PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معماری یا کامپیوتر؟

masih2
23-02-2011, 11:35
سلام به همگی
ببخش من رشته کاپوتر (برنامه نویسی) درس میخونم
سال سومم رو تموم کردم فقط یک ریاضی و یک Visual Basic مونده تا دیپلم بگیرم
میخوام تغییر رشته بدم برم معماری.. واقعا گیج شدم که کدوم رو انتخاب کنم
از یه نظر معماری رو دوست دارم از یه نظر کامپیوتر
میترسم برم معماری و با هزینه های بالاش و سختی کار تو دانشگاه نکشم.... میترسم کامپوتر آینده کاری نداشته باشد
به نظر شما چی کار کنم؟ اینم بگم من آدمی هستم که به موسیقی علاقه دارم و فکر میکنم علاقم مهم نیست تو هر رشته ای که برم مثل گوسفندم و فقط میدونم باید درس بخونم؟ ترو خدا کمک....

farshidshd
24-02-2011, 10:57
به نظر من برنامه نویسی بازار کار بهتری نسبت به معماری داره

البته برنامه نویسی نسبت به معماری ، بیشتر اشباع شده ولی با این حال برنامه نویسی بازار کار بهتری داره

sinasalar2007
27-02-2011, 12:29
به نظر من نرو کامپیوتر ! حالا دلیلش :
شما میتونی توی این کلاس های کامپیوتر که بیرون هست چند برابر بیشتر از فردی که توی دانشگاه درس خونده سواد دار بشی تازه حق انتخاب هم داری (این که مثلا شبکه یاد بگیری یا برنامه نویسی دست خودتون هست ...)، میتونید برید واحد های درسی رشته کامپیوتر رو نگاه کنید و ببینید که به جز چند واحد محدود ، بقیه واحد ها ربط انچنانی به برنامه نویسی نداره
میتونم بپرسم چرا معماری رو انتخاب کردی ؟ و منظورتون از سختی کار چیه ؟

senaps
02-03-2011, 22:19
اگه برنامه نویسی رو یاد بگیری،برنامه نویسی!!
ولی اگه از اینایی هستی که سر کلاس مگس میگیرن و اخر سر یه مدرک با منت کشی میگیرن،معماری!!
چون به نظرم،برنامه نویسی تنها شغلیه که تو این مملکت،باید یادش بگیری تا بتونی کار بکنی!!اونم باید خومدت کار کنی...باید سبک خودت روداشته باشی!!من الان که ترم دو هستم دارم میفهمم حرف های برخی رو که میگفتن دانشگاه به ادم چیزی یاد نمیده!

Life24
02-03-2011, 22:24
اگه برنامه نویسی رو یاد بگیری،برنامه نویسی!!
ولی اگه از اینایی هستی که سر کلاس مگس میگیرن و اخر سر یه مدرک با منت کشی میگیرن،معماری!!
چون به نظرم،برنامه نویسی تنها شغلیه که تو این مملکت،باید یادش بگیری تا بتونی کار بکنی!!اونم باید خومدت کار کنی...باید سبک خودت روداشته باشی!!من الان که ترم دو هستم دارم میفهمم حرف های برخی رو که میگفتن دانشگاه به ادم چیزی یاد نمیده!
:31: جالب بود مگس گرفتن سر کلاس :31:

forhuonly
03-03-2011, 01:26
داری اشتباه میکنی دوست عزیز، پس نقش علاقه کجای این تصمیم گیریه؟!

hadi_khan2
04-03-2011, 23:51
سلام
دوست عزيز معماري فقط و فقط به طراحي مربوط ميشه اونم نه طراحي كه تو كلاس هاي طراحي آموزش ميدن در معماري بايد خلاقيت و صبر وحوصله ي بسيار زيادي داشته باشي و قدرت تجسمتم بسيار بالا باشه
مثلا من سر يه پروژه معماري(ترم 5) 3 روز پشت سرهم نخوابيدم و آخر هم پروژه ام ناقص تحويل دادم (صبر و حوصله)!!!!!!!!!!!!

tanbure_hag
05-03-2011, 15:02
كي گفته معماري فقط و فقط به طراحي مربوط ميشه؟؟؟
ما معمارهاي بزرگي تو دنيا داشتيم كه حتي نميتونستن يك خط راست هم بشكن...!
بستگي داره تو كردوم زير شاخه ي معماري فعاليت كني؟؟؟
گرايش هايي مثا معماري انرژي و يا معماري مديريت پروژه نه تنها ارتباطي با طراحي ندارند بلكه سرتاسر دروس فني و تاسيساتي هستند...!

hadi_khan2
05-03-2011, 20:12
كي گفته معماري فقط و فقط به طراحي مربوط ميشه؟؟؟
ما معمارهاي بزرگي تو دنيا داشتيم كه حتي نميتونستن يك خط راست هم بشكن...!
بستگي داره تو كردوم زير شاخه ي معماري فعاليت كني؟؟؟
گرايش هايي مثا معماري انرژي و يا معماري مديريت پروژه نه تنها ارتباطي با طراحي ندارند بلكه سرتاسر دروس فني و تاسيساتي هستند...!
دوست عزيز %99 معمارها طراح ميشن شما چسبيدي به مديريت و......
اصل معماري يعني طراحي
باورت نميشه برو اين كلمه رو معني كن
architect

Tomas Angelos
06-03-2011, 12:13
دوست عزيز %99 معمارها طراح ميشن شما چسبيدي به مديريت و......
اصل معماري يعني طراحي
باورت نميشه برو اين كلمه رو معني كن
architect

سلام
منم با نظر دوستمون موافقم :46:
اولا صبر و حوصله که باید زیاد باشه
ثانیا طراحیتم باید خوب باشه
ثالثا خیلی باید تمیز کار کنی