PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امن ترین بانک در اینترنت؟؟

sobhan1990
24-02-2011, 15:13
سلام
اول اگر موضوع جای مناسبی نزدم پوزش. گشتم ولی مناسب تر پیدا نکردم.

دوستان برای کارای بانکی بصورت اینترنتی کدوم بانک امنیت بیشتری داره؟؟
منظورم اینه که اگر رمز اینترنتی رو فعال کنم احتمال دسترسی هکرها یا افرادی که بدنبال رمز شمان کمتره؟
و اینکه کدوم بانک بهترین خدمات اینترنتی میده؟

سپاس

Hamid Reza
24-02-2011, 20:36
سلام

تفريبا همه بانكها موقع عمليات اينترنتي يه صفحه كليد مجازي كه روش از 0 تا 9 هست وجود داره كه شما به راحتي و با خيال راحت ميتونيد كارتون رو انجام بديد

اين صفحه كليدها براي جلوگيري از هك شدن توسط keylogger هاست

البته هميشه بايد يه آنتي ويروس خوب و آپديت شده رو سيستمتون باشه تا از فعاليت اين مخرب ها و key logger ها جلوگيري كنه

موفق باشيد:11:

joe_satriani
24-02-2011, 21:40
با سلام
امنيت رو همشون دارن - اگه نه بهشون حق راه اندازي پرتال اينترنتي نميدن
اما براي اينكه ديگه خاطرتون جمع باشه مثلا بانك صادرات يه دستگاهي داره كه هر سري يه پسورد براي حسابتون فعال ميكنه همونجا و بهتون ميده
از اين راهها ميتونيد استفاده كنيد براي ايمني بيشتر

موفق باشيد.

SADEGH 7
24-02-2011, 21:43
من سامان رو پیشنهاد می کنم.
چون اولین بانکی بود که خدمات اینترنتی داد. امکانات اینترنتیش هم فراوونه.من که دارم ازش هم راضیم.چون خصوصیه موقع مراجعه به بانک هم راحت ترید.

saeedhashemee
25-02-2011, 21:25
ایمن ترین بانک بانک صادراته/ بدین علت که وسیله ایی رو در اختیار شما میزاره که هر دفعه رمز تولید میکنه و هیچ راهی برای دزدیده شدن رمز شما و جود نداره

sei_pm
08-03-2011, 14:40
ایمن ترین بانک بانک صادراته/ بدین علت که وسیله ایی رو در اختیار شما میزاره که هر دفعه رمز تولید میکنه و هیچ راهی برای دزدیده شدن رمز شما و جود نداره

اگر اینجوری حساب کنید ملی هم در سطح صادراته چون همون دستگاه رمزیاب رو میده ولی مشکل اینجاست که بعضی مواقع ssl بانک ملی یا ملت مشکل داره در صورتی که واسه بانک سامان من تا حالا مشکلی ندیدم هرچند که اینترنت بانک سامان محدود تره و ساتنا نداره.

مديريت
11-03-2011, 18:05
چه اطلاعات جالبي مرسي از همه من كه استفاده كردم

مديريت
11-03-2011, 18:06
اگر اینجوری حساب کنید ملی هم در سطح صادراته چون همون دستگاه رمزیاب رو میده ولی مشکل اینجاست که بعضی مواقع ssl بانک ملی یا ملت مشکل داره در صورتی که واسه بانک سامان من تا حالا مشکلی ندیدم هرچند که اینترنت بانک سامان محدود تره و ساتنا نداره.
بانك سامانم ساتنا داره
پس اين چيه دوست عزيزم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nikaien
11-03-2011, 21:09
عجيبه ! چرا كسي حواسش به بانك پاسارگاد نيست؟
شما خودتون وارد سايت بانك بشيد و يه مقايسه بكنيد. البته بانك سامان هم خيلي خوب كار ميكنه ولي به دليل كمتر بودن شعبات نسبت به بانك پاسارگاد نمره پاييني مياره. من اگه به بانك پاسارگاد 18 بدم - بانك سامان 15 ميشه و صادرات 8 و ملي 5 ميشه.كلا براي استفاده اينترنتي از بانك ها دور بانكهاي دولتي را خط بكشيد .

raeesi
12-03-2011, 11:23
میشه بفرمایید اون نمره 8 و 5 بچه علت به بانک‌های دولتی که توی هر شهر 1-10 شعبه‌اش پیدا میشه اختصاص داده شده در صورتیکه همین مورد بیشتر بودن شبعات برای پاسارگاد یک مزیت بود که اونو از سامان سرتر میکرد؟

ضمناً این دوستمون در مورد امنیت پرسیدن که بنظر من همون بانک صادرات بالاترین امنیت رو فراهم میکنه. بخاطر SSL و دستگاه OTP که هم‌رده بانک‌های معتبر جهانی امنیت شمارو تأمین میکنه.

baren
12-03-2011, 12:08
دوست عزیز تقریبا الان همه بان کها از یه سیستم استفاده می کنند
ولی بنده به شخصه اعتقاد خاصی به پاسارگاد دارم
ولی دولتی زیاد جالب نیست.
خصوصی رو انتخاب کن

raeesi
12-03-2011, 12:15
سلیقه شخصی رو نباید توی راهنمایی ادغام کرد.

baren
12-03-2011, 12:28
خصوصی ها به همان دلیل خصوصی بودن فعالیت بیشتری انجام می دهند.

raeesi
12-03-2011, 12:48
فکر نمیکنم دلیلتون قابل قبول باشه چون دولتی‌ها هم یک‌جورایی وارد رقابت با خصوصی‌هان و بدلیل مزایایی که در اختیار دارند میتونن قابلیت‌های بیشتری در اختیار بذارن. بانک صادرات هم دیگه مستقیماً دولتی نیست و حالتی شبه دولتی باسم خصوصی داره و فعالیتش هم انصافاً خوبه.

amin750
12-03-2011, 15:41
بهترین بانک فقط سامان
چون تنها بانکی که واقعا امنه و نتونستن هکش کنن!!!
ولی در کل بانک های خصوصی از دولتی ها خیلیییییی بهترن!!