PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه تعداد فایل روی هادر اکسترنال دارم میخوام غیرقابل دسترس شون کنم چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟

reza,n
27-02-2011, 20:53
با سلام :
دوستان عزیزم یه هارد اکسترنال 1 ترا با 5 درایو دارم که قصد دارم یه تعداد از فایلهای شخصی رو که در دو درایو متفاوت هستند و حجمشون هم زیاده (حدود 100 گیگ) غیرقابل دسترس کنم میخواستم بپرسم چه راه مطمئنی رو پیشنهاد میکنید؟
1)با نرم افزار خاصی قفل گذاری کنم؟ در اینصورت با چه نرم افزاری؟
2)مخفیشون کنم؟ در اینصورت چه جوری که به راحتی نشه با فعال کردن Unhide روئیتشون کرد؟
3) اگه همه رو توی یه درایو کپی کنم چه جوری میتونم روی یه درایو از هاردم پسورد بذارم (مستقل از ویندوز)
4)و .....

لطفا" یک راه و یا راههای مطمئن رو پیشنهاد کنید
ممنونم

ask_bl
28-02-2011, 13:41
سلام

فایل زیر رو دانلود کنین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داخل این تکست در قسمت type your password here پسورد مورد نظرتون رو بنویسین .
و فایل رو با اسم زیر سیو کنین :
LockCode.bat
بعد LockCode.bat رو اجرا کنین یه فلدر Locker اضافه میشه
فایل هایی رو که میخواین رو اونجا میریزین و دوباره LockCode.bat رو اجرا کنین تا فلدر Locker مخفی شه !
برای نمایش دادن دوباره میتونین LockCode.bat رو اجرا کنین و پسورد رو وارد کنین .

reza,n
28-02-2011, 20:07
سلام

فایل زیر رو دانلود کنین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داخل این تکست در قسمت type your password here پسورد مورد نظرتون رو بنویسین .
و فایل رو با اسم زیر سیو کنین :
LockCode.bat
بعد LockCode.bat رو اجرا کنین یه فلدر Locker اضافه میشه
فایل هایی رو که میخواین رو اونجا میریزین و دوباره LockCode.bat رو اجرا کنین تا فلدر Locker مخفی شه !
برای نمایش دادن دوباره میتونین LockCode.bat رو اجرا کنین و پسورد رو وارد کنین .
دوست عزیزم یه دنیا ممنون از لطفتون.میخواستم بپرسم آیا ایم روش مطمئن هست؟ از این نظر که یه موقعی اطلاعاتم نپره و یا دیگه اصلا" نتونم دسترسی پیدا کنم و .... ضمنا" هر حجم فایلی رو هم میشه توش ریخت مثلا" 200 گیگ؟ ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

ask_bl
28-02-2011, 20:11
دوست عزیزم یه دنیا ممنون از لطفتون.میخواستم بپرسم آیا ایم روش مطمئن هست؟ از این نظر که یه موقعی اطلاعاتم نپره و یا دیگه اصلا" نتونم دسترسی پیدا کنم و .... ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید
خواهش میکنم !
از اون لحاظ که نه !
اما یه مشکلی هست که اگر این کار رو تو یه فلدر انجام بدین اون فلدر رو راحت میشه پاک کرد !یعنی نه پیغامی و نه ...
بهتر اینه که با یه فایل هایی این روش رو تست کنین و اگر خوب بود فایل های اصلی رو از این روش مخفی کنین .

reza,n
28-02-2011, 21:06
دوست عزیزم آیا نرم افزاری برای سوپرهاید کردن و ان سوپرهاید کردن فایل و یا فولدرها وجود داره؟ فکر میکنم اگه سوپرهایدشون کنم بد نباشه نه؟

***Spring***
03-03-2011, 09:48
سلام ...

+

McAfee Encrypted USB Manager | حفاظت از اطلاعات موجود در حافظه های USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محافظت و پسورد گذاری برای فلش دیسک با USB Disk Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد گذاری بر روی اطلاعات سی دی و دی وی دی با master voyager + آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویژگیهای این نرم افزار ( master voyager ) توضیح :
1. حجم بسیار کم و سهولت در استفاده از نرم افزار
2. امکان شخصی سازی CD , DVD و فلش مموری

fanoostalaei
03-03-2011, 10:33
من برای رمز گذاری روی فایلها نرم افزار قدر تمند Folder Lock Professional رو توصیه میکنم
وقتی رو فایل رمز گذاشتید هیچ کاری نمیتونید بکنید تا فایلهارو بببینید حتی تعویض ویندوز.
البته اگه رمز رو وارد کنین به راحتی میتونین وارد پوشه یا درایو ورد نظر بشین.:10:

FX
05-03-2011, 20:07
با FOLDER LOCK چطور هستش .البته حجم اطلاعات بالا هستش .نمی دونم بکار میاد یا نه.
دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند و امتحان کردن میتونن راهنمایی کنند.

fanoostalaei
05-03-2011, 20:18
دوست عزیز. با فولدر لاک میتونی حتی روی درایو هات پسورد بذاری به طوری که قابل نفوذ نباشه.
من این نرم افزار رو توصیه میکنم.

reza,n
06-03-2011, 09:59
دوست عزیز. با فولدر لاک میتونی حتی روی درایو هات پسورد بذاری به طوری که قابل نفوذ نباشه.
من این نرم افزار رو توصیه میکنم.
حتی روی درایوهای هارد اکسترنال؟
ضمنا" اگه بخوام درایو رو روی یه سیستم دیگه بازش کنم تکلیف چیه؟ آیا امکان پذیر هست؟؟
ممنون

fanoostalaei
06-03-2011, 11:40
بله حتی میتونید روی هارد اکسترنال ازش استفاده کنید.
اگه روی هارد اکسترنال رمز بذارید باید در هر صورت و روی هر سیستمی رمز عبور رو وارد کنید تا بتونبد به فایلهاتون دسترسی داشته باشین.

reza,n
06-03-2011, 12:46
بله حتی میتونید روی هارد اکسترنال ازش استفاده کنید.
اگه روی هارد اکسترنال رمز بذارید باید در هر صورت و روی هر سیستمی رمز عبور رو وارد کنید تا بتونبد به فایلهاتون دسترسی داشته باشین.
فرمایش شما دوست عزیز درست اما نیاز نیست که روی اون سیستم دیگه هم نرم افزار فولدر لاک نصب باشه؟؟؟ مثلا" بنده یکی از درایوهای هارد اکسترنالم رو با این نرم افزار روی سیستمم قفل میذارم حالا هارد رو میبرم روی سیستم دوستم که فولدر لاک هم روش نصب نیست خب چه جوری میتونم درایو رو باز کنم؟ آیا امکان پذیره؟؟
باز هم ممنون

fanoostalaei
06-03-2011, 13:24
ببینید چون حجم این نرم افزار کمه وقتی شما روی یه درایو قفل میزارید یه نسخه از نرم افزار رو تو درایو یا فولدر کپی میکنه که وقتی روی یه سیستم دیگه بردید باز هم از شما رمز عبور رو بخواد.
در این صورت بله باز هم از شما رمز عبور رو خواهد خواست.
در کل نمیشه بدون رمز عبور وارد فایهای قفل شده توسط این نرم افزار شد.اینو مطمئن باشین.

reza,n
06-03-2011, 22:05
ببینید چون حجم این نرم افزار کمه وقتی شما روی یه درایو قفل میزارید یه نسخه از نرم افزار رو تو درایو یا فولدر کپی میکنه که وقتی روی یه سیستم دیگه بردید باز هم از شما رمز عبور رو بخواد.
در این صورت بله باز هم از شما رمز عبور رو خواهد خواست.
در کل نمیشه بدون رمز عبور وارد فایهای قفل شده توسط این نرم افزار شد.اینو مطمئن باشین.
دوست عزیزم ببخش که زیاد میپرسم:
آیا این نرم افزار مطمئنه؟ یه موقعی فایلهام نپره!!!!
ضمنا" آیا لینک دانلودی برای ورژن Professional این نرم افزار سراغ دارید؟ من هر چی گشتم نسخه معمولی بود نسخه Pro رو نتونستم پیدا کنم.
ممنون

fanoostalaei
07-03-2011, 00:32
بله این نرمافزار مطمئنه.
منم خودم ازش استفاده میکنم
اون نسخشو خودم دارم اپلود میکنم براتون لینک میزارم.

FX
08-03-2011, 10:53
قویترین برنامه ممکن هستش.دوست عزیز مطمئن باش که فایل های تو غیر قابل دستیابی می مونن.

fanoostalaei
08-03-2011, 20:13
اینم نسخه پرو
البنه ببخشید که یکم دیر لینک گذاشتم چون اینترنتم تموم شده بود و داشتم سرویسمو عوض میکردم.
شرمنده دیگه.:10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

TIG3R
03-07-2011, 14:41
اینم نسخه پرو
البنه ببخشید که یکم دیر لینک گذاشتم چون اینترنتم تموم شده بود و داشتم سرویسمو عوض میکردم.
شرمنده دیگه.:10:

میشه یک لینک دیگه ازآخرین ورژن این برنامه بزارید
:11:

fanoostalaei
03-07-2011, 15:04
اخریم ورژن رو ندارم ولی همون ورژن رو از سایت اپلود باز میزارم: