PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدل وایرلس eee pc 1215t برای نصب درایور؟

*Morteza*
20-02-2011, 23:42
سلام. ویندوز Eee pc 1215T رو عوض کردم و می خوام درایور وایرلس رو نصب کنم (فایل درایور رو از سایت asus دانلود کردم) ولی نمیدونم چی رو باید نصب کنم. یعنی توی فایل wireless_NE785__V8_0_0_316.zip که درایور وایرلسه خیلی چیزها هست.
یه setup داره که اونو نصب کردم هیچ اتفاقی نیفتاد. یه پوشه ndis6xWin7 هم اینا هست:
athrext.cat
athrextx.cat
و یه سری فایل inf و sys
از توی device manager که برای نصب میرم و have disk میزنم و یکی از دو تا فایل .cat بالا رو انتخاب می کنم کلی انواع وایرلس هست که نمی دونم کدوم رو باید نصب کنم

تشکر...

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

راستی everest هم نصب کردم ولی اسم وایرلس رو نشون نمیده. اصلا انگار هیچ قطعه ای به نام وایرلس نیست

hike
21-02-2011, 07:40
توی دیوایس منیجر در قسمت properties کارت در تب details یک نوشته داره مثل pci\ven اینو اگر در گوگل سرچ کنید مدل کارت وایرلس رو بهتون میده.
[ut[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Morteza*
21-02-2011, 09:47
فقط يه network controller ميشناسه و يه ethernet controller.
اين دو تا رو هم اون قسمت pciven رو سرچ كردم رسيدم به اسم AR8152 ولي اينو تو ليست درايورهاي وايرلسي كه دانلود كردم پيدا نكردم.

ويندوز قطعه وايرلس رو به اسم network controller نشون ميده?

hike
21-02-2011, 10:44
اين دو تا رو هم اون قسمت pciven رو سرچ كردم رسيدم به اسم AR8152 ولي اينو تو ليست درايورهاي وايرلسي كه دانلود كردم پيدا نكردم.

ويندوز قطعه وايرلس رو به اسم network controller نشون ميده?
خب پس کارت وایرلس شما غیر فعاله که در دیوایس منیجر نمی بینید. اترنت برای ارتباط کابلی است.7 دارید؟ معمولا خود 7 درایور رو نصب میکنه.

*Morteza*
21-02-2011, 10:54
بله سون 64bit دارم.
مثل اینکه نصب نکرده. اصلا شناسایی هم نمی‌کنه ولی توی ویندوز original که سون starter بود کار می‌کرد.
همونطور که گفتم فقط دو تا قطعه هست که وجودشون رو تشخیص داده ولی درایورشون نصب نیست:

hike
21-02-2011, 10:58
بله سون 64bit دارم.
مثل اینکه نصب نکرده. اصلا شناسایی هم نمی‌کنه ولی توی ویندوز original که سون starter بود کار می‌کرد.
همونطور که گفتم فقط دو تا قطعه هست که وجودشون رو تشخیص داده ولی درایورشون نصب نیست:
خب یکجوری فعالش کنید. یا از بایوس یا کلید ترکیبی Fn با یک کلید دیگه در ویندوز یا با کلید اختصاصی فعالسازی وایرلس و بلوتوث که روی بعضی لپ تاپ ها است

*Morteza*
21-02-2011, 11:28
Fn که کار نمی کنه. از بایوس هم میشه مگه؟

hike
21-02-2011, 11:36
Fn که کار نمی کنه. از بایوس هم میشه مگه؟
چرا کار نمی کنه؟ نرم افزارش رو بریز خب. معمولا در بایوس میشه وایرلس رو فعال یا غیر فعال کرد. که البته اگر اونجا هم فعال باشه ممکنه در ویندوز غیر فعال شده باشه.

*Morteza*
21-02-2011, 11:41
توی بایوس فعال بود.
مشکل اینه که نمیدونم نرم افزارش چیه
از اینجا باید چیو دانلود کنم برای اینکه Fn کار کنه؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*Morteza*
21-02-2011, 11:50
Chipset Driver for WIN 7 رو دانلود کنم درست میشه؟ ۲۹۲ مگابایته!

*Morteza*
21-02-2011, 12:17
پیداش کردم باید اینو نصب کنم تا Fn کار کنه:

--------

با اینم درست نشد. این یکی رو نصب کردم درست شد:

وایرلس همون network controller بود. اینم pci/ven اش بود:
PCI\VEN_14E4&DEV_4727

ایکاش قبل از فرمت کردن ویندوز یه بکاپ از درایورهاش میگرفتم ولی بد نشد تجربم در این مورد هم زیاد شد