PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان تفاوت نسخه های مختلف آندروید چی هست؟

Vah!d
25-02-2011, 15:02
دوستان من قصد خرید گوشی اندرویدی تا 400 رو داشتم که به LEGEND و X10 رسیدم . خوب هر کدوم مزایا و معایبی دارن از جمله اینکه X10 سی پی یو قوی تر و دوربین بهتر و صفحه نمایش بزرگتری داره اما در مقابل LEGEND صفحه نمایش با کیفیت تر و پشتیبانی بهتر ( بخصوص ورژن های بالاتر اندروید به صورت رسمی ) مالتی تاچ و .. داره . حالا میخواستم ببینم نسخه 2.1 اندروید که روی X10 نصب هست با نسخه های 2.2 و 2.3 اندروید چه تفاوتی داره ؟ که ببینم میشه قید ارتقا رسمی رو بزنم و به همون2.1 ایکس 10 قناعت کنم و X10 بگیرم ؟

Mig33
25-02-2011, 18:06
دوستان من قصد خرید گوشی اندرویدی تا 400 رو داشتم که به LEGEND و X10 رسیدم . خوب هر کدوم مزایا و معایبی دارن از جمله اینکه X10 سی پی یو قوی تر و دوربین بهتر و صفحه نمایش بزرگتری داره اما در مقابل LEGEND صفحه نمایش با کیفیت تر و پشتیبانی بهتر ( بخصوص ورژن های بالاتر اندروید به صورت رسمی ) مالتی تاچ و .. داره . حالا میخواستم ببینم نسخه 2.1 اندروید که روی X10 نصب هست با نسخه های 2.2 و 2.3 اندروید چه تفاوتی داره ؟ که ببینم میشه قید ارتقا رسمی رو بزنم و به همون2.1 ایکس 10 قناعت کنم و X10 بگیرم ؟

دوست عزیز به نظر من X10 رو بگیر چرا ؟
از لحاظ آپدیت زیاد رو هیچکدوم حساب زیاد باز نکن و عقل میگنه رو اونی حساب کن که سخت افزار قوی تری داشته باشه ( مثل سی پی یو و رم داخلی که ایکس 10 بیشتره ) چون فقظ آپدیت مهم نیست باید ببینید اون سخت افزار میتونه خوب از عهده نرم افزار بر بیاد :31: به نظر من x10 با همون 2.1 خیلی بهتره و شما با این بودجه بهترین انتخابو کردی .... تازه شنیدم 2.2 رو دارن برای X10آماده کردند به شکل عیر رسمی.....

اینجا رو هم ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Vah!d
25-02-2011, 22:03
من این تاپیک رو خوندم ولی ظاهرا نوشته که در ورژن 2.1 فلش ساپورت نمیشه ؟

Mig33
25-02-2011, 22:18
من این تاپیک رو خوندم ولی ظاهرا نوشته که در ورژن 2.1 فلش ساپورت نمیشه ؟

برید اینجا بپرسید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی من جای شما باشم و بین این دو تا گیر کرده باشم x10 زو بر میدارم