقت خواستی بخری بگو شمارشو بهت میدم خودت ببین چجوره.
واسه خرید سیستم هم بستگی داره که چندتا کامپیوتر بخوای بخری .. جدیدا ( بعد عید ) قیمت قطعه بالا کشیده یکم... اگه بالای 5 تا سیستم بخوای بخری میتونم کسی رو بهت لینک کنم که حدود 390 بتونی سیستم کامل جمع کنی.. مانیتور و موس و کیبرد و کیس کامل بدون اسپیکر ... ( خودم یک ماه پیش یه آموزشگاه زبان رو ستاپ کردم و همین حدود قیمت واسم در اومد)

واسه پیشنهاد هم به نظرم کافی نت بزن و در کنارش نرم افزار و فیلم بفروش

ممنون از کمک و لطفت دوست عزیز اما من اصفهانم .

بله. خودمم تصمیم گرفتم یه کافی نت بزنم و درکنارش اگه شد فیلم و موزیکو اینا هم بفروشم اما میترسم دردسر شه و بیان در مغازه زو پلمپ کنن! شما راه حلی سراغ داری که اینطور نشه؟ (فیلم HD دان میکنم و فعلا یه آرشیو مختصر و محدودی دارم.)

oghyanoos
25-05-2011, 16:52
برای گرفتن نمایندگی صوتی تصویری از کدوم صنف باید جواز کسب بگیرم؟
به فردی که کارمند دولته جواز کسب میدن؟؟

K.N.I.G.H.T
26-05-2011, 19:51
سلام
یه اطلاعات کلی در مورد دفاتر پلیس +10 میخواستم
ممنون میشم سریع جواب بدین
در این زمینه کسی اطلاعاتی نداره ؟

BEBETO1
27-05-2011, 08:55
برای گیم نت هم مجوز می خواد

AmiIin
27-05-2011, 11:07
دوستان آیا اتحادیه ی کامپیوتر اجازه ی ایجاد کاف نت و کلوپ بازی(دستگاه های بازی مثل XBox 360 و PS3) رو در یک مغازه ی (یه مغازه ی 70 متری) میده؟ و آیا واسه کلوپ بازی باید مجوز و جواز کسب جدا گرفت؟

Shadow-Man
27-05-2011, 11:11
تا اونجایی که می دونم به یه واحد دو تا جواز نمیدن
تو شهرما یه کافی نتی بود که سخت افزار هم میفروخت ولی بعد از یه مدت بهش گیر دادن سخت افزارش رو جمع کرد

AmiIin
27-05-2011, 11:18
تا اونجایی که می دونم به یه واحد دو تا جواز نمیدن
تو شهرما یه کافی نتی بود که سخت افزار هم میفروخت ولی بعد از یه مدت بهش گیر دادن سخت افزارش رو جمع کرد

آهان!
به یه واحد دوتا مجوز به نام دو نفر مختلف چی؟ نمیدن؟

Shadow-Man
27-05-2011, 11:22
باز هم میگم زیاد اطلاع ندارم ولی مطمئنم اگه کوچکترین راهی اعم از قانونی و غیر قانونی داشت اون کافی نت گفتم سخت افزارش رو جمع نمیکرد
البته اگه مغازه بزرگ باشه و مال خودت باشه می تونی با پارتیشن دو قسمت بکنی وبرای هر کدوم یه اجاره نامه صوری بنویسی شاید بشه یه کاری کرد

AmiIin
27-05-2011, 11:23
باز هم میگم زیاد اطلاع ندارم ولی مطمئنم اگه کوچکترین راهی اعم از قانونی و غیر قانونی داشت اون کافی نت گفتم سخت افزارش رو جمع نمیکرد

آهان!
البته تو شهر ما که اصفهان باشه تا اونجا که دیدم و شنیدم مثل شهر شما نیست و میشه ..... .(مطمئن نیستم الیته و باید برم از اتحادیه بپرسم.)

yashgin128
27-05-2011, 11:32
سلام دوستان
به نظرتون دفتر هواپیمایی هم این روزها کارش خوب هست؟
به چه شرایطی نیاز داره و کلا باید چیکار کنیم
مرسی

oghyanoos
27-05-2011, 23:47
به کارمند دولت جواز کسب میدن؟؟؟

oghyanoos
04-06-2011, 11:50

babak_gww
08-06-2011, 11:15

نه دوست عزیز ، باید حتما بازنشسته باشه ؛ البته شاید بعضی شغلها بشه جواز گرفت ( ولی من بعید میدونم)

oghyanoos
08-06-2011, 17:12
نه دوست عزیز ، باید حتما بازنشسته باشه ؛ البته شاید بعضی شغلها بشه جواز گرفت ( ولی من بعید میدونم)
یعنی به بازنشسته میدن؟؟؟

D o l f i n
09-06-2011, 17:24
الان این دفترهای پلیس+10 رو فقط به بازنشستگان نیروی انتظامی میدن

mohgold
10-06-2011, 18:21
لام
کسی تو آزمون های کتبی مهمانداری هواپیمایی شرکت کرده؟الخصوص ماهان؟؟

هر کی اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم

چیا مهمه برا قبولی تو آزمون؟؟ و...

ضمنا حقوق مزایاش چجوریه؟ ؟؟؟؟؟ (هواپیمایی ماهان)

ممنونم

mojtaba2321
10-06-2011, 21:27
دستگاه های تولید اسکاچ واقعا سود دهی داره؟

mehran gorji
10-06-2011, 22:53
بله البته جون میده واسه خانم های بیکار که تو خونه بشینن ضخامت ظرف هاشونو کم کنن:31::46:

khelane
11-06-2011, 21:44
سلام دوستان یه مشاوره میخواستم
من میخوام تو شهرمون یه مغازه خدمات کامپیوتری راه بیندازم که توش کارهای کامپیوتر و خودم هم شبکه رو فول هستم و شرایط رو ندارم بتونم مدرکش رو دریافت کنم خواستم
در شهر ما یه نفر دو نفری مغازه درست و حسابی دارند که بتونن با هم رقابت کنند اونا هم درسطح خودشون از خودم تعریف نکنم ولی وقتی میشنم باهاشون سروکله میزنم یه سروگردن چی بگم زیادتر شاخ هستم ولی گزافه گوشی نباشه حالا میخوام با پسر خالم این کار رو بکنم ایا یه هم چین مغازه ای واسه ما میتونه درامد داشته باشه یعنی برای دونفر و چی کاری دیگر میتونم بکنم تازه باشه و بتونم کسب و کاری واسه خودم داشته باشم مخارج دانشگاهم رو دربیارم
پیشنهاداتی رو لطفا بدید ممون میشم من خود میخوام یه اینترنت 512 یا 1 مگ بگیرم و خودم بازی و نرم افزار دان کنم و یه چاپگر دارم میتونم جدیدترین بازی ها و نرافزار ها رو دان کنم بنظر معقولانه میاد یا نه
یه سایت هم دارم در زیر الان نمیتونم ارتقاش بدم به دلیل امتحانات ولی تا حالا چندتا مشتری داشتم انشالله بعد از امتحانات کاملش میکنم
دراخر هم میگم لطفا هر نظری دارید دریغ نفرمایید
با سپاس

ahad_judo
13-06-2011, 18:10
جناب khelane
اگر توی کارتون امین باشین و مردم بهتون اعتماد کنن
مطمئن باش مشتری خودبخود برات میاد.
اینو من تجربه کردم.

ملا نصرالدین
13-06-2011, 23:55
اول صبر داشته باش.انتظار نداشته باش تا مغازه زدی از فرداش همه بیان جلو مغازه ات صف بکشند.حتی ممکنه ماه اول ضرر کنی.ولی به مرور که جا بیوفتی خوب میشه
دوم تبلیغات کن.بذار مردم از جاهای یه کم دورتر هم بیان.و بدونند چنین مغازه ای هم هست
سوم پشت کار داشته باش.اولش حتی روزهای تعطیل هم مغازه رو باز بذار.من همیشه میگم اگه مغازه رو ببندی خودت در روزی رو به روی خودت بستی
چهارم با مردم با ادب و احترام برخورد کن.شخصیت صاحب مغازه توی جلب مشتری خیلی اثر داره
پنجم لباس مرتب بپوش و تمیز باش .لازم نیست تیپ انچنانی بزنی ولی لباس مرتب خیلی تاثیر میذاره
ششم همینجوری که دوستمون گفت امین مردم باش و بذار بهت اعتماد کنند
هفتم (البته اینو باید اول میگفتم) توکلت همیشه به خدا باشه.اگه یه روز مشتری نیامد سر خدا غر نزن.روزی ات رو هم فقط از خدا بخواه.وقتی یه مشتری بیرون مغازه ات هست اگه تو دلت بگی بیا تو دیگه کاش بیاد داخل و... یعنی روزیت رو از اون خواستی نه خدا

AmiIin
14-06-2011, 00:03
دوستان سلام!
من میخوام یه کلوپ بازی یا به قولی بازی سرا بزنم. (کنسولای بازی مثل PS3 و X360)

کسی از شرایط صدور مجوزش خبر داره؟ اول باد برم اتحادیه صنف رایانه دیگه؟ درسته؟

vahid0801
14-06-2011, 00:10
سلام به همه.
کسی از شرایط کافی نت چیزی خبر داره؟سود داره؟
اینترنت پرسرعت.واسه در امد بهتر چه راهی پیشنهاد میکنید؟

AmiIin
14-06-2011, 00:28
سلام به همه.
کسی از شرایط کافی نت چیزی خبر داره؟سود داره؟
اینترنت پرسرعت.واسه در امد بهتر چه راهی پیشنهاد میکنید؟سلام!

من اول قصد زدن کافی نت رو داشتم . با کلی تحقیق و پرسجو به این نتیجه رسیدم که کافی نت فقط در کنار دانشگاه یا اداره ی دولتیی چیزی فایده داره و خوب جواب میده غیر ازین باشه تقریبا میشه گفت بدردنمیخوره و حتی ممکنه سرماه مجبورشی یه چیزی از جیب خودت بذاری ..... . (بعدم با فراگیر شدن ADSL در منازل کلا شغل رو به منسوخ شدنی هست یواش یواش.)

mehran gorji
14-06-2011, 00:40
سلام!

من اول قصد زدن کافی نت رو داشتم . با کلی تحقیق و پرسجو به این نتیجه رسیدم که کافی نت فقط در کنار دانشگاه یا اداره ی دولتیی چیزی فایده داره و خوب جواب میده غیر ازین باشه تقریبا میشه گفت بدردنمیخوره و حتی ممکنه سرماه مجبورشی یه چیزی از جیب خودت بذاری ..... . (بعدم با فراگیر شدن ADSL در منازل کلا شغل رو به منسوخ شدنی هست یواش یواش.)
درست میگی
من یکی از مشتریام کنار دانشگاه کافی نت باز کرد که پرینت و پروژه پایان نامه و ..... کار میکنه درامدش 5 برابر هزینه هاشه

K.N.I.G.H.T
14-06-2011, 02:24
الان این دفترهای پلیس+10 رو فقط به بازنشستگان نیروی انتظامی میدن
یعنی الان من بخوام برم مجوز بگیرم بهم نمیدن ؟
ممنون میشم جواب بدید

hts1369
14-06-2011, 09:29
یعنی الان من بخوام برم مجوز بگیرم بهم نمیدن ؟
ممنون میشم جواب بدید
نه مجوز پلیس +10 به بازنشته های نیرو مسلح میدن

hm1892
14-06-2011, 10:17
سلام به دوستان عزیز.
من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و با نرم افزارهای مایا(سه بعدی)و افتر افکتز(میکس و تدوین)کار میکنم.میخواستم اگه میشه ی راهنمایی خوبی بکنید تا من بتونم با این نرم افزارها حداقل درآمد داشته باشم.آخه من الان 3-4 سالی هست که دارم با اینا(مایا و افتر)کار میکنم ولی نتونستم شغلی رو پیدا کنم.ممنون میشم اگه کسی که تجربش رو داره کمکم کنه.

K.N.I.G.H.T
14-06-2011, 16:01
نه مجوز پلیس +10 به بازنشته های نیرو مسلح میدن
برای دفاتر خدمات ارتباطی چطور؟
نکنه اینو فقط به بازنشسته های مخابرات میدن ؟

vahid0801
14-06-2011, 16:14
سلام!

درست میگی
من یکی از مشتریام کنار دانشگاه کافی نت باز کرد که پرینت و پروژه پایان نامه و ..... کار میکنه درامدش 5 برابر هزینه هاشه

مطمئنید؟
اتفاقا یکی از بدترین جاها واسه کافی نت کنار دانشگاهه.چون هیچ دانشگاهی نیاز به خدمات کامپیوتری نداره.
بهترین سیستم کامپیوتری و اینترنتی رایگان در اخنیارشون هست.

جای ما خیلی عالیه.یه منطقه پرجمعیت و عالی که تو خیابون بزرگی که ما هستیم هیچ کافی نت دیگه ای نیست.

behnam_tr
14-06-2011, 17:22
سلام...
کسی از مراحل تکثیر یک بازی کامپیوتری یا سایر کنسول ها خبر داره؟
مثلا اینکه باید کجا مراجعه کنم برای گرفتن مجوز تکثیر و ...

hts1369
14-06-2011, 19:54
برای دفاتر خدمات ارتباطی چطور؟
نکنه اینو فقط به بازنشسته های مخابرات میدن ؟
نمیدونم داش ولی یه چیزهایی ادم میبینه که خیلی عجیبن به این خاطر اگه این شوخی شما هم واقعیت باشه من خیلی تعجب نمیکنم.

K.N.I.G.H.T
14-06-2011, 20:13
نمیدونم داش ولی یه چیزهایی ادم میبینه که خیلی عجیبن به این خاطر اگه این شوخی شما هم واقعیت باشه من خیلی تعجب نمیکنم.
در کل اطلاعات واسه احداث دفتر خدمات ارتباطی میخواستم
باید از کجا شروع کنم؟ باید به کجا مراجعه کنم ؟
شما و سایر دوستان اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم در اختیارم قرار بدید

hm1892
16-06-2011, 12:44
سلام به دوستان عزیز.
من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و با نرم افزارهای مایا(سه بعدی)و افتر افکتز(میکس و تدوین)کار میکنم.میخواستم اگه میشه ی راهنمایی خوبی بکنید تا من بتونم با این نرم افزارها حداقل درآمد داشته باشم.آخه من الان 3-4 سالی هست که دارم با اینا(مایا و افتر)کار میکنم ولی نتونستم شغلی رو پیدا کنم.ممنون میشم اگه کسی که تجربش رو داره کمکم کنه.
کسی نیست راهنمایی کنه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم :11:

Penhan-B8
18-06-2011, 16:57
سلام دوستان!
من 17 سالمه! (سوم ریاضی)
تا حالا اصلا به آیندم فکر نمیکردم، ولی امسال درسام خراب شد و فیزیکم با احتمال بالا شهریوری میشه و برا همین یکم نگران آینده شدم!
حالا اینا خیلی به سوال من ربطی ندارن!
من عاشق کامپیوترم، از بچگی هم تصمیم گرفتم که دانشگاه برم رشته ی نرم افزار، حتی خواهرمم که رشته ی نرم افزار بود، بعضی وقتا بعضی از درساشو میخوندم، حتی پروژه های Game Maker و Dreamweaver رو که استادشون میگفت بیاره من براش میساختم!
حالا یکم نگران آینده شدم (بخاطر درسم:31:) و با خودم میگم که از الان برای آینده کاریم (که حتما کامپیوتر خواهد بود) آماده شم و توی تابستون که بیکارم بچسبم به چنتا نرم افزار و حسابی یاد بگیرمشون!
چون به Game Maker علاقه داشتم اول خواستم برم سراغ یه نرم افزار بازی سازی بهتر (مثل UDK) ولی گفتم شاید تو کارم اصلا بدردم نخوره!
حالا میخوام ببینم تو ایران چه نرم افزار هایی بدرد میخوره که من از همین الان بچسبم بهش و ول نکنم که آینده ی شغلیمم تامین باشه؟
تو دانشگاه به رشته های نرم افزار کامپیوتر چیا یاد میدن؟

ببخشید زیاد نوشتم، ممنون میشم جواب بدین!

راستی من کناب ICDL سطح 1 رو هم دارم، اونو بخونم مدرکشو بگیرم؟

ملا نصرالدین
18-06-2011, 17:10
توی دانشگاه هیچی یاد نمیدن.چون اکثرا برای شب امتحان میخوانند.برنامه نویسی های جالبی که به درد بازار کار بخوره رو هم یاد نمیدهند.بجز sql.راحت ترین راه اینه که یه روزنامه همشهری بخری قسمت نیازمندی ها ی مهندس نرم افزار ببینی بیشتر به چه نرم افزاری نیاز دارند بری کلاسهای بیرون اونو خوب یاد بگیری.توی دانشگاه فقط اسم مهندسو میگیری.همین

Penhan-B8
18-06-2011, 23:21
یعنی هیچ نرم افزاری نیست که من یاد بگیرم بعدا بزرگ شم بگن اَاَاَاَاَ... آقا پنهان اونو بلده بیاریم بهش کار بدیم؟
پس همون میرم بازی سازی بعدش به EA Gaems درخواست میدم!:31:

mehran gorji
19-06-2011, 00:17
مطمئنید؟
اتفاقا یکی از بدترین جاها واسه کافی نت کنار دانشگاهه.چون هیچ دانشگاهی نیاز به خدمات کامپیوتری نداره.
بهترین سیستم کامپیوتری و اینترنتی رایگان در اخنیارشون هست.

جای ما خیلی عالیه.یه منطقه پرجمعیت و عالی که تو خیابون بزرگی که ما هستیم هیچ کافی نت دیگه ای نیست.
چرا کنار دانشگاه ها مشتری گذری زیاد داره.
به فکر پایان نامه و پرینت باشد.
وقتی روزی یه بار شارژ کارتریج بکنی متوجه میشی

EHHASSATNI
19-06-2011, 00:33
سلام...
کسی از مراحل تکثیر یک بازی کامپیوتری یا سایر کنسول ها خبر داره؟
مثلا اینکه باید کجا مراجعه کنم برای گرفتن مجوز تکثیر و ...

دوست من الان یه مغازه گرفته و داره این کار رو انجام میده
رفته حدود 50 تا بازی که وزارت ارشاد تائید کرده و خریده و گذاشته تو ویترین ولی فقط بازی هاس PS3 و X360 و Pc میفروشه مجوزشم چون تو پاساژه تجاری گرفته
کلا کاره خوبه مخصوصا که برای کپی کردن بازیهای Ps3 هزینه ای نداره

logos
19-06-2011, 01:02
دوستان یک سوال داشتم
من به دلیل علاقه ام به تدریس ، دوست دارم به صورت پارت تایم (2روز در هفته) در مدرسه یا یک موسسه درس بدم اما متاسفانه به دلیل نداشتن سابقه تدریس (رسمی) اکثر موسسات پذیرای من نیستن (چون به دلیل علاقه هست پولش واسم مهم نیست اما به خاطر کلاس کاری خودم و نوع برخورد مسئولین موسسات نمی شه اینو گفت) با اینکه بالای 6 سال تدریس خصوصی داشتم و 1 سال هم تو دانشگاه تدریس کردم اما چون مدرک رسمی(برای تدریس) ندارم به مشکل خوردم ( تو شهر تهران) حالا نظرتون چیه و چجوری میشه یک مدرسه درست حسابی یا موسسه خوب پیدا کرد ؟؟؟ (البته به این دلیل که کار و زندگی دارم نمی تونم خیلی وقت و انرژی بزارم واسه گشتن )

Comba3
20-06-2011, 21:18
منم خیلی دوست دارم کار کنم عزیزان
و دستم تو جیب خودم باشه اما نمیدونم با مدرک فوق دیپلم حسابداری چه کارهایی رو میتونم انجام بدم
لطفا اگر کسی پیشنهاد کاری چیزی داره که پول خوبی توش باشه بهم معرفی کنه ممنون میشم

ba maram
21-06-2011, 14:34
و دستم تو جیب خودم باشه اما نمیدونم با مدرک فوق دیپلم حسابداری چه کارهایی رو میتونم انجام بدم
لطفا اگر کسی پیشنهاد کاری چیزی داره که پول خوبی توش باشه بهم معرفی کنه ممنون میشم

این همه شغل ! سوالتون خیلی کلیه !!! شما باید معیارات رو کنار هم بزاری تا بتونید یه شغل خوب انتخاب کنید

nimahandsomboy
21-06-2011, 14:38
کسی شرایط استخدام در بانک را میدونه؟؟

چه چیزایی لازم هست برای استخدام؟؟؟؟؟؟؟؟

Comba3
21-06-2011, 18:24
این همه شغل ! سوالتون خیلی کلیه !!! شما باید معیارات رو کنار هم بزاری تا بتونید یه شغل خوب انتخاب کنید

منظورتون از معیار چیه؟؟؟
الان واسه کار سابقه کار میخوان
برای منی که سابقه کاری ندارم چه کارهایی مناسب منه؟؟؟

ba maram
21-06-2011, 20:14
منظورتون از معیار چیه؟؟؟
الان واسه کار سابقه کار میخوان
برای منی که سابقه کاری ندارم چه کارهایی مناسب منه؟؟؟

خوب باید ببنید چقدر هزینه اولیه دارید(سرمایه)
محل کارت برات مهمه یا نه !
شان و مقام کاری (سطح کاری) که میخوای انتخاب کنی مهمه
وقت کاری
حقوق
آیا آینده دار باشه کارت و بتونی ارتقاش بدی به راحتی یا نه برات مهمه یا نه !
برنامه خاصی بلدی یا نه !
و
و
و .....
در ضمن من اینارو میگم که خودت فکرات و کنی والا همه کارا رو میشه توش موفق شد به شرط اینکه متخصص کارت بشی و علاقه و پشتکار داشته باشی
موفق باشید

behnam_tr
21-06-2011, 21:41

به نظر من با این وضعیتی که تو ایران حاکمه بهترین کار،کار آفرینیه ...
حالا هر کس تو خوزه خودش بهتر میدونه چه فرصت هایی وجود داره...

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

کسی شرایط استخدام در بانک را میدونه؟؟

چه چیزایی لازم هست برای استخدام؟؟؟؟؟؟؟؟

داشتن مدرک تخصیلی مربوطه -کارت پایان خدمت - قبولی در آزمون ورودی

sia0368
22-06-2011, 07:42
به نظر من با این وضعیتی که تو ایران حاکمه بهترین کار،کار آفرینیه ...
حالا هر کس تو خوزه خودش بهتر میدونه چه فرصت هایی وجود داره...

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

داشتن مدرک تخصیلی مربوطه -کارت پایان خدمت - قبولی در آزمون ورودی
مثلا چه کاری؟

ملا نصرالدین
22-06-2011, 10:23
دوستان یک سوال داشتم
من به دلیل علاقه ام به تدریس ، دوست دارم به صورت پارت تایم (2روز در هفته) در مدرسه یا یک موسسه درس بدم اما متاسفانه به دلیل نداشتن سابقه تدریس (رسمی) اکثر موسسات پذیرای من نیستن (چون به دلیل علاقه هست پولش واسم مهم نیست اما به خاطر کلاس کاری خودم و نوع برخورد مسئولین موسسات نمی شه اینو گفت) با اینکه بالای 6 سال تدریس خصوصی داشتم و 1 سال هم تو دانشگاه تدریس کردم اما چون مدرک رسمی(برای تدریس) ندارم به مشکل خوردم ( تو شهر تهران) حالا نظرتون چیه و چجوری میشه یک مدرسه درست حسابی یا موسسه خوب پیدا کرد ؟؟؟ (البته به این دلیل که کار و زندگی دارم نمی تونم خیلی وقت و انرژی بزارم واسه گشتن )

اصولا مدارس غیرانتفاعی شمال تهران و موسسه های اموزشی معروف برخوردشون خوبه.توی روزنامه همشهری نیازمندی ها بگردی هست.

ملا نصرالدین
22-06-2011, 10:59
دوستان این کار در منزل ها که ساخت شمع و جعبه کادویی و... هست و نوشته هفته ای 500 تومن به چه صورته.کلاه برداری نیست؟

Erfan.B
22-06-2011, 11:03
دوستان این کار در منزل ها که ساخت شمع و جعبه کادویی و... هست و نوشته هفته ای 500 تومن به چه صورته.کلاه برداری نیست؟

تا اون جایی که من می دونم یه دوره ی آموزشی باید بگذرونی و پول بدی بهشون! و فکر نمی کنم پول آموزش هم در بیاد و قبلاً معلوم شد بیش تر جنبه ی پول به جیب زدن داره تا کار!!!!

vahid0801
22-06-2011, 14:11
سلام دوستان.

واسه بهبود وضعیت کار خدمات کامپیوتری و کافی نت ایده ای دارید؟
راههای که باعث متمایز شدن و برتر شدن از دیگران باشه.؟

ba maram
22-06-2011, 14:32
سلام دوستان.

سلام
میتونید نمایندگی بگیرید ...
بر فرض نمایندگی گیگابایت و قطعات کامپیوتری
شما الان این شغل کافی نتی و خدمات کامپیوتری رو دارید؟؟؟
محل کارتون کجاست؟؟
میشه راجع به کارتون و مزایاش و حقوق و هر چی فکر میکنی توضیح بدی تا از تجربیات کاری هم دیگه استفاده شه !
ممنونم

ملا نصرالدین
22-06-2011, 19:28
تا اون جایی که من می دونم یه دوره ی آموزشی باید بگذرونی و پول بدی بهشون! و فکر نمی کنم پول آموزش هم در بیاد و قبلاً معلوم شد بیش تر جنبه ی پول به جیب زدن داره تا کار!!!!

اخه من یه جا زنگ زدم گفت کادرمون تکمیل شده.یعنی اموزش میبینی بعد میگن کارت خوب نبود؟

vahid0801
22-06-2011, 20:31
سلام
میتونید نمایندگی بگیرید ...
بر فرض نمایندگی گیگابایت و قطعات کامپیوتری
شما الان این شغل کافی نتی و خدمات کامپیوتری رو دارید؟؟؟
محل کارتون کجاست؟؟
میشه راجع به کارتون و مزایاش و حقوق و هر چی فکر میکنی توضیح بدی تا از تجربیات کاری هم دیگه استفاده شه !
ممنونم

خودم تازه دارم میزنم.قبلا نیمه وقت واسه دیگران تعمیراتو خرید فروش قطعه کار میکردم.
مطمئنی به درد سر گرفتن نمایندگی میرزه؟

Amin.M.1986
23-06-2011, 07:28
سلام دوستان.

ببین کافی نت مثل کافی شاپ میمونه.. بر خلاف نظر بقیه که فکر میکنند تو کافی نت با فروش سی دی باید پول در بیارند شما باید بدونی که بهترین راه دکوراسیون حرفه ای و خدمات جانبی هست که به مشتری میدی. از این لیوان کاغذی های کوچیک بگیر! به تمام مشتریهات یک فنجون نسکافه در وقتی که هوا گرم نیست و یا آبمیوه وقتی که وا گرمه بده.. در کنارش هم یک تکه کیک کوچیک و یا یک بیسکوییت بده. یه موسیقی لایت بی کلام رو پخش کن و با مشتریهات گرم برخورد کن.. همیشه چندتا آنتی ویروس معروف و آخرین آپدیت هاشو داشته باش و به مشتریهات بده( مجانی)! بعد از 2 ماه میبینی مشتریهای ثابتت زیاد شدند که این کار باعث میشه هم درآمدت بالا بره هم فروش سی دی ها و بقیه محصولاتت بالا بره که باز هم درآمدت بالا میره!!
سوالی بود در خدمتم:11:

vahid0801
23-06-2011, 09:42
ببین کافی نت مثل کافی شاپ میمونه.. بر خلاف نظر بقیه که فکر میکنند تو کافی نت با فروش سی دی باید پول در بیارند شما باید بدونی که بهترین راه دکوراسیون حرفه ای و خدمات جانبی هست که به مشتری میدی. از این لیوان کاغذی های کوچیک بگیر! به تمام مشتریهات یک فنجون نسکافه در وقتی که هوا گرم نیست و یا آبمیوه وقتی که وا گرمه بده.. در کنارش هم یک تکه کیک کوچیک و یا یک بیسکوییت بده. یه موسیقی لایت بی کلام رو پخش کن و با مشتریهات گرم برخورد کن.. همیشه چندتا آنتی ویروس معروف و آخرین آپدیت هاشو داشته باش و به مشتریهات بده( مجانی)! بعد از 2 ماه میبینی مشتریهای ثابتت زیاد شدند که این کار باعث میشه هم درآمدت بالا بره هم فروش سی دی ها و بقیه محصولاتت بالا بره که باز هم درآمدت بالا میره!!
سوالی بود در خدمتم

دستت درد نکنه.
تو فکر این بودیم که مثلا کسی واسه تحقیق و اینا میاد همونجا سیم و تلق و شیرازه و پرس کارت اینا داشته باشیم و مثلا تلق شیرازه رو هم رایگان بهشون بدیم.

ایده دیگه ای هم هست مارو بی نصیب نزارید.
در مورد نمایندگی چی؟که تا یکی دوسال دیگه کارمون رو پیشرفت بدیم.

Amin.M.1986
23-06-2011, 09:53
دستت درد نکنه.
تو فکر این بودیم که مثلا کسی واسه تحقیق و اینا میاد همونجا سیم و تلق و شیرازه و پرس کارت اینا داشته باشیم و مثلا تلق شیرازه رو هم رایگان بهشون بدیم.

ایده دیگه ای هم هست مارو بی نصیب نزارید.
در مورد نمایندگی چی؟که تا یکی دوسال دیگه کارمون رو پیشرفت بدیم.
نه اتفاقا!! تلق و شیرازه رو مجانی بدی فایده نداره!! اتفاقا رو همینا میتونی سود کنی! با همون کارا که گفتم مشتری های وفادارت رو زیاد کن.. اما جنس مجانی بهشون نده به جز آنتی ویروس که اونم دلیل داره.. هرکس ازت آنتی ویروس مثلا نود 32 بگیره و هر بار هم بخواد بیاد ازت آپ دیتش رو بگیره ، درسته که واسه آنتی ویروس میاد اما هر از چند گاهی هم میاد یه جنسی چیزی هم میخره و سودت بالا میره! اما تلق و شیرازه مجانی دادن مثل کولی دادن میمونه

---------- Post added at 10:53 AM ---------- Previous post was at 10:51 AM ----------

بی خیال بابا مردم بیچاند از کجا بیارند بیسکوویتو ابمیوه بخرند.
قرار نبود بخرند.. قراره مجانی بهشون داده بشه.. هزینش برای صاحب کافی نت حدود 150 تومن میوفته که با توجه به سودی که تو آینده از همین کار بدست میاره چیز قابل قبولی هست

ba maram
23-06-2011, 13:16
خودم تازه دارم میزنم.قبلا نیمه وقت واسه دیگران تعمیراتو خرید فروش قطعه کار میکردم.
مطمئنی به درد سر گرفتن نمایندگی میرزه؟

من خودم نمیدونم دردسر داره یا نه ! اما میشه همچین کاری کرد ! یکی از آشناهای دوستام خیلی وقته این کارو کرده !
درامدش چطوره؟؟ کار سختی هست خدمات کامپیوتری؟!!!!
کجا تشریف دارید شما ؟

vahid0801
23-06-2011, 14:00
من خودم نمیدونم دردسر داره یا نه ! اما میشه همچین کاری کرد ! یکی از آشناهای دوستام خیلی وقته این کارو کرده !
درامدش چطوره؟؟ کار سختی هست خدمات کامپیوتری؟!!!!
کجا تشریف دارید شما ؟

کار وقت گیری فقط.

oghyanoos
26-06-2011, 12:43
میخام نمایندگی سام سرویس رو بگیرم. البته فقط صوتی تصویری!
15 میلیون سرمایه ام هست.
نظرتون چیه؟ شدنیه؟

nimahandsomboy
26-06-2011, 17:05
دوستان الان شرایط استخدام در بانک چطوریه؟؟؟

کسی که لیسانس داشته باشه سربازی هم رفته بشه میتونه استخدام بشه؟؟؟

Comba3
26-06-2011, 17:37
نظر من رو بخوای ادم باید کارش رو خوب بلد باشه
کسی که کیفیت کاریش خیلی بالاست مثل میوه ای که از بهشت افتاده باشه
روی هوا میزننش و جذبش میکنن
اگرم جذبتون نکردن شما میتونید با گذروندن دوره های اموزشی توی اموزشگاه های حسابداری مدرک معتبری رو بگیرید که توی استخدامتون فکر میکنم خیلی تاثیر گذار تر باشه

TNT...
30-06-2011, 16:32
تو آزمون استخدامی نیروی انتظامی شرکت کردم هفته ی بعد هم باید برم واسه آزمون نمیدونم منابع آزمونش چیه یعنی از چیه چیزایی سوال میاد دنباله نمونه سوال میگردم اگه کسی تجربه شرکت داره بی زحمت یه کمکی به من بکنه:19::37:

baloteli
01-07-2011, 09:42
دوستان الان شرایط استخدام در بانک چطوریه؟؟؟

کسی که لیسانس داشته باشه سربازی هم رفته بشه میتونه استخدام بشه؟؟؟
اره میشه اونم خیلی راحت :27:
اصلا سابقه کارو پارتی و اینجور چیزا لازم نیست :46:

mehran gorji
01-07-2011, 09:54
برای این کار نیازه تا داخل بانک مورد نظر اشنا داشته باشی تا موقع مصاحبه خبرت کنه تا بری تست بگیری.
یا خودت همیشه پیگیر مصاحبه باشی
اگر برای ابدارچی هم استخدام بشی و عرضه نشون بدی میتونی کارمند رسمیشون هم بشی.

BEBETO1
01-07-2011, 17:20
یک سوال
درآمد سالن بیلیارد و فوتبال دستی چطوره؟؟؟
آیا این کار مجوز می خواد؟؟

hts1369
01-07-2011, 19:19
یک سوال
درامدش خوبه محصوصا تو مسیر چندتا دبیرستان یا دانشگاه باشه چون دانش اموزها سر کل کل با هم دیگه زیاد میرن بیلیارد.
مجوز هم احتمالا میخواد

mehran gorji
01-07-2011, 20:06
یک سوال
بهترین درامدش این است که شما شمال باشی و کنار دریا این کار رو انجام بدی.
من خودم با دوستام هروقت مبریم شهرک دریاکنار تا 4 صبح بازی میکنیم.
جاهایی باید این کار رو انجام بدی که جنبه تفریحی داشته باشه.
البته طبق گفته دوست عزیزمان کنار مدارس هم عالیه
چه بهتر که نظری باشه.

faded
01-07-2011, 21:56
یک سوال
من یه بار ساعت 1 (عصر) داشتم از کنار یه باشگاه بیلییارد رد میشدم دیدم 10 پسر دبیرستانی به هم پریدن توش
احتمالا درامدش خوبه

befermatooo
02-07-2011, 08:02
البته فکر کنم هزینه ایجاد سالن بیلیارد زیاد باشه . چون میز بیلیار گرونه تا جایی که من در جریانم البته خودم از کسی شنیدم .

اگه قیمت ها دستتون هست بگید تا دستمون بیاد قیمتا .

BEBETO1
02-07-2011, 08:15
میز بیلیارد از 2 ملیون شروع تا 6 ملیون
من بیشتر نگران مجوزم؟؟؟

prodoctornuke
02-07-2011, 12:31
نظرتون درمورد شال وروسری فروشی چیه؟
بدلیجات چطور
البته با سرمایه خوب کار رو شروع کنیم
لوازم ارایشی چطوره؟

majid322
02-07-2011, 12:40
سلام به همگی من

3d max رو تا حد مطلوبی بلدم ( بیشتر مدلسازی و رندر )

حالا بنظرتون چه کاری میتونم انجام بدم هیچ سرمایه ای هم ندارم

از طریق اینترنت میشه کاری گرفت یا جایی هست برا کار کردن

ملا نصرالدین
03-07-2011, 09:17
بدلیجات چطور
لوازم ارایشی چطوره؟

بهتره که هر 3تاش رو با هم توی یه مغازه بریزی.تبلیغات خیلی مهمه

از خود جنس و ... مهمتر جای مغازته.اولا باید سعی کنی جایی که میگیری هم مردمانش اهل خرید باشند.هم توی چشم باشه که مشتری گذری هم داشته باشی.هم تا جایی که میتونی کرایه کم بدی

majid322
03-07-2011, 09:54
سلام به همگی من

کسی جوابی برا سواله من نداره

faded
03-07-2011, 12:54
بدلیجات چطور
لوازم ارایشی چطوره؟
شما اگر کنار یه خوابگاه دخترونه (یا نزدیک با خوابگاه ) بتونین یه همچین مغازه ایی بزنین خیلی خوب میشه چون دخترای دانشجو واسه چشم و هم چشمی و ... همش میان ازتون خرید میکنن.

GHAGHALEELEE
03-07-2011, 14:38
بدلیجات چطور
لوازم ارایشی چطوره؟
بدل فوق العاده درامد داره.من اینو از یکی که مغازه داره شنیدم.مثلا 500 میخرن 300 میفروشن.خواهر من خودش نزدیک 500 تا بدل داره:31:

baloteli
03-07-2011, 14:47
بدل فوق العاده درامد داره.من اینو از یکی که مغازه داره شنیدم.مثلا 500 میخرن 300 میفروشن
این که میشه زرر !!!!

MaRyAm75
03-07-2011, 17:13
من 15 سالمه
محصلم
چه کاری هست که بتونم انجام بدم در کنار تحصیل
وضع مالیمون زیاد جالب نیست
میسی :10:

hichkas9
03-07-2011, 20:20
سلام وخسته نباشید خدمت دوستان!

من به اندازه کافی پول و سرنایه دارم، میخام یک کار اینترنتی داشته باشم، یک سایت!

بنظرتون چه سایتی میتونه مفید باشع؟

mehran gorji
03-07-2011, 20:50
من 15 سالمه
محصلم
چه کاری هست که بتونم انجام بدم در کنار تحصیل
وضع مالیمون زیاد جالب نیست
میسی :10:
شما میتوانید در یک عکاسی به صورت رایگان {کارآموزی} کار کنی.
و کم کم کار عکاسی را یاد بگیری.
اول فتوشاپ رو یاد میگیری بعدش عکس گرفتن.
بعدش فیلم برداری و میکس.
البته برای خانم ها فتوشاپ و میکس مناسب است
و شاید شما در اینده بهترین عکاس شهرتون بشین.
که در اینده هم درامد زاست.
اگر به عنوان یک فتوشاپیست هم در عکاسی معمولی مشغول به کار بشید زیر 250 تومن نمیگیری.{در صورتی که کار بلد باشی}
من کار عکاسی را برای خانمها خیلی مناسب میدانم
هوراااااااااااااااااااااا اااااااا

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

بعدا ز ظهری هستی صبح ها و صبحی هم ظهرها

MaRyAm75
03-07-2011, 21:38
شما میتوانید در یک عکاسی به صورت رایگان {کارآموزی} کار کنی.

رایگان؟؟؟؟
من الان شدیدا تا مهرماه نیاز به پول دارم
دستتون درد نکنه
پیشنهاد دیگه ای ندارید.
میسی :40::46:

ملا نصرالدین
04-07-2011, 00:15
اگه سرعت تایپت خوبه تبلیغات بزنی برای تایپ در منزل
خیلی جاها هم فروشنده خانم میخواهند.اگر مایل باشی.
مثل همیشه اگر تهران هستی یه روزنامه همشهری بگیر قسمت استخدام
ولی سراغ این کار در منزل ها نرو چون کلاهبرداریه

K.N.I.G.H.T
04-07-2011, 10:10
سلام
برای مصاحبه و امتحان در استخدامی بانک ها تو چه زمینه ها و نرم افزارهایی رو کار کنم موفق تر هستم

L.A.M.P.A.R.D
04-07-2011, 10:56
سلام دوستان...به نظرتون من میتونم وام بگیرم تا با مغازه ی بابام یه گیم نت بزنم ؟

majid322
04-07-2011, 13:56
سلام به همگی من

کسی جوابه مارو نمیده :11:

GHAGHALEELEE
04-07-2011, 17:00
این که میشه زرر !!!!
ببخشید یه صفر کم گذاشتم:31:
3000 تومن میفروشن.تازه یه جنس رو 12000 تومن میفروخت.خواهرم رفته بازار تهران میگفت اونجا همین جنس 1200 تومن بود:18:

GHAGHALEELEE
04-07-2011, 17:07
سلام دوستان...به نظرتون من میتونم وام بگیرم تا با مغازه ی بابام یه گیم نت بزنم ؟
واسه وام گرفتن یا باید پولت رو تو بانک بگذاری امتیاز جمع کنی یا وام دیگران رو بخری.

baloteli
04-07-2011, 21:27
خوب مهر رضای :2: هم که برای وام بازی دراورد من موندمو 5 میلیون پول موندم باهاش چیکار کنم پراید بگیرم برم اژانس تا گواهینامه بگیرم و رانندگی یاد بگیرم مدتی طول میکشه فکر کردم گیم نت بزنم میترسم نگیره بشه ضرر تو ضرر جاشم دیدم زیر برجهای فرهنگیان 400
طرف 400 تومن فقط اجاره میگیره بدونه پول پیش جاشم تو یک اتاقه زیاد دنج نیست تا بیان مردم بشناسن خودش طول میکشه باید یک چند ماه از جیب بزنم نظرتون چیه کدومش بهتره گیم نت به همراه کافینت توی یک همچین جایی که همه فرهنگین یا پراید با دردسرای خودش

Romina.M
05-07-2011, 10:12
فكر كنم كافي نت بهتر باشه و عاقلانه تر.:46:

befermatooo
05-07-2011, 11:15
سلام .

ارزان فروشی هم جرمه ؟

مثلا چیزی که اتحادیه میگه 2000 تومن اگه شما از مردم 1500 بگیری جرمه ؟

hts1369
05-07-2011, 12:58
سلام .

ارزان فروشی هم جرمه ؟

مثلا چیزی که اتحادیه میگه 2000 تومن اگه شما از مردم 1500 بگیری جرمه ؟
جرم که نمیشه گفت ولی مغازه های اون صنف از شما شکایت میکنن

MaRyAm75
05-07-2011, 15:44
اگه سرعت تایپت خوبه تبلیغات بزنی برای تایپ در منزل
خیلی جاها هم فروشنده خانم میخواهند.اگر مایل باشی.
مثل همیشه اگر تهران هستی یه روزنامه همشهری بگیر قسمت استخدام
ولی سراغ این کار در منزل ها نرو چون کلاهبرداریه
سرعت تایپم که خیلی بده
فروشنده خانوم مثلا کجای تهران خوبه؟؟؟؟؟؟
روزنامه رو ولش:31:
میسی:40::10:

mehran gorji
05-07-2011, 16:00
باز هم بستگی داره چه جنسی باشه.
تو چه صنفی

ملا نصرالدین
05-07-2011, 17:06
ارزان فروشی جرم نیست.اگر مغازه های دیگه ازت شکایت نکنند مشکلی نیست ولی حراج زدن جرمه.اگر مجوز حراج رو نگرفته باشی

D o l f i n
06-07-2011, 09:22
خدا رو شکر کن مهر رضا بازی درآورد و وام رو نگرفتی مزخرفترین وام رو میده اندازه یه سال باید دنبالش باشی یه جا هم پول نمیده یه جوری پول رو میده که حالت بهم بخوره تنفس هم نداره

ملا نصرالدین
06-07-2011, 09:32
به نظر من گیم نت بزن.چون یه راننده اژانس باید دست فرمونش عالی باشه.یه وقت هایی مسافر میگه تند برو و... بتونه بدون تصادف برسه.که این واسه یه تازه کار خیلی سخته.بعد هم باید اکثر جاهای تهران رو بشناسی.

من میگم هم گیم نت بزن هم کافی نت .الان دیگه بانک ها قبض قبول نمیکنند.این یارانه ها هم یه امتیازی شده واسه کافی نتی ها.الان هم که تابستانه بچه ها یه سره توی گیم نت ها هستند.در ضمن بدون پول پیش ماهی 400 خیلی خوب میگیره.از اجاره ها خبر نداری.برای دیده شدن هم باید تبلیغات کنی.این گیم نت بغل مغازه ما که توی یک محله فقر نشین هست ساعتی 700 از بچه ها میگیره.بچه ها پول خوراکیشون رو میدن نیم ساعت بازی میکنند.15تا سیستم داره ولی همیشه جلو مغازه اش صف هست چون جا نیست همه بنشینند

alixmans
07-07-2011, 08:15
سلام
با سرمايه 100 مليون چه شغلي براي خودم درست كنم؟
نظرتون درباره فست فود يا ....... چيه؟
مرسي

teamnet
07-07-2011, 08:23
آقا با 100 تومن خیلی کارا میشه کرد البته بسته به توقع شما داره ...

mehran gorji
07-07-2011, 08:23
سلام
مرسي
کارت الآن چیه؟
فست فود که 100 چه خبره؟

تا حالا تو چه بازارهایی کار کردی .تو کدوم بازار بیشتر میشناسنت؟

t.sunami
07-07-2011, 12:12
سلام
مرسي

تا زمانی که علم به شغلی که میخوای راه بندازی نداشته باشی یقین داشته باش که نمیتونی موفق باشی! این جوری نیست که بیای الان بگی من 100 تومن دارم چکار کنم و ما هم بگیم فلان کارو بکن و بری بترکونی با اون شغل!:13:

hts1369
07-07-2011, 17:03
سلام
مرسي
برو دو تا ماشین شنگین رو بصورت به صورت 3 دونگ 3 دونگ شریک شو حتما با خود راننده هاشون شریک شو .انها کار میکنن تو عشقو حال سر ماه کم برا ادم نمیمونه

GHAGHALEELEE
07-07-2011, 23:50
خوب مهر رضای :2: هم که برای وام بازی دراورد من موندمو 5 میلیون پول موندم باهاش چیکار کنم پراید بگیرم برم اژانس تا گواهینامه بگیرم و رانندگی یاد بگیرم مدتی طول میکشه فکر کردم گیم نت بزنم میترسم نگیره بشه ضرر تو ضرر جاشم دیدم زیر برجهای فرهنگیان 400
طرف 400 تومن فقط اجاره میگیره بدونه پول پیش جاشم تو یک اتاقه زیاد دنج نیست تا بیان مردم بشناسن خودش طول میکشه باید یک چند ماه از جیب بزنم نظرتون چیه کدومش بهتره گیم نت به همراه کافینت توی یک همچین جایی که همه فرهنگین یا پراید با دردسرای خودش
اگه حالشو داری این کارو بکن.برو مواد دندانپزشکی رو از شرکتهای معتبر بخر و به مطبهای دندانپزشکی بفروش.تنها راه موفقیت توی این کار اینه که وقتی دکتری گفت مثلا کارپول فلان قدر میخوام جنگی براش برسونی.در عرض 6 ماه میتونی اعتباری برای خودت به پا کنی.در ضمن طرف حسابت همه ادمهای لااقل با شعور اگه نباشن تحصیل کرده هستن.

ملا نصرالدین
09-07-2011, 16:55
دوستان کسی تجربه کار در منزل رو داره؟کسی میدونه بجز تایپ با کامپیوتر یا بی کامپیوتر چه کارهایی در منزل میشه انجام داد؟

alixmans
11-07-2011, 13:19
مرسي از نظراتتون......
ولي خودم دلم فست فود ميخواد...... حالا چنتا سوال داشتم
به نظر شما براي زدن يه فست فود خيلي توپ چقدر سرمايه لازم هست؟به طور متوسط ماهي چند در مياري؟
از كجا شروع كنم؟اشپز و وسايل فست فود و ......... رو از كجا گير بيارم؟
اگه سايتي يا لينكي يا چيز ديگه اي ميدونيد يگيد
ممنون

mehran gorji
11-07-2011, 13:36
والله یکی از دوستامون تو تو شهرمون نزدیک میدان یه مغازه 50 متری رو اجاره کرد 3 تومن
میگه هزینه ها {اب گاز برق نایلون ... اجاره مغازه} در میره براشون خالصی تا 3.5 تا 5 تومن داره 2 نفر شریکن.
البته این مال موقعی بود که کباب ترکی نداشتند الآن که کباب ترکی اوردن بازارشون بهتر هم شده.
ساعت 11 میان تا 12 شب کار میکنن.
کارشون هم حرف نداره/
پارس برگر
{کباب ترکی رو فراموش نکن}

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

تو سایت ها اینو پیدا کردم .

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

oghyanoos
12-07-2011, 14:33
20 میلیون دارم. چه کاری کنم خوبه؟

sia0368
13-07-2011, 08:54
کسی اینجا هست که فست فود داشته باشه؟
اگر بله تو پخ بگه چند سوال کلی داشتم

mojtaba2321
14-07-2011, 13:49
الان من هم وام خرید خودرو دارم میتونم پراید شخصی بخرم برم تو آژانس ،یا یه تاکسی فرسوده هم داریم میتونیم بدیمش طرح خودروهای فرسوده بهمون 405 یا سمند تاکسی میدن با وام.
به نظرتون کدوم راه رو انتخاب کنم بهتره؟
درآمد کدومش بیشتره؟

mehran gorji
16-07-2011, 16:58
سلام.
خوب ببین.
جدا از سودش باید به روحیات خودت نیگاه کنی حال و حوصله تاکسی خط رو داری یا نه .
سروکله زدن با مسافر پول خرد و ............
100% تاکسی در امدش بهتره.

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:56 PM ----------

20 میلیون دارم. چه کاری کنم خوبه؟
سلام.
تا حالا تو چه بازارهایی کار کردی. چقدر تجربه کاری داری؟

بیشتر چه کارهایی رو دوست داری.
به چه کار فنی رو بلدی؟

تو کدوم شهری؟

sia0368
16-07-2011, 19:57
کسی اینجا هست که فست فود داشته باشه؟
اگر بله تو پخ بگه چند سوال کلی داشتم
نبود؟کسی تجربه فست فود نداره؟هزینه اولیش؟حدود سودش؟هر ساندویچ چند درصد سود داره؟

oghyanoos
17-07-2011, 11:28
سلام.
تا حالا تو چه بازارهایی کار کردی. چقدر تجربه کاری داری؟

بیشتر چه کارهایی رو دوست داری.
به چه کار فنی رو بلدی؟

تو کدوم شهری؟

کاری انجام ندادم چون کارمندم.
تو یه شهر 500 هزار نفری
تا 20تومن میتونم جمع کنم! حالا چه کاری شروع کنم؟
علاقه به موبایل و tv

sia0368
17-07-2011, 17:16
نبود؟کسی تجربه فست فود نداره؟هزینه اولیش؟حدود سودش؟هر ساندویچ چند درصد سود داره؟
هیچ کس نبود؟

D o l f i n
17-07-2011, 18:25
دوستان درآمد یه فروشگاه اینترنتی در ماه چقدره؟
بعد برای راه اندازی چه فروشگاهی رو پیشنهاد میدید؟منظور در چه زمینه ای باشه

aliiiiiii
19-07-2011, 16:46
با سلام

اینجا کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد واردات وصادرات داره بخصوص واردات از چین.

ممنونم

aligsm
20-07-2011, 00:37
با سلام

اینجا کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد واردات وصادرات داره بخصوص واردات از چین.

ممنونم

فقط میدونم از این سایت سفارش میدن
alibaba . com

mokhtar
20-07-2011, 14:59
دوستان میخوام بزنم تو کار لوازم ارایش . شامپو . اینها کسی میدونه بازارش خوبه؟ البته خانوم هایی که من دیدم رو فکر کنم خوبه:))

کسی رو میشناسید وارد کننده این کار باشه؟

ARASH66
20-07-2011, 16:10
هیچ کس نبود؟
به نظرم بری از خود مدیر یک فست فود بپرسی بهرته که مشکلاتشو رو هم بهت بگه.

دوستان درآمد یه فروشگاه اینترنتی در ماه چقدره؟
بعد برای راه اندازی چه فروشگاهی رو پیشنهاد میدید؟منظور در چه زمینه ای باشه
درآمد آنچنانی که نداره ولی بستگی داره که چی بخوای بفروشی، چقدر تبلیغ کنی چقدر بازدید داشته باشی اولش که خیلی کمه و چطوری بخوای محصولات رو ارسال کنی و ...

دوستان میخوام بزنم تو کار لوازم ارایش . شامپو . اینها کسی میدونه بازارش خوبه؟ البته خانوم هایی که من دیدم رو فکر کنم خوبه)

کسی رو میشناسید وارد کننده این کار باشه؟
به نظرم کار خوبیه من دقت کردم الان در پاساژ های داخل تهران فروشگاهای زیادی تغییر شغل داده به لوازم آرایشی بهداشتی و عطر مارک دار.

aliiiiiii
20-07-2011, 16:13
فقط میدونم از این سایت سفارش میدن
alibaba . com

ممنون بابت راهنماییت اما اطلاعات کاملتری در این مورد میخواستم.

BEBETO1
22-07-2011, 17:05
میشه بگی سفارش از ALIBABA.COM چطوریه؟؟
چطور باید پول به حسابشون بریزی؟؟

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

کسی میتونه در رابطه با بازیهای شانسی و سرگرمی در شهربازی به من کمک کنه؟؟

مثلا بازی تیرو کمان و توپ هفت سنگی که باهاش باید هدف گیری کنید؟؟
کسی سایتی برای این جور بازیها سراغ نداره؟؟
که انواع مختلف داشته باشه؟؟

Ezel
22-07-2011, 19:43
نام تاپیک : مشاوره ی شغلی

سایر مباحث رو در قسمت های دیگر انجمن پیگیری کنید لطفا /

ممنون از توجه و همکاری شما .

vahidhgh
24-07-2011, 02:54
سلام به همه
سپرده طلا یا خونه یا .....
با 85 تومن چی کار میشه کرد تا سودش جواب بده ؟

ملا نصرالدین
24-07-2011, 19:28
در مورد سپرده طلا توی تاپیک مشاوره امور مالی و بانکی به طور کامل توضیح داده شده.باید ببینی برای بلند مدت میخوای پولت رو سرمایه گذاری کنی یا کوتاه مدت.برای کوتاه مدت سپرده طلا اصلا فایده نداره.باز اگر خونه بخری که توی پایین شهر با این پول خونه می دهند میتونی یه کرایه ای چیزی بگیری.برای بلند مدت هردوش خوبه.در کل به نظر من اگر بتونی خودت با پولت کار کنی و کاسبی کنی بهتره

vahid_crab708
25-07-2011, 01:12
من چطور می توانم در بورس ثبت نام کنم؟ آدرس سایتش چی؟

در بورس سرمایه گذاری کنیم خوب است یا نه؟

ahad_judo
26-07-2011, 08:47
دوست عزیز سرمایه گذاری در بورس نیاز به تجربه داره.
همین طوری بی گدار به اب نزنید.
پیشنهاد میکنم با افرادی که تجربه دار هستند مشاوره یا باهاشون کار کنید خوب میشه.

ARASH66
26-07-2011, 09:53
من چطور می توانم در بورس ثبت نام کنم؟ آدرس سایتش چی؟

در بورس سرمایه گذاری کنیم خوب است یا نه؟
دوست عزیز بورس به قول دوستمون نیاز به آموزش و تجربه داره، روزنامه دنیای اقتصاد رو بخرید و مطالعه کنید تا ببینید بورس ایران چه وضعی دارد.

dark fear
26-07-2011, 10:42
ما یه استادی داستیم ، مهندس بهروز نادری نژاد..
ایشون بزرگترین سهامدار حقیقی بورس ایران هستن! (یه سرچ ساده کنید میبینید)
ایشون میگه بورس ایران پول ساز ترین بازار دنیاس!!
ولی عیبش اینه که تازه وارد ها له میشن!! باید حتما با کسی که تجربه داره مشاوره کنید..

vahid0801
26-07-2011, 11:01
سلام.
کار اینترنتی سراغ دارید که درامد قطعی و واقعی داشته باشه و از این سرکاریا نباشه!..
من که روزی چند ساعت پشت سیستم هستم از این وقت استفاده کنم....

سراغ دارید امار بدید؟

faded
26-07-2011, 18:22
ایا یه شرکت یا یه کارگاه کوچک که توش دستگاه برق اضطراری تولید بشهUPS از نظر اقتصادی به صرفه است؟ یعنی کسی بره توی این شغل درامد داره؟

Mostafa-Sabab
28-07-2011, 15:45
سلام بچه ها. من ده میلیون وام میگیرم که ماهی چهارصد تومان قسط داره . شش سال گیم نت داشتم. اما چون یه شغل فصلی هست و هیچ اعتباری نداره میخوام تغییر شغل بدم . کافی نت هم که دیگه کساد شده. بیشتر کارم با کامپیوتر و بازی و این چیزا بوده. به نظرتون چیکار کنم بهتر با این سرمایه ناچیز ؟ شبکه و اینجور چیزارو هم فول هستم
ممنون میشم کمکم کنین !!!

majid.shiraz
30-07-2011, 09:26
ما یه استادی داستیم ، مهندس بهروز نادری نژاد..
ایشون بزرگترین سهامدار حقیقی بورس ایران هستن! (یه سرچ ساده کنید میبینید)
ایشون میگه بورس ایران پول ساز ترین بازار دنیاس!!
ولی عیبش اینه که تازه وارد ها له میشن!! باید حتما با کسی که تجربه داره مشاوره کنید..
ولی بنظرم بورس ایران فایده ای نداره
میبینید که چقدر صدا و سیما در قالب گزارش داره تبلیغ بورس ایران رو میکنه من حتی شنیدم بورس ایران وضعیت خیلی خوبی نداره

D o l f i n
30-07-2011, 10:58
سلام بچه ها. من ده میلیون وام میگیرم که ماهی چهارصد تومان قسط داره . شش سال گیم نت داشتم. اما چون یه شغل فصلی هست و هیچ اعتباری نداره میخوام تغییر شغل بدم . کافی نت هم که دیگه کساد شده. بیشتر کارم با کامپیوتر و بازی و این چیزا بوده. به نظرتون چیکار کنم بهتر با این سرمایه ناچیز ؟ شبکه و اینجور چیزارو هم فول هستم
ممنون میشم کمکم کنین !!!
منو باش هنوز نقشه میکشیدم یه گیم نت رو بخرم

Mostafa-Sabab
30-07-2011, 14:21
منو باش هنوز نقشه میکشیدم یه گیم نت رو بخرماشتباه نکن عزیزم
گیم نت اوایلش بد نیست و وسوسه میشی اما بعد از پنج یا شش ما مثل بلانسبت پشیمون میشی .
کسی نبود مارو راهنمایی کنه ؟

sia0368
30-07-2011, 15:09
اشتباه نکن عزیزم
گیم نت اوایلش بد نیست و وسوسه میشی اما بعد از پنج یا شش ما مثل بلانسبت پشیمون میشی .
کسی نبود مارو راهنمایی کنه ؟
اولش خوبه بعدش بد میشه؟بیشتر توضیح میدی؟

Mostafa-Sabab
30-07-2011, 21:26
اولش خوبه بعدش بد میشه؟بیشتر توضیح میدی؟

یعنی اولش چون تازه هستی تو اونجا مشتری زیاد میاد. یه مدت که میگذره مشتری های ول خرج میرن. اونایی هم که میمونن نسیه و دبه کردنو از این حرفا وقتی هم میخوای جمع کنی سیستم هارو نصف قیمت مجبوری بدی بره .

ARASH66
31-07-2011, 09:28
گیم پر از دردسر هست، کافی نت خیلی بهتره، (سروکله زدن با بچه مچه اصلیترین مشکلشه به نظرم)
پول برق، رسیدگی به سیستم ها خیلی زیاد، و ....

sia0368
31-07-2011, 09:35
گیم پر از دردسر هست، کافی نت خیلی بهتره، (سروکله زدن با بچه مچه اصلیترین مشکلشه به نظرم)
پول برق، رسیدگی به سیستم ها خیلی زیاد، و ....
الان همه adsl دارن کی میره کافی نت
به نظر من یا فست فود یا آرایشگاه یا مانتو یا لوازم آرایش درآمدش بهتره

oghyanoos
31-07-2011, 13:41
الان همه adsl دارن کی میره کافی نت
به نظر من یا فست فود یا آرایشگاه یا مانتو یا لوازم آرایش درآمدش بهتره

فروش lcd led 3d چطوره؟؟