PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال در باره راديو باتن ها

sharareh
25-05-2006, 16:33
با سلام به همه دوستان و استاد الفين
لطفا يكي جواب اين سئوال رو بده : من يك كوئيز ساختم كه هر سئوالش 3گزينه داره و براي هر گزينه يك راديو باتن گذاشتم (براي اطلاع بيشتر به اينجا سري بزنيد آموزش:Quiz Wizard-ساخت كوييز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا مشكل اينجاست كه كاربر ميتونه هر سه گزينه رو تيك بزنه ونمره كامل سئوال رو بگيره در حالي كه من ميخوام فقط بتونه يك انتخاب داشته باشه وبا زدن يك راديو باتن بقيه خالي شوند.
لطفا اكشن مربوطه رو برسونيد كه خيلي احتياجه.تشكر

Man Hunter
25-05-2006, 20:42
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خدا كنه كه كار كنه...هنوز واسه خودم امتحان نكردم...چون خونه دوستمستم!اينم فلش رو نداره!

اگه مشكلي داشت بازم بهم بگين...الفين جان شما هم اگه اين تاپيك رو ميبيني....يه نگاه با اين كد بنداز بي زحمت

يا حق ;)

Elfin-D
25-05-2006, 21:14
سلام
دقيقا نميدونم گه ايا از دريو باتن استفاده كرديد يا نه ولي اگر جواب بله هست بايد دقت كنيد كه در تنظيمات رديو باتنها و در قسمت groupname راديو باتنهايي كه مربوط به يك سوال هستند بايد نام يكسان داشته باشند

sharareh
25-05-2006, 23:24
سلام
wolfHound عزيز من groupnameراديوباتن ها راطبق سفارش شما question1,question2,question3گذاشته بودم ومشكل هم همين بود كه بقول الفين عزيز بايد همه يك نام داشته باشند وبعد از اينكه اسم همه روquestion كردم درست شد .
از شما و استاد الفين ممنونم

Elfin-D
26-05-2006, 11:07
خواهش ميكنم
قابلي نداشت

Man Hunter
29-05-2006, 12:33
سلام....هم شرمنده بابت اينكه اشتباه گفتم...هم اينكه قابلي نداشت!

يا حق

sharareh
31-05-2006, 23:56
دشمنتون شرمنده دوست عزيز