PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد نصب win xp روی لپ تاپ با ویندوز 7

jorj
28-02-2011, 00:40
سلام
من یه لپ تاپ asus k50id درام . روش ویندوز 7 نصب بود . مجدد پارتیشن بندی کردمش و هیچ فایلی روش ندارم(حتی درایو ویندوزش هم فرمت کردم )
می خواستم روش ویندوز xp نصب کنم . منتهی زمانی که در ستاپ نصب ویندوز xp می ره blue screen می ده .با چند تا سی دی ویندوز مختلف امتحان کردم جواب نداد.
می خواستم بدونم راهی هست که بتونم روش xp نصب کنم .
(در یه سایت دیگه گفتن در هنگام لود شدن f5 , f7 بزنم . این کار کردم ولی صفحه دیگه ایی اومد و اون هم کار نکرد.)
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

teknosys
28-02-2011, 00:48
سلام
من یه لپ تاپ asus k50id درام . روش ویندوز 7 نصب بود . مجدد پارتیشن بندی کردمش و هیچ فایلی روش ندارم(حتی درایو ویندوزش هم فرمت کردم )
می خواستم روش ویندوز xp نصب کنم . منتهی زمانی که در ستاپ نصب ویندوز xp می ره blue screen می ده .با چند تا سی دی ویندوز مختلف امتحان کردم جواب نداد.
می خواستم بدونم راهی هست که بتونم روش xp نصب کنم .
(در یه سایت دیگه گفتن در هنگام لود شدن f5 , f7 بزنم . این کار کردم ولی صفحه دیگه ایی اومد و اون هم کار نکرد.)
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

سلام

شما میتونید از Windows XP SP3 Student Edition استفاده کنید که درایورهای SATA2 رو توش داره. این ویندوز به ٌWindows SATA2 Support هم معروفه.

لینک خرید یا دانلود از سافت گذر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشین.

jorj
28-02-2011, 01:03
انواع ویندوز های xp دارم و اینی هم که معرفی کردید هم جزو اون ها هستش . با انواع ویندوز ها همین مشکل دارم