PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : display errore 259.22 stopped (کمک) help

tom.blogfa
02-03-2011, 16:05
خطای:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از کسایی که به همچین مشکلی خوردن و یا میدونن باید چطوری از دستش خلاص شد کمممممک میخوام.
بیشر وقتی با فایرفاکس کار میکنم صفحه یه بار خاموش روشن میشه بعد این پیامو میده.
واقعا نمیدونم چیکار کنم چند بار فلش پلیر های مختلفو ریختم بعد گرافیکو آپدیت کردم ولی بازم این پیغامو میده گاهی وقتا...
هر چی به نظرتون میرسه بگین تا انجام بدم مممممممنون:11:
لب تاپ ایسر 5741g با کانفیگ:
cor i5-430M (2.26GHz)
VGA : GT320M

tom.blogfa
02-03-2011, 16:11
راستی ویندوز 7 64بیتی
اگه کسی نظرش آپدیت بایوس هست هم تو رو خدا کامل توضیح بدین چون تو سایت ایسر واسه مدل لبتاپ من چیز زیادی نداره(با این کانفیگ) و دقیقا نمیدون چطوری بایستی بایوس رو آپ کنم...
و باید بگم از این کار میترسم:46:

tom.blogfa
02-03-2011, 20:00
کسی اطلاعاتی نداره؟؟:46::8:

tom.blogfa
02-03-2011, 23:31
تو سایتای خارجی (انگلیسی ) هم دیدم که بعضی ها این مشکلو دارن ولی زبان انگلیسیم قوی نیست و یا بیشترشون گفته بودن گرافیکتو آپدیت کن و ....
آقایون اهل فن نظری ندارن ؟؟؟؟ اصلا این ارورها واسه چیه؟؟؟ من مثل اینو تو این فروم دیدم ولی با کد ارور متفاوت واسه پی سی . حالا این لب تاپه و یه مقداری فرق میکنه .
تو رو خدا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه دریغ نکنه.
ممنونم

pooladi
03-03-2011, 01:18
سلام.خوبی؟
اول: اصلا نگران نشو این اشکال رو خیلی ها با لپ تاپ و گرافیک های مختلف داشتند
دوم: احتمالا ورژن درایور نسب شده بر روی سیستم با ورژن تعریف شده در بایاس 1 ناهماهنگی داره
سوم: اولین راه اینه ک بایاس رو آپدیت کنی (مثل اینکه دیگران با این راه ب نتیجه رسیدند)
چهارم:لینک مربوط ب لپ تاپ شما پایین گذاشتم. ورژن 1.10 رو دان کن.بعد ب راحتی بازش میکنی و بدون ترس اجراش میکنی.خودش کارار رو انجام میده و بعد سیستم ریست میشه.وقی اومد بالا انشالا مشکل حله
اگر هم نشد. ک نشد. باید بریم ببینیم دیگه چی ممکنه باشه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tom.blogfa
03-03-2011, 04:48
دوست من دستت مرسی :46: دانلودش میکنم خودم هم به این نتیجه رسیده بودم که آخرش باید بایوس رو آپ کنم... فقط میخواستم یک نفر که خودش این کارا رو کرده بیادو یه جورایی ترس ما رو بریزه.:20::31:
بازم دمت گرم خیلی با مرامی ...:11:

tom.blogfa
03-03-2011, 04:56
راستی یکی از دوستانمون تو فوروم به نام []Pami[] اینو نوشته بودن در رابطه با آپدیت بایوس گفتم اینجا بگم بدک نیست :
موقع آپدیت بایوس باید باتری فول شارژ باشه و آداپتور هم وصل باشه ، آنتی ویروس هم غیر فعال باشه و برنامه ای باز نباشه .

tom.blogfa
05-03-2011, 23:56
سلام
دوباره شد!!!!:18:
فقط وقتی با فایر فاکس کار میکنم این پیامو میده. (نسخه 4 چند تا ورژن مختلفو امتحان کردم)
اگه کسی راهی بلده بگه که ما سراغ مرورگرای دیگه نریم .
شــــــــاید بــــــــرای شـــــما هـــــم اتفاق بیفتد :41::41:

Pami
07-03-2011, 00:55
دوست عزیز ، من هم این مشکل رو برای 5741 خودم دارم ، در واقع به دید مشکل نمیشه بهش نگاه کرد
این ایراد نرم افزاری بوده و مربوط به وقفه های کارت گرافیک و عدم هماهنگی با نسخه های درایور هست .
تا جایی هم که میدونم با آپدیت بایوس باید حل بشه ( خودم امتحان نکردم برای من خیلی کم پیش میاد )
شما اول بایوس رو آپدیت کنید .