PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی از درایو هام نیست

p30worldapm
22-02-2011, 21:59
من رفتم یه جایی یه سری اطلاعات ریختم روی درایو D لپ تاپ بعد اومدم خونه لپ تاپ رو که روشن کردم دیدم درایو e ( آخرین درایوم) نیست. قبلا سه تا بود ولی الآن فقط d و c هست!
درایو e حدود 1 گیگ جا داشت و درایو d بعد از ریختن اطلاعات جدید 2 گیگ و درایو C هم از اول 17 گیگ. یعنی کلا هارد پر بوده!
حالا چی کار کنم؟ کلی اطلاعات مهم داشتم!

ata.royalfalcon
22-02-2011, 22:23
سلام
فکر کنم اون پارتیشنت unallocated شده
شما یه سر به disk management بزنین ببینید چی شده!!

p30worldapm
22-02-2011, 22:42
قبلا توی اون رفته بودم یه فضا به همون اندازه بود که نوشته بود free space!
یکی به من گفت که برم تو msconfig بد اونجا گزینه وسط رو بزنم بعد ری استارت کنم من هم این کار رو کردم حالا الآن که می خوام دوباره بزارمش رو آخری هیچ اتفاقی نمی افته و همون جوری مثل ویندوز 98 مونده و بعضی چیزها مثل همین دیسک منیجمنت کار نمی کنه!
این unallocated چی هست؟ حالا چی می شه؟

ata.royalfalcon
22-02-2011, 22:46
سلام
من پیشنهادم اینه که شما یه عکس از دیسک منجمنت بزارین اینجا تا بشه راحت راهنمایی کرد . چون ممکنه حتی دلایل دیگه ای داشته باشه .

p30worldapm
22-02-2011, 22:53
من الآن مشکل msconfig رو دارم.
الآن ویندوز کامل نمیاد بالا و دیسک منیجمنت کار نمی کنه!

ata.royalfalcon
22-02-2011, 23:01
من الآن مشکل msconfig رو دارم.
الآن ویندوز کامل نمیاد بالا و دیسک منیجمنت کار نمی کنه!

همون مقدار ویندوزیکه نصفه بالا میاد رو ctrl+alt+del بزن بعد از قسمت new task تایپ کن explorer تا حداقل بتونی وارد ویندوز و پنجره هاش بشی اگه نشد پیشنهادم اینه که ویندوز رو عوض کنی. بعدا برو سراغ هارد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه عکس هم گزاشتم اون پایین دکمه new task داره

p30worldapm
22-02-2011, 23:15
اکسپلوررم باز میشه مشگلی ندارم که ؟ دیسک منیجمنت باز نمیشه که ؟

ata.royalfalcon
22-02-2011, 23:20
اکسپلوررم باز میشه مشگلی ندارم که ؟ دیسک منیجمنت باز نمیشه که ؟

شما یه کار دیگه بکنین

این دستور رو توی run وارد کنین
diskmgmt.msc
این دستور دیسک منجمنت رو اجرا میکنه

p30worldapm
22-02-2011, 23:35
این ارور رو می ده:

الآن ویندوزم مثل 98 شده صفحه هم تاریکه و آنتی ویروس هم کار نمی کنه و تم رو هم عوض نمی کنه.
این اتفاقات بعد از msconfig افتاد.

ata.royalfalcon
22-02-2011, 23:39
خب من پیشنهادم اینه که شما ویندوز رو مجدد نصب کنین تا بهتر بشه به مسئله هارد پرداخت.
احتمالا در msconfig یکی از سرویسها رو از کار انداختین

p30worldapm
22-02-2011, 23:49
مطمئنین که اگه ویندوز عوض کنم بازهم میشه درایو رو برگردوند؟

ata.royalfalcon
23-02-2011, 07:58
مطمئنین که اگه ویندوز عوض کنم بازهم میشه درایو رو برگردوند؟

درايو رو نميشه برگردوند . بايد كارهاي تخصصي تر انجام بشه
ولي شما اول ويندوز مجددا نصب كنين بخاطر اينكه ويندوزتون مشكل داره و نميشه باهاش كار زيادي انجام داد مثلا نميشه disk management رو اجرا كرد تا بيشتر بشه بررسي كرد.

p30worldapm
23-02-2011, 17:10
من زنگ زدم ایران رهجو بهم گفتن که ما نمی تونیم کاری بکنیم!
بعد گفتن که ویندوز رو عوض نکن چون هر فایلی بریزی رو سیستمت ممکنه بشینه جای فایلهای قبلیت.(مگه تو یه درایو دیگه نیست؟ چه ربطی داره؟)
گفتن که بردار ببر پاییتخت بده یه نفر برات بازیابی اطلاعات بکنه و گفت ممکنه که بعضی از فایلهات برنگرده!
کسی نظری نداره؟

ata.royalfalcon
23-02-2011, 17:55
من زنگ زدم ایران رهجو بهم گفتن که ما نمی تونیم کاری بکنیم!
بعد گفتن که ویندوز رو عوض نکن چون هر فایلی بریزی رو سیستمت ممکنه بشینه جای فایلهای قبلیت.(مگه تو یه درایو دیگه نیست؟ چه ربطی داره؟)
گفتن که بردار ببر پاییتخت بده یه نفر برات بازیابی اطلاعات بکنه و گفت ممکنه که بعضی از فایلهات برنگرده!
کسی نظری نداره؟

مگه هاردت چند پارتیشنه نیست ؟؟ خب شما موقع نصب ویندوز ، فقط درایو C را فرمت میکنین و با بقیه پارتیشن کاری ندارین .
پس فقط فایلهایی که در داخل درایو C هست پاک میشه .
البته موقع فرمت باید دقت کنین که فقط درایو C رو فرمت کنین.

Camaro Z 28
23-02-2011, 18:53
شما کدوم گزینه رو تو Msconfig تیک زدی؟
از کدوم تب؟

p30worldapm
23-02-2011, 19:00
شما کدوم گزینه رو تو Msconfig تیک زدی؟
از کدوم تب؟
تب جنرال گزینه وسطی.

Camaro Z 28
23-02-2011, 19:16
تب جنرال گزینه وسطی.
گزینه اول یا سوم رو انتخاب کن
یا هنگام بوت F8 رو بزن Start windows normally رو انتخاب کن

p30worldapm
23-02-2011, 19:54
گزینه اول یا سوم رو انتخاب کن
یا هنگام بوت F8 رو بزن Start windows normally رو انتخاب کن
این کار ها رو می کنم ولی باز هم همون جوری میاد!

این عکس رو ببینید:
این به درد تون می خوره؟
الآن اگه روی این تیکه آن الوکیت کلیک راست کنم یه گزینه creat داره، اگه اون رو بزنم درست می شه؟

ata.royalfalcon
23-02-2011, 20:01
همانطوریکه قبلا گفتم هاردتون unallocated شده تنها راهش این هست با استفاده از نرم افزارهای بازیابی ، اطلاعات رو بازیابی کنین و مجددا اون پارتیشن رو فرمت کنین
یعنی اول بازیابی اطلاعات مورد نظر و بعد فرمت همون پارتیشن

ata.royalfalcon
23-02-2011, 20:11
از نرم افزار EASEUS Data Recovery Wizard Professional برای بازیابی استفاده شود .(لینک دانلود درست حسابی نداشتم)

یه آموزش مختصر از بازیابی پارتیشنهای unallocated براتون میزارم

به این آدرس مراجعه شود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه عکسها باز نمیشن اطلاع بدین

p30worldapm
23-02-2011, 20:47
این فایلهایی که ریکاور می کنه رو کجا بازیابی می کنه؟
بقیه درایو هام پر هستند! رو خودش میارتش؟ یعنی پارتیشن دوباره میاد؟

لپ تاپم vaio fw56gf هست چرا دیلیت رو می زنم نمی ره تو بایوس؟ چه جوری برم تو بایوس؟

وقتی هارد یکی از دوستان رو وصل کردم بعد از ری استارت این جوری شد حالا امکان داره که اگه دوباره اون هارد رو بزنم درست بشه؟

ata.royalfalcon
23-02-2011, 21:26
این فایلهایی که ریکاور می کنه رو کجا بازیابی می کنه؟
بقیه درایو هام پر هستند! رو خودش میارتش؟ یعنی پارتیشن دوباره میاد؟

لپ تاپم vaio fw56gf هست چرا دیلیت رو می زنم نمی ره تو بایوس؟ چه جوری برم تو بایوس؟

وقتی هارد یکی از دوستان رو وصل کردم بعد از ری استارت این جوری شد حالا امکان داره که اگه دوباره اون هارد رو بزنم درست بشه؟

به نکته خیلی مهمی اشاره کردین که من یادم رفته بود متاسفانه
فایلهای بازیابی شده رو باید در یک پارتیشن دیگر بریزین. خب اون پارتیشن که غیر قابل دسترسی هست
پارتیشن رو بر نمیگردونه بلکه فایلها رو از اون پارتیشن unallocated بازیابی میکنه. فقط همین وقتی بازیابی شد باید اونو مجدد فرمت کنی
فقط همون پارتیشن unallocated شده رو بعد از بازیابی فرمت می کنی تا برگرده
برای رفتن به بایوس باید F2 رو بزنی

p30worldapm
23-02-2011, 21:39
میشه از یه هارد اکسترنال استفاده کرد هارد من جا نداره. یعنی برنامه می تونه روی هارد اکسترنال بازیابی کنه؟

ata.royalfalcon
23-02-2011, 21:59
میشه از یه هارد اکسترنال استفاده کرد هارد من جا نداره. یعنی برنامه می تونه روی هارد اکسترنال بازیابی کنه؟

بله میشه
چرا نشه ؟؟؟

siamakfaraji
23-02-2011, 22:15
ata jan manam lab tab o k gereftam 640 hard dare ama 3 ta drive daram k jameshon b 500 am nemirese!!!!!partishene khode laptope!!!!dell 5010...b nazaret dast b partishenesh bezanam???!!age bezanam koja va chetori????!!!!

ata.royalfalcon
23-02-2011, 22:29
ata jan manam lab tab o k gereftam 640 hard dare ama 3 ta drive daram k jameshon b 500 am nemirese!!!!!partishene khode laptope!!!!dell 5010...b nazaret dast b partishenesh bezanam???!!age bezanam koja va chetori????!!!!

سلام
شما باید یه عکس از دیسک منجمنت اینجا بذارین تا ببینم چشه .
احتمالا یه مقدار از حجمش واسه system reserved ورداشته شده این در حالت عادی قابل دیدن نیست.
البته باید بگم هیچ وقت 640 گیگ ، 640 گیگ واقعی نخواهد بود چون هر 1024 مگا بایت 1 گیگ هست اما بعضی این استاندارد رو رعایت نمیکنن و هر 1000 مگا بایت رو یه گیگ میگیرن و ....

مثلا عکس دیسک منجمنت هاردم رو گزاشتم جمعشون بزنی 500 گیگ نمیشه (اون درایو I فلشمه اونو جمع نزن)

من نظرم اینه که دستکاریش نکنی مگر اینکه حرفه ای باشی و اینجور چیزها رو بدونی :10::10:

siamakfaraji
23-02-2011, 23:06
سلام
شما باید یه عکس از دیسک منجمنت اینجا بذارین تا ببینم چشه .
احتمالا یه مقدار از حجمش واسه system reserved ورداشته شده این در حالت عادی قابل دیدن نیست.
البته باید بگم هیچ وقت 640 گیگ ، 640 گیگ واقعی نخواهد بود چون هر 1024 مگا بایت 1 گیگ هست اما بعضی این استاندارد رو رعایت نمیکنن و هر 1000 مگا بایت رو یه گیگ میگیرن و ....

مثلا عکس دیسک منجمنت هاردم رو گزاشتم جمعشون بزنی 500 گیگ نمیشه (اون درایو I فلشمه اونو جمع نزن)

من نظرم اینه که دستکاریش نکنی مگر اینکه حرفه ای باشی و اینجور چیزها رو بدونی :10::10:
sory ama balad nistam ini k migi kojast va chetory ax bendazam :41:to widows avaz kardan didamesh k rosh neveshte bood dell...ama manam jam zadam shod 600 :18:

p30worldapm
23-02-2011, 23:13
آقا ببخشید ها خیلی زحمتت دادم!
دستت درد نکنه این همه جواب دادی.
این دیگه سوال آخره.
حتما همه فایلهام بر می گرده؟؟؟؟؟؟ شما با این برنامه کار کردی؟ مطمئنه؟ من نسخه 3.4.6 رو از همین پی سی ورد دانلود کردم.

siamakfaraji
23-02-2011, 23:14
manam hamash zahmat dadam :D

ata.royalfalcon
23-02-2011, 23:35
آقا ببخشید ها خیلی زحمتت دادم!
دستت درد نکنه این همه جواب دادی.
این دیگه سوال آخره.
حتما همه فایلهام بر می گرده؟؟؟؟؟؟ شما با این برنامه کار کردی؟ مطمئنه؟ من نسخه 3.4.6 رو از همین پی سی ورد دانلود کردم.

انشااله که اطلاعاتتون بازیابی بشه . من احتمال بازیابی رو بالا ارزیابی میکنم .
طبق اون آموزشی که نوشتم عمل کنین .
اون آموزش مختصر کار خودمه :31:

پس از اینکه که اطلاعات مهم بازیابی شد فقط همون پارتیشن رو فرمت کنین تا برگرده به داخل my camputer

ata.royalfalcon
23-02-2011, 23:43
sory ama balad nistam ini k migi kojast va chetory ax bendazam :41:to widows avaz kardan didamesh k rosh neveshte bood dell...ama manam jam zadam shod 600 :18:

سلام
شما دستور diskmgmt.msc رو توی run کپی و پست کنید تا دیسک منجمنت ظاهر بشه
بعدش اگه ویندوز شما سون یا ویستا باشه میتونین با استفاده از نرم افزار snipping tools ازش عکس بگیرین و اونو در اینجا آپلود کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا ویندوزتون چی هست؟؟؟

هرچی دلتون میخواد بپرسین من خسته نمیشم

p30worldapm
24-02-2011, 13:36
حالا که خسته نمی شین دو تا سوال دیگه!:31:
1. از این نرم افزار یک ورژن 4.3.6 با حجم 6.3 مگ و 5.0.1 با حجم 3.6 مگ دانلود کردم از کدوم استفاده کنم؟ چرا حجم ورژن بعدی کم شده؟ کرک هم ندارن؛ فری هست؟

2. اشکال از چی بوده؟ ینی چرا این جوری شده؟ اشکال از وصل کردن هارد اکسترنال بوده؟ الآن که می خوام بازیابی کنم باید یه هارد اکسترنال وصل کنم اون یکی پارتیشنام نپرن!

p30worldapm
24-02-2011, 19:57
3.الآن باید کدوم رو بزنم؟

ata.royalfalcon
24-02-2011, 21:15
سلام
طبق عکس پایین میبایستی گزینه partition recovery رو بزنین آیا همین کار را کردین ؟؟

p30worldapm
24-02-2011, 21:18
بله همون رو زدم.
بعدش اون صفحه که عکسش رو گذاشتم میاد.

ata.royalfalcon
24-02-2011, 21:20
یه سوال

الان هارد دیگه ای به سیستمتون وصله؟؟؟

p30worldapm
24-02-2011, 21:23
نه. هیچی وصل نیست.

ata.royalfalcon
24-02-2011, 21:27
خب پس همون اولی رو کلیک کنید و next رو بزنین تا اسکن کنه همونی که نوشته ST950032 (این مشخصات هاردته)
این فقط اسکن کردنه
هیچ اتفاقی نمیافته
فقط بسم اله بگیر

p30worldapm
24-02-2011, 21:28
پس اون دو تا چیه؟
مگه همون پارتیشن حذف شده نیست؟

ata.royalfalcon
24-02-2011, 21:34
اون عکسی که شما گزاشتین مربوط به انتخاب هارد دیسکهاست نه انتخاب پارتیشن
اولی مربوط که به هارد سیگیته که نوشته ST950032
یعنی شما اول دیسک رو انتخاب میکنین و بعد پارتیشن رو میاره

من نمیدونم اون دوتا چیه شما فلش مموری وصل کردین؟؟؟

من ده دقیقه بعد میام ببخشید

p30worldapm
24-02-2011, 21:39
همون اولی رو زدم الآن داره سرچ می کنه.
نه هیچی وصل نیست!

ata.royalfalcon
24-02-2011, 21:45
همون اولی رو زدم الآن داره سرچ می کنه.
نه هیچی وصل نیست!

منتظرتم :20::20:
اطلاع بده

p30worldapm
24-02-2011, 22:05
این الآن یه صفحه مثل عکس آخر آموزش اورده.
تیکه همه فولدر ها رو بزارم و Next رو بزنم؟

ata.royalfalcon
24-02-2011, 22:12
این الآن یه صفحه مثل عکس آخر آموزش اورده.
تیکه همه فولدر ها رو بزارم و Next رو بزنم؟

ممکنه حجم اطلاعاتت زیاد باشه
اول یه خورده داخل اون فولدرها نگاهی بنداز و پیشنهادم اینه که فایلهای مهم رو بازیابی کنی

نکته مهم : اطلاعات بازیابی شده رو در یه پارتیشن دیگه بریز

p30worldapm
24-02-2011, 22:19
کلش 220 گیگ هست.
همش رو می خوام.
کجا می تونم تنظیم کنم که تو هارد اکسترنال بریزه؟

ata.royalfalcon
24-02-2011, 22:30
کلش 220 گیگ هست.
همش رو می خوام.
کجا می تونم تنظیم کنم که تو هارد اکسترنال بریزه؟

الان نرم افزار دستم نیست که راهنمایی دقیق به شما بدم

الان هارد اکسترنال رو وصل کنین

برای تست یه فایل کم حجم رو انتخاب کنین (مثلا آبی رنگ میشه یا مثلا تیک باید بزنی) و بعدش باید NEXT رو بزنی و مکان بازیابی رو بهش بدی مثلا همون هارد اکسترنال تا ببینی چطوری عمل میکنه

p30worldapm
25-02-2011, 12:53
ممنون آقا. خیلی لطف کردی. انشاالله خدا تو دنیا و آخرت بهت خیر فراوان بده. همه فایلهام برگشته.

الآن ویندوز عوض کنم و برم تو دیسک منیجمنت و روی اون قسمت Unallocated کلیک راست کنم و new simple volume رو بزنم؟

ata.royalfalcon
25-02-2011, 17:43
ممنون آقا. خیلی لطف کردی. انشاالله خدا تو دنیا و آخرت بهت خیر فراوان بده. همه فایلهام برگشته.

الآن ویندوز عوض کنم و برم تو دیسک منیجمنت و روی اون قسمت Unallocated کلیک راست کنم و new simple volume رو بزنم؟

سلام
ببخشید دیر جواب دادم . بیرون بودم .
خیلی خوشحال شدم مشکلتون حل شده .
بله در دیسک منجمنت روی اون قسمت Unallocated کلیک راست کنین و new simple volume رو بزنین و فرمتش کنین.
(دیگه اطلاعات موجود روی همون پارتیشن از بین میره ولی شما که کامل بازیابی کردین پس مشکلی ندارین)

ahzr21
11-05-2014, 12:24
سلام به همه دوستان
اول توضیح مختصری در مورد کامپیوترم بدم
کامپیوترم یه پنتیوم 4 با یک گیگ رم و یه هارد 300گیگا بایتی و کارت گرافیک 128 است
این کامپیوتر 4 ماه پیش قبل از بالا آمدن ویندوز ریست میشد که بردن 2 جا برای تعمیر که با پارتیشن بندی خاص که مقداری از فضای 270 گیگی من رو کمتر هم کرد تونست دوباره ویندوز رو نصب کنه و به من گفت که وضعیت هاردت زیاد خوب نیست .
بعد از اون قضیه من دارای دو تا درایو c و d شدم که اولی 30 گیگ و دومی 200 گیگ بود و الان درایو d اصلا وجود نداره
من توی درایو دی فیلم آهنگ و چیز هایی که دانلود کردم رو دارم که حدود 70 گیگی باید باشه
در ضمن من هارد اکسترنال دارم که یک ترابایت فضا داره
من بعد از این مشگل به قسمت دیفرگ کردن رفتم و دیدم درایو دی اونجا نیست به قسمت منیج رفتم و دیدم تمام درایو دی بدون نام و به عنوان فری اسپیس با رنگ سبز اونجا هست بعد از راست کیلیک من سه گزینه دارم
new logical drive
delete partition
help
در ضمن من هیچ آنتی ویروسی روی کامپیوترم نصب نیست
حالا از دوستان عزیر 2 سوال دارم
1. چطور این مشگل رو برطرف کنم؟
2. آیا امیدی به دست نخوردن اصلاعاتم وبازیابی اون ها هست ؟

ata.royalfalcon
11-05-2014, 12:47
سلام به همه دوستان
اول توضیح مختصری در مورد کامپیوترم بدم
کامپیوترم یه پنتیوم 4 با یک گیگ رم و یه هارد 300گیگا بایتی و کارت گرافیک 128 است
این کامپیوتر 4 ماه پیش قبل از بالا آمدن ویندوز ریست میشد که بردن 2 جا برای تعمیر که با پارتیشن بندی خاص که مقداری از فضای 270 گیگی من رو کمتر هم کرد تونست دوباره ویندوز رو نصب کنه و به من گفت که وضعیت هاردت زیاد خوب نیست .
بعد از اون قضیه من دارای دو تا درایو c و d شدم که اولی 30 گیگ و دومی 200 گیگ بود و الان درایو d اصلا وجود نداره
من توی درایو دی فیلم آهنگ و چیز هایی که دانلود کردم رو دارم که حدود 70 گیگی باید باشه
در ضمن من هارد اکسترنال دارم که یک ترابایت فضا داره
من بعد از این مشگل به قسمت دیفرگ کردن رفتم و دیدم درایو دی اونجا نیست به قسمت منیج رفتم و دیدم تمام درایو دی بدون نام و به عنوان فری اسپیس با رنگ سبز اونجا هست بعد از راست کیلیک من سه گزینه دارم
new logical drive
delete partition
help
در ضمن من هیچ آنتی ویروسی روی کامپیوترم نصب نیست
حالا از دوستان عزیر 2 سوال دارم
1. چطور این مشگل رو برطرف کنم؟
2. آیا امیدی به دست نخوردن اصلاعاتم وبازیابی اون ها هست ؟

سلام .

1. دقت كنيد كه تاپيكهاي قديمي را بالا نياريد . ميتونستيد يك تاپيك جديد در انجمن "مشکلات هارد دیسک و ابزار ذخیره سازی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" بزنيد .
2. اگر آن پارتيشن Delete شده باشد ؛ ببينيد ميتونيد با استفاده از قابليت Recovery expert برنامه Acronis Disk director home آن پارتيشن را ريكاوري كنيد (آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) ؟ در غير اينصورت مجبوريد با استفاده از برنامه هايي مثل easeus data recovery wizard professional روي هارد ديسك ديگر اطلاعات را ريكاوري كنيد (قبل از پارتيشن بندي مجدد آن درايو) .

ahzr21
11-05-2014, 15:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همین طور که میبینید فایلی که دانلود کردم به این شکله و اولین باره با یک چنین چیزی روبه رو می شم باید چطوری بازش کنم داخل فایل زیپ این فایل بود

ahzr21
11-05-2014, 15:52
اینم تصویری از وضعیت درایو ها من ویندوز اکس پی سرویس پک 3 رو دارم

h8f
26-08-2014, 15:58
باسلام خدمت اساتید محترم
یه هارد اکسترنال verbatim یک ترا بایتی دارم که مدتی هست که تو my computer لب تابم نمایش داده نمیشه و همچنین در disk management هم همینطور،ولی چراغش روشنه.این مشکل رو تو کامپیوترهای دیگه ندارم و بدون مشکل نشون داده میشه.ضمنا لب تابم با فلش و هاردهای دیگه مشکلی نداره .خواهش می کنم سریع کمکم کنید.

saeed_136915
26-08-2014, 17:18
باسلام خدمت اساتید محترم
یه هارد اکسترنال verbatim یک ترا بایتی دارم که مدتی هست که تو my computer لب تابم نمایش داده نمیشه و همچنین در disk management هم همینطور،ولی چراغش روشنه.این مشکل رو تو کامپیوترهای دیگه ندارم و بدون مشکل نشون داده میشه.ضمنا لب تابم با فلش و هاردهای دیگه مشکلی نداره .خواهش می کنم سریع کمکم کنید.

سلام
تو DeviceManager شناخته؟؟

h8f
27-08-2014, 00:30
سلام
تو DeviceManager با اسم نامشخصی که علامت زرد رنگ کنارش هست نشون داده میشه

saeed_136915
27-08-2014, 08:51
سلام
تو DeviceManager با اسم نامشخصی که علامت زرد رنگ کنارش هست نشون داده میشه

یه بار روی اون راست کلیک کنین و Uninstall کنین و دوباره به یه پورت دیگه وصل کنین ببینین درست میشه

h8f
27-08-2014, 13:00
یه بار روی اون راست کلیک کنین و Uninstall کنین و دوباره به یه پورت دیگه وصل کنین ببینین درست میشه

اینکار رو قبلا کردم و حتی همه رو unistall کردم و مخفی هارو هم delete کردم اما نشد

h8f
27-08-2014, 14:31
فقط در قسمت devisces and printers گزینهPortable USB 3.0 Drive وجود داره