PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظرتون ارزون ترين مدل تندر90 دوگانه سوز بگيرم يا پرايد دوگانه سوز؟؟

aria_electric_fars
03-03-2011, 22:37
سلام دوستان
ببينيد من بين اين دو ماشين گير كردم و از آخرين قيمتشون و كيفيت كنوني اونها از نظر دوگانه سوز بودن و اينها اطلاعي ندارم و من مي خوام قسطي بخرم يعني حدود 4 ميليون نقد دارم بدم و بقيه قسطي
حالا چند تا سوال كلي زير هست:
1- قيمت ارزون ترين تندر 90 دوگانه سوز و پرايد صندوق دار دوگانه سوز چند؟؟؟
2- آيا ارزون ترين تندر 90 با پرايد صندوق دار برابري مي كنه يا واقعا بهتر هست؟؟؟
3- لطفا در مورد تندر90 منظورم ارزون ترين اون اطلاعات بديد چون اصلا نمي دونم چه جوريه

راستش من از قيافه ش خوشم نمياد ولي من مي گم الان كه 8 ميليون مي خوام بدم پرايد لااقل يه 2 يا 2.5 بزارم روش يه ماشين بهتر بگيرم

اگر نظري غير از تندر90 داريد در حدود قيمت 9 ميليون دوگانه سوز كه قسطي هم بدن و خوب باشه بگيد

با تشكر

mohamad skystar
04-03-2011, 02:12
دوست من اینکه نیازی به تاپیک زدن نداره.
L90 پایین ترین مدلش به بهترین مدل پراید می ارزه.
نظر من L90

Ship Storm
04-03-2011, 07:01
من هم با L90 موافق تر هستم
هم ایمنی بیشتر و هم بروز تر بودن این خودرو و هم کیفیت قطعات خیلی سرتر از پرایده

aria_electric_fars
04-03-2011, 11:44
سلام دوستان
ممنون اينم كه خودم حدس مي زدم
لطفا از قيمتش بگيد و مدل هايي كه داره و كلا دوگانه سوزش خوبه يعني جواب مي ده؟؟؟ يه خرده توضيحات بيشتر بديد سايتش كه هيچ توضيحي نداده

با تشكر

mohamad skystar
04-03-2011, 15:23
سلام دوستان
ممنون اينم كه خودم حدس مي زدم
لطفا از قيمتش بگيد و مدل هايي كه داره و كلا دوگانه سوزش خوبه يعني جواب مي ده؟؟؟ يه خرده توضيحات بيشتر بديد سايتش كه هيچ توضيحي نداده

با تشكر

دوست عزیز این لینک مدل ها و قیمت های تندر 90 هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kazem795
04-03-2011, 16:07
دوست عزیز بهتره توقعاتتون رو در مورد یه ماشین بگید تا بتونیم بهتر پیشنهاد بدیم؛ ولی در حالت کلی منم با ال90 موافقم

aria_electric_fars
06-03-2011, 20:28
دوست عزیز بهتره توقعاتتون رو در مورد یه ماشین بگید تا بتونیم بهتر پیشنهاد بدیم؛ ولی در حالت کلی منم با ال90 موافقم
والا من توقع خاصي ندارم
فقط مي خوام محكم باشه نه مثل پرايد و ارزون باشه يعني تا حدود 10 تومن دوگانه سوز هم باشه
مي خوام قسطي هم بخرم يعني 4 تومن نقد و مابقي قسطي

نظرتون چيه؟؟

mohamad skystar
06-03-2011, 21:25
والا من توقع خاصي ندارم
فقط مي خوام محكم باشه نه مثل پرايد و ارزون باشه يعني تا حدود 10 تومن دوگانه سوز هم باشه

نظرتون چيه؟؟

برا L90 باید بیشتر از 4 میلیون پیش قسط بدی.
بهتره یه سری به نمایندگی بزنید برا شرایط فروش اونجا بیشتر راهنمایی میکنن
چون L90 هیچ موقع شرایطش معلوم نیست.

aria_electric_fars
09-03-2011, 22:33
برا L90 باید بیشتر از 4 میلیون پیش قسط بدی.
بهتره یه سری به نمایندگی بزنید برا شرایط فروش اونجا بیشتر راهنمایی میکنن
چون L90 هیچ موقع شرایطش معلوم نیست.
سلام
زنگ زدم مي گه 10 ميليون پيش مابقي موقع تحويل تو مرداد 90
گفتم خيلي خيلي ممنون و اگر 10 ميليون نقد داشتم مي دادم پيش پرداخت يه ماشين بهتر در حد 20 ميليون يا حتي بيشتر و بقيه ش رو قسط مي دادم

واقعا خودروسازي ما خيلي مسخره هست
يه 206 دارم مثلا 14 ميليون پولش هست ولي چراغ داشبورد نداره !!!:18:
يا مثلا تيپ 2 همه ي 206 ها مي گن آمپر بنزينش مشكل داره !!!:18:

واقعا مسخره هست

Ship Storm
10-03-2011, 06:50
:
1- قيمت ارزون ترين تندر 90 دوگانه سوز و پرايد صندوق دار دوگانه سوز چند؟؟؟

پراید رو میدونم که حدود 8800 تا 9 تومن میتونی الآن صفرش رو گیر بیاری

AmiRreZA_RAcEr
10-03-2011, 09:25
پراید صفر نخرید بابا ، این سایپا رو تحریمش کنید تا مجبور نباشید اینارو بخرید .... اما کو گوش شنوا ؛ این ایرانیا هم جالبن ، البته قصد توهین ندارما ؛ همه به پراید و خودروسازی فحش میدن ، همشونم میرن پراید صفر میخرن ، سالی 30 هزار نفرم تو این پرایدا میمیرن ، سایپا هم از سود میلیاردیه فروش پراید 20 ساله داره حالشو میبره

AmiRreZA_RAcEr
10-03-2011, 09:42
والا من توقع خاصي ندارم

نظرتون چيه؟؟

4 تومنتو تا چقدر میتونی افزایش بدی؟ میتونی 2 دیگه بذاری روش؟

aria_electric_fars
10-03-2011, 21:50
4 تومنتو تا چقدر میتونی افزایش بدی؟ میتونی 2 دیگه بذاری روش؟
نه والا
اينقدر وسعم نمي رسه
مي تونم تا 4 تومن نهايتش 4.5 نقد بدم بقيه ش قسطي
از بابت قسط مشكلي ندارم

Ship Storm
11-03-2011, 01:59
پراید صفر نخرید بابا ، این سایپا رو تحریمش کنید تا مجبور نباشید اینارو بخرید .... اما کو گوش شنوا ؛ این ایرانیا هم جالبن ، البته قصد توهین ندارما ؛ همه به پراید و خودروسازی فحش میدن ، همشونم میرن پراید صفر میخرن ، سالی 30 هزار نفرم تو این پرایدا میمیرن ، سایپا هم از سود میلیاردیه فروش پراید 20 ساله داره حالشو میبره

حرف شما درسته ولی این رو هم باید در نظر بگیری که نصف بیشتر مردم ایران توانایی خرید خودروهای بالاتر از این رنج قیمت رو ندارن و بخاطر اینکه تو سرما و تو گرما کنار خیابون منتظر یه ماشین منتظر نمونن و بتونن خانواده خودشون رو تقریبا براشون رفاه در این زمینه رو مهیا کرده باشن اقدام به خرید این خودرو میکنند
هیچکش بدش نمیاد پست خودروهایی مثل لکسوس و مرسدس و بی ام دبلیو بشیه و لذتش رو ببره ولی هرکسی قادر به خریدش نیست