PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی در مورد overflow در css

am2
26-02-2011, 18:20
سلام راستش من یک مشکلی دارم با یک افزونه که توی وردپرس نصبیدم...اون اینه که عکسهای گالری تصویرم اینطوری میشه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش یه سرچی کردم و به نظرم اومد مشکل از overflow هست که توی استایل این قسمت هستش...کد css استایل این قسمت اینطوریه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه کسی کمکم کنه بتونم درستش کنم خیلی ممنون میشم...:40::40:

mohrd
26-02-2011, 23:17
آدرس؟ برای تست ..

am2
27-02-2011, 09:24
اهان معذرت یادم رفته بود ادرس رو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Guts
28-02-2011, 00:07
من چک کردم مشکل سادست این لایه sidebar-content این کنترل گالری عکستون جاش اشتباهه باید یه سطح بیاد بالاتر. اگر خودتون یه نگاه کوچیکم بندازین کاملاً مشخصه.

am2
28-02-2011, 19:45
من چک کردم مشکل سادست این لایه sidebar-content این کنترل گالری عکستون جاش اشتباهه باید یه سطح بیاد بالاتر. اگر خودتون یه نگاه کوچیکم بندازین کاملاً مشخصه.
مرسی از اینکه وقت گذاشتی...اخه من این مسکل رو با سایر ابزارکهایی که به سایدبارها اضافه کردم ندارم..مثلا سایدبار سمت چپ هم یک ابزارک اضافه کردم مشکلی نداره...ولی این ابزارک گالری اینطوریه...:41:

Guts
28-02-2011, 22:57
من نمیدونم این CMS چطور کار میکنه یا مشکل از اونه یا از شما، ولی مشکل همونیه که گفتم و خیلی سادست که اون لایه sidebar-content رو اشتباهاً توی Header صفحه قرار دادین یا قرار داده، اگر میتونید سورس رو تغییر بدید که فقط کافیه اون لایه رو یه سطح بیارین بیرون.

am2
01-03-2011, 00:37
وردپرسه سیستمش...مشکل اینه که نمیتونم تغییر بدم...یعنی قالب رو میتونم تغییر بدم ولی اگه تغییرش بدم تموم سایدبارهام میریزه به هم..باید اون ابزارکه رو تغییر بدم...نمیدونم چرا اینطوریه...بقیه ابزارکها خوب باهاش کار میکنن...ولی این یکی اینطوری اذیت میکنه