PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی با XDVB-131

ARASH119
18-02-2011, 12:29
سلام دوستان
بنده دستگاه فوق رو آپگرید کردم(از طریق usb)
همه چیز عادی پیش می رفت آپگرید تموم شد و دستگاه ریستارت
ولی الان نه کنترل کار می کنه نه کالید های مکانیکی رو دستگاه عکس العملی نشون نمی دن!!!:41:
هیچ کار نمی شه کرد فقط یه شبکه5رونشون می ده که قبل از آپگرید روی اون شبکه بود و بس
خواهش می کنم کمک کنید
ممنون

ARASH119
18-02-2011, 17:57
یعنی هیچکس نمی دونه من باید چی کار کنم:45:
کمک!!

amir6135
18-02-2011, 19:46
ببرش گارانتی ... خودشون تعویض می کنند

ARASH119
18-02-2011, 21:20
هزینه هم داره؟!
یا رایگان
بهونه نگیرن که چه می دونم فلان کردید
این دستگاه رو2روزه خریدم!!!!

iman_s
19-02-2011, 14:43
مال منم دقيقا همينجوري شد
بردمش گارانتي برام درستش كردم.هزينه اي هم نداشت.
از منشي اونجا پرسيدم مشكل دستگاه چي بود گفت بردش سوخته بود و تعويضش كرديم.البته فكر ميكنم خالي بست.
شما هم بپرس مشكلش چي بوده
من كه ديگه ميترسم آپديتش كنم.

isfahaneshop
06-03-2011, 22:44
مال منم دقيقا همينجوري شد
بردمش گارانتي برام درستش كردم.هزينه اي هم نداشت.
از منشي اونجا پرسيدم مشكل دستگاه چي بود گفت بردش سوخته بود و تعويضش كرديم.البته فكر ميكنم خالي بست.
شما هم بپرس مشكلش چي بوده
من كه ديگه ميترسم آپديتش كنم.

به جز این مشکل چه مشکل دیگه ای با ایکس ویژن داشتید؟
من توانستم آپدیت کنم ولی دائم هنگ میکنه قبل و بعد آپدیت!

iman_s
07-03-2011, 10:04
اولين مشكلش همين بود.بعدش ديگه ترسيدم آپديتش كنم و سروقتش نرفتم.
مشكلات ديگه اي هم نديدم به جز مشكلاتي كه تو بقيه دستگاه ها هم هست.
تا حالا هنگ نكرده

iman_s
08-03-2011, 10:42
دوباره تصميم گرفتم آپديت كنم ولي باز هم همين مشكل پيش اومد.
بردم دادمش گارانتي مسئولش ميگفت احتمالا ناقص آپديت شده.
قراره فردا برم بگيرم.ميپرسم مشكل دقيقش چي بوده.

isfahaneshop
09-03-2011, 23:43
دوباره تصميم گرفتم آپديت كنم ولي باز هم همين مشكل پيش اومد.
بردم دادمش گارانتي مسئولش ميگفت احتمالا ناقص آپديت شده.
قراره فردا برم بگيرم.ميپرسم مشكل دقيقش چي بوده.

علت مشکلش را فهمیدی!
این دستگاه ها سه سوته آپدیت میشه بعید می دونم ناقص آپدیت شده باشه، احتمالا یک مسئله ای داره که دارند شما را می پیچونند!

در موارد زیر ناقص آپدیت میشه که شما می توانی ببینی جزء کدومشونی!
1-هنگام آپدیت برق قطع بشه
2-هنگام آپدیت شما فلش را در بیاری
3-فایل آپدیت خراب باشه
4-دستگاه مشکل سخت افزاری داشته باشه

من خودم سابقه تعمیرات ترازو دیجیتال :31:و لوازم خانگی :31:هم دارم، البته الان دانشگاه میرم و دیگه اون کارها را انجام نمی دم ولی قبلا دستم تو کار تعمیرات بوده، حس میکنم یک مسئله ای هست که به شما نمی گن چی است

باید شخص تعمیرکارشون را پیدا کنی و از زیر زبونش حرف بکشی ببینی علتش چی است آخه به جز آن کس دیگه ای از افراد توی تعمیرگاه یا نمایندگی اصلا اطلاعاتی در مورد این چیزها ندارند و همه شون فقط حرف زدن بلد هستند و اطلاعات فنی ندارند!:31:

iman_s
10-03-2011, 10:37
فكر كنم شما درست ميگي چون وقتي رفتم دستگاه رو بگيرم يك دستگاه نو بهم داد.
ولي ديگه ميترسم اپديت كنم.اگه دوباره به مشكل بخوره و برم نمايندگي دستگاه رو ميكوبه تو سرم:31:

isfahaneshop
13-03-2011, 14:08
فكر كنم شما درست ميگي چون وقتي رفتم دستگاه رو بگيرم يك دستگاه نو بهم داد.
ولي ديگه ميترسم اپديت كنم.اگه دوباره به مشكل بخوره و برم نمايندگي دستگاه رو ميكوبه تو سرم:31:

شما کاملاً خودت را کنترل کن چون نیازی نیست بری دستگاه را بکوبی توی سرشون، اون بنده خدایی که جواب شما را میده فقط یک حقوق بگیر است و هیچ اطلاعات فنی در مورد این دستگاه ها نداره،فقط یک خانم یا آقا با روابط عمومی بالا! است که استخدامش کردند شما را بپیچونه!

انشا الله که دیگه مشکلی پیش نمیاد ولی از آپدیت کردنش نترس چون یک سال اول گارانتی داره و اگه مشکلی پیش بیاد به دادت میرسن، اتفاقا باید آپدیت کنی که اگه دستگاهشون مشکلی داره بفهمی بری سراغشون

نمیدونم شرکت محترم مادایران با اینهمه تبلیغات چرا با این دستگاه هاش داره آبروی خودش را می بره! توی این 5 ماهه که دارم گیرنده می فروشم بیشترین شاکی مال ایکس ... بوده و حتی مارکهای متفرقه توی بازار با وجود کمبود در خدمات اینقدر شاکی نداشتن در صورتی که این گیرنده ها حداقل سال اول را باید به تعداد خیلی کم خرابی داشته باشه ، البته ناگفته نماند که فرستنده های صدا و سیما هم در بعضی از این مشکلات دخیل هستند مثلاً توی این 3 روزه توی شهر اصفهان خیلی ها که از دستگاهشون شاکی بودند و پیش ما میامدند وقتی می فهمیدند که دستگاهشون سالم است و صدا و سیما بعد از افتتاح رسمی! 8 شبکه اول داره تغییرات توش میده و هی شبکه ها قطع و وصل میشه (صبح تا شب روز جمعه که مردم می خوان فیلم ببینند کلاً قطع بود!:18:) کاملا از اینکه پول بالای این سیستم داده بودند پشیمان میشدند و حتی یک مورد داشتیم که همون روز جمعه به سرعت رفت م.ا.ه.و.ا.ر.ه خرید و نصب کرد، هرچند این مسائل در ابتدای هر سیستمی طبیعی است ولی خوب هرکسی یک روش برای برخورد با مشکل ها داره و بعضی ها صورت مسئله را پاک میکنند:31:.

اگه شما یادت باشه اول کار که شرکت ایرانسل وارد بازار شد سیمکارت هاش توی تماس کاملاً مشکل داشت و مسیج هاش هم یکی در میان با سلام و صلوات و کلی دعا به دست گیرنده می رسید ولی الان این مشکلات را نداره! آینده سیستم دیجیتال ایران هم خیلی خوب است ولی چه میشه کرد که فعلا در ابتدای راه است:5::whistle:

در ضمن دستگاه قبلی شما هم برای اونها نو حساب میشه! و میره توی شرکت ایراد برد الکترونیکی داخلش برطرف میشه و یک جای دیگه به یه شخص دیگه فروخته میشه! یا اگه نهایتاً خیلی اوضاعش خراب باشه بردش را می اندازن دور و یک دستگاهی که بردش سالم است و پنلش مشکل داره با اون مخلوط میشه و یک دستگاه نو!!!:18: بوجود میاد البته این سیستم گارانتی تقریباً توی همه محصولات قابل فروش در ایران به چشم می خوره.