PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال :سبكهاي موزيك خارجي.

doctor_apachi2
25-05-2006, 13:09
سلام. آقا من يه سوال دارم. اگه اسم چند خواننده را داشته باشيم و بخوايم خيلي راحت و مثلا با آلفابت ببينيم هر كدوم در چه سبكي كار ميكنند آيا سايتي واسه اين كار هست؟ ممنون

locked account
26-05-2006, 00:25
برو توي MP3.com و بعد اسم هر خواننده يا گروه رو search كن. اونوقت برات اطلاعاتشون رو مياره. يا اينكه ميتوني توي همون سايت روي هر سبك از موسيقي كليك كني و كساني رو كه توي اون سبك كار ميكنن رو ببيني. يا اينكه ميتوني بري توي Danceage.com و اسم خواننده ها و گروه ها رو به ترتيب حروف و با نوع سبك ببيني.راستي ممكنه يه گروه يا خواننده رو يه جا توي يه سبك ببيني و جاي ديگه با يه سبك متفاوت. مثلا ممكنه لينكين پارك رو يه جا alternative و يه جا Hard Rock ببيني. ولي كلا به هم نزديكن.

doctor_apachi2
26-05-2006, 13:19
تشكر آقا لطف كردي . موفق باشيد. ممنون

leuven
26-05-2006, 20:45
.راستي ممكنه يه گروه يا خواننده رو يه جا توي يه سبك ببيني و جاي ديگه با يه سبك متفاوت. مثلا ممكنه لينكين پارك رو يه جا alternative و يه جا Hard Rock ببيني. ولي كلا به هم نزديكن.

locked account جان , معذرت میخوام اما فقط برای کامل کردن حرفهاتون همونطور که قبلا هم گفتم , یک هنرمند در طول فعالیت هنریش امکان داره سبکهای متفاوتی رو به نمایش بزاره و این دلیل بر قدرت هنری اون هنرمند و آشنایی با اون سبکهاست و این نیست که اگه ما نام هنرمندی رو در کنار سبکهای متفاوت دیدیم تعجب کنیم , البته جسارت نباشه اما اکثر این خواننده ها تحصیلات آکادمیک دارند و زحمات زیادی رو متحمل شدند تا به اینجا رسیدند که موزیکهاشون به بازار موزیک میاد و صاحب امتیاز میشن , که باید عرض کنم متاسفانه و صد متاسفانه این قضیه شامل خواننده های هموطن ما نمیشه .

البته , باور کنید قصد جسارت به کسی یا خواننده ای رو ندارم , اما خواننده های اینوری باید از پلهای زیادی بگذرند تا بتونند وارد عرصه هنر بشن در حالی که این قضیه اصلا در ایران صادق نیست , هر شخصی که جسارت آواز خوانی داشته باشه و کمی سرمایه و صد البته آشنا (پارتی ) میتونه براحتی کاست بده و دوباره متاسفانه این خیانته .

Diego
26-05-2006, 21:06
locked account جان , معذرت میخوام اما فقط برای کامل کردن حرفهاتون همونطور که قبلا هم گفتم , یک هنرمند در طول فعالیت هنریش امکان داره سبکهای متفاوتی رو به نمایش بزاره و این دلیل بر قدرت هنری اون هنرمند و آشنایی با اون سبکهاست و این نیست که اگه ما نام هنرمندی رو در کنار سبکهای متفاوت دیدیم تعجب کنیم , البته جسارت نباشه اما اکثر این خواننده ها تحصیلات آکادمیک دارند و زحمات زیادی رو متحمل شدند تا به اینجا رسیدند که موزیکهاشون به بازار موزیک میاد و صاحب امتیاز میشن , که باید عرض کنم متاسفانه و صد متاسفانه این قضیه شامل خواننده های هموطن ما نمیشه .

البته , باور کنید قصد جسارت به کسی یا خواننده ای رو ندارم , اما خواننده های اینوری باید از پلهای زیادی بگذرند تا بتونند وارد عرصه هنر بشن در حالی که این قضیه اصلا در ایران صادق نیست , هر شخصی که جسارت آواز خوانی داشته باشه و کمی سرمایه و صد البته آشنا (پارتی ) میتونه براحتی کاست بده و دوباره متاسفانه این خیانته .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از این پست حمایت میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شدیدا!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

doctor_apachi2
27-05-2006, 19:42
آقا منم حمایت میکنم از حرف leuven . من اصفهان زندگی میکنم یه بار که به تهران منزل یکی از اقوام رفته بودم در نیازمندیها این آگهی را دقیقا با همین متن دیدم: (( به چند جوان خوش صدا جهت ضبط کاست مجاز نیازمندیم.)) این یعنی فاجعه. در ÷ستای بعدی بیشتر راجع بهش صحبت میکنیم. مرسی

Diego
01-06-2006, 14:02
آقا منم حمایت میکنم از حرف leuven . من اصفهان زندگی میکنم یه بار که به تهران منزل یکی از اقوام رفته بودم در نیازمندیها این آگهی را دقیقا با همین متن دیدم: (( به چند جوان خوش صدا جهت ضبط کاست مجاز نیازمندیم.)) این یعنی فاجعه. در ÷ستای بعدی بیشتر راجع بهش صحبت میکنیم. مرسی
این که چیزی نیست,توی جلد اخر مجله ی هنر و رایانه یه تبلیغی زده بود:با لا ترین کیفیت استودیو_فرقی نمیکند در کجا باشید_بیرون دادن کاست به طور تضمینی. :ohno: :ohno: :ohno: :sad: :sad: