PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ریکاوری HP Pavilion DV-6 3150

malemir
02-03-2011, 20:42
ضمن سلام به همه ی اساتید محترم،

موقعی که نوت بوک رو گرفتم DVD های ریکاوری رو ساختم و هارد رو پارتیشن بندی کردم.حالا ریکاوری توسط DVD انجام نمیشه. حتی من کل هارد رو یه صورت یک پارتیشن درآوردم باز هم نشد. فکر کنم قبل از پارتیشن بندی مود هارد دیسک داینامیک بود که من به بسیک تغییرش دادم. (نمیدونم برای برنامه ی ریکاوری مهمه یا نه!)

توضیح : با مرج کردن و ماونت Image های روی DVD توسط imagex هم به نتیجه ای نرسیدم چون بهم یه ویندوز اکتیو نشده تحویل میده. تازه بعضی پارتهای Image روی DVD با پسوندهایی نظیر .1 و .2 جایگزین شده (و همتای همنام .wim هم داره!) و مطمئن نیستم که imagex اونها رو موقع پردازش در نظر بگیره و پردازش کنه.

دوستان لطفاً کمک کنید. و در صورتی که راهی نداره ، اگه کسی با برنامه ای غیر از HP Recovery از نوت بوک HP 3150 ایمیج گرفته (مثل Acronis Image یا Norton Ghost) و میتونه بهم برسونه خیلی ممنون میشم. هزینه اش هم هر چی بگه روی چشم.:11:

متشکرم.

malemir
04-03-2011, 18:23
می دونستم هیشکی بلد نیست!!

F_C_B
04-03-2011, 19:39
بک آپ یه مدل نزدیک بش هم فکر کنم روش کار میکنه.

فروشنده های لپتاپ از لپتاپاشون یه نسخه بک آپ تهیه میکنن.

تو سایت sarzamin.ir برو دی وی دی بک آپ ها رو میفروشه.

malemir
04-03-2011, 21:12
ممنون.

ولی همون طور که گفتم DVD های بک آپ هیچ مشکلی ندارن و خود برنامه ریکاوری هم اونها رو وریفای کرده.

F_C_B
05-03-2011, 01:06
از همون موده که تغییر دادید الان نگاه کردم همه درایوهای خود لپتاپ دینامیکن و اکسترنالم که زدم بیسیک.

اکه ویندوز دارید با یه پاراگون پارتیشن درستش کنید. اگه ندارید با داس برید کامل اف دیسکش کنید از اول نصب کنید.

---

یا حتی میتونید یه ویندوز کپی روش نصب کنید. (اونجا درایو ها رو از اول بسازید بعد برید توی ویندوز و ریستور رو انجام بدید.)