PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب سخت(ویو 525- ویو پرو- ایکس8)

Highbury
02-03-2011, 11:10
سلام
به شدت بین این سه گوشی گیر کرده ام. البته ویواز از بین گزینه های من حذف شد چون قیمتش رفت بالا:31:
نمیخوام زیاد خرج کنم گوشی لمسی باشه.
بتونم باهاش اینترنت برم و گاهی اوقات بیشتر چت میکنم
پس بتونم با یاهومسنجر و گوگل تاک چت کنم
----
بتونه فاریس رو ساپورت کنه که فکر کنم هر سه میتونن فارسی رو ساپورت بکنن.
----
یه جورایی در مورد ایکس 8 که آندروئید داره خیلی مطمئن هستم اما در مورد بادا نمیدونم
میگن ویو 525 اس ام اس خود به خود میفرسته؟
برنامه GPS نداره؟
کیفیت اسلاید پرو چطوره؟

گرافيكار
02-03-2011, 23:55
به نظر من براي اينكه از خريدتون راضي باشيد بهتره ايكس 8 بگيرين چون احساس ميكنم به آندرويد علاقه بيشتري داريد
ولي ويو525 هم صفحه بزرگتري داره هم تاچ حساس تري

maziarzar
03-03-2011, 00:13
صد درصد ایکس8 تو برنامه ومخصوصا اینترنت خیلی عالیه

Highbury
03-03-2011, 00:17
علاقه که دارم اما نمیدونم چرا قیمت بعضی گوشیها رفته بالا
ایکس 8 الان 230
ویواز 285 شده.
گفتم من کار زیادی با اینترنت ندارم.
اگه یه اسکرین شات از کیبورد qwerty ویو 525 داشتم بهتر میتونستم انتخاب کنم. از طرف دیگه ویو پرو هم کیبورد داره.
حالا بادا در استفاده از اینترنت خیلی ضعیفه؟
-----
نظرتون در مورد مینی پرو چیه؟

starn
03-03-2011, 10:06
در حواب شما باید بگم که اصلا سراغ ایکس 8 نرو !!!! من خودم این گوشی رو همین جند روز داشتم فروختم که دقیقا 2 هفته بیشتر دستم دوم نیورد یک نصحت می کنم به شما زیر 450 تمن اصلا به آندروید فکر نکن چون لذت از اندورید به بازی و برنامه های سنگین اونه که متاسفانه گوشی هایی که سی پی یو ضعیفیدارن نمی تونن اجرا کنن(این حرفه کسی به شما میزنه که تجربه ی تعویض بیش از 18 گوشی در کمتر از 2 سال رو داشته) حالا انتخاب باشماست
البته این هم بگن اگه میخوای ایکس 8 بگیری و فقط اس ام اس بزنی و تماس حواب بدی مشکلی نداره
به نظر من یکی از این 2 تا ویوی که گفتی انتخاب کنی بهتره
انتخاب با خودته

Highbury
03-03-2011, 11:15
نظرتون در مورد ویواز دست دوم و i8000 امنیا 2 چیه؟چند مورد پیدا کردم که تمیزه

Punisher_2008
03-03-2011, 13:11
نظرتون در مورد ویواز دست دوم و i8000 امنیا 2 چیه؟چند مورد پیدا کردم که تمیزه

با سلام
دوست عزیز سعی کن گوشی دسته دوم نخری..
5250pro بخر خیلی خوبه که.من میخواستم اول اینو بگیرم خیلی هم تحقیق کردم واقعا گوشی عالی هست کامل هیچی کم نداره.. ولی
در نهاست x8 رو خریدم خیلی هم ازش راضی هستم.
هر کردوم رو برداری پشیمون نمیشی چون واقعا هر دو گوشی کاملی هستند

