PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال دسته xbox360 به pc

alireza_sun72
27-02-2011, 23:30
سلام
دوستان من یه دسته ایکس باکس بی سیم دارم یه کابل هم خریدم که به بالای دسته وصل میشه و usb میشه
هر کاری میکنم وصل نمیشه کامپیوتر درایور دسته رو هم نصب کردم (وقتی دسترو وصل کردم خودش از ویندوز اپدیت یه فایل 3 مگی دانلود کرد و نصب شد )
تو فیفا 11 هم این دسته کار نمیکنه
اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم ازش

Spaniuly
28-02-2011, 13:56
من یه زمانی خودم رو کشتم نمیدونم شبیه ساز دانلود کردم از خود مایکروسافت کلی برنامه و درایور و ... ولی فایده نداشت اونی که دانلود کرده درایور شارژ کیت بود یعنی اگه باطری شارژ کیت بزنی روی دسته و کابل رو وصل کنی به PC از usb شارژ می کنه باطریش رو بدون اون درابور نه شارژ میشه نه چراغ شارژ قرمز و سبز میشه... راهی اگه باشه من پیداش نکردم به شخصه...

alireza_sun72
28-02-2011, 15:49
من یه زمانی خودم رو کشتم نمیدونم شبیه ساز دانلود کردم از خود مایکروسافت کلی برنامه و درایور و ... ولی فایده نداشت اونی که دانلود کرده درایور شارژ کیت بود یعنی اگه باطری شارژ کیت بزنی روی دسته و کابل رو وصل کنی به PC از usb شارژ می کنه باطریش رو بدون اون درابور نه شارژ میشه نه چراغ شارژ قرمز و سبز میشه... راهی اگه باشه من پیداش نکردم به شخصه...
مثل اینکه دسته های بیسیم از بالا فقط شارژ میشن و اطلاعات ترنسفر نمیکنن

deathbook
04-03-2011, 12:55
یه دسته هایی هست که مارک خود مایکروسافتن . اونا بین پی سی و ایکس باکس مشترکن . فک نکنم غیر از دسته های با سیم و این دسته ها راه حلی باشه

saeed m
29-03-2011, 23:32
ولی من گرفتم حتی pro هم جواب داد

Alex Fera
30-03-2011, 12:59
برای بازی با دسته 360 توی ویندوز فقط باید دسته های مخصوص 360 که برای سیستم عامل ویندوز تولید میشه رو بخرید که الان حدود 85 هزار تومن قیمت دارن...........

به هیچ وجه با دسته ای که توی جعبه ی خود 360 هستش نمیشه توی ویندوز بازی کرد.........

Silent TR
30-03-2011, 13:26
دسته پلی استیشن 2 رو میشه به xbox وصل کرد ؟ مبدل usb هم برای دسته پلی استیشن دارم

alireza_sun72
30-03-2011, 13:53
دسته پلی استیشن 2 رو میشه به xbox وصل کرد ؟ مبدل usb هم برای دسته پلی استیشن دارم

نه داداش نمیشه
الیته یه دستگاهی بود که این کارو میکرد ولی عمرا تو ایران پیدا کنی

Sajjad_Mabani
05-04-2011, 08:43
دسته هاي بازي Xbox (بي سيم) رو هم ميشه به كامپيوتر وصل كرد، فقط احتياج به يك رسيور (گيرنده) داره كه از محصولات خود Microsoftـه. فقط احتياج به يك درايور داره كه اونو هم ميتونيد از سايت Microsoft دانلودش كنيد. من خودم رو Win XP تستش كردم و جواب داده.
اينهم تصويرشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
05-04-2011, 09:52
دسته هاي بازي Xbox (بي سيم) رو هم ميشه به كامپيوتر وصل كرد، فقط احتياج به يك رسيور (گيرنده) داره كه از محصولات خود Microsoftـه. فقط احتياج به يك درايور داره كه اونو هم ميتونيد از سايت Microsoft دانلودش كنيد. من خودم رو Win XP تستش كردم و جواب داده.
اينهم تصويرشه:

یکسری دسته ها کلا با این Reciver عرضه میشن که میتونین از پاساژ رضا و ایران تهیه کنید.

Alex Fera
05-04-2011, 12:02
خوب سعید منم همینو بالا گفتم دیگه...........

SamGun
05-04-2011, 12:10
خوب سعید منم همینو بالا گفتم دیگه...........

چی میگه !؟ :31: من فکر کردم منظورت اینه که دستش فرق میکنه !

ببخشید :31:

farhad_persona
04-05-2011, 23:09
بچه ها میشه دسته Xbox 360 رو به pc وصل کرد؟
من تو یه سری سایت ها خوندم میشه. کسی تجربه ای داره؟

Alex Fera
05-05-2011, 12:04
باید Reciver مخصوصش رو برای PC تهیه کنید تا PC بتونه امواج دسته رو دریافت کنه..........
که اونم فکر نکنم بتونید جدا پیدا کنید و فقط رویه دسته های 360 مخصوص PC عرضه میشه...............

siavashjal
12-05-2011, 19:34
سلام دوستان

من می خوام یه دسته بازی بخرم. دسته بازی xbox مخصوص pc به همراه رسیورش قیمت گرفتم 78 تومان ولی حقیقت اینه که دلم نمیاد این قدر بابت دسته پول بدم. با توجه به این که خیلی اهل بازی نیستم و بعضی اوقات بازی می کنم می خواستم بدونم نظرتون چیه؟ دل از پول بکنم و این دسته رو بگیرم یا این که یه دسته 40- 50 تومنی بگیرم؟

یه سوال دیگه؟
با توجه به این که این دسته وایرلسه. در جریان بازی مشکلی ایجاد نمیشه . مثلا ارتباطش با pc قطع بشه؟

Guts
12-05-2011, 19:38
سلام دوستان

من می خوام یه دسته بازی بخرم. دسته بازی xbox مخصوص pc به همراه رسیورش قیمت گرفتم 78 تومان ولی حقیقت اینه که دلم نمیاد این قدر بابت دسته پول بدم. با توجه به این که خیلی اهل بازی نیستم و بعضی اوقات بازی می کنم می خواستم بدونم نظرتون چیه؟ دل از پول بکنم و این دسته رو بگیرم یا این که یه دسته 40- 50 تومنی بگیرم؟

یه سوال دیگه؟
با توجه به این که این دسته وایرلسه. در جریان بازی مشکلی ایجاد نمیشه . مثلا ارتباطش با pc قطع بشه؟
میتونی دسته سیمی 360 رو بگیری که روی pc هم راحت کار میکنه و هزینه کمتری هم داره.

siavashjal
12-05-2011, 22:29
ممنون دوست عزیز

من تصمیم گرفتم که دسته سیم دار xbox 360 رو بخرم. فقط یه سوال

این دسته همه بازی ها رو ساپورت می کنه؟ مشکل خاصی نداره؟

Alex Fera
15-05-2011, 20:42
خیر مشکل خاصی نداره....
و تمام بازیهایی که برای ویندوز عرضه میشه رو پشتیبانی میکنه...

ps baz
20-05-2011, 15:11
بچه ها دسته ایکس باکس بی سیم رو اگه با play and charge kit بزنم به کامپیوتر مثل دسته سیم دار میشه ؟ یعنی میشه باهاش بازی کرد ؟
پلی اند شارژ کیت منظورم اینا هست :

Alex Fera
20-05-2011, 21:42
بچه ها دسته ایکس باکس بی سیم رو اگه با play and charge kit بزنم به کامپیوتر مثل دسته سیم دار میشه ؟ یعنی میشه باهاش بازی کرد ؟
پلی اند شارژ کیت منظورم اینا هست :

خیر با سیم P A C K هیچ اطلاعاتی رد و بدل نمیشه و فقط جریا برق از توش عبور میکنه به همین دلیل نمیشه به PC زد و بازی کرد............

اما با دسته های PS3 یا همون Dualshock 3 میشه،یعنی اون سیمی که همراه دسته هست اطلاعات رو رد و بدل میکنه و با دانلود یه درایو ساده میشه ازش تویه ویندوز استفاده کرد..........

BEBETO1
30-06-2011, 18:54
دسته ایکس باکس من زود شارژ تموم میکنه؟؟؟
البته از باتری قلمی استفاده میکنم؟؟
مشکل چیه؟؟
چون یک دسته دیگه دارم بدون مشکل 1 ماه یک بار باتری خالی میکنه؟؟

abbasghaderi2010
31-08-2011, 11:36
سلام
میخوام برای کامپیوتر ، یه دسته بازی خوب خریداری کنم
دسته مشترک XBox 360 و PC به رنگ مشکی (که بین 40 تا 45 هزار تومان و با سیم هست) ، در اجرای انواع بازی های کامپیوتر و در ویندوز 7 مشکلی نداره !؟
با تشکر

baloteli
15-10-2011, 16:19
یکسری دسته ها کلا با این Reciver عرضه میشن که میتونین از پاساژ رضا و ایران تهیه کنید.

خواستم ببینم اگه من این پک رو بخرم بعدا بخوام یک دسته ی وایرلس دیگه اضافه کنم بازم باید براش 1کیت بخرم یا با همین کیت کار میکنه؟

baloteli
16-10-2011, 12:16
نبود
.....

rezarefigh
05-12-2011, 00:09
نبود
.....
هر کیت فقط رو یه دسته جواب میده.

Pulse90
05-12-2011, 16:51
خواستم ببینم اگه من این پک رو بخرم بعدا بخوام یک دسته ی وایرلس دیگه اضافه کنم بازم باید براش 1کیت بخرم یا با همین کیت کار میکنه؟

هر کیت فقط رو یه دسته جواب میده.

داداش چیزی نمیدونی اطلاعات غلط نده به مردم!
منم همین پک رو دارم و با اون ----- تا 4 دسته هم وصل کردم به pc

سلام
میخوام برای کامپیوتر ، یه دسته بازی خوب خریداری کنم
دسته مشترک XBox 360 و PC به رنگ مشکی (که بین 40 تا 45 هزار تومان و با سیم هست) ، در اجرای انواع بازی های کامپیوتر و در ویندوز 7 مشکلی نداره !؟
با تشک
سلام.
همین دسته مشکی رو که شما عکسشو گذاشتی منم داشتم چند روز پیش فروختم.دسته های خوبیه و بدون مشکل به پی سی وصل میشه
یه قابلیت جالبی که داره میشه جای آنالوگش رو عوض کرد!!!

Mohammad Yek110
05-01-2012, 14:29
سلام
یکی درمورد رنگ بسته ی سبز و قرمز توضیح بده.
سبز نشونه اصل بودنه یا نشونه ی اینکه مال ایکس باکسه؟
ممنون

Mohammad Yek110
05-01-2012, 16:39
جواب....
این پست رو برای تازه شدن تاپیک دادم:31:
حذف بشه...

eefe
18-01-2012, 21:16
یه سوال از متخصصان امر
والله من تنها استفاده ام از دسته بازی،بازی با لپ تاپم هست،اونم فقط PES
تا حالا چنتا دسته بازی عوض کردم،اولیش فراسو بود که 2 سال جواب داد خداییش،بعد به فنا رفت.یکی از دوستان از این دسته ایکس باکسهای قدیمی که سیم دارن داره،میخواد بفروشه.میخوام ببینم چجوری میتونم وصلش کنم به سیستمم؟اصلا میشه؟تبدیلش چجوریاس؟چنده؟
(پ ن:من هیچ گونه اطلاعاتی از ایکس باکس و کنسولهای دیگه ندارم.صرفا چون احساس می کنم دسته خوش دستیه و با گیفیت،ارزون هم میخواد بده(اصله.میده 10ت) میخوام این کارو بکنم)

amin200200
21-01-2012, 19:53
سلام
کسی از دوستان دسته ای رو که توی جعبه خوده xbox360 هست رو تونسته به pc وصل کنه . از اون دسته هایی که هم وایرلس داره و هم با کابلش که usb میشه و وصل میشه به کنسول . آیا راهی هم داره که ازش توی pc استفاده کرد . آخه می خوام دیگه دسته واسه pc نخرم و از همون استفاده کنم . ممنون .

dani_sheit
05-03-2012, 15:47
سلام دوستان من چند روز پیش که تهران بودم چشمم خورد به یک دسته طرح xbox که خریدمش دسته عالی هست خوب جواب میده ولی یک مشکل هست درایور نداشت همراهش و ویندوز دسته رو به اسم generic usb joy stick شناخت به همین علت نمیتونم ار ویبرش استفاده کنم
از شما دوستان خواهش دارم که اگه درایور دسته رو داران برای من بذارین
اینم از عکسش ولی مارکش diamond هست :
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنونم از همگی
راستی دسته رو هم 23000 تومان خریدم

parvaz12369
10-05-2012, 15:31
سلام برد بیسم چقدر است دسته هاي بازي Xbox (بي سيم)

tsz
31-03-2013, 21:29

سلام
این دسته اصله؟ اصل بودن دسته از کجا معلوم میشه؟ و از کجا میتونم بخرم؟ حدود قیمتش چنده؟
شرمنده سوالات زیاد شد :n16:

davoud1364
01-06-2013, 10:25
سلام
باتشکر از راهنمایی شما
میخوام بدونم چطور میتونم از این ----- تهیه کنم و آیا میشه ازش واسه دسته خود ایکس باکس جهت استفاده در کامپیوتر استفاده کرد؟
لطفا راهنماییم کنید

italodance
01-06-2013, 11:41
سلام
این دسته اصله؟ اصل بودن دسته از کجا معلوم میشه؟ و از کجا میتونم بخرم؟ حدود قیمتش چنده؟

بله تو سایت خود ماکروسافت گفته

حالا من مشکلی که دارم پلاستیک اهرم حرکت من شکسته یعنی روکشش فقط میشه اینو جایی تامین کرد؟

Gregar
01-06-2013, 11:53
سلام

اصل که اصله . کلا غیر اصلش قیافه اش تابلوئه . البته همین ها رو با اینکه مال خود ماکروسافته ولی تو چین ساخته شده .

بله تو سایت خود ماکروسافت گفته

حالا من مشکلی که دارم پلاستیک اهرم حرکت من شکسته یعنی روکشش فقط میشه اینو جایی تامین کرد؟

به نظرم همچین کاری نکنی بهتره . یه دلیلی که ملت همه از این دسته ها میخرن اینه که انالوگش دیر خراب میشه و گیر نمیکنه . فکر کنم اگه بخوای عوضش کنی و حتی فقط انالوگش رو باز کنی فکر خوبی باشه . به نظرم با همون بدون روکش سر کن . من خود الا دکمه RB گیر داره منتهی اصلا نمیبرم تعمیر به خاطر یک دکمه . اگه خراب بشه که دیگه درست نمیشه و با این وضع گرونی باز کلی باید پول بدی .

سلام
باتشکر از راهنمایی شما
میخوام بدونم چطور میتونم از این ----- تهیه کنم و آیا میشه ازش واسه دسته خود ایکس باکس جهت استفاده در کامپیوتر استفاده کرد؟
لطفا راهنماییم کنید

فکر کنم بشه . البته تست نکردم اما دلیلی نداره که نشه .

Hadijooon
02-06-2013, 10:08

مثل اینکه دسته های بیسیم از بالا فقط شارژ میشن و اطلاعات ترنسفر نمیکنن

میشه دسته ایکس باکس رو به pc وصل کرد فقط باید قطعه تهیه بشه ......
هم به صورت کابل و هم به صورت وایرلس میشه دسته رو به سیستم وصل کرد .:n05:

wolfomid
29-12-2013, 13:06
سلام
من دسته xbox بیسیم خریدم
چون پول نداشتم نتونستم دانگل دارش رو بخرم
حالا پول اومده دستم و میخوام دانگلش رو بخرم
میخواستم ببینم چون دارم جدا میخرم میشه با کامپیوتر همه بازی هارو بازی کنم یا باید او پکی ک دسته و دانگل با هم هست رو میخریدم؟

wolfomid
02-01-2014, 12:56
سلام
من دسته xbox بیسیم گرفتم دیروز دانگلش رو هم خریدم حالا هر چی میخوام سینک کنم و بهم وصل کنم نمیشه
درایورش رو برای ویندوز سون 64 بیتی نصب کردم ولی بازم توی device manager دوتا از درایورهارو نشناخته
نمیدونم دیگه چیکار کنم
میشه آموزشی چیزی بهم بدید ک مشکلم برطرف شه؟