PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کارت ASUS EAH5770 CuCore

aluminum
17-02-2011, 22:31
دوستان من کارت گرافیک ASUS EAH5770 CuCore گرفتم
بنا به دلایل نا معلوم ویندوزم بعد از سوار کردن کارت بالا نیومد
مجبور شدم دوباره ویندوز نصب کنم.بعد از نصب ویندوز و در حین نصب کارت گرافیک سیستم ریست میشه؟!!!
مشکل از کارت گرافیکه؟
باید برم عوض کنم؟

EXTREME
18-02-2011, 16:59
پس مشکل از ویندوز نیست
کارت گرافیک رو دریبارید اسلات pci express رو یه خاک گیری بکنید و دوباره جا بزنید و با آخرین ورژن درایور مجددا امتحان کنید
اگه بازم فقط موقع نصب درایور گرافیک سیستم ریست میشد گرافیک رو روی یه سیستم دیگه تست کنید تا بفهمید ایراد از گرافیکه یا اسلات pci express مینتون ممکنه این اسلات بر اثر بد جازدن گرافیک خراب شده باشه
پاور سیستمتون چیه و کل قطعاتتون رو هم بگید

aluminum
18-02-2011, 18:46
من یه ویندوز دیگه نصب کردم و موقع نصب درایور دو تا از هاردهام رو از سیستم جدا کردم.اولش هنگ کرد ولی بعد کارت گرافیک نصب شد.
بعد که سیستم ریاستارت شد من دو تا هاردم و یه رم 2 گیگ که تازه خریدم رو نصب کردم ولی ویندوز بالا میاد ولی بعد از لودینگ صفحه سیاه میشه.
اگه هاردها را جدا کنم مشکلی نیست ولی همون مشکلی که قبل از خریدن کارت گرافیک داشتم برام پیش میاد.یعنی وقتی وارد ویندوز میشم صفحه مرتبا خاموش روشن میشه.
چون من فکر کردم مشکل از گزافیکه رفتم کارت خریدم(البته کارت گرافیک قبلی من انبورد بوده و الان غیر فعالش کردم)
مونم چه کار کنم
ویندوز سون هم نصب کردم دفعه اول ویندوز کاملا بالا اومد ولی هنگ بود.ولی از دفعات بعدی دیگه بعد از لودینگ صفحه سیاه میشه.

مادربوردم dfi 790 gx

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سی پی یوم 4 هسته ای amd فنوم 2 940 هست
رمم 2 گیگ ژل باس 1066 ddr2
هاردم هم 1 ترا سیگیت
پاورم 530 گرین

فکر کنم مشکل از مادربورد باشه .باید بربرم نمایندگیش.البته از شانس ما گارانتیش تموم شده

EXTREME
18-02-2011, 19:13
اگه صفحه تو ویندوز مرتب خاموش روشن میشه علتهای مختلفی داره
یا مانیتور ایراد داره یا کابل دیتا یا کابل برق مانیتور یا کارت گرافیک
حالا شما با یه گرافیکی که مطمئنید سالمه امتحان کنید اگه درست نشد من فکر کنم ایراد از اسلات pci express مین هست
یعنی مینتون ایراد داره
سیاه شدن صفحه قبل از لود ویندوز به هارد هم ربطی نداره

aluminum
18-02-2011, 19:28
یا مانیتور ایراد داره یا کابل دیتا یا کابل برق مانیتور
چند وقت پیش فکر کنم به خاطر مرتب خاموش روشن شدن مانیتور ،مانیتورم سوخت که برم نمایندگیش و درسستش کردن
ولی خب من میتونم کابل دیتا را عوض کنم .ولی بعید میدونم مشکل از کابل باشه.چون مثلا ویندوز سون با دو تا هارد مشکلی نداره ولی وقتی سومین هارد رو اضافه میکنم مشکل پیش میاد!!!!!

الان جای کارت رو هم عوض میکنم روی یه اسلات دیگه میبندم .ببینم چی میشه