PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تیک عصبی

aardalann
18-02-2011, 15:06
سلام من از خیلی وقته که تیک عصبی دارم و گاهی وقتا شدید میشه و گاهی وقتا خیر
بعضی وقتا تو دستم و یا تو صورت یا شونه و ....
ممنون میشم به من تازه وارد کمک کنید تا از مشکل راحت بشم
خیلی ممنون:11:

siamakdadashi
19-02-2011, 13:47
تیک عصبی اگر خیلی شدید باشه به طوری که همه بتونند ببینند ، بیماری کره هانتینگتون هست.ولی اگه بعضی مواقع باشه ناشی از اظراب هست.چه مواقعی بیشتر تیک داری؟

aardalann
19-02-2011, 18:27
سلام ممنون از پاسخون
اون جوری نیست که همه بفهمن
ولی وقتی سرم گرم باشه و با یکی دیگه باشم از شدتشخیلی کم میشه یعنی تقریبا قطع میشه
به نظرم اصلا ربطی به اضطراب نداره
وقتی تنها باشم بیشتر شدت داره

siamakdadashi
19-02-2011, 20:07
به احتمال زیاد به اضطراب ربط دره که وقتی تنهایید و فکرهای مزاحم میاد سراغتون شدیدتر میشه.درسته؟

aardalann
19-02-2011, 21:20
به احتمال زیاد به اضطراب ربط دره که وقتی تنهایید و فکرهای مزاحم میاد سراغتون شدیدتر میشه.درسته؟
نه اصلا ربطی به فکرا مزاحم نداره یا شاید تاثیرش کمه
به هر حال یه جور عادت شده

aardalann
23-02-2011, 10:54
سلام
چند روز گذشت
دکترا نمخوان کمک کنن؟

siamakdadashi
24-02-2011, 09:29
میخواهیم کمکت کنیم ولی همکاری کن تا مشکلت زود حل بشه.بیشتر در کدوم قسمتهای بدنت تیک داری؟چند سالته؟

Lord007
24-02-2011, 10:05
من همین مشکل شما رو داشتم.اینکه میگید "یه جور عادت شده" رو دقیقا می فهمم.خیالت راحت باشه چیزی نیست.اصلا بهش اهمیت نده خودش کم کم خوب میشه.البته طول میکشه.همین که بدونی این تیک ها نشون دهنده مشکلی نیست باعث میشه کمتر بهش فکر کنی و همینم به خوب شدنش کمک می کنه.جای نگرانی نیست.

aardalann
25-02-2011, 12:28
میخواهیم کمکت کنیم ولی همکاری کن تا مشکلت زود حل بشه.بیشتر در کدوم قسمتهای بدنت تیک داری؟چند سالته؟
مرسی
25 سالمه
بیشتر دست راستمه ( بعضی وقتا شونه و یا مچ دست )
بعضی وقتا صورتمه البته به ندرت و کنترلش دست خودمه
البته کلا این تیکها رو میتونم کنترل کنم اگه حواسم باشه

aardalann
25-02-2011, 12:29
من همین مشکل شما رو داشتم.اینکه میگید "یه جور عادت شده" رو دقیقا می فهمم.خیالت راحت باشه چیزی نیست.اصلا بهش اهمیت نده خودش کم کم خوب میشه.البته طول میکشه.همین که بدونی این تیک ها نشون دهنده مشکلی نیست باعث میشه کمتر بهش فکر کنی و همینم به خوب شدنش کمک می کنه.جای نگرانی نیست.
از شما هم ممنون