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

در حواب شما باید بگم که اصلا سراغ ایکس 8 نرو !!!! من خودم این گوشی رو همین جند روز داشتم فروختم که دقیقا 2 هفته بیشتر دستم دوم نیورد یک نصحت می کنم به شما زیر 450 تمن اصلا به آندروید فکر نکن چون لذت از اندورید به بازی و برنامه های سنگین اونه که متاسفانه گوشی هایی که سی پی یو ضعیفیدارن نمی تونن اجرا کنن(این حرفه کسی به شما میزنه که تجربه ی تعویض بیش از 18 گوشی در کمتر از 2 سال رو داشته) حالا انتخاب باشماست
البته این هم بگن اگه میخوای ایکس 8 بگیری و فقط اس ام اس بزنی و تماس حواب بدی مشکلی نداره
به نظر من یکی از این 2 تا ویوی که گفتی انتخاب کنی بهتره
انتخاب با خودته

با سلام.
ما که داریم هر برنامه ای که خواستیم روش نصب کردیم راحتم اجرا شده...در مورد بازی حق با شماست. نمیشه بازی های خیلی سنگین رو اجرا کنید .ولی سحت افزارش ضعیف نیست... مناسبه... مثل خیلی از گوشی های دیگه hero و...بعضی میگفتن این گوشی نمیتونه بازی angry birds رو اجرا کنه ولی نصب کردم خیلی راحت اجرا شد و کار کرد در ضمن صدای معرکشو فراموش نکنید. صداش واقعا عالیه... ما که راضی هستیم...

maziarzar
03-03-2011, 23:15
این درسته که اندروید زیر450 بازی های حجیم رو نمیتونه اجرا کنه اما محیط گرافیک ونرم افزار های بروز تری داره ودرضمن قیمتشم198تومنه

Highbury
04-03-2011, 01:23
خب انتخاب انجام شد
ویو پرو و ویواز (البته کار کرده)
نظرتون چیه؟ویواز دست دو حدود 210 سراغ دارم . هم نقره ای و هم مشکی

Punisher_2008
04-03-2011, 09:21
این درسته که اندروید زیر450 بازی های حجیم رو نمیتونه اجرا کنه اما محیط گرافیک ونرم افزار های بروز تری داره ودرضمن قیمتشم198تومنه
با سلام...
از لحاظ نرم افزار که تاحالا هر نرم افزاری نصب کردم راحت اجرا شده... حتی چند جا خودنم 90% نرم افزارو اجرا میکنه!!! از لحاظ ساپورت نرم افزار که مشکلی نداره... چون نرم افزاری های برای وضوح خاصی ساخته نمیشوند....
وقتی touch2 داشتم وضوح qvga داشت من 90% نرم افزارو اجرا میکردم بدون هیچ مشکلی .. بازی های گرافیکی هم داشتم مثل اسفالت و...
به نظر من تنها مشکل سخت افزاری x8 رمش هست که 175 mb هست.. میتونست 256 باشه.. من یک بازی سنگین نصب کردم dungeondefendersfirstwave_4 اجرا میشد ولی همش اخطار میداد که حداقل رم باید 512 باشه...
در مورد بازی من خودم شخصا بازی های زیادی روی گوشی(زیاد بازی میکنم ) دارم درسته خیلی حجیم نیستند ولی سرگرم کننده هستند... اگه به خاطر بازی میخواین 450 تومان پول بدین 200 تومان بدین یک PSP بخرین بازی های اندروید تو کیسه چپش گم میکنه ( من PSP دارم) جدیدا فریمور اخرش هم کپی خور شده. 250 تومان هم میتونید یک گوشی توپ واسه خودتون بخرید...

منظورتون از محیط گرافیکی همون رابطه کاربری هست؟اگه منظورتون اینه که اصلا ربطی به قیمت گوشی نداره...
x10 جز گوشی های اندروید قوی هست ولی محیط گرافیکش یا رابطه کاربریش مثل x8 هست......

والا ما که جنوب هستیم موبایل مستقیم از اونور اب میاد (دوبی) و همه اصل هستند ارزونتر از 215 ندیدم....تازه بازم جدیدا گفته شده همان 230 تومان شده... گوشی ها دارن بازم گرون میشن N8 هم گرونتر شده...

من خودم 230 خریدم..
فکر میکنم اینجا جای مناسبی برای تبادل نظر در این مورد نیست... از صاحب تاپیک zimka_14162 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عذر خواهی میکنم..

خب انتخاب انجام شد
ویو پرو و ویواز (البته کار کرده)
نظرتون چیه؟ویواز دست دو حدود 210 سراغ دارم . هم نقره ای و هم مشکی
با سلام..
بازم توصیه میکنم گوشی دسته دوم نخرید...
جای شما بودم wave s5250 pro میخریدم ... اصلا گوشی 0 یه چی دیگست خیلی راحته
گوشی دسته دوم شما نمیدونید دست کی بوده ؟ اون چطور به گوشی رفتار میکرده؟ شاید گوشی تعمیر شده.. و هیچ تظمینی نیست... اینو از رو تجربه میگم..

wave s5250 همانطور که گفتم من قبل x8 قصد خرید اینو داشتم و خیلی هم تحقق کردم واقعا گوشی کاملی هست... به خصوص ورژن pro ..

Highbury
04-03-2011, 12:38
حرفت رو قبول دارم که دست دوم زیاد جالب نیست. اما منم تجربه دارم و بسیار تحقیق میکنم بعد انتخابش میکنم.
من دست دومی میخرم که با نو هیچ فرقی نکنه جوری که احساس کنم گوشی نو خریدم قبلا هم استار از یکی بچه های همین فروم گرفته بودم که دستش درد نکنه واقعا تمیز و سالم بود.
در صورتی که در گرفتن ویواز تمیز ناکام موندم ویو پرو میخرم. البته تا دیروز قصد داشتم ویواز صفر بگیرم اما یه کم خرید غیرمنتظره داشتم که رو آوردم به دست دومش.
گوشیها دارن گرون میشن ویواز الان 290 تومان شده

maziarzar
04-03-2011, 14:54
به نظر من اصلا ویواز نخرید
اگه دنبال گوشی سیمبین هستید که نوکیا بهترینه

Punisher_2008
04-03-2011, 16:44
به نظر من اصلا ویواز نخرید
اگه دنبال گوشی سیمبین هستید که نوکیا بهترینه

با سلام..
دوست عزیز چرا اصلا نخره؟ از شما که کاربر ویژه بخش مشاوره هستید بعیده...
دراینکه نوکیا در سیمبین بهترینه شکی نیست.
ولی فکر نکنم فرق چندانی کنه...
در ضمن ویواز گوشی کاملی هست. مطمئن باش خریدی پشیمون نمیشی
واقعا چیزی کم نداره
ال سی دیش که بزرگ هست 3.2 اینج و وضوح بالاست 360 در نمیدونم چند:31:(یادم نیست) برای سیمبین 240 در 320 کاملا جواب میداد دیگه این....
سیستم عاملش که سیمبین هست که هر نرم افزاری بخوای براش فراوان در ضمن یک جا خوندم که نوکیا میخواد سیمبین رو باز متن کنه!!! جاوا هم در کنارش به راحتی ساپورت میشه:31:
دوربینش هم 8 مگاپیکسل فوکوس خودکار و فلش LED
از لحاظ سخت افزاری که سیمبین سیستم عامل کم توقعی هست... سی پی یو فکر کنم 700 خورده ای بود....
من الان خودم n78 دارم سی پی یو 369mhz هست راحت هر بازی و نرم فازری اجرا میکنه دیگه ویواز با این سی پی یو که کولاک میکنه:31::40::40::40:

wifi-gps هم که داره..

قیمتشم مناسبه...
بازم میگم گوشی کاملی هست و همانطور که گفتم هیچی کم نداره برای اطلاعات بیشتر به gsmarena مراجعخ کنید.:31::40:
زیاد حرف زدم.:31::40:

Highbury
04-03-2011, 20:18
کارکرده ویواز رو قیمت گرتفم 210 تومان. تمیز و یک ماه استفاده شده .فقط خداکنه مورد نداشته باشه.
واقعا دیگه پول ندارم بیشتر بذارم و فکر میکنم با این قیمت بهترین انتخاب رو انجام دادم

maziarzar
04-03-2011, 20:27
1- خرید دست دوم گوشی های لمسی رو من خودم اشتباه میدونم
2-صدای بسیا ضعیف
3- وقتی گوشی برای اینترنت می خوان بهتره که گوشی اندروید باشه

Punisher_2008
04-03-2011, 22:27
1- خرید دست دوم گوشی های لمسی رو من خودم اشتباه میدونم
2-صدای بسیا ضعیف
3- وقتی گوشی برای اینترنت می خوان بهتره که گوشی اندروید باشه
درمورد گوشی دسته دوم بنده هم موافقم سعی کنید نخرید یا اینکه از سلامت کامل گوشی اطمینان داشته باشیم

نمیشه که هیچ عیبی نداشته باشه... یکی از دوستان نزدیکم Desire HD داره با اون عظمتش و سخت افزار قویش به قول شما گوشی بالای 400 تومان اندروید.... ولی صدا نداره اما دلیل بر بد بودن گوشی نیست.

چرا فکر میکنید اندروید برای اینترنت مناسب تره و سیمبین و ویندوز مناسب نیست؟ میشه دلیل بیارین؟
اتفاقا سرعت اینترنت و وبگردی در ویندوز 6.5 به نظر من خیلی عالی تر بود...
من touch2 داشتم... واقعا سرعت اینترنت و دانلودش به خصوص در برنامهucweb عالی بود!!! همینطور یک نوار لمسی برای زوم روی صفحه داشت....
روی xperia x8 و Desire HD هم حرف نداره..ولی اصلا به پای اون نمیرسند... البته با نصب نرم افزار byte tornado که دانلود منجر قوی برای دانلود فایل های سنگین هست و خودشتم مرورگر قوی داره تونستم تقریبا مثل اونو تجربه کنم...
در مورد سیمبین موافقم مرور گر خود گوشی زیاد سرعت نداره و نمیشه نمره بالایی بهش داد ولی سیمبین اینقدر مرور گر براش زیاده... بنده operamini ,ucweb, و بخصوص برای وبگردی chrome رو برای سیمبین پیشنهاد میکنم.
منظورم اینه که در کل نمیتونید بگین فلان سیستم عامل برای اینترنت بهتر یا بدتر هستند... حتی گوشی های جاوا الان براشون مرورگر های زیادی با سرعت و قابلیت های بالا وجود داره دیگه چه برسه به اینا...

تمام اینارو از رو تجربه زدم چون خودم هم محصل هستم و هم کار میکنم زیاد وقت نمیکنم با pc بیام و همیشه از موبایل استفاده میکنم و همیشه موزیک. نرم افزار .بازی و.... زیاد دانلود میکنم برای همین روی هر دو گوشیم مرور گر 4. 5تا مرورگر نصب کردم...

Highbury
04-03-2011, 23:46
ممنون دوستان. بی پول عجب درد بدی هست. دیشب وقتی مغازه بودم یارو HD7 رو داشت به یه دختر دبیرستانی میفروخت اونوقت من:41: واقعا عجب گرافیکی داشت خیلی خفن بود اما خب قیمتش هم خیلی خفن بود.طرف 600 خورده ای فکر کنم فروختش. میخواستم بهش بگم دختر همین رو از اونور خیابون برات میگیرم 520 .گفتم جهنم بزار پول بده این که واسش مهم نیست.
به هر حال سعی میکنم با بودجه ی کمم یه گوشی مناسب بگیرم. ازتمام کسانی که نظر دادند مخصوصا پانیشر که اسمش رو نمیدونم و همچنین مازیار تشکر میکنم. فقط مازیار بدون که امسال ما قهرمانیم:31:

Punisher_2008
05-03-2011, 09:57
ممنون دوستان. بی پول عجب درد بدی هست. دیشب وقتی مغازه بودم یارو HD7 رو داشت به یه دختر دبیرستانی میفروخت اونوقت من:41: واقعا عجب گرافیکی داشت خیلی خفن بود اما خب قیمتش هم خیلی خفن بود.طرف 600 خورده ای فکر کنم فروختش. میخواستم بهش بگم دختر همین رو از اونور خیابون برات میگیرم 520 .گفتم جهنم بزار پول بده این که واسش مهم نیست.
به هر حال سعی میکنم با بودجه ی کمم یه گوشی مناسب بگیرم. ازتمام کسانی که نظر دادند مخصوصا پانیشر که اسمش رو نمیدونم و همچنین مازیار تشکر میکنم. فقط مازیار بدون که امسال ما قهرمانیم:31:

با سلام...
700 تومان پول میده باید هم گرافیک داشته باشه... ولی فراموش نکنید مخواین موبایل بخرین اگه خیلی نرم افزار گرافیک و.... بیش از اندازه براتون مهمه یک لپ تاپ متوسط و ارزون بخرین خیلی قویتر از قویترین موبایل ها هستن و از هر لحاظ سر هستند.:31:

من خودم شخصا عادت ندارم گوشی بیشتر از 300 تومان بخرم. و دوست ندارم گوشی بزرگ باشه مثلا htc Desire HD خیلی گوشی توپیه ولی بزرگه!!!! ولی واقعا مثل یک کامپیوتر هست.

به هر حال دوست عزیز بین اون گوشی ها هر کدوم که برداری مطمئن باش پشیمون نمیشی.ویواز واقعا گوشی کاملیه....

Highbury
05-03-2011, 10:55
با سلام...
700 تومان پول میده باید هم گرافیک داشته باشه... ولی فراموش نکنید مخواین موبایل بخرین اگه خیلی نرم افزار گرافیک و.... بیش از اندازه براتون مهمه یک لپ تاپ متوسط و ارزون بخرین خیلی قویتر از قویترین موبایل ها هستن و از هر لحاظ سر هستند.:31:

من خودم شخصا عادت ندارم گوشی بیشتر از 300 تومان بخرم. و دوست ندارم گوشی بزرگ باشه مثلا htc Desire HD خیلی گوشی توپیه ولی بزرگه!!!! ولی واقعا مثل یک کامپیوتر هست.

به هر حال دوست عزیز بین اون گوشی ها هر کدوم که برداری مطمئن باش پشیمون نمیشی.ویواز واقعا گوشی کاملیه....
ممنون.نه بابا من خودم اصلا حاضر نیستم به خاطر گرافیک بهتر و ... که باهاش اصلا کاری ندارم 200 تومان اضافه تر خرج کنم. کار من با موبایل کارهای روزمره هستش و کار خاصی باهاش انجام نمیدم که پول زیادی خرج کنم.
سعی میکنم پول بیشتری جمع کنم و ویواز آکبند بگیرم اگر پولم نرسید ویو پرو میگیرم.
بازم از تمام کسانی که راهنمایی کردن ممنونم.

Punisher_2008
05-03-2011, 11:50
ممنون.نه بابا من خودم اصلا حاضر نیستم به خاطر گرافیک بهتر و ... که باهاش اصلا کاری ندارم 200 تومان اضافه تر خرج کنم. کار من با موبایل کارهای روزمره هستش و کار خاصی باهاش انجام نمیدم که پول زیادی خرج کنم.
سعی میکنم پول بیشتری جمع کنم و ویواز آکبند بگیرم اگر پولم نرسید ویو پرو میگیرم.
بازم از تمام کسانی که راهنمایی کردن ممنونم.
با سلام
بنده هم دقیقا مثل شما هستم .حاظر نیستم بابت امکاناتی که ازشون استفاده نمیکنم و به کارم نمیاد پول اضافی بدم...
هر کدوم رو بخرید مطمئن باشید پشیمون نمیشد چون هر دو کامل هستند و چیزی کم ندارند

maziarzar
05-03-2011, 22:44
شما اگه برسی های تخصصی اندروید رو بخونید اکثرا گفته شده سیستم عاملی متمرکز بر اینترنت