PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال در مورد فایل های HD با فرمت ts و مشکل پخش

kaivanika
26-02-2011, 00:06
دوستان و استادان عزیز سلام
من یه ----- فول اچ دی دارم . که بو سیله ای ----- از کانال های اچ دی فیلم و صحنه های قشنگی رو روی فلش ضبط کردم . فایلی که ضبط کردم فرمتش ts هست

وقتی ای فایل رو تغییر فرمت میدم . یا تصویر کند میشه یه بی کیفیت و .....

چند سئوال

برای ال سی دی های سونی سامسونگ که قابلیت فیلم از طریق usb رو دارن . باید فیلم ها رو به چه فرمتی تبدیل کنم ؟

بهترین مبدل تصویری برای تبیدل این فایل اچ دی که فرمتشون ts هست به سایر فرمت ها چیه ؟ :10:

alinikoyi
02-03-2011, 13:24
برو برنامه Pavtube HD Video Converter دانلود کن مشکلی نداره

alinikoyi
13-03-2011, 11:42
میتونی از برنامه TMPGEnc 4.0 XPress استفاده کنی ولی برای فیلم های بلند عقب موندی صدا داره ولی درکل خوبه در مورد تبدیل فکر کنم به divx تبدیل کنی بهتره سامسونگ هم پخش می کنه

ALIREZA740
27-03-2011, 01:24
سلام عزیزان
شما احتیاجی به تبدیل ندارید بلکه احتاج به تغییر کدک دارید با استفاده از نرم افزار trp to ts سریع این عمل ممکن می شود فایل ها به فرمت استاندارد ts می دهند بدون افت 1 درصدی کیفیت.
مشکلی بود در خدمتتان هستم

SalamDustan
27-06-2011, 12:24
Pavtube HD Video Converter v3.7.2.1382 with Patch

به نام خداوند تبارك و تعالي

تاريخ اين پست : دوشنبه 06/04/1390

=========

سلام

خبر داغ داغ

خبربسيارخوش براي دوستان

Pavtube HD Video Converter v3.7.2.1382

يكي از كمياب ترين و بهترين برنامه ها جهت تبديل فرمت فايل هاي TS به فرمت هاي رايج ديگر مي باشد ، اين برنامه درواقع هر فرمتي را به فرمت ديگري تبديل مي نمايد بدون كوچكترين ايرادي .

شركت Pavtube يكي از قويترين شركتهايي است كه در زمينه توليد برنامه هاي اين چنيني سالهاست كه فعاليت دارد .

هربرنامه ديگري را كه امتحان نماييد انواع اشكالات در فايل هاي نهايي كانورت شده براي شما پديد مي آورد اما اين برنامه كوچكترين عيبي ندارد تنها مشكل اين برنامه نبود كرك يا پچ يا سريال نامبر آن در اينترنت بود كه آن هم به لطف يك دوست هموطنمان ، اين برنامه كه آخرين نسخه اين برنامه (تا اين تاريخ) مي باشد ، كرك شد و كرك آن نيز كاملا سالم مي باشد .

اين برنامه بسياربسيار محبوب و كاربردي را تا ديرنشده مي توانيد ازهريك از اين آدرس ها دريافت كنيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يا

يا

يا

و

اين برنامه توسط يك دوست هموطنمان به تازگي كرك شده وداغ داغ است و مي توانيد براي دانلود آن به آدرس هاي فوق رجوع كنيد ضمنا نسخه قبلي آن يعني :

Pavtube HD Video Converter 3.6.1.2350

نيز با فايل Patch آن ، درهريك از اين آدرس ها :

يا

يا

يا

موجود مي باشد (بگرديد پيدا مي كنيد) كه آن هم توسط همين دوست عزيزمان كرك شده است .

پس تا ديرنشده و آنها را ازدست نداده ايد (آدرس دانلود آنها پاك نشده يا ...) ، بشتابيد .

نظر يا پيشنهاد يادتون نره ، هم اينجا هم آنجا !

با تشكر

sound.vision
27-06-2011, 12:55
منکه با این فرمتی ts نمی دونم چی کار کنم وقتی تصویر با این فرمت ضبط می کنم دیگه نمی تونم اونو درست و حسابی جای دیگه ای غیر از دستگاه ضبط کننده پخشش کنم.....یعنی پخش می شه ولی نمی دونم چرا صدا نداره....حتی وقتی تو کامپیوتر هم با نرم افزار KM بازش می کنم باز صدا نداره....! فقط تو دستگاه اصلی قابلیت استفاده داره...من موندم فرمت بهتر از این ts برای ضبط تصویر نیست که بیشتر دستگاه از این فرمت برای ضبط تصویر استفاده می کنن...این همه فرمت کاربردی و رایج!!!

SalamDustan
27-06-2011, 13:10
با سلام

دوست عزيز براي پخش برنامه هايي كه توسط دستگاه هاي ديجيتال ضبط كرده ايد دركامپيوتر ، حتما بايد از برنامه اي به نام :

VLC Media Player

وي ال سي

استفاده نماييد كه اين برنامه كاملا رايگان مي باشد و مي توانيد آن را از اين آدرس :

دانلود نماييد .

ضمنا برنامه اي را كه در پست قبل خدمت دوستان معرفي نموده ام بهترين و كاربردي ترين برنامه جهت تبديل عالي برنامه هاي ضبط شده توسط اين دستگاه هاي ديجيتال مي باشد به عبارت ديگر برنامه :

يكي از كمياب ترين و بهترين برنامه ها جهت تبديل فرمت فايل هاي TS به فرمت هاي رايج ديگر مي باشد ، اين برنامه درواقع هر فرمتي را به فرمت ديگري تبديل مي نمايد بدون كوچكترين ايرادي .

شركت Pavtube يكي از قويترين شركتهايي است كه در زمينه توليد برنامه هاي اين چنيني سالهاست كه فعاليت دارد .

هربرنامه ديگري را كه امتحان نماييد انواع اشكالات در فايل هاي نهايي كانورت شده براي شما پديد مي آورد اما اين برنامه كوچكترين عيبي ندارد تنها مشكل اين برنامه نبود كرك يا پچ يا سريال نامبر آن در اينترنت بود كه آن هم به لطف يك دوست هموطنمان ، اين برنامه كه آخرين نسخه اين برنامه (تا اين تاريخ) مي باشد ، كرك شد و كرك آن نيز كاملا سالم مي باشد .

با تشكر

boy_kochak
31-07-2011, 20:56
VLC Media Player عالیه

hosseinf722
13-09-2011, 10:33
من فرمت ts رو به راحتی با PowerDVDباز می کنم با صدا و بدون هیچ کند شدن وکم شدن کیفیت

morabbi
18-09-2011, 08:54
از اين دو نرم افزار يكيشو انتخاب كن vob to mpg و يا avs converter خيرشو ببيني حرف ندارند بعدا ميگي دمت گرم

nice_tiranozoros
10-06-2012, 23:39
سلام
چطور میشه فیلم رو از pc که میریزم تو مموری
میزنم به ----- با همون فرمت mpg2 که ----- میخونه
ولی فیلمها رو در ----- نشان نیمده
تو همون شاخه pvr هم میریزم که توش فایلهای tps هستند ولی فایده نداره

Majid_1389
30-08-2012, 10:18
Pavtube HD Video Converter v3.7.2.1382 with Patch

به نام خداوند تبارك و تعالي

=========

سلام

خبر داغ داغ

خبربسيارخوش براي دوستان

اين برنامه بسياربسيار محبوب و كاربردي را تا ديرنشده مي توانيد ازهريك از اين آدرس ها دريافت كنيد :

يا

يا

يا

و

اين برنامه توسط يك دوست هموطنمان به تازگي كرك شده وداغ داغ است و مي توانيد براي دانلود آن به آدرس هاي فوق رجوع كنيد ضمنا نسخه قبلي آن يعني :

Pavtube HD Video Converter 3.6.1.2350

نيز با فايل Patch آن ، درهريك از اين آدرس ها :

يا

يا

يا

موجود مي باشد (بگرديد پيدا مي كنيد) كه آن هم توسط همين دوست عزيزمان كرك شده است .

پس تا ديرنشده و آنها را ازدست نداده ايد (آدرس دانلود آنها پاك نشده يا ...) ، بشتابيد .

نظر يا پيشنهاد يادتون نره ، هم اينجا هم آنجا !

با تشكر

سلام
این مبدل یکی از اشغال ترین مبدلهاست سرهت کند وکیفیت بد برخی تصاویر ومشکل در تبیدل برخی فایل ts از معایب ان است حتی فرمت mpg توسط گیرنده دیجیتالی لپ تاپ ضبط میشه مشکل داره

وبهترین مبدل ها برای فایل TS
اولین مبدل :

1-Arcsoft media convertor 7.5.114

ArcSoft MediaConverter نرم افزاری قدرتمند و ساده برای تبدیل فرمت انواع فایل های رسانه ای است. این نرم افزار می تواند با سرعت بالا و کاملا قدرتمند، انواع فایل های رسانه ای را به فرمت های بهینه برای استفاده در گوشی های موبایل، PSP، تلویزیون و دیگر دستگاه های محبوب پخش، تبدیل کند. قابلیت جدید این نسخه ، تبدیل عکس ها و ویدئوهای 2 بعدی به 3 بعدی برای اجرا روی دستگاه های مخصوص می باشد. آپلود مستقیم روی یوتیوب از دیگر امکانات ArcSoft MediaConverter است.

امکانات نرم افزار ArcSoft MediaConverter :
- دانلود، تبدیل فرمت و انتقال ویدئو روی دستگاه تنها با یک کلیک.
- کارآیی فوق العاده بالا با پشتیبانی از NVIDIA CUDA و ATI Stream در زمان کد نویسی.
- کارآیی بالا با استفاده از قدرت CPU های چند هسته ای.
- افزایش کیفیت فیلم خروجی با استفاده از امکانات SimHD.
- انتقال ویدئو و موزیک به صورت مستقیم روی iPod، iPhone ، PSP، گوشی های اندروید ، گوشی های نوکیا و دیگر دستگاه های محبوب.
- تبدیل به تمامی فرمت های محبوب.
- Rip ویدئوها از DVD و AVCHD.
- Rip فایل های صوتی و ویدئویی.
- پشتیبانی از خروجی 1080P HD.
- پشتیبانی از فعال کردن زیر نویس.
- نمایش پوشه دانلود و همگام سازی با دستگاه به صورت خوکار.
- تبدیل ویدئو و عکس های 2 بعدی به 3 بعدی توسط تکنولوژی ArcSoft Sim3D ( جدید ).
- شفاف کردن و تغییر سایز نواحی منتخب شم برای افزایش کیفیت ویدئوی خروجی (جدید).
- کنترل هسته های CPU در حین تبدیل (جدید).
- پشتیبانی از دستگاه های محبوب تر مانند HTC EVO 4G, iPhone4, iPad, Nexus one, BlackBerry Bold 9700, Nokia N8 و ... (جدید).
- آپلود ویدئوهای 3 بعدی روی یوتیوب (جدید).
- Rip کردن صوت و ویدئو یا DVD ، پیش نمایش و ذخیره ویدئو به همرا زیرنویس.
- ذخیره باطری به همراه قابلیت خاموش شدن خودکار یا Hibernate بعد از اتمام عملیات.

لینک دانلود Arcsoft media convertor:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد فعالسازی:
کد فعالسازی:

Email: patrickmorvan7542@hotmail.com

Serial: JUSSHE6PUV4LU368PEKT2844LBC8ABU5TAQH3MA5NR48V2TKPN SSCEFG898M5KNS

یا لینک زیر

اين عكس تغيير اندازه داده شده است. بر روي نوار كليك كنيد تا سايز اصلي عكس را مشاهده كنيد. سايز اصلي عكس 1280x1024.

Click here to view the original image of 1280x1024px.

اين عكس تغيير اندازه داده شده است. بر روي نوار كليك كنيد تا سايز اصلي عكس را مشاهده كنيد. سايز اصلي عكس 1280x1024.

اینم مبدل ناکام فایل ts ارور داد نتوانست تبیدل کند

دومین مبدل :

Bigasoft Total Video Converter 3.6.27.4553

لینک دانلود :

Password:----------

این مبدل Bigasoft Total Video Converter کیفیت تبدیل شما باید برید این مبدل را روی بهترین تنظیمات قرار بدی ان وقت کیفیتش بسیاررابالامی یره

وقتی فایلی را وارد می کنید ابتدا خروجی را روی Avi Divx می گذارید بروی قسمت sitting کلیک کرده ودر قسمت Advanced settings قسمت Simple و Advanced تغییراتی ایجاد کنید قسمت ویدیو سایز روی 720*480 میزاری وقسمت Viveo Quality را از حالت Normal روی درجه نهایت کیفیت Higest میزارید و Audio Quaily را روی درجه Highest میزارید بعد روی Apply To All کلیک کرده وok می زنید حالا دکمه کانورت را برنید ان موقع می بینید کیفیت شده عین ایینه

حل مشکل صدای فایل های ts با نرم افزار Bigasoft Total Video Converter

امروز هم یه برنامه ای رو میزارم که همه دنبالشن این مبدل فایل های با فرمت تی اس و فرمت های دیگه ای رو که ماهواره ها و دستگاه های دیجیتال روی فایل های ویدیویی که ضبط میکنید میزارن .این مبدل به اسانی همه ی فایل های ناشناخته رو با حجم خوب و صدای هماهنگ تبدیل میکنه و اگر اینو دانلود کنید پشیمون نمیشید اگه مشکلی داشت خبرم کنید مرسی . التماس دعا

مبدلی کامل ، قدرتمند و کاربردی است که برای تبدیل فایل های ویدیویی به یکدیگر طراحی شده است این نرم افزار که در نوع خود منحصر به فرد است به شما کمک می کند تا فایل های ویدیویی خود را به آسانی و با چند کلیک ساده به فرمت ویدیویی مورد نظر خود تبدیل کنید ، همچنین این مبدل که از انواع فرمت های ویدیویی معروف پشتیبانی می کند این اجازه را به شما می دهد تا فایل های ویدیویی خود را به انواع فرمت های ویدیویی رایج و معروف تبدیل کنید یکی از ویژگی های مشخص این نرم افزار که آن را از نرم افزار های مشابه برتر می سازد آن است که فایل های ویدویی شما را بدون هیچ گونه عیب و نقصی تبدیل می کند علاوه بر تبدیل به فایل های ویدیویی قابل پخش در کامپیوتر فرمت های دستگاه های قابل حمل ، همچون : تبدیل به آی پاد ، آیفون ، آیفون 3G ، اپل تی وی ، PSP ، PS3 ، ایکس باکس ، گوشی های هوشمند مانند بلک بری و...نیز وجود دارد که با رشد روز افزون این سخت افزارها چنین فرمت هایی نیز در نرم افزار گنجانده شده است پس اگر یک مبدل جامع و کامل در کامپیوتر خود می خواهید این نرم افزار می تواند برای شما ایده آل باشد

اين عكس تغيير اندازه داده شده است. بر روي نوار كليك كنيد تا سايز اصلي عكس را مشاهده كنيد. سايز اصلي عكس 1024x591.

mhsn3000
16-01-2013, 00:50
سلام دوستان میشه به جای مبدل یه نرم افزار برای پخش فایل های hd با فرمت ts معرفی کنید ممنون

Mr KING
16-01-2013, 01:42
سلام دوستان میشه به جای مبدل یه نرم افزار برای پخش فایل های hd با فرمت ts معرفی کنید ممنون

Vlc media player
Pot player
Km player
Splash pro
DVD power

mhsn3000
16-01-2013, 09:19
ممنون از پاسختون ولی با نرم افزارهای بالا هم این فایل ها باز نشد هییچ پلیری نمیتونه فایلی که از شبکه های hd و کارتی ضبط شده باز کنه ؟

amir_t6262
16-01-2013, 18:28
به برنامه ربطی نداره. شما یک codec درست و حسابی مثل K lite mega codec نصب کن و بعد با kmplayer یا media player classic فیلمت را ببین.

kalantarahura
17-01-2013, 00:12
ممنون از پاسختون ولی با نرم افزارهای بالا هم این فایل ها باز نشد هییچ پلیری نمیتونه فایلی که از شبکه های hd و کارتی ضبط شده باز کنه ؟

به برنامه ربطی نداره. شما یک codec درست و حسابی مثل K lite mega codec نصب کن و بعد با kmplayer یا media player classic فیلمت را ببین.

سلام.دوست من بعضی رسیورها که از کانالهای کارتی ضبط میکنند روی فایل رمز نگاری میکنند که تنها با خود ----- امکان کدگشایی و پخش ان فایل ظبط شده وجود دارد.احتمالا ----- شما هم از این موارد هست.

saeed jo
14-08-2013, 15:25
منم با همین مشکل مواجه هستم.دوستان اگه کسی هست که بگه از طریق کامپیوتر این نوع رمزگذاری رو دور بزنیم ممنون میشم:n13:

milade8080
20-10-2013, 20:20
سلام ،خسته نباشید من یک مستند را با ریسیور Oscar و با فرمت TS ضبط کردم و در کامپیوترم اصلا پخش نمیشه با اینکه آخرین کدک ها را نصب کردم وتمام نرم افزارهای زیرا امتحان کردم جواب نداد. ممنون میشم اگر کمکم کنید؟؟
Power Dvd
Km_player
Vlc Player
Total vido convert
Bros.TS.Converter.3.1.1.108
EAVC_HD_Player
Pavtube.HD.Video.Converter.4.2.0.4076
smplayer-0.8.6-win32
این هم آدرس ایمیلم:Man.dewy@yahoo.com

Ghaioom
23-10-2013, 07:05
سلام ،خسته نباشید من یک مستند را با ریسیور Oscar و با فرمت TS ضبط کردم و در کامپیوترم اصلا پخش نمیشه با اینکه آخرین کدک ها را نصب کردم وتمام نرم افزارهای زیرا امتحان کردم جواب نداد. ممنون میشم اگر کمکم کنید؟؟
Power Dvd
Km_player
Vlc Player
Total vido convert
Bros.TS.Converter.3.1.1.108
EAVC_HD_Player
Pavtube.HD.Video.Converter.4.2.0.4076
smplayer-0.8.6-win32
این هم آدرس ایمیلم:Man.dewy@yahoo.com

k-lite mega codec هم استفاده کنید ببینید چی میشه.

miladdarren
24-10-2013, 12:14
k-lite mega codec هم استفاده کنید ببینید چی میشه.
منم دقیقا همین مشکلو دارم همه player ها رو امتحان کردم k mega codec رو هم نصب کردم بازم پخش نمی کنه.
یعنی واقعا راهی نیست که بشه رمز این فیلم های ts رو شکوند؟؟؟

Ghaioom
25-10-2013, 06:37
منم دقیقا همین مشکلو دارم همه player ها رو امتحان کردم k mega codec رو هم نصب کردم بازم پخش نمی کنه.
یعنی واقعا راهی نیست که بشه رمز این فیلم های ts رو شکوند؟؟؟

مال شما مال ماهوارس؟ من که گیرنده دیجیتال دارم ضبط میکنم ts میده و با پلیرها مشکلی نداره!

hojatm61
26-10-2013, 11:39
محدودیتهای کپی رایت این اجازه رو نمیده تا کانالهای کارتی ضبط شده روی کامپیوتر پخش شوند. این مشکل رو باید با ریختن آپدیتی که این محدودییت رو نداشته باشه روی رسیورتون حل کنید.

maryam110
21-12-2013, 12:37
دوستان من یه سوال در مورد ضبط از ----- داشتم
دو سالی میشه که موزیک ویدیو ضبط میکنم .برای ضبط از فلاش استفاده میکنم.تا حالا مشکلی نبو ولی الان یه مدته که فایلایی که ضبط میکنم همش نویز داره گاهی حتی 1 دقیقه میپره و نمیشه خوب دید
فلاش رو فرمت هم کردم.بنظرتون مشکا از چیه؟ممکنه بخاطر ضبط و پاک کردن زیاد از فلاش باشه؟یا ----- مشکل داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

Sadegh_usa2010
06-04-2014, 03:19
سلام خدمت همگی دوستان فعال در انجمن.
من یه ----- استارست 8800 HD پرمیوم دارم وقتی از کانال های کارتی اچ دی (BBC و Animal Planet و ... ) ضبط می کنم هیچ جوره داخل pc کار نمی کنن یعنی دارم دیوونه میشم جام جهانی نزدیکه و می خوام بازی ها رو ضبط کنم از کانال های الجزیره بین اسپورت...حالا چیکار کنم اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه لطفا فکر کردم مشکل از فلشه با هارد اکسترنال ضبط کردم بازم همین حالته همه پلیرها رو امتحان کردم تو رو خدا بگید راهی نداره تازه هم این ----- و گرفتم اگه میدونستم این عیبو داره هیچ وقت نمی گرفتم چون استفاده من همه اش ضبط کردنه.

saeed0c
03-09-2014, 04:17
هیچ راهی نیست. نگردید دوستان.

فقط رو خود ----- پخش می شه.

shahab 27
25-09-2014, 19:50
سلام شما میتونید با استفاده از نرم افزار PC TOOL که اقدام به ضبط از کانال های کارتی کردید رو در pc رمز گشایی کرده و تماشا کنید فقط مخصوص
----- استارست 8800 HD و بالاتر اینم لینک دانلود + آموزش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NOR-1
26-09-2014, 00:57
دوستان میتونن با نرم افزار Elecard player فایل های ts تماشا کنن

saoshyantt
26-09-2014, 09:03
سلام شما میتونید با استفاده از نرم افزار PC TOOL که اقدام به ضبط از کانال های کارتی کردید رو در pc رمز گشایی کرده و تماشا کنید فقط مخصوص
----- استارست 8800 HD و بالاتر اینم لینک دانلود + آموزش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا!!!!
شهاب جون دمت گرم مشتی!!!!
یعنی گل کاشتی!!
با 1001 نرم افزار نتونستم حتی باز کنم ts را! اما با فایل ساده ای که قرار دادی این مشکل را حل کردی. دمت گرم ایول!!!

sakha1
17-11-2014, 14:49
متأسفانه این نرم افزارهای مبدل برای رسور هایی که از cpu های ALI استفاده می کنند، باعث افت کیفیت تصویر میشن
از دوستان اگه کسی نرم افزار بهتری سراغ داره معرفی کنه ممنون میشم

alizade11
24-11-2014, 04:49

سلام واقعا دست مریزاد گل کاشتی . تمام اینترنت رو زیر و رو کردم پیدا نکردم .شما دوست عزیز به همین راحتی مشکل رو حل کردید و راهنما بودید. ممنونم موفق باشی.
عزیزان خوبی این برنامه اینه که با همون فرمت ts کد رو میشکنه و کیفیتش اصلا تغییر نمی کنه.
فکر می کنم باید الان روی تاپیک نوشته بشه مشکل حل شد

sina.sadeghi83
11-12-2014, 22:22
نمیشه فرمت ضبط کننده رو عوض کرد؟

farshad111111
10-04-2015, 14:19
آقا دمت گرم
:n16:

rezasedghi100
09-03-2016, 18:24

داداش . مغز برنامه نویسیت تو حلقم :n04:

omid1744
10-03-2016, 05:35
سلام واقعا دست مریزاد گل کاشتی . تمام اینترنت رو زیر و رو کردم پیدا نکردم .شما دوست عزیز به همین راحتی مشکل رو حل کردید و راهنما بودید. ممنونم موفق باشی.
عزیزان خوبی این برنامه اینه که با همون فرمت ts کد رو میشکنه و کیفیتش اصلا تغییر نمی کنه.
فکر می کنم باید الان روی تاپیک نوشته بشه مشکل حل شد

سلام دوستان میشه لینک دانلو این نرم افزاررا اینجا قراردهید.ممنونم

omid1744
10-03-2016, 13:33
سلام دوستان

من برنامه pc tool راروی ویندوزxp و ویندوز7 کاملا تست کردم ولی اصلا اجرا نمی کنه یعنی تبدیل به فرمت ut001 نمیکنه وهی برنامه می پره همون کادر مشکی dmc ----- من استارمکس a100است ایا میتونم کانال های کارتی ضبط شده را با این برنامه یا برنامه های دیگربشکنم ونگاه کن.ممنونم

parazit10
11-11-2018, 19:25
سلام دوستان

من برنامه pc tool راروی ویندوزxp و ویندوز7 کاملا تست کردم ولی اصلا اجرا نمی کنه یعنی تبدیل به فرمت ut001 نمیکنه وهی برنامه می پره همون کادر مشکی dmc ----- من استارمکس a100است ایا میتونم کانال های کارتی ضبط شده را با این برنامه یا برنامه های دیگربشکنم ونگاه کن.ممنونم
من استارمکس رو امتحان کردم شد
باید اول فایل کانفیگ رو باز کنی بعد قسمت Inputfile=C:\Users\Desktop/00.ts ادرس فایل Ts روی کامپیوترتو میدی
قسمت C:\Users\Desktop/Out001.ts ادرس جایی که میخوای فایلت ذخیره بشه رو میدی و بعد سیو میکنی بعدش pc_ts.exe رو باز میکنی صبر میکنی تا کامل شه