PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتف درد و ورم بالای مچ

kinglife
21-02-2011, 00:26
با سلام و خسته نباشید

دو ماه پیش بالای مچ دستم به صورت ناگهانی ورم کرد دقیقا جای که سیاه رگ به سمت روی پوست میاد و مشخصه ، ورم مثل کیسه آب میمونه و گاهی اوقات محو میشه و هر از گاهی با فشار دادن اون ناحیه پدیدار میشه . البته با فشار دادن آن ناحییه در کتف و شانه اجساس درد می کردم که تا ساعاتی ادامه داشت
الان بعد از دو ماه این درد در گردنم نیز پدیدار شده ، البته این درد در هنگام خواب و ساعاتی بعد از خواب از بین میره
درد در گردنم نیز در قسمت چپ وجود داره به همراه شانه چپ و کتف چپ

mri از نقطه ورم هم کردم و همه چیز از جمله مغز استخوان سالم و نرمال بوده لطفا من را راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

morsadr
23-02-2011, 14:46
با سلام و خسته نباشید

دو ماه پیش بالای مچ دستم به صورت ناگهانی ورم کرد دقیقا جای که سیاه رگ به سمت روی پوست میاد و مشخصه ، ورم مثل کیسه آب میمونه و گاهی اوقات محو میشه و هر از گاهی با فشار دادن اون ناحیه پدیدار میشه . البته با فشار دادن آن ناحییه در کتف و شانه اجساس درد می کردم که تا ساعاتی ادامه داشت
الان بعد از دو ماه این درد در گردنم نیز پدیدار شده ، البته این درد در هنگام خواب و ساعاتی بعد از خواب از بین میره
درد در گردنم نیز در قسمت چپ وجود داره به همراه شانه چپ و کتف چپ

mri از نقطه ورم هم کردم و همه چیز از جمله مغز استخوان سالم و نرمال بوده لطفا من را راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

دوست عزیز با توضیحاتی که دادید هیچ تشخیص مشخصی به ذهن نمی آید بهتره که حضوری توسط یک پزشک معاینه و بررسی شوید .

kinglife
23-02-2011, 15:10
با تشکر از شما
من به پزشک جراح عمومی مراجعه کردم ولی تشخیصی ندادن
به نطرتون به چه پزشکی مراجعه کنم ؟
راستی وقتی کتف دست جپم رو تحرک نمیدم دستم دردش کمتر و یا کملا دردش قطع میشه

این هم باید اضافه کنم که شدت درد در کتف و گردنم در مواقعی بسیار زیاد است

morsadr
26-02-2011, 15:23
با تشکر از شما
من به پزشک جراح عمومی مراجعه کردم ولی تشخیصی ندادن
به نطرتون به چه پزشکی مراجعه کنم ؟
راستی وقتی کتف دست جپم رو تحرک نمیدم دستم دردش کمتر و یا کملا دردش قطع میشه

این هم باید اضافه کنم که شدت درد در کتف و گردنم در مواقعی بسیار زیاد است

اگر درد بیشتر در کتف و گردنه بهتره که توسط اورتوپد ویزیت شوید

kinglife
26-02-2011, 23:36
اگر درد بیشتر در کتف و گردنه بهتره که توسط اورتوپد ویزیت شوید

با تشکر از شما
من به ارتوپد مراجعه کردم و تشخیص ایشون ضعف عضلات گردن بود

ولی جواب ایشون برای من قانع کننده نبود

به این علت که مشکل من ورم روی دست بوده که جالب ترین مورد هم اینه که با فشار دادن و ماساژ این ورم کیسه ای شکل که گاهی اوقات ایجاد میشه درد شدیدی طی چند دقیقه به بالای کتف و گردن منتشر میشه که بسیار زجر آوره و مدت زیادی درد باقی میمونه

خواهشا منو راهنمایی کنید
با تشکر

morsadr
27-02-2011, 12:24
با تشکر از شما
من به ارتوپد مراجعه کردم و تشخیص ایشون ضعف عضلات گردن بود

ولی جواب ایشون برای من قانع کننده نبود

به این علت که مشکل من ورم روی دست بوده که جالب ترین مورد هم اینه که با فشار دادن و ماساژ این ورم کیسه ای شکل که گاهی اوقات ایجاد میشه درد شدیدی طی چند دقیقه به بالای کتف و گردن منتشر میشه که بسیار زجر آوره و مدت زیادی درد باقی میمونه

خواهشا منو راهنمایی کنید
با تشکر

شما در زمان وجود این ورم کیسه ای شکل به پزشک مراجعه کنید تا بررسی انجام دهد .