PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه برنامه ام رو به نسخه آزمایشی تبدیل کنم؟

Nesta
14-03-2005, 01:53
سلام
برايه trial يا ازميشی کردن برنامه چه برنامه ای را پيشنهاد ميکند که با اون کار کنم و برام کمی توضيح دهيد که چگونه بايد کار کنم که يک برنامه ای که مينويسم چطوری ازميشی کنم که مثلاً بدن کرک براش بسازم که فول بشه متشکرم

hajHasan
14-03-2005, 02:33
فكر كنم با ساختن چند كليد در رجيستري و دادن اطلاعات رمزي در آن ميتوانيد از نظر تاريخ و تعداد اجرا ، كنترل داشته باشيد. در خود برنامه با چك كردن اين كليدهاي رجيستري ، اجراي چند بخش خاص از برنامه تان را محدود كنيد تا كاربر برنامه شما را بخرد و پسورد را داخل آن وارد كند. سپس اطلاعات رجيستري را بر اساس نسخه كامل ، ويرايش كنيد.
البته غير از اين راه ، يكي دو تا كامپوننت قبلا ديده بودم كه براي اينكارا استفاده ميشد. رو اينترنت اگر سرچ كنيد ، احتمالا پيدا خواهيد كرد.

Nesta
14-03-2005, 03:24
سلام
فکر کنم ک اين راه رو ميدونم من دنباله برنامه ميگردم مثله shareware lock که خوب باشه و کمی هم توضيح کار در رجيستری که ملم هست ولی خطر ناک ممنون ولی باز

rasool_bbc
16-03-2005, 23:41
يه سري به اينجا بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nesta
17-03-2005, 04:29
سلام آقا من خودم برنامه نويسم ميگم عجله دارم حالا بيام کرکر بشام من برناممو نوشتم ميخوام فقط ايمن کنم دستت درد نکنه

mydelphi
28-03-2005, 01:33
شما هنوز نگفتيد برنامه شما چه نوع برنامه اي (ساده - مولتي مديا - سيستمي - بانك اطلاعاتي ) ولي از اونجايي كه من برنامه نويس بانك اطلاعاتي هستم بهترين راه محدود كردن تعداد ركورد هاي ورودي برنامه است مثلا براي 100ركورد قابل استفاده باشه كه مشكل خاصي نيست ولي اگه برنامه شما غير از بانك اطلاعاتي بود استفده از يك قفل ديسكتي كه يك برنامه رو اجرا و در ريجستري يك تغييراتي ايجاد ميكنه و در زمان اجرا اگه اين تغييرات ايجاد شده بود برنامه شما اجرا ميشه كه البته اگه يك حرفه با اون كار كنه مطمنا قفل شما ديگه كاربرد نداره .
اگه مشكل شما حل نشد با من تماس بگير

موفق باشي ....

Omid online
28-03-2005, 07:24
نرم افزار virtual protector

mydelphi
29-03-2005, 01:19
نرم افزار virtual protector
ميشه مقداري درباره اين نرم افزار توضيح بدي ....