PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاهش پینگ تا 50 درصد

hajoo
27-02-2011, 16:30
شاید شما دوست داشته باشید که بازی آنلاین کنید ولی پینگ بالا به شما چنین اجازه ای رو نده. دو تا سایت دیدم که ادعا می کنن می تونن پینگ رو تا 50 درصد کاهش بدن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته یه سایت ایرانی هم هست که اکانت این سایت ها رو می فروشه که اگه تبلیغ نشه اسمشو خواهم گفت.
من تا حالا امتحانش نکردم . دوستان لطف کنید تجربیات خودتون رو در این مورد به اشتراک بزارین!

nikaien
27-02-2011, 18:44
چنين كاري غير ممكنه.
بالا بودن پينگ دليل بر كم بودن پهناي باند هستش و يا همون سرعت پايين بودن اينترنت.
مگه ميشه رفت تو سايت مثلاً سرعت 128 كيلو رو به 1 مگ تبديل كرد؟!

Starcraft
27-02-2011, 19:15
منم دیدم که از این جور اکانت ها رو بفروشن. یکی که خریده بگه کار کرده یا نه؟

hajoo
27-02-2011, 20:51
خدمت شما عرض کنم که پینگ ربطی به پهنای باند نداره. پهنای باند پایین می تونه پینگی بهتر از پهنای باند بالاتر داشته باشه.
مثلا من پهنای باند 1 مگ دارم ولی پینگ خوب نیست.(وایمکس دارم)

mohalls
27-02-2011, 20:55
:31: مگه می شه ؟؟؟!

p30 arman
27-02-2011, 21:44
به هیچ وجه به این سایت ها اعتماد نکنید این سایت ها مثل نرم افزار هایی هستند که ادعا میکنند سرعت دانلود شما رو 200 برابر میکنند پس اگه پینگتون بالاست ببینید سروری که دارید روش بازی میکنید مال کجاست و اگه باز هم مشکل داشتید از isp خودتون کمک بگیرید و پینگ هیچ ربطی به سرعت و پهنای باند نداره

hadi_gamer
28-02-2011, 08:30
اين سايتها رو نميدونم و نميدونم براي همه بازيها ميشه يا نه ولي من خودم اكانت wowtunnels رو خريدم و روي wow عالي جواب ميده.پينگ من حدود يك سوم ميشه.يعني بدون wowtunnels اگه وارد بازي بشم پينگم معمولا 600 هست ولي با wowtunnels حدود 200 تا 300 .

hajoo
28-02-2011, 18:20
فقط من نمی دونم که پینگ رو برای همه سرور ها کم میکنه یا نه؟ در واقع مکانیسمش چه جوریه؟

hameddinga
28-02-2011, 19:06
منم درگیر پینگ زیادمم ! درسته ربطی به سرعت اینترنت نداره فقط بستگی به اون isp که سرویسو میده داره من امروز هرچی تست کردم پینگم کمتر از 350 نبود سرعت 128 وایمکس ! فقط می خوام مطمئن بشم که برای بازی انلاین اگه کافی نیست بیخودی سریال سی دی اورجیناله nfs hp رو خراب نکونم !
کسی نظری نداره ؟

hajoo
28-02-2011, 19:27
من 1 مگ وایمکس دارم .پینگم هم در حد شماست. به نظر من که با این شرایط نمی تونید راحت بازی کنید.

SA.JJ.AD
01-03-2011, 05:59
منم درگیر پینگ زیادمم ! درسته ربطی به سرعت اینترنت نداره فقط بستگی به اون isp که سرویسو میده داره من امروز هرچی تست کردم پینگم کمتر از 350 نبود سرعت 128 وایمکس ! فقط می خوام مطمئن بشم که برای بازی انلاین اگه کافی نیست بیخودی سریال سی دی اورجیناله nfs hp رو خراب نکونم !
کسی نظری نداره ؟

شما تا isp خودتوئنو تغییر ندید . اوضاع نه تنها بهتر نمیشه - بد تر هم میشه !! اونم با این نظریه ای که وزیر ارتباطات محترم دارن !!:13::2:

mh.mahmoudi68
01-03-2011, 13:33
پیگ را میاره پایین شوخی می کنید

BMW.M3_E46
01-03-2011, 13:49
سرعت اصلی اینترنت ایران 128KBs بقیه اش همه چرته!! 2MB با 128 هیچ فرقی نداره من مثلا یه فایلی رو
سرعت 119kbs دان میکردن با 2 MB هم امتحان کردن 250kb/s تازه بعضی وقتا!!!!

hajoo
01-03-2011, 16:12
دوستان بد نیست یه سری به سایت هایی که معرفی کردم بزنین،که ببینیم حرف حسابشون چیه؟ در تخصص من که نیست.

در ضمن سایت ایرانی که اکانت این دو تا رو می فروشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسی تا حالا از این سایت اکانت خریده؟

-------
پ.ن :به جرم تبلیغ حذفش کردن!

medl
03-03-2011, 21:54
من از این سایت ها استفاده نکردم ولی راهی برای کاهش پینگ هست
اگه سرور یک سایت یا سرور یک بازی مثلا در امریکا باشه پینگ شما از این سرور 100% بالاتر از 1 سرور هم تراز در کشور المان هست.
من خودم برای پایین اوردن پینگ از چیز پی ان روی سرور های المانی استفاده میکنم

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

سرعت اصلی اینترنت ایران 128KBs بقیه اش همه چرته!! 2MB با 128 هیچ فرقی نداره من مثلا یه فایلی رو
سرعت 119kbs دان میکردن با 2 MB هم امتحان کردن 250kb/s تازه بعضی وقتا!!!!

بستگی به isp داره ، 128 با 2MB فرق داره خوب هم فرق داره ، چون شما سرویس 128 داری و با 119 تا دانلود میکنی دلیل نمیشه که اینترنت ایران بشه 128:8:

simorgh_m3
06-03-2011, 19:18
کلا با سرویس های بی سیم مانند وایمکس نمیشه انتظار پینگ پایین داشت

armin_shadow
08-03-2011, 07:38
پينگ به پهناي باند مركز مخابراتيتون ربط داره!! برا خودمم بود. مركز مخابرات ما مثلا 8 مگ ظرفيت داشت اينا تا 7.9999 اونم دوره گردش رو پر كردن! بعد پينگ من يه مدت رفت فضا نوردي!!:31: اما با يكم صحبت اينا:31: آي اس پي تصميم گرفت پهناي باند مركز رو ببره بالا!! الانم از پينگ پايين لذت مي بريم!!
چي پي ان هم كه گفتي من هرسري زدم كلا پينگ ميچسبه سقف:31:

iCe m@n
09-03-2011, 20:26
دوستان کسی این روش رو امتحان کرده و جواب داده ؟
چون فکرنمیکنم که امکان پذیر باشه؟

khelane
09-03-2011, 20:43
بابا پینگ مثل دوستمون ارمین گفتن حل میشه حتما باید خود سرویس دهنده کاری کنه یه کم به این مثال دقت کنید متوجه میشید
پينگ به پهناي باند مركز مخابراتيتون ربط داره!! برا خودمم بود. مركز مخابرات ما مثلا 8 مگ ظرفيت داشت اينا تا 7.9999 اونم دوره گردش رو پر كردن! بعد پينگ من يه مدت رفت فضا نوردي!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما با يكم صحبت اينا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آي اس پي تصميم گرفت پهناي باند مركز رو ببره بالا!! الانم از پينگ پايين لذت مي بريم!!
منم موافقم چون من تازه شهرمون که کوچیکه ای دی اس ال گرفته بود یه هفته اول پینگم انقدر عالی بود فیفا 08 و 09 رو عالی بازی میکردم با سرعت 128 ولی بعد از دو هفته خبری از پینگ عالی نبود تا این دوهفته گذشته که مخابرات در استان کرمانشاه تصمیم بر ارائه خدمات کرد که واقعا عالیه من با سرورهای کانتر ایرانی قبلا پینگم 150 تا 200 بود الان 45 تا 50 به زور میره منظورم از این صحبتها کیفیت ارائه سرویس هست خب حالا میگید مخابرات خوبه من با سرویس مخابرات اینترنت 64 سرعت دانلودم از 9 کیوبایت کم تر نمیره تازه بعضی موقع ها هم میره رو 15 کیلوبایت ولی با سرویس حسابگر خودش رو بکوشه میره رو 8 کیلوبایت
در کل مشکل از خدمات دهنده هست با اونها در میان بزار شاید کمکت کنن

hajoo
15-03-2011, 15:40
تو سایتش نوشته فقط بعضی بازی ها رو ساپورت می کنه. راستی میشه به طور free هم برنامشو دانلود کرد ولی هر 60 دقیقه dc میشه. من که هیچ کدوم از این بازی ها رو انجام نمی دم.
دوستانی که اهل یکی از این بازی ها هستن برن استفاده کنن نتیجه رو اعلام کنن.

wishIWas
15-03-2011, 16:07
دوستان من تست کردم نشد!!!
قضیه چیه ؟

Sorena70
18-03-2011, 11:46
ببینید بچه ها، البته می دونم همتون این چیزا رو می دونید. اما بیاید کلا از پینگ توی گارنا و این چیزا بگذریم و ببینیم پینگ کلا چیه.

پینگ یعنی مدت زمانی که طول میکشه تا کامپیوتر شما یه ای پی یا ادرس اینترنتی رو صدا کنه. شما برای باز کردن یک سایت باید اول اون رو call یا پینگ کنین و مدتش هرچقدر پایینتر باشه بهتره. واحد پینگ میلی ثانیه هستش و کمترین و بهترین زمان پینگ مدتش 1 میلی ثانیه میشه.

وقتی تو گارنا یکی رو تونل می کنید معمولا 3 تا عدد بهتون می ده درسته؟ این یعنی وقتی شما تونلش کردین، از سیستم شما 3 تا بسته 64 بیتی به سمت کامپیوتر اون ارسال شد. مقلا اگه 3 تا عدد نوشت مه یکیش 100 بود یکیش 110 یکیش 125 این یعنی حداکثر زمانی که این ارسال طول می کشه 125 میلی ثانیه هستش. اما یه چیزه دیگه، یکی از دوستان گفتن وقتی می ری تو یه سرور خارجی پینگ ها بالاتر می ره که این کاملا طبیعیه، چون این بسته های 64 بیتی باید مسافته بیشتری رو طی کنن.

کلا برای پایین آووردن پینگ به اون صورت کاره خاصی نمی شه انجام داد، اگه می خواید ببینید مثلا تو گارنا می تونین دوتا رو 5به5 بازی کنید یا نا به آدرس زیر برین:

اگه سرعتتون رو بالا 150 نشون داد می تونین بدون داشتنه لگ و دیلی بازی کنید (البته خیلی مهمه که کسی که هاست شده هم سرعت و پینگ مناسبی داشته باشه) معمولا واسه بازی های 5به5 پینگ 125 مناسبه، اما هاست باید حتما پینگ زیر 100 داشته باشه تا مشکلی پیش نیاد.
یه سری از نکاتی که پینگتون رو تا حدی بهتر می کنه:
تا جایی که امکان داره از اینترنت بی سیم مقل وایرلس و وایمکس استفاده نکنید.
بهترین کار اینه که از روم ها و سرور های کشور خودتون استفاده کنید.
تمومه برنامه های که با اینترنت کار می کنند رو ببنید (یاهو، دانلود منیجر، مرورگر ها، آپدیت های اتوماتیک رو هم غیر فعال کنید)
وارد بازیه هاست هایی که پینگشون به صورت x هست نشید، از هاست هایی که پینگ زیر 100 دارین استفاده کنید.
اگه وارد یکی از روم های گارنا شدید و مقداره زیادی بازینکن با پینگ x دیدید یعنی گارنا از حد توانش بیشتر یوسر داره، سعی کیند به اون رو یا یه روم دیگه ریجین کنید یا لوگ اوت کنتید و با یه سرور دیگه وارد شید.

خیلی ببخشید که طولانی شد فقط خواستم کامل توضیح بدم.

subzer0
20-03-2011, 15:35
ببینید بچه ها، البته می دونم همتون این چیزا رو می دونید. اما بیاید کلا از پینگ توی گارنا و این چیزا بگذریم و ببینیم پینگ کلا چیه.

پینگ یعنی مدت زمانی که طول میکشه تا کامپیوتر شما یه ای پی یا ادرس اینترنتی رو صدا کنه. شما برای باز کردن یک سایت باید اول اون رو call یا پینگ کنین و مدتش هرچقدر پایینتر باشه بهتره. واحد پینگ میلی ثانیه هستش و کمترین و بهترین زمان پینگ مدتش 1 میلی ثانیه میشه.
....

واقعا عالی بود سورنا جان ...
من تازه میخواستم یه توضیحی مثل شما بدم که دیدم پست آخر این تاپیک ، آب پاکی رو ریخت رو دست بچه ها...
من کاملا با صحبت های سورنا موافقم ، بعلاوه اینکه برنامه هارو هم تست کردم و دقیقا همون چیزی که انتظار داشتم رو متوجه شدم ...
ولی این نکته رو بدونید : برای زمانی که با افراد خارجی بازی میکنید این برنامه ها ممکنه گاهی تاثیر خوبی بزاره
از نظر تئوری چیز غیر ممکنی نیست ...
ولی در کل مشکل پینگ ما از جای دیگست... مخصوصا زمانی که با هموطن ها بازی میکنیم ...

متاسفانه تا الگوریتم های مسیریابی کشور عزیزمون ایران مشکل داره پینگ ها بهتر نمیشه
متاسفانه تا ایران یه چهار تا گیت وی درست حسابی برای خروجی خودش نداره وضع همینه
متاسفانه تا چهارتا روتر درست حسابی در نقاط حساس و گلوگاه ها نگذاریم وضع همینه ...

alirecoba2
26-03-2011, 21:05
این برنامه ها تو ایران کاربردی ندارن
چون بسته 64 بیتی تا وقتی که به سرور برسه حدود 200 میلی ثانیه طول میکشه(به دلیل زیر ساخت های بد مخابراتی کشور)
حالا بعدش خودشون رو هم بکشن و هرچه قدر هم پایین بیارن با این 200 جمع میشه که با حالت عادی تفاوتی نداره!
3 خط پایانی توضیحات دوست عزیز subzeroکامل بود:10:

hajoo
27-03-2011, 00:31
فرمایش شما درسته ولی این سایت های که میگم الکی که نمی گن پینگ رو پایین میارن، حتما یه چیزی هست

Sorena70
27-03-2011, 16:36
فرمایش شما درسته ولی این سایت های که میگم الکی که نمی گن پینگ رو پایین میارن، حتما یه چیزی هست

داداشه من این دیگه از این حرفا بودا... :18:
اگه قرار باشه هرچی که تو نت نوشتی حتما یه چیزی باشه که سنگ رو سنگ بند نمی شه. :whistle:

alirecoba2
27-03-2011, 21:57
خیلی چیزها تو این خراب شده بی معنی هست.............

hadi_gamer
03-04-2011, 20:04
من امروز battleping یه ماهه خریدم.میتونم بگم تو wow معجزه میکنه.شاید بگم پینگم 60 تا 70% کمتر شده تو بازی.از wowtunnels بهتر جواب داد برای من.
تو بتلگراند AV یا isle of conquest که امکان نداشت دی سی نشم ولی الان با پینگ 300 تو بتل گراند 80 نفره بازی میکردم.
تو pve هم که پینگم زیر 300 هست یا همون 300 در حالی که قبلا پینگم زیر 600 نمیومد.امیدوارم همیشه اینجوری بمونه.

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

البته برای همه بازیها نیست یه وقت اشتباه نکنید.تو سایتش نوشته کدوم بازیها رو ساپورت میکنه.برای اینکه مطمئن بشید اول یه اکانت trial بسازید اگه راضی بودید خرید کنید.

alivw71
04-04-2011, 14:04
اپلود اپلود اپلود تنها راه حل نداشتن لگگگگگگگگ در بازی هست
دیگه این نرم افزارا بیخودین . خودتونو خسته نکنید.حداقل سرعت اپلود در بازی های انلاین حدود 10 کیلوبایت بشه تا با خیال راحت بازی کنید. یا همون سرویس 128 که اپلودشم باید 128 باشه.
قبلا من سرویس 128 مخابرات داشتم . سرعت اپلودم 32 کیلوبایت بود یعنی=3 کیلوبایت با پینگ 315 . و اصلا نمیتونستم بازی کنم.
رفتم 512 گرفتم اپلودم شد 128=14 کیلوبایت با پینگ 230 . پس معلوم شد سرعت اپلود از همه مهم تره.

hajoo
04-04-2011, 20:01
من امروز battleping یه ماهه خریدم.میتونم بگم تو wow معجزه میکنه.شاید بگم پینگم 60 تا 70% کمتر شده تو بازی.از wowtunnels بهتر جواب داد برای من.
تو بتلگراند AV یا isle of conquest که امکان نداشت دی سی نشم ولی الان با پینگ 300 تو بتل گراند 80 نفره بازی میکردم.
تو pve هم که پینگم زیر 300 هست یا همون 300 در حالی که قبلا پینگم زیر 600 نمیومد.امیدوارم همیشه اینجوری بمونه.

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

البته برای همه بازیها نیست یه وقت اشتباه نکنید.تو سایتش نوشته کدوم بازیها رو ساپورت میکنه.برای اینکه مطمئن بشید اول یه اکانت trial بسازید اگه راضی بودید خرید کنید.

بفرمایید، باز بگین نمیشه!

hajoo
04-04-2011, 20:07
اپلود اپلود اپلود تنها راه حل نداشتن لگگگگگگگگ در بازی هست
دیگه این نرم افزارا بیخودین . خودتونو خسته نکنید.حداقل سرعت اپلود در بازی های انلاین حدود 10 کیلوبایت بشه تا با خیال راحت بازی کنید. یا همون سرویس 128 که اپلودشم باید 128 باشه.
قبلا من سرویس 128 مخابرات داشتم . سرعت اپلودم 32 کیلوبایت بود یعنی=3 کیلوبایت با پینگ 315 . و اصلا نمیتونستم بازی کنم.
رفتم 512 گرفتم اپلودم شد 128=14 کیلوبایت با پینگ 230 . پس معلوم شد سرعت اپلود از همه مهم تره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این وضعیته منه، حالا بیا با این جمع و تفریقاتت اینو توجیه کن !:31:

alivw71
05-04-2011, 09:41

من قبلا 128 مخابرات داشتم. سرعت اپلودم 32 یعنی 3 کیلوبایت.ولی باپیتگ 315 و اصلا نمیتونسم بازی کنم ویا لگ میشدم.

Sorena70
06-04-2011, 14:48

شما که سرعتت خوبه نباید مشکل داشته باشی.
0.89 یعنی 890 که تقسیم بر 8 می شه 111 که این سرعت آپلود شماست (به کیلوبایت)
سرعت دانلودتونم باید احتمالا حدود 120 کیلوبایت باشه، اینطور که معمومه اینترنت 1مگ دارین درسته؟

اون پینگی هم که زده ربطی به پینگتون تو گارنا نداره.

hajoo
06-04-2011, 15:28
شما که سرعتت خوبه نباید مشکل داشته باشی.
0.89 یعنی 890 که تقسیم بر 8 می شه 111 که این سرعت آپلود شماست (به کیلوبایت)
سرعت دانلودتونم باید احتمالا حدود 120 کیلوبایت باشه، اینطور که معمومه اینترنت 1مگ دارین درسته؟

اون پینگی هم که زده ربطی به پینگتون تو گارنا نداره.

سرعت آپلود و دانلودم خوبه ولی مشکلم پینگه. وقتی با بقیه مقایسه می کنم پینگشون از من بهتره. الان من از وایمکس استفاده می کنم. ولی می خوام adsl بگیرم، فقط به خاطر پینگ. مگه اینکه مشکل پینگ حل بشه!

alivw71
06-04-2011, 16:21
ping مخابرت بدک نیست

فرخند
10-04-2011, 10:28
چه بحثتون گرم :10:
یکی از دوستای من استفاده کرده بود و میگفت جواب میده
من قبلا پینگم 200 تا 240 بود !! و بدون هیچ مشکل بازی میکردم ولی از موقعه ای که جابجا شدیم پینگم شده 390 تا 410 :13:
من دیال آپ دارم :31:

XDELPIERO
12-04-2011, 05:51
برای فهمیدن پینگ خود باید چکار کنیم؟

hajoo
12-04-2011, 12:11
برای فهمیدن پینگ خود باید چکار کنیم؟

می نونی بری تو سایت speedtest.net یا pingtest و پینگ رو چک کنی.

یا اگه آی پی سرور رو داری cmd رو اجرا کن بعد بنویس ping یه فاصله بزار بعدش آی پی رو بنویس

XDELPIERO
14-04-2011, 05:08
می نونی بری تو سایت speedtest.net یا pingtest و پینگ رو چک کنی.

یا اگه آی پی سرور رو داری cmd رو اجرا کن بعد بنویس ping یه فاصله بزار بعدش آی پی رو بنویس

مرسی خیلی ممنون

XDELPIERO
14-04-2011, 06:19

وقتی تو گارنا یکی رو تونل می کنید معمولا 3 تا عدد بهتون می ده درسته؟ این یعنی وقتی شما تونلش کردین، از سیستم شما 3 تا بسته 64 بیتی به سمت کامپیوتر اون ارسال شد. مقلا اگه 3 تا عدد نوشت مه یکیش 100 بود یکیش 110 یکیش 125 این یعنی حداکثر زمانی که این ارسال طول می کشه 125 میلی ثانیه هستش. اما یه چیزه دیگه، یکی از دوستان گفتن وقتی می ری تو یه سرور خارجی پینگ ها بالاتر می ره که این کاملا طبیعیه، چون این بسته های 64 بیتی باید مسافته بیشتری رو طی کنن.

کلا برای پایین آووردن پینگ به اون صورت کاره خاصی نمی شه انجام داد، اگه می خواید ببینید مثلا تو گارنا می تونین دوتا رو 5به5 بازی کنید یا نا به آدرس زیر برین:

اگه سرعتتون رو بالا 150 نشون داد می تونین بدون داشتنه لگ و دیلی بازی کنید (البته خیلی مهمه که کسی که هاست شده هم سرعت و پینگ مناسبی داشته باشه) معمولا واسه بازی های 5به5 پینگ 125 مناسبه، اما هاست باید حتما پینگ زیر 100 داشته باشه تا مشکلی پیش نیاد.
یه سری از نکاتی که پینگتون رو تا حدی بهتر می کنه:
تا جایی که امکان داره از اینترنت بی سیم مقل وایرلس و وایمکس استفاده نکنید.
بهترین کار اینه که از روم ها و سرور های کشور خودتون استفاده کنید.
تمومه برنامه های که با اینترنت کار می کنند رو ببنید (یاهو، دانلود منیجر، مرورگر ها، آپدیت های اتوماتیک رو هم غیر فعال کنید)
وارد بازیه هاست هایی که پینگشون به صورت x هست نشید، از هاست هایی که پینگ زیر 100 دارین استفاده کنید.
اگه وارد یکی از روم های گارنا شدید و مقداره زیادی بازینکن با پینگ x دیدید یعنی گارنا از حد توانش بیشتر یوسر داره، سعی کیند به اون رو یا یه روم دیگه ریجین کنید یا لوگ اوت کنتید و با یه سرور دیگه وارد شید.

خیلی ببخشید که طولانی شد فقط خواستم کامل توضیح بدم.

مرسی از توضیحات خوبتون

pashangparsi6
16-04-2011, 15:00
البته پینگ هیچ ربطی به سرعت دریافت نداره. این رو به تجربه می گم

Metalzadeh
17-04-2011, 11:35
سلام
من حدود 1 سالی میشه که از Battleping استفاده می کنم
و واقعا تاثیر
MS رو همیشه بین 180 تا 200 نگه میداره
در صورت عادی ms بالای 400 هست ;)

hadi_gamer
17-04-2011, 16:42
سلام
من حدود 1 سالی میشه که از Battleping استفاده می کنم
و واقعا تاثیر
MS رو همیشه بین 180 تا 200 نگه میداره
در صورت عادی ms بالای 400 هست ;)
آره battleping عالي هست.من هم براي wow استفاده ميكنم.
شما تو چه بازي استفاده ميكني؟

pashangparsi6
18-04-2011, 11:33
این ها رو باید خرید؟ رایگان نیستند؟

4039
18-04-2011, 13:19
این ها رو باید خرید؟ رایگان نیستند؟

نه رایگان نیستن . اعتبار 30 روزش حدود 7000 تومنه البته برای تست برنامه و اینکه چقدر پینگو کم میکنه میتونی از نسخه رایگان و تریالش استفاده کنی اما مدت زمان نسخه تریالش بسیار کمه .
یک مساله دیگه اینکه در حال حاضر Battleping فقط چهار بازی زیر رو حمایت میکنه :

World OF Warcraft
AION
LINEAGE II
RIFT

یک برنامه دیگه هم هست برای کاهش پینگ بازی بنام lowerping که تعداد زیادتری از بازیها رو حمایت میکنه . توی سایت خودش اسم بازیهایی که حمایت میکنه رو میتونی ببینی که من اینجا لینکشو گذاشتم :

G U L D A N
18-04-2011, 14:26
یه سوال
من که تو سرور magic-wow دارم wow بازی می کنم این نرم افزار ping من رو هم پایین میاره؟

pashangparsi6
18-04-2011, 14:26
نه رایگان نیستن . اعتبار 30 روزش حدود 7000 تومنه البته برای تست برنامه و اینکه چقدر پینگو کم میکنه میتونی از نسخه رایگان و تریالش استفاده کنی اما مدت زمان نسخه تریالش بسیار کمه .
یک مساله دیگه اینکه در حال حاضر Battleping فقط چهار بازی زیر رو حمایت میکنه :

World OF Warcraft
AION
LINEAGE II
RIFT

یک برنامه دیگه هم هست برای کاهش پینگ بازی بنام lowerping که تعداد زیادتری از بازیها رو حمایت میکنه . توی سایت خودش اسم بازیهایی که حمایت میکنه رو میتونی ببینی که من اینجا لینکشو گذاشتم :

با سپاس

حیف شد بازی هایی مانند میدان نبرد 2 رو پشتیبانی نم یکنه بدبختانه

hajoo
18-04-2011, 16:41
می تونید از سایت game-ir دات کام اکانتش رو بخرید.

G U L D A N
19-04-2011, 19:29
یه سوال
من که تو سرور magic-wow دارم wow بازی می کنم این نرم افزار ping من رو هم پایین میاره؟
مرسی از پاسخ هاتون ! :31:

hadi_gamer
20-04-2011, 09:25
مرسی از پاسخ هاتون ! :31:
به جاي اينكه منتظر جواب بموني ميتوني خودت از سايت برنامه رو دانلود كني و تس كني ببيني جواب ميده يا نه.اكانت تريالش هم مجاني هست.
البته من فكر نميكنم جواب بده چون فقط براي بليز طراحي شده.

وین رونی
04-05-2011, 20:58
پس ما که با کنسول xbox لایو بازی می کنیم راهی نیست که پینگ را بیاریم پایین؟

Gamemaster
04-05-2011, 21:01
برای کنسلها نمی‌شه

Margggggg
24-05-2011, 16:52
ببخشید اگه تاپیک رو از زیر خاک در آوردم ولی یه سوال دارم

برای بازی battlefield heroes

که سرویس های lower ping و battle ping رو پشتیبانی نمی کنه باید چه کار کنم --> غیر افزایش سرعت adsl چون پینگ من الان 300 تا 350 است

اصلا راهی برای کاهش پینگ در بازی ها وجود داره ؟؟

آیا رم و گرافیک سیستم تاثیر می ذاره ؟؟

Saeed System
24-05-2011, 17:25
نظر من اینه که البته شاید 100% اشتباه باشه... دوستان اصلاح کنند

اینه که من بازیکن اگر سرور بازی نزدیک من باشه پینگم پایینه..

من اگر خودم سرور ددیکیت بزنم برای یک بازی پنگم تو اون بازی زیر 5 ...

اگر سرور بازی تو شهرم تهران باشه پینگم زیر 50 ..

اگر سرور بازی تو کشورم ایران باشه در فاصله زیر 500 کیلومتر پینگ حدود 100

اگر سرور بازی از کشور بیرون و کشوره های هم مرز باشه حدود 200

اگر در آمریکا و آروپا باشه به نسبت فاصله بیشتر میشه..

حالا یه نفر که تو انگلیس با پهنای باند 20 گیگ در ثانیه!! بیاد داخل سرور من که تو ایران زدم بازی کنه پینگش بالای 300 میشه

این تجربه من که خودم برای بازیهای سرور میزدم خیلی بازی آنلاین کردم کانتر ..مدرن وارفار 2 .. کرایسیس 2..و با ایکس باکس

red dead و pes و ........... و خیلی بازیهای دیگه...

شاید 100% غلط دارم میگم

hajoo
24-05-2011, 20:12
شدن که میشه.بعضیا امتحان کردن جواب داده.
اگه این دوتا سایت بازی شما رو پشتیبانی نمیکن فکر کنم بهترین راه بازی کردن در سرورهای ایرانیه.
رم و گرافیک هم تو پینگ تاثیری نداره

Margggggg
24-05-2011, 20:24
خوب سرویس نمی دن من هم ایمیل زدم

سرور ایرانی هم نداره حالا چی کار کنیم ؟

hajoo
25-05-2011, 11:39
قبلا داشت من تابستون 2سال پیش بازی میکردم.مطمئنی الان نداره؟

Margggggg
25-05-2011, 12:52
بچه ها دیگه سرور نخریدند شاید یه ماه دیگه بخرند

makan.net
12-03-2012, 13:20
سلام من میخواستم اکانت battleping بخرم اما شنیدم که باید نسخه iran.closed.beta رو داشته باشم.من برا league of legends میخوام.لطفا در مورد اینکه اصلا جواب میده این برنامه یا نه و اینکه این نسخه از کجا باید بگیرم راهنمایی کنه.خیلی ممنون

mehrankhanhoy
09-05-2012, 22:04
دوستان وقعا پینگ میره پایین ؟ نمیشه کهینگ اصلا به ما ربطی نداره که
مگه میشه سرعت 128 رو کرد 4 مگابایت ؟

hajoo
15-05-2012, 22:24
پینگ مفهموش جدا از پهنای بانده.
من الان wimax دو مگ دارم ولی پینگش خیلی بالاست.نمیشه باهاش بازی آنلاین انجام داد.

Mool Tee
18-05-2012, 11:52
hajoo جان سلام.من وایمکس دارم ولی پینگ خوبه حالا بگو وایمکس ایرانسل یا مبین نت؟؟این سایت ها هم بیشترشون الکی هستن.هیچ سایتی بدون اینکه پول ازتون بگیره کار خوبی واستون نمیکنه.می تونید از برنامه هایی مثل battleping استفاده کنید که اونم یه 40 تومن واستون آب می خوره

hajoo
18-05-2012, 17:18
سلام دوست عزیز.من مبین نت داشتم.دیروز از شرش راحت شدم:8: شما یه speedtest بزار ببینم پینگت چطوره؟
من تا حالا از این سرویس ها استفاده نکردم ولی دوستانی هستن که میگن جواب داده.

...ALI...
22-05-2012, 01:55
اینم کاربرد battleping داره
شیوه ی کارشون این هست که با حرید این اکانت یک سری سروهای درجه ی یک برای استفاده شما با پهتای باند خیلی زیاد اماده می شه.
و همچنین کیفیت بالا.
ولی خیلی اوقات به این اوضاع نت ما تاسیر بیشتر 100 تا نباید داشته باشه..

samas00
24-12-2015, 17:41
لپ تاب من مدلش dell xps L 502 . من فقط یه بازی انلاین بازی میکردم اونم heroes of the storm که شدیدا لگ و دیلی داشت و کم پیش میومد بازی رو تا اخر برسونم و معمولا وسط کار میوفتادم بیرون. امروز تو یه سایت خارجی خوندم نوشته بود لپتاب های دل تنظیمات پاور اپشن رو بزارن رو بالانس مشکل رفع میشه . دلیلش رو هم ننوشته بود . من این کار رو انجام دادم و لگ تا حد زیادی کم شد و دیگه دیلی ندارم که بخوام بیوفتم بیرون از بازی . تو این مدت هم حتی مودم رو خاموش و روشن نکردم که ای پی بخواد تغییر کنه .