PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ::: Eye Chart :::

Shahin King
25-05-2006, 03:12
دوستان عزیز سلام

تا به حال به فایلهای psd که همراه برنامه فتوشاپ نصب میشن دقت کردین . یکی از این فایلهای Psd فایلی هست با نام
Eye Chart که تو بخش ImageReady Files میتونین پیداش کنین . من براتون آپلودش کردم ولی خودتون به مسیر زیر رفته و فایل مورد نظر رو تو برنامه فتوشاپ فراخوانی کنین و یه خورده رویش کار کنین ببنین چطوری ساخته شده . بعد یه نمونه از کار خودتون رو بزارین تو این تاپیک .
دوستانی که وقت و حوصله دارن میتونن با استفاده از برنامه ImageReady یک فایل Gif ازش درست کنن و بزارن اینجا تا دوستان نظر بدن .

مسیر :
X:\photoshop\Samples\ImageReady Files\Eye Chart

[x] درایوی که برنامه فتوشاپ رو اونجا نصب کردین .

منتظرم

قربان شما : شاهین کینگ

Shahin King
27-05-2006, 07:52
سلام مجدد ...

ده سال بعـــــــــــــد

کسی نبــــــــــــــود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظرم

*Zahr@RT*
28-05-2006, 09:31
اگه درس و مشق نداشتم
يه چيزه بهتر مي ذاشتم :happy:
اينم نمونه كار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يادتون رفته آموزشش رو بزارين وگرنه بقيه هم نمونه كار ميذاشتن

Shahin King
29-05-2006, 01:09
يادتون رفته آموزشش رو بزارين وگرنه بقيه هم نمونه كار ميذاشتن

سلام...

قرار هم نبود آموزش بزارم . بنده فایل Psd رو گذاشتم تا دوستان خودشون تک تک لایه هاش رو بررسی کنن و یه نمونه کار بزارن .

در ضمن نمونه کار شما هم خوب بود . البته برای شروع . انشاا... بعد امتحانات دوستان بیشتر به این تاپیک توجه می کنن .

قربانت : شاهین کینگ

Hidden-H
29-05-2006, 02:52
حالا اين چي هست؟

*Zahr@RT*
29-05-2006, 20:46
شاهين كينگ جان استاد : كاش خودتون هم نمونه كار مي ذاشتين ما هم از شما الهام مي گرفتيم
plz
قربانت : آرتي

shvalaie
30-05-2006, 21:16
آقا شاهين، با سلام
من همون روز اولي كه اين سوال را مطرح كرديد سعي كردم بفهمم جريان از چه قراره. اما چند تا چيز رو نفهميدم، يكي اينكه چطوري توي اون لايه كه ما فقط ازش قسمت ذره‌بين رو مي‌بينيم بقيه عكس رو مخفي كرده چون به نظرم مي‌ياد كه اين لايه كپي لايه اصلي است. ديگه اينكه چطور يك قسمت از عكس را انتخاب كرده به طوري كه كناره‌هاش تيز نيستند بلكه محو هستند.
من تو يك عكس سعي كردم امتحان كنم اما نتونستم قسمت دور تا دور ذره‌بين رو درست كنم. دور تادور ذره‌بين به نظر برجسته مياد.

فكر كنم وقتي جواب منو بخونين، ميگين اين كه اصل ماجرا رو حاليش نشده!!! من بهش چي بگم؟؟؟!!!

arash_irani
08-06-2006, 01:45
سلام دوستان
انگار کسی نمیخواد نمونه کار بزاره من هم امروز دست به کار شدم و یه نمونه درست کردم البته آخرش رو خروجی به صورت فایل SWF گرفتم میتونید از لینک زیر دریافت کنید :)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید
یا حق

Shahin King
19-06-2006, 04:03
سلام ...

برای شروع یک سند جدید با ابعاد دلخواه باز کنین .
متن دلخواه رو تایپ کنین
لایه متن و بکگراند رو به هم بچسبونین ( یکی کنین ) با فشردن کلید های Ctrl + E
یک کپی از کارتون بگیرین ( با فشردن کلیدهای Ctrl + J
لایه اول که همون بکگراند باشه رو انتخاب کنین . از منوی File و لیست بیرون رونده Blur فیلتر Blur More رو انتخاب کنین . با این کار شما متن ها رو مات می کنین .
حالا در حالی که لایه اولی ( پایینی ) در حالت انتخابه با استفاده از ابزار Ellipse و با نگاه داشتن کلید Shift یک دایره کوچک رسم کنید . برای اینکه بتونین دایره رسم شده رو ببینین چشم کنار لایه بالای ( اولی ) رو بردارین تا اون لایه مخفی بشه .
حالا دو بار بر روی لایه دایره کلیک کنید تا وارد پنجره Layer Style بشن . تنها این مورد ها رو فعال کنین بدون اینکه به تنظیماتشون دست بزنین - Drop Shadow – Inner Shadow – Bevel and Emboss .
لایه اول رو مخفی کرده بودیم تا راحتتر دایره رسم شده رو مشاهده کنیم دوباره چشم کنار این لایه رو بر گردونین .
رسیدیم به قسمت مهمش : حالا کلید های Ctrl + Alt رو نگاه داشته و نشانگر موس رو درست بین دو لایه اول و دوم ببرید . این شکل ضاهر میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با ضاهر شدن این شکل شما یک بار کلیک کنید . تموم شد . حالا با استفاده از نشانگر موس دایره ی داخل طرح رو به حرکت در بیارین .
حالا این طرح رو با پسوند Psd سیو کنین .

bb
27-06-2006, 22:19
من الان این تاپیک رو دیدم
این فایل هم تو کامپیوتر من هستش.
خیلی جالبه
یه ذره بین هستش

bb
27-06-2006, 22:19
ممنون از همگی خیلی با حالید