PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنتم 20 دقیقه به دقیقه قطع میشه

B U L U T
28-02-2011, 22:49
سلام
اینترنتم 20 دقیقه به دقیقه قطع میشه که باید مودم رو روشن خاموش کنم درست شه چکار کنم؟

MERLIN_BOZORG
28-02-2011, 23:07
شما تنظیمات مودم رو دستکاری کردی
مودمتو ری استارت کن درست میشه (البته می تونی تنظیمات مودم رو اگه میدونید چی کار کردین به حالت اول برگردونین ولی همون ری استارت بهتره)

DAVOOD24
28-02-2011, 23:19
به مودمت دست نزن ایراد از مخابراته برای من هم امروز همینطوری میشه از فن آوا سرویس گرفتم زنگ زدم گفتن به خاطر 10 اسفند مخابرات مرکز شما اینجوری شده :13:دیگه شورشو در اوردن با این مسخره بازیها :5:

B U L U T
28-02-2011, 23:22
شما تنظیمات مودم رو دستکاری کردی
مودمتو ری استارت کن درست میشه (البته می تونی تنظیمات مودم رو اگه میدونید چی کار کردین به حالت اول برگردونین ولی همون ری استارت بهتره) مودم من بالا نمیومد امدم مودم رو ریسیت کردم بعدش اطلاعات لازم رو دادم بعد از اون اینطوری شد

به مودمت دست نزن ایراد از مخابراته برای من هم امروز همینطوری میشه از فن آوا سرویس گرفتم زنگ زدم گفتن به خاطر 10 اسفند مخابرات مرکز شما اینجوری شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دیگه شورشو در اوردن با این مسخره بازیها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بله دو روز اینطوری شده

B U L U T
01-03-2011, 20:26
بّاز هم قطع میشه اههههههه

shitan
01-03-2011, 20:36

jنظیمات timout داخل مودم را نگاه کن مثلا اگه 20 دقیقه از مودم استفاده نکنی از اینترنت قطع میشی

B U L U T
01-03-2011, 21:10
jنظیمات timout داخل مودم را نگاه کن مثلا اگه 20 دقیقه از مودم استفاده نکنی از اینترنت قطع میشی
کجاست ؟؟؟ این time out

blackedipz
01-03-2011, 21:27
شاتل که مشکل نداره

shitan
01-03-2011, 22:18
کجاست ؟؟؟ این time out

معمولا جایی که کانکشن pppoe را میسازی می تونی پیداش کنی

B U L U T
01-03-2011, 23:59
نشد که نشد مشکل پا برجاست!

forhuonly
02-03-2011, 00:05
user name و pass رو توی مودم ست کردید یا توی کانکشن ویندوز؟

---------- Post added at 12:05 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

اگر کانکشن ویندوزه، روی کانکشن ویندوز رایت کلیک کنید:
options\idle time before hanging up\never

B U L U T
02-03-2011, 11:22
user name و pass رو توی مودم ست کردید یا توی کانکشن ویندوز؟
توی مودم هست

mehrdad38
02-03-2011, 12:09
اين كارهايي رو كه بهتون مي گم انجام بدين:

1- يه تست از speedtest.net بگيرين.

2- اين قطع شدن تنها شامل قطع شدن دسترسي به صفحات وب هست يا دانلود هم قطع ميشه؟ مثلا وقتي اينترنت تون مشكل داره اگر با دانلود منيجر ادامه دانلود فايلي كه نصفه دانلود كردين رو ادامه بدين دنلود ميشه يا نه؟

ازچه DNS هايي استفاده مي كنيد؟

3- از اين صفحاتي كه توشكل هست عكس بگيرين بزارين اينجا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B U L U T
02-03-2011, 19:30
2- اين قطع شدن تنها شامل قطع شدن دسترسي به صفحات وب هست يا دانلود هم قطع ميشه؟ مثلا وقتي اينترنت تون مشكل داره اگر با دانلود منيجر ادامه دانلود فايلي كه نصفه دانلود كردين رو ادامه بدين دنلود ميشه يا نه؟

ازچه DNS هايي استفاده مي كنيد؟
هم دانلود هم صفحات

mehrdad38
02-03-2011, 23:33
تست رو هم از اون سايت كه گفتم بگيريد تا نظر نهايي رو اعلام كنم.

forhuonly
03-03-2011, 01:13
شما با کانکشن روی ویندوز تست کردید؟ همین مشکل رو داشت؟

B U L U T
03-03-2011, 18:38
speed test
نشد فلش پلیر ندارم

ویندوز رو عوض کردم باز هم نمیشه قطع میشه

forhuonly
03-03-2011, 22:56
شما تنظیمات مودم رو ریست کردید، به ویندوز مربوط نمیشه. شما با کانکشن روی ویندوز تست کردید؟

mehrdad38
05-03-2011, 10:50
هم دانلود هم صفحات

SNR مربوط به Downstream خوبه ولي براي Upstream خير. اين پارامتر بايد 12 db به بالا باشه.

Attenuation هم خوبه بايد زير 50 db باشه.

شما DNS ها رو از طريق روشي كه من توي تاپيك بهترين DNS براي سرعت مرور وب گفتم ست كنيد آدرسش توي امضام هست.

پينگتون چنده؟

به غير از اينها من موردي نمي بينم.

B U L U T
05-03-2011, 11:10
پينگتون چنده؟

به غير از اينها من موردي نمي بينم. معمولی بین 300 تا 400 یاهوو و گوگل
سایت isp 50

forhuonly
05-03-2011, 11:43
مدل مودم؟؟ وایرلس فعاله؟ با چه پورتی به pc متصله؟

B U L U T
05-03-2011, 12:40
مدل مودم؟؟ وایرلس فعاله؟ با چه پورتی به pc متصله؟

tp link 8811
usb

forhuonly
05-03-2011, 17:49
دوست عزیز این مشکلاتی که دوستان گفتند برمیگرده به خط و سرویس دهنده شما. شما چون قبلا با همین خط مشکلی نداشتید پس بعیده که بعد از ریست مودم مشکل ایجاد شده باشه!!
اگر اطمینان دارید که مودم رو درست کانفیگ کردید و سرویس دهنده هم مشکل نداره، شما باید یک مودم دیگه پیدا کنید و اون رو با سیستم خودتون چک کنید، تا از سالم بودن خط و سرویس دهنده خیالتون راحت بشه و مشخص بشه مشکل برای مودم هست.
یکبار هم در حالت bridge تست کنید، ضرر نداره. شما ip رو اتوماتیک ست میکنید یا دستی؟

NirvanaH
06-03-2011, 21:28
سلام
اینترنتم 20 دقیقه به دقیقه قطع میشه که باید مودم رو روشن خاموش کنم درست شه چکار کنم؟

با سلام
مشکل از شرکتی است که شما از آن خدمات میگیرید.اگر هنوز مشکل پا بر جاسن PMبزنید تا با هم آن را رفع کنیم.

حامد:11:

B U L U T
06-03-2011, 22:11
دعزیزان مشکا باز هم هست ولی کمتر شده هر 30 تا 45 دقیقه میشه حوصله دیگه برای رفع مشکل ندارم

NirvanaH
06-03-2011, 22:28
دعزیزان مشکا باز هم هست ولی کمتر شده هر 30 تا 45 دقیقه میشه حوصله دیگه برای رفع مشکل ندارم

ISP شما چیست؟

raeesi
06-03-2011, 22:32
دقیقاً قبل از دیسکانکتی چه اتفاقی میافته؟ بی‌دلیل نمیتونه قطع بشه و حتماً دلیلی برای قطعی یکباری ارتباط وجود داره!
آیا این مشکل روی پهنای باند اصلی و رایگان، هردو وجود داره؟

Time Out روی چند قرار گرفته؟ حالت Idle فعاله؟

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

با سلام
مشکل از شرکتی است که شما از آن خدمات میگیرید.اگر هنوز مشکل پا بر جاسن PMبزنید تا با هم آن را رفع کنیم.

حامد:11:

دوست عزیز اینجا انجمن تبادل نظره و برای من جای سوال شده که چرا شما میخواین مشکلات همه دوستان رو توی پیام خصوصی حل کنین؟
همه میگن مشکلاتو توی پیام خصوصی مطرح نکنین ولی شما برعکسش! دلیل خاصی داره؟

mohsen_gh1991
06-03-2011, 22:36
منم همین مشکلو دارم البته شدید تر یعنی وقتی خیلی میگیره هر ده دیقه قطع میشه
الان زنگ زدم پشتیبانی گفت روی خط تلفن نویز افتاده

raeesi
06-03-2011, 22:41
منم همین مشکلو دارم البته شدید تر یعنی وقتی خیلی میگیره هر ده دیقه قطع میشه
الان زنگ زدم پشتیبانی گفت روی خط تلفن نویز افتاده

مقادیر SNR و Line Attenuation رو از داخل مودم چک کرده و اینجا قرار بدین تا بشه در موردش نظر داد.

NirvanaH
06-03-2011, 22:46

برای بدست آوردن حد اکثر سرعتی که ISP می تواند در اختیار شما قرار دهد به صفحه تنظیمات مودم ADSL مراجعه کنید. برای اینکار معمولا باید در مرورگر خود تایپ کنید 192.168.1.1 و سپس نام کاربری Admin کلمه عبور Admin را تایپ کنید.

اگر با این روش نتوانستید به صفحه تنظیمات مودم دسترسی پیدا کنید باید با پشتیبانی سرویس دهنده تماس بگیرید. پس از ورود به صفحه
تنظیمات، بر روی Statics و از آنجا بر روی گزینه ADSL کلیک کنید. از جدول نمایش داده شده مقادیر آیتمهای Line Attenuation، Sync Speed و SNR Margin را که در ستون Downstream نوشته شده است یادداشت کنید.

1. Line Attenuation یا Loop Loss: این عدد نشان دهنده مقدار سیگنالی است که در حال انتقال از مرکز مخابرات به رایانه شما از دست رفته است. هر چه فاصله شما از مرکز مخابرات بیشتر باشد این عدد بزرگتر خواهد بود. توجه کنید که هر عددی زیر 50db قابل قبول است. 2. Sync Speed یا Rate: سرعتی که مودم با آن به مرکز مخابرات متصل شده است.
3. SNR Margin یا Noise Margin: این عدد نشان دهده نسبت "سیگنال به نویز" فعلی شما و "سیگنال به نویز" مورد نیاز برای سرعت مشخصی است. اگر عدد SNR کم باشد، پش سر هم ارتباط شما قطع خواهد شد. این عدد باید 12db و یا بیشتر باشد.

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mmasuod1
03-08-2011, 17:08
مشكل يا نويز هست يا ساپورت نكردن آي اي پي -ولي توصيه من تعويض مودم هست آشغالترين مودم بازار همون مدله منم داشتم هر 10 دقيقه قطع ميشد ولي الان با زايكسل كانكت ميشم طول شبانه روز بدون قطعي هست!!!!!!!!!!111