PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براي فارغ التحصيلان كارشناسي ارشد نرم افزار دانشگاه ازاد كار هست!؟

mehra89
28-02-2011, 17:53
سلام

مي خواستم بدونم براي فارغ التحصيلان كارشناسي ارشد نرم افزار دانشگاه ازاد كار هست !؟؟
اصلا مدركش معتبر هست به صرفه هست بريم ثبت نام كنيم يا نه؟

unavailable
28-02-2011, 18:18
سلام
معلومه که کار هست. حداقلش اینه که استاد دانشگاه میشی. من دوره کارشناسی نرم افزار میخونم و استاد خودمون کارشناسی ارشد نرم افزار دانشگاه ازاد داره و چند تا دانشگاه تدریس میکنه.

در مرحله بعد تو بانک ها و کارخونه ها با حقوق خیلی خوب کار هست که خودم همین الان سراغ دارم و متاسفانه مدرکش رو ندارم

و در اخر اگر به پارتی بازی و ... فکر نکنی و خودت تلاش کنی که یا تحلیل گر یا برنامه نویس خوبی در برنامه های کاربردی - وب یا هسته سیستم عامل بشی ،قطعا بهترین کار با بهترین حقوق هستش.

مدرک دانشگاه ازاد هم معتبر هستش چون برای دانشجویان وقت و کلاس های درسی به اندازه کافی هستش و از اینجا به بعد به خود دانشجو بستگی داره که چقدر درس خون باشه و بعد هم به نمرات و معدلت نیگاه میکنند برای سازمان های معتبر و نه به نوع دانشگاه!

mehra89
01-03-2011, 09:27
سلام
ممنون از جوابتون
ولي فكر مي كنم در همه استان ها اين طور هم نيست.
حق التدريس دانشگاه كه نمي صرفه. البته من ثبت نام كردم ولي شايد بعدا انصراف دادم.

farshidshd
01-03-2011, 11:59
از بخشنامه ی جدید وزارت علوم خبر ندارید پس

تا قبل از بخشنامه میشد با مدرک ارشد استاد شد و هیئت علمی هم شد
ولی این بخشنامه میگه با مدرک ارشد نمیشه استاد شد و هیئت علمی هم باید مدرکش دکترا باشه از این به بعد

البته همچنان با پارتی میشه از قانون و بخشنامه ها گذشت!

.

mehra89
01-03-2011, 16:56
سلام
استاد با مدرك ارشد ازاد كه من ديدم در دانشگاه هاي تازه تاسيس درس ميدن هنوز هم مي گيرند .
ولي حق التدريس اند و معلوم نيست عضو هيئت علمي بشن يا نه؟
حالا اين بخش نامه مال كي بوده؟

farshidshd
02-03-2011, 11:28
دی 89 بخشنامه به اجرا در اومده

به این نکته هم توجه کنید که ::

pooria_googooli
19-04-2011, 23:11
گند بزنن به این پارتی . خب وقتی فانون میذارن که باید دکترا باشه برا چی استاد فوق لیسانس که 2 زار هم حالیش نیست میاد سر کلاس درس میده تازه عضو هیئت علمی هم هست .

Life24
20-04-2011, 11:37
از بخشنامه ی جدید وزارت علوم خبر ندارید پس

تا قبل از بخشنامه میشد با مدرک ارشد استاد شد و هیئت علمی هم شد
ولی این بخشنامه میگه با مدرک ارشد نمیشه استاد شد و هیئت علمی هم باید مدرکش دکترا باشه از این به بعد

.
بعد تکلیف هیئت علمی ها قدیم و استادا چی هست؟

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

همین الان سایت این رفتم . که جدیدا نیاز به هیئت علمی دارن کلی ارشد هم میگیره باز.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farshidshd
20-04-2011, 12:52
متاسفانه رشته ی ما ( کامپیوتر ) و اکثر رشته های دیگه فقط دکترا میخوان!!

ارشد خیلی کم میخوان!

pani_saberiiii
20-04-2011, 13:12
زندگی هنگامه فریاد هاست
سرگذشت و درگذشت یادهاست
عاشقی فریاد تنها بودن است
رنج ما تاوان انسان بودن است

hojjatinho
20-04-2011, 16:12
متاسفانه رشته ی ما ( کامپیوتر ) و اکثر رشته های دیگه فقط دکترا میخوان!!

ارشد خیلی کم میخوان!

اتفاقا دانشگاه ما لیست نیاز استاد رو که داده بود برای همه دکترا می خواست اما برای کامپیوتر ارشد هم نیاز داشت!
در دانشگاه های شهرستان برای بعضی رشته ها از جمله کامپیوتر ارشد هم نیازه
اینجا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید