PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا بردن گرافیک انبورد از بایوس(کسی کمکم میکنه؟)

ashkan0098
20-02-2011, 06:48
سلام،من مادربرد بایواستارg41td3دارم و گفتن گرافیک ۱گیگ داره الان از سیستم ۲۵۶نشون میده میشه بگین از داخل ستاپ (بایوس)به کدوم قسمت برم تا افزایش دهم؟اگه رو ۱گیگ بزارم رو مین یابقیه چیز ها فشار میاد؟یه مشکل دیگه هم دارم گرچه قبلادوستان جواب دادند ولی میخوام مطمن بشم که اشکال از مانیتوره سوالم اینه:من وقتی فرکانس مانیتور رو از ۶۰بالا ببرم موج های ریز از بالا به پایین میاد میشه بگین مشکل از چه؟تشکر از همه

EXTREME
20-02-2011, 15:36
سلام،من مادربرد بایواستارg41td3دارم و گفتن گرافیک ۱گیگ داره الان از سیستم ۲۵۶نشون میده میشه بگین از داخل ستاپ (بایوس)به کدوم قسمت برم تا افزایش دهم؟اگه رو ۱گیگ بزارم رو مین یابقیه چیز ها فشار میاد؟یه مشکل دیگه هم دارم گرچه قبلادوستان جواب دادند ولی میخوام مطمن بشم که اشکال از مانیتوره سوالم اینه:من وقتی فرکانس مانیتور رو از ۶۰بالا ببرم موج های ریز از بالا به پایین میاد میشه بگین مشکل از چه؟تشکر از همه
شما باید برید تو ستاپ تو تنظیمات چیپست مین از اونجا باید تنظیم کنید که گرافیک چه مقدار از رم رو بگیره
فشاری به مین نمیاد فقط از حجم رم سیستمتون کم میشه بنابراین رم باید به اندازه ی کافی داشته باشید
که افت سرعت نداشه باشید
برای مانیتور هم گفتم با همون فرکانس پایین تر استفاده کنید فرکانسشو بالا نبرید ممکنه مانیتور توانایی پخش تصویر با این فرکانس رو نداره که این اتفاق میفته
حالا شما درایور مانیتور رو نصب کنید و مجددا امتحان کنید

ashkan0098
20-02-2011, 16:39
تشکر از لطفت مین رو گارنتی داشت بردم گفت تعویض مین باید بشه

EXTREME
20-02-2011, 16:44
تشکر از لطفت مین رو گارنتی داشت بردم گفت تعویض مین باید بشه
خوبه بهر حال این بالا بردن فرکانس مانیتور و موج موج شدن صفحه مربوط یه مین نیست مربوط به مانیتوره