PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکستن قفل مراحل بازی پرندگان عصبانی | Unlock Angry Birds v1.5

Hadi King
22-02-2011, 12:29
Unlock Angry Birds v1.5

برنامه ایی که قفل مراحل بازی معروف Angry Brid رو میشکونه و شما دیگه نیاز نیست مرحله به
مرحله پیش برید تا قفل مرحله بعد باز شه برنامه بر روی خود بازی و قسمت مناسبتی هر دو قابل
استفاده هستش

قابلیتها:
بک اپگیری و بازگردانی که شما می تونید با این امکان در هر گوشی بعد از نصب و بازی کردن مرحله
اول با Restore کردن به قسمتی که قبلا بک آپ گرفته بودید برگردید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Requirements: Android
Overview: Unlock all levels in Angry Birds & Angry Birds Seasons.

The app can UNLOCK ALL LEVELS in Angry Birds and Angry Birds Seasons without deleting your scores. Furthermore, you have the possibility to backup your progress in both games.

step-by-step :
* install Unlock Angry Birds! on your device
* complete at least the first level of Angry Birds
* now you can back up your progress or unlock all levels
* after installing Angry Birds on another device, you need to complete the first level before restoring.
* restart Angry Birds & have fun!

Recent Changes:
v1.5
unlocking won't affect previous scores anymore
improved landscape layout

لینــک دانلــود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید!:40:

abasagha
11-01-2012, 10:11
با سلام
آيا برنامه اي براي بازكردن قفل اين بازي در پي سي هست يا نه چون من در مرحله دوم گير كردم وكد مي خواد .
پاينده باشيد ./

Hadi King
11-01-2012, 10:57
با سلام
آيا برنامه اي براي بازكردن قفل اين بازي در پي سي هست يا نه چون من در مرحله دوم گير كردم وكد مي خواد .
پاينده باشيد ./
سلام دوسـت عزیز شمـا بازی رو کرک شده و فـول دانلود کردیـد .. ؟
اگه کرک شده دانلود کنیـد تا آخرین مرحلـه از شما کدی نمیخـواد . :46:

mobin
11-01-2012, 11:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فایلی با این آدرس وجود ندارد!!!

Hadi King
11-01-2012, 11:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فایلی با این آدرس وجود ندارد!!!

سلام , لینـک دانلـود پسـت نخسـت ویرایش شـد .. ( میتونید از هر سروری که خواستید دانلـود کنید ) . :20:

mohje
15-03-2012, 07:34
سلام بر دوستان ؛ بعد از مرحله اول و در مراحل بعدی کد میخواهد ؛ چه کار کنم ؛ یا بازی را چه جوری کرک کنم که کد نخواد؟ ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه

Hadi King
15-03-2012, 13:03
سلام بر دوستان ؛ بعد از مرحله اول و در مراحل بعدی کد میخواهد ؛ چه کار کنم ؛ یا بازی را چه جوری کرک کنم که کد نخواد؟ ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه
سَلام , ورژن کرک شده بازی رو دانلـود کنیـــد .. :46:

حسین/
20-06-2012, 11:17
دوست عزیزدرپوشه ی فشرده ای که دانلودکردی یک پوشه بنام پچ هست اونوبازکن وپچ رواجراکن بعدازطریق پچ به محلی که بازی رو نصب کردی برومثلا:(h:program files/rovio/Angry bids)برو وبعدروی آیکون پرندگان خشمگین کلیک کن وبعدبدون استفاده ازپچ بازی رواجراکن بعداگه ازت کدخواست این کدروبهش بده:(thet-alev-lefr-uswo)بعدمیتونی به محله ی بعدبری