PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال به اینترنت با 2 تا ISP!

amirreza22
23-02-2011, 01:54
یه مودم Linksys وایرلس‌دار دارم که ازش برای اتصال به اینترنت ADSL استفاده میکنم.
+ یه گوشی Nokia N96 که باهاش از طریق بلوتوث (یا کابل گوشی) از اینترنت GPRS ایرانسل در لپ‌تاپ استفاده می‌کنم.

به صورت همزمان با هردوتاش هم می‌تونم توی لپ‌تاپم به اینترنت وصل بشم و مشکلی ندارم.
اما سوالم اینه که چطور داخل ویندوز (Win7 دارم) نرم‌افزارها رو طوری تنظیم کنم که هر کدوم با یه اینترنت وصل بشن؟
فرضاً فایرفاکس رو تنظیم کنم که از GPRS ایرانسل برای وبگردی استفاده کنه ؛ برنامه Download Manger هم تنظیم کنم که از ADSLام برای دانلود استفاده کنه.

اینطوری موقع دانلود سرعت وبگردی و باز شدن صفحات پایین نمیاد ، یا برعکس،سرعت دانلودمم کم نمیشه...

البته می‌دونم که اگه جفت سرویس‌ها از یه ISP بود ،می‌شد سرعت‌هاشون رو باهم ادغام کرد و با سرعت دو برابر استفاده کرد ...، اما خوب GPRS از ایرانسله ، ADSL هم از یه شرکت دیگه.

IVAN
23-02-2011, 09:34
این امکان به صورت نرم افزاری ممکن نیست و شما باید از Load Balancing استفاده کنی که هزینه اش بالاست

water_lily_2012
23-02-2011, 09:45
سلام
من چون دو تا اينترنت ندارم از اين روشي كه مي گم استفاده نكردم ولي شما استفاده كن ببين جواب مي ده يا نه.
شما دو تا كانكشن بساز.
بعد وارد منوي Option از Download Accelerator بشو و سپس گزينه Dial-Up Service را انتخاب كن و سپس از گزينه connection to Dial: يكي از كانكشن هاي خود را انتخاب كن.

alireza20202003
23-02-2011, 09:55
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو ويندوز xp تست كردم و كاملا خواسته شما رو برآورده ميكنه م‍يتونين تو 7‌ هم تست كنين شايد جواب داد. اين نرم افزار يك Alternative‌ واقعي براي load balancing سخت افزاري در زمينه‌ درخواستي شما هستش.

Subaru
23-02-2011, 09:59
ویرایش شد ...