PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : vs 2010 و sql 2008

aminhacker
03-03-2011, 01:01
با سلام
آقا من ویژوال استودیو 2010 اکسپرس رو از سایت مایکروسافت گرفتم
توش sql 2008 رو هم داشت نسخه 64 بیتی شو نصب کردم
اما بعد ریستارت اصلا اینگار چیزی نصب نیست تو مسیر C:\Microsoft SQL Server که نصبیده بودم رفتم اما
فایل اجراییشو پیدا نمی کنم. دو تا بانک با پسوند mdf هم داشتم باز نمی کنه ... چه کنم ؟

khaiyam
03-03-2011, 10:15
به دلیل اینکه ورژن اکسپرس SQL هست SQL Server Management Studio Express تو خودش نیست یا باید از سایت مایکروسافت SQL Server Management Studio Express دانلود کنی یا باخود vs دیتابیس را بسازی باهاش کار کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aminhacker
03-03-2011, 11:28
به دلیل اینکه ورژن اکسپرس SQL هست SQL Server Management Studio Express تو خودش نیست یا باید از سایت مایکروسافت SQL Server Management Studio Express دانلود کنی یا باخود vs دیتابیس را بسازی باهاش کار کنی

آقا ممنون
فقط دو تا سوال دیگه دارم
1-الان که اون vs و sql express رو نصبیدم این نسخه رو به نصبم مشکلی نیست ؟(مثلا میگن اول اینو نصب کن بعد sql یا برعکس از اینجور چیزا)
2-اینکه اصلا لازم بود از همون اول sql express نصب میشد یا باید از همون اول همون لینکی که دادی رو می نصبیدم ( واسه دفعه های بعد میگم)

khaiyam
03-03-2011, 12:57
این لینک دیتابیس نیست این دوتا هیچ ربطی به هم ندارن این لینکی که من دادم در واقع یک محیط برای این هست که دیتابیس را بسازی و کنترل کنی با تمام ورژن های vs هسته SQL Server Express نصب میشه ولی محیطی برای کار با اون وجود نداره برای کار باهاش باید با خود vs کار کنی .
اول باید خود دیتابیس را نصب کنی بعد این منیجر

aminhacker
03-03-2011, 14:00
این لینک دیتابیس نیست این دوتا هیچ ربطی به هم ندارن این لینکی که من دادم در واقع یک محیط برای این هست که دیتابیس را بسازی و کنترل کنی با تمام ورژن های vs هسته SQL Server Express نصب میشه ولی محیطی برای کار با اون وجود نداره برای کار باهاش باید با خود vs کار کنی .
اول باید خود دیتابیس را نصب کنی بعد این منیجر
تنکس.
عمری درگیر همین بودم تازه فهمیدم :31:
ممنون.

aminhacker
05-03-2011, 23:12
با سلام
آقا این نسخه رو می گرفتم بهتر نبود ؟ یا فرق می کنن ؟

*Batman*
06-03-2011, 19:03
لینکی رو که شما گذاشتید فقط حاوی Service Pack 1 برای SQLServer 2008 هستش و خود SQLServer باید از قبل نصب شده باشه تا این آپدیت اعمال بشه.

برای ویندوز XP-Vista-Seven میتونید از نسخه Express یا Developer استفاده کنید.

aminhacker
06-03-2011, 21:44
لینکی رو که شما گذاشتید فقط حاوی Service Pack 1 برای SQLServer 2008 هستش و خود SQLServer باید از قبل نصب شده باشه تا این آپدیت اعمال بشه.

برای ویندوز XP-Vista-Seven میتونید از نسخه Express یا Developer استفاده کنید.
قربونت. درسه اینطوری عیبه اما تنکس حیفم اومد اینجوری ابراز نکنم :31:

G U L D A N
20-04-2011, 22:33
با سلام

دوست عزیز اول باید SQL SERVER 2008 رو نصب کنی بعدش VS2010 !
اگه قبل از نصب SQL شما VS نصبیده باشی دیگه نمی تونی SQL رو نصب کنی
باید VS رو پاک کنی !

Guts
28-04-2011, 12:40
چرا تو خوده Visual Studio کار نمیکنی، برای شما مطمئن باش Management Studio با خوده Visual Studio فرقی نداره.