PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دمای کارت HIS 4670

t-38
03-03-2011, 13:23
با سلام :11:

من یه گرافیک HIS 4670 1GB DDR3 دارم سیستم هم تو افضا هست دمای گرافیک روی 58 درجه است ایا این

دما عادیه برای این کارت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
03-03-2011, 15:55
این درحالت لود هست یالود؟
اگه حالت لود باشه عادیه ولی تو حالت بیکاری باشه یکم بالاست فن گرافیک رو چک کنید خمیر سیلیکون بزنید و سیستم تهویه کیس رو چک کنید
پاور ضعیف هم میتونه دمای گرافیک رو بالا ببره

t-38
03-03-2011, 17:46
این درحالت لود هست یالود؟
اگه حالت لود باشه عادیه ولی تو حالت بیکاری باشه یکم بالاست فن گرافیک رو چک کنید خمیر سیلیکون بزنید و سیستم تهویه کیس رو چک کنید
پاور ضعیف هم میتونه دمای گرافیک رو بالا ببره

راستش سیستمم مرتبا blue screen میده ویندوز عوض کردم هرنمونه انتی ویروس هم امتحان کرد نداد :41:

حتی درایور گرافیک جدید هم از سایت گرفتم بازهم هیچ گفتم شاید از دمای بالای گرافیک باشه اون دمارا هم

تو حالت بیکاری گرفتم الان هم دما روی 50 درجه هستش این دما در حالت full load راچطور میشه اندازه گیری کرد ؟

راستی یه مودم دیال اپ هم بهش چسبیده این دمارا بالا میبره ؟:11:

EXTREME
03-03-2011, 19:02
بله یکی از دلایل blue screen دمای بالای قطعات و ضعیف بودن پاور هست مودم رو دربیارید و دوباره سیستم روروشن کنید و ببینید دما چنده
دما تو فول لود از اونجا مشخص میشه که مثلا 20 دقیقه بازی کنید ببینید چه دمایی داره کارت یا با استفاده از تست |furmark
تست پایداریش ببینید تا چه دمایی گرافیک پایداره

t-38
03-03-2011, 21:50
ممنون دوست عزیز از پاسخ هاتون :11:

من تو یه چیز شک دارم ولتاژ قسمت 12 ولت و5 ولت خیلی پایینه ؟ فکر کنم پاور مشکل داشته با شه اینطور نیست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
03-03-2011, 23:52
اون که مربوط به ولتاژ سی پی یو هست بله یک مقدار کم نشون میده ورژن نرم افزار hw monitor رو آپدیت کنید وبایوس مین رو هم آپدیت کنید
برای گرافیک هم اون مواردی که گفتم چک کنین حتما نتیجه مگیرین
حتما با یه پاور دیگه سیستم رو چک کنید