PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مزاحم تلفنی!

farhad1122
23-02-2011, 22:24
سلام
چند روزه که یکی با یه شماره ایرانسل به موبایلم زنگ میزنه و وقتی برمیدارم جواب نمیده و یا اس ام اس های الکی میفرسته. خواستم ببینم راهی هست که مثلا وقتی زنگ میزنه تماس برقرار نشه و هم اس ام اس نتونه برام بفرسته؟؟؟ در ضمن گوشیم نوکیا n95 8gb هست.اگه راهی میدونید لطفاً کمک کنید که چند روزه طرف داره رو اعصابم پیاده روی میکنه!!!:41:
خیلی ممنون:11:

*M!L4D*
23-02-2011, 22:50
سلام ...
شما باید از یک برنامه ی بلک لیست استفاده کنید ...
اینم یه گونی بلک لیست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

unavailable
28-02-2011, 18:37
سلام ...
شما باید از یک برنامه ی بلک لیست استفاده کنید ...
اینم یه گونی بلک لیست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام

چرا گونی باز نمیشه؟ پیغام زیر رو میده:46:

با عرض پوزش- نام يا پست جديدي پيدا نشد. لطفا به عقب بازگرديد ودوباره امتحان كنيد

masoodhacker
08-03-2011, 21:00
سلام

چند روزه که یکی با یه شماره ایرانسل به موبایلم زنگ میزنه و وقتی برمیدارم جواب نمیده و یا اس ام اس های الکی میفرسته. خواستم ببینم راهی هست که مثلا وقتی زنگ میزنه تماس برقرار نشه و هم اس ام اس نتونه برام بفرسته؟؟؟ در ضمن گوشیم نوکیا n95 8gb هست.اگه راهی میدونید لطفاً کمک کنید که چند روزه طرف داره رو اعصابم پیاده روی میکنه!!!:41:

خیلی ممنون:11:

سلام دوست عزیز من یک وبلاگ میشناسم به نام هکری از جهنم که هر چی نرم افزار بخوای در این مورد داره منظورم بلک لیست های قوی هست به آدرس زیر :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :21::21::21:
راستی اگر توی گوگل بزنی هکری از جهنم آدرس وبلاگ میاد !!! :40::40::40::40:
وبلاگ خیلی عالی هست من خیلی ازش استفاده کردم :40::40::40::40:

---------- Post added at 09:00 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

سلام

چرا گونی باز نمیشه؟ پیغام زیر رو میده:46:

با عرض پوزش- نام يا پست جديدي پيدا نشد. لطفا به عقب بازگرديد ودوباره امتحان كنيد

سلام دوست عزیز من یک وبلاگ میشناسم به نام هکری از جهنم که هر چی نرم افزار بخوای در این مورد داره منظورم بلک لیست های قوی هست به آدرس زیر :
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:21::21::21:
راستی اگر توی گوگل بزنی هکری از جهنم آدرس وبلاگ میاد !!! :40::40::40::40:
وبلاگ خیلی عالی هست من خیلی ازش استفاده کردم :40::40::40::40: