PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم های EDGE (مودم همراه)

parisa_t
22-02-2011, 14:09
با عرض سلام
میخواستم بپرسم از دوستانی که از این مودم های همراه خریده و استفاده کردن آیا راضی هستند ؟
سرعت و نحوه کاربریش خوبه یا جواب نمیده ؟
از مدل هایی که در بازار هست کدوم بهترینه ( هم از لحاظ کیفیت ، هم قیمت ؟ )

با تشکر :11:

parisa_t
23-02-2011, 00:38
یعنی هیچ کدوم از اعضای این سایت از این مودم ها استفاده نمیکنن ؟؟

iCe m@n
23-02-2011, 00:53
منم خیلی دوست دارم بدونم که این مودم ها از لحاظ سرعت چه جوری هستند ولی مثل اینکه توی کل سایت کسی از دوستان اصلا به این قسمت ها سر نمیزنند یا شایدم تا الان کسی استفاده نکرده

موفق باشید:11:

parisa_t
23-02-2011, 00:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

osmaan
23-02-2011, 09:36
منم خیلی دوست دارم بدونم که این مودم ها از لحاظ سرعت چه جوری هستند ولی مثل اینکه توی کل سایت کسی از دوستان اصلا به این قسمت ها سر نمیزنند یا شایدم تا الان کسی استفاده نکرده

موفق باشید:11:
قبل از ایجاد تاپیک لطفا سرچ کنید
برو اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

roozbehn
26-03-2011, 01:49
سلام این مودم ها یه چیز خیلی بی خود هستند من یکی خریدم دیدم کار کردش با موبایل یکی است شما میتونید از موبایل خودتون هم به جای مودم استفاده کنید و به راحتی یه اینترنت وصل شید سرعتشم در بهترین شرایط 115 تاست پس پول خودتونو دور نریزید فناوری 3G هنوز توایران فعال نیست حالا کو تا فعال شه پس به نظر من همون موبایل خوبه با یه کابل USB و چند تا کلیک و یه بسته نامحدود GPRS به راحتی به اینترنت وصل شید:9:

roozbehn
26-03-2011, 01:50
سلام این مودم ها یه چیز خیلی بی خود هستند من یکی خریدم دیدم کار کردش با موبایل یکی است شما میتونید از موبایل خودتون هم به جای مودم استفاده کنید و به راحتی یه اینترنت وصل شید سرعتشم در بهترین شرایط 115 تاست پس پول خودتونو دور نریزید فناوری 3G هنوز توایران فعال نیست حالا کو تا فعال شه پس به نظر من همون موبایل خوبه با یه کابل USB و چند تا کلیک و یه بسته نامحدود GPRS به راحتی به اینترنت وصل شید:9:

roozbehn
26-03-2011, 01:53

Donsalieri
07-05-2011, 16:09
سلام به همه دوستان
من الان با گوشیم وصل میشم و سرعتش حدود 5 kps هست و خیلی کند باز میکنه , و سوالم از اعضای سایت اینه که با مودم سرعت حدودا چنده؟ واینطوری که فروشندگان مودم میگند 2 تا 8 برابر dial up که میشه حدودا 20kpb واقعا هست یا نه؟
:46:ممنون

shabnam1986
01-09-2011, 21:28

مطمئن هستین با سرعت نزدیک به adsl میشه کانکت شد؟؟؟