PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکله عجیب

Reza Azimy_RW
18-02-2011, 10:03
سلام دوستان
من حدوده 1ساله پیش رویه تمرکز و اینجور چیزا کار کردم ( غده صنوبری ) نمیدونم این از نظره علمی چقدر ثابت شدس . خلاصه از اون به بعد احساس میکنم چیزایی روی پیشونیم راه میره . دقیقا مثله اینکه یه ماده غلیظ یا یه کرم پهن زیر پوستم تویه قسمت پیشانی و صورت حرکت میکنه و سره راحش کاملا احساس میکنم که مسیر خودشو داره باز میکنه . یعنی قشنگ تق تق رگها از هم باز میشه و این رد میشه . فیزیکی هم هست یعنی توهم نیست . چون مثلا وقتی از رویه چشمم رو دمیشه تا مثلا یه روز چشمم کوچیکتر میشه ( همون چشممم )
دکتر رفتم یه سری قرص اعصاب نوشت فایده نداشت .

راستی جایه عجیبش اینجاست که خودم میتونم کنترلش کنم یعنی میتونم مسیرشو نتخواب کنم که از کدوم طرف بره . یعنی مسیرشو میتونم تعیین کنم خودم که مثلا از این طرف صورتم ببرمش اونطرف و ... و اینکه اون اوایل که اینجوری شده بودم یه چیزایی میدیدم گاهی اوقات .
خلاصه خوابه شبو ازم گرفته هر شب اینا میادو میره نمیزاره بخوابم مجبورم یه چیزی بندازم رو صورتم تا دیگه نیاد .
بی نهایت ممنون میشم کمک کنین

morsadr
18-02-2011, 11:11
سلام دوستان
من حدوده 1ساله پیش رویه تمرکز و اینجور چیزا کار کردم ( غده صنوبری ) نمیدونم این از نظره علمی چقدر ثابت شدس . خلاصه از اون به بعد احساس میکنم چیزایی روی پیشونیم راه میره . دقیقا مثله اینکه یه ماده غلیظ یا یه کرم پهن زیر پوستم تویه قسمت پیشانی و صورت حرکت میکنه و سره راحش کاملا احساس میکنم که مسیر خودشو داره باز میکنه . یعنی قشنگ تق تق رگها از هم باز میشه و این رد میشه . فیزیکی هم هست یعنی توهم نیست . چون مثلا وقتی از رویه چشمم رو دمیشه تا مثلا یه روز چشمم کوچیکتر میشه ( همون چشممم )
دکتر رفتم یه سری قرص اعصاب نوشت فایده نداشت .

راستی جایه عجیبش اینجاست که خودم میتونم کنترلش کنم یعنی میتونم مسیرشو نتخواب کنم که از کدوم طرف بره . یعنی مسیرشو میتونم تعیین کنم خودم که مثلا از این طرف صورتم ببرمش اونطرف و ... و اینکه اون اوایل که اینجوری شده بودم یه چیزایی میدیدم گاهی اوقات .
خلاصه خوابه شبو ازم گرفته هر شب اینا میادو میره نمیزاره بخوابم مجبورم یه چیزی بندازم رو صورتم تا دیگه نیاد .
بی نهایت ممنون میشم کمک کنین

این که می فرمایید روی تمرکز و غده صنوبری کار کردید بفرمایید دقیقا چکار کردید ؟

Reza Azimy_RW
18-02-2011, 11:18
این که می فرمایید روی تمرکز و غده صنوبری کار کردید بفرمایید دقیقا چکار کردید ؟
والا رویه همون چشمه سوم کار کردم . یعنی انرژی رو جمع میکردم محله چشمه سوم و یا همون غده صنوبری تا باز بشه .

خلاصه اگه راهی پیدا کنید خیلی خیلی ممنون میشم 2 تا دکتر رفتم فایده نداشته . یک دکتره اعصاب و یکی دیگه همین دکترایه سرما خوردگی !

shabe.saket
18-02-2011, 11:57
یعنی چی چشم سوم؟
چشم سوم چیه؟

morsadr
18-02-2011, 13:18
والا رویه همون چشمه سوم کار کردم . یعنی انرژی رو جمع میکردم محله چشمه سوم و یا همون غده صنوبری تا باز بشه .

خلاصه اگه راهی پیدا کنید خیلی خیلی ممنون میشم 2 تا دکتر رفتم فایده نداشته . یک دکتره اعصاب و یکی دیگه همین دکترایه سرما خوردگی !

این کارهایی که شما میگید پایه درستی در علم پزشکی نداره و بنده اطلاعاتی در موردش ندارم و اعتقادی هم بهش ندارم . ولی مشکل شما را بیشتر عصبی و روحی می بینم و هیچ بیماری جسمی و ارگانیکی را به این صورت نمی شناسم . بهترین کار مراجعه به روان شناس و روان پزشکه . البته در نظر داشته باشید که دارویی که تجویز می شود سریع اثر نمی کند و زمان نیاز دارد .

Reza Azimy_RW
18-02-2011, 19:17
بي نهايت ممنون دوستان-ولي فيزيكيه چون يه بار بردمش رويه لبم اونوقت يهو لبم سر شد انگار بي حس شد و افتاد - يه دو روز شد خوب شد-

چشم سوم همون قده صنوبريه كه تويه پيشاني هست-از نظر علمي اين قده وجود داره

morsadr
18-02-2011, 20:31
بي نهايت ممنون دوستان-ولي فيزيكيه چون يه بار بردمش رويه لبم اونوقت يهو لبم سر شد انگار بي حس شد و افتاد - يه دو روز شد خوب شد-

چشم سوم همون قده صنوبريه كه تويه پيشاني هست-از نظر علمي اين قده وجود داره

فکر کنم منظورتون غده پینه آل می باشد . ولی این غده یا هر غده دیگری هم که باشه قابل حرکت نمی باشند و این مساله فقط تو ذهن شما می باشد

Reza Azimy_RW
18-02-2011, 23:08
خوب يعني توهمه كه ميتونم يه چيزي رو حركت بدم ؟!
خوب پس اثار فيزيكيش چيه ؟
مثلا وقتي ميبرمش سمته چشمه چپم فردا صبحش همون چشمم كوچيكتره و زيره چشمم يكم سياه-يا همون جريانه لبم ؟
يا مثلا وقتي ميبرمش تو پلك چشمم پلكم ميپره هي
-
اون اولا مثلا يه چيزايي مثله دايره هاي رنگي كاملا واضح ميديدم كه ديگه الان نيست اونا

راستي وقتي چيز مصرف ميكنم خيلي بيشتر ميشه !:دي

ويرايش:
از اونوقت تا حالا كلا يه تير كشيدنهايه خفيفي تو مغزم حس ميكنم

چند ماهه بيچاره شدم يكي كمكم كه بي نهايت ممنون ميشم

morsadr
19-02-2011, 15:49
Vراستي وقتي چيز مصرف ميكنم خيلي بيشتر ميشه !:دي

چیز چیه دیگه ؟

Reza Azimy_RW
19-02-2011, 16:09
چیز چیه دیگه ؟ همون غذاهایی که چربند .

morsadr
20-02-2011, 09:03
همون چیزی که پی ام کردم ! همون غذاهایی که چربند .

خوب دوست عزیز همانطور که گفتم و با شرح حالی که شما دادید مشکل همان توهم و مشکلات عصبی و روحی می باشد و لا غیر :13:

hajoo
20-02-2011, 16:55
به نظر من مشکل شما فقط عصبی می تونه باشه. حتی با وجود استناد شما به فیزیکی بودن. شاید براتون جالب باشه که نمونه حاد تر این قضیه توی بعضی خانم هایی که باردار نمیشن دیده میشه(که خیلی دوست دارن بچه دار بشن). شکمشون برآمده میشه. احساس تهوع پیدا می کنند و بعد از چند ماه احساس حرکت بچه در شکم!
همونطور که morsadr قرمودند حتما به روان شناس یا روانپزشک مراجعه کنید